Život s moslimom na Slovensku  

Stránka 1 / 13 Nasledujúca
  RSS

 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
20/02/2009 8:10  

Baby ktore zijete s moslimom na Slovensku napiste svoje skusenosti


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
20/02/2009 8:42  

Je to vynikajuce, moslimovia su super, nikdy uz viac nemoslima, moslimovia vedia sulozit a nie ako tie dreva slovenske, ja chcem len a len sulozit s moslimom.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
20/02/2009 8:45  

moslim moze byt hocikto aj slovak,moslim nieje rasa ze by bol viac vykonny v posteli ako nemoslim


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
20/02/2009 8:59  

moslim je viac trenovany moze legalne mat az 4 zeny v tom to je, jedine moslima chcem, ktomu vynikajuce suloze a vela orgazmov.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
20/02/2009 9:08  

Už nikdy viac žiadneho moslima. Keď som bola v moslimských krajinách, všade ma obťažovali a v 2 dokonca znásilnili viacerí moslimovia. Bolo to strašné a nikto mi z domácich moslimov nepomohol. Ušte na mňa pľuli a nadávali mi arabski do kresťanských kuriev. Ja som pritom bola oblečená v dlhých nohaviciach a mala som košeľu, takže žiadne vyzývavé oblečenie. Chcela som si na vlastnej koži prejsť cez moslimské krajiny, lebo som bola očerená rozprávkami 1001 noci. Realita bola ale strašná – všade špina, srmad, bordel, choroby, nenávisť, cesty alebo chodníky ani nemali, kanalizácia alebo vodovody boli len v turistických letoviskách alebo luxusných hoteloch, domy horšie ako u nás v cigánskych osadách … a domáci moslimovia a moslimky no proste hnus. Špinaví dotieraví drzí násilnícki páchli….. Už nikdy viac !


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
20/02/2009 9:15  

Ešte som zabudla dodať, že aj ja som bola očarená jedným moslimom na Slovensku. Veľmi pekne sa ku mne správal, kupoval mi darčeky, vozil ma so svojim autom, brával ma na dovolenky. Jednoducho ideálny partner, aj keď bol trochu černejší ako všetci moslimovia, hygiena mu tiež nič moc nehovorila a preto to maskoval drahými deodorantami, bol odomňa o 25 rokov starší, ale ina ideál ako sa ku mne správal. Lenže keď som si ho zobrala za muža vo Viedenskej mešite, náhle sa zmenil o 180° ! To nebolo normálne ako sa ku mne začal správať. Denno denne ma bil, kopal ma do chrbta, hlavy ( tam najviac ), brucha, viac krát mi zlomil ruky a raz nohu, musela som ísť na operácie vnútorných orgánov, zatváral ma doma a zastieral závesy, nemohla som ísť ani na chodbu a jesť som mohl iba 2 krát za týždeň ! Niečo strašné! Nakoniec sa mi podarilo utiecť z Rakúska na Slovensko a doteraz sa pred ním skrývam lebo ma hľadal a po známich mi odkázal, že ma zabije, lebo som jeho majetok.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
20/02/2009 9:19  

A ešte musím povedať, že tá čo píše predo mnou klame ohľadom se-xu s moslimami. Pohlavné údy majú malé – cca len okolo 12 cm, lebo sa u nás prezliekali manželovi známi a spolupracovníci s mešity, takže som ich videla. A se-x s nimi nestál už vôbec za nič ! Boli strašne násilníckí a všetci to najradšej robili do zadku, čo ma strašne bolelo a ich moja bolesť naopak veľmi vzrušovala. Veľmi mali radi aj orálny styk, a zakaždým ma veľmi prefackali s údmi, na čom sa veľmi bavili.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
20/02/2009 9:49  

„anonymný“ Ty by si mohol- mohla písať fantazmagorické rozprávky :-))) tie kopance do hlavy ti fest uškodili..


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
20/02/2009 9:53  

hahahaha toto je z klavesnice Alfonza 😉


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
20/02/2009 10:43  

Vynikajuco si to napisala, dovtedy je moslim dobry kym sa zena nestane jeho majetkom, ale za to si mozete same vy slovenske suloznice, lebo ked vam popod nos zasuchoce s dolarikmi, povozi na pozicanom mercedese a zavesi na krk falosne zlato ste v siedmom nebi.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
20/02/2009 10:51  

Mozem porovnat zivot arabskej a zidovskej komunity v Izraeli. Arabska kuchyna si s cistotou velke problemy nerobi, zidovska kuchyna vsetko musi byt ciste-koser. Arabske WC, takz. turecke slapaky s dierkou v podlahe, ked sa dobre netrafis tak si os…..ty vsade, zidovske WC na sposob v Europe atd.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
20/02/2009 10:54  

tie slapaky su preto,aby ludia nieco nechytili jeden od druheho…europania na nich ale nevedia cupiet 😀 takze maju mise,ktore si obladaju na verejnych WC toaletnym papierom


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
20/02/2009 14:17  

no vznikla nová téma, ale mám pocit, že to založil človek, ktorý si chce zase robiť srandu okolo týchto vzťahov… že by alfonz zmenil štýl??????? Prešiel na malé písmenká a bude nám tu servírovať katastrofické story, ktoré akože prežívajú tie, čo žijú s arabmi, ale to bude písať len on sám… berte to baby s rezervou, môže to byť pravda, ale len sem tam, ako keď sa na Slovensku manželstvo nevydarí..


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
20/02/2009 14:20  

a ty anonymná, čo vypisuješ o perfektnom s.e.x.e s arabmi, skús si dať nick a potom napíš niečo také, keď si anonymná, lahšie sa píšu somariny, že?


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
23/02/2009 20:58  

class=“postlink“ href=“http://www.radioluxembourg.co.uk/audioPlayerSP/RLAudioHigh.php“> http://www.radioluxembourg.co.uk/audioP … ioHigh.php


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
24/02/2009 15:44  

wow,tu som este nezavitala a tu taka dobra tema,hehe…..to anonymna aj zo vsetkymi, co sa u nich prezliekali aj spala?to je super toto,dufam, ze si aspon pouzila ochranu……inac mne to tiez fakt velmi, ale velmi pripomina alfonza


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
24/02/2009 16:16  

No akurat pre teba 🙂


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
24/02/2009 18:25  

Uz nie je pre mna,skoda.Rozhodla som sa inak.Konvertujem na islam,hehe.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
24/02/2009 19:14  

No a co by si robila, keby tvoje dieta raz v skutocnosti konvertovalo?


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
24/02/2009 19:25  

To patrila ta otazka mne?A co by som tak asi mala robit,hm?Ja pevne verim, ze moja dcera dostala vsetko, co potrebovala a netrpi nijakymi psychickymi ujmami, preto taketo ulety nebudu potrebne.Ale nikdy nehovor nikdy…..takze asi by som jej musela kupit pekny kobercek na modlenie a prestan varit bravcovy gulas,ci vyprazany rezen.A ja by som sa modlila k bohu, aby ju ten jej vyvoleny nemal len za kus rohozky, ale ctil si ju ako cloveka a ako zenu.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
24/02/2009 19:38  

class=“postlink“ href=“http://www.postoy.sk/islam“> http://www.postoy.sk/islam


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
24/02/2009 19:47  

class=“postlink“ href=“p://www.euportal.cz/PrintArticle/2461-hirsi-aliova“>p://www.euportal.cz/PrintArticle/2461-hirsi-aliova


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
24/02/2009 19:54  

/blog.tyzden.sk/blog.php?blog_ID=38


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
24/02/2009 20:05  

class=“postlink“ href=“http://www.prave-spektrum.sk/print.php?514″> http://www.prave-spektrum.sk/print.php?514


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
25/02/2009 0:23  

Takze, ty si myslis, ze vsetci ludia, co konvertuju na islam , maju iste psychicke ujmy… No zaujimave…. A potom to ako si vyvracias, tym, ze nikdy nehovor nikdy… No ja som este nestretla cloveka, ktory by mal cely zivot krasny, nezazival by trapenie, alebo, ze by mal pocit , ze mu nic nechyba, samozrejme, ze sa to strieda, s radostou, laskou, a so stastim, ale nikdy to nie je stale len ta spokojnost… A je teda mne dost divne, ze svoju dceru tu povazujes za cloveka, ktoreho este nic netrapilo, pokial nema mesiac … Ja si nemyslim, ze za zmenu nabozenstva, je zodpovedna psychicka ujma, a este by ma zaujimalo, ako ty vnimas psychicku ujmu 🙂 A este ma zaujima, ze co mas proti satkam, a aj keby ich nosili slovenky, je to ich osobna vec nie? To, ze ma niekto dredy na hlave alebo satku, je teda mne jedno… A nemyslim si, ze ak zena slovenka konvertuje, na islam, na bahajsku vieru, na judaizmus, tak strati status slovenky. Akurat veri v nieco ine, ale, ze by tym, hanila slovensko, a vzdala sa tak minulosti? Neviem, podla mna ta osoba, zostala taka ista, len veri v nieco ine, a je pochopitelne, ze sa toho bude zastavat, lebo v to veri, a robit z toho fanatika? Ja viem, ze jedna dotycna, tu pise dost zvelicene, ale to co pises ty tiez nema od nej daleko…


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
25/02/2009 3:05  

Ak zradi svojho boha a prejde k inemu,co je to za osoba? Aka veriaca?
A ktora osoba pise zvelicene? A co je to bahajska viera?


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
25/02/2009 10:06  

Ja pisem tak, ako mi kaze moje srdce, mila moja.Ci sa to tebe paci, alebo nie.V teme o turkoch som prave vysvetlila, ze ja proti nikomu nic nemam. Len proti fanatikom, co zabudaju, kde prisli na svet a teraz tu obhajuju islam, ako nieco najlepsie.Vychovu,sluzky a podobne kecy.Preco by som s tym mala suhlasit?Nikto nikde nie je dokonaly a araby urcite tiez nie, tak nepodcenuj svoj narod, este vzdy pises nasou recou.Proti satke nemam nic, ak si ju dam, vtedy,kedy sa mi zachce a mam na to chut.A nie stale, lebo MUSIM.A mna nezaujim, ze kto v co veri, ani ma to nikdy nezaujimalo, mam rada vsetkych ludi.Ale neznasam fanatikov v kazdej forme.To je velmi nebezbecne .Uz ti tu raz jedna pisala, viera ma byt v tebe, uplne nenasilne a nema ta zatazovat, ci obmadzovat.Viera ma byt nieco uplne samozrejme, o com nepotrebujem pisat a presvedcovat ludi, ze ta moja je najlepsia.A ak si to nebodaj niekto nemysli, tak mu vynadam do hlupakov, lebo on ma nechape.Nema s tebou cenu diskutovat, fanatici su proste neskutocne labilni ludia a myslia si, ze ked sa skryju za Alaha, tak su uz super.Ty robis hanbu aj ich viere, lebo takouto formou to tu prezentujes, ze zhadzujes tu nasu a to oni takto verejne nerobia.Aj ked nas maju za nic, ako inoveriacich,aspon nas nechaju na pokoji, ale ty si taka poblazena,ze zijes uz len pre islam a to je smiesne.Aspon pre mna.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
25/02/2009 10:25  

class=“postlink“ href=“http://www.bahai.sk“>www.bahai.sk


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
25/02/2009 10:43  

No, Barbora, ja urcite nie som clovek, co pise veci, ktore mi priradujes 🙂 Podla mna moslimky maju na satku chut kazdy den 🙂 A ja som este nevidela, ze by im ju niekto nutil… Ak mas ine skusenosti, tak mi je ich luto… Ale mnoho, prispevkov, tu bolo takych,ze to boli reakcie na blbosti, a negativa, preco by nemohol, niekto niekoho poopravit, a povedat, ze tak to nie je, bolo tu fakt pisanych mnoho blbosti, nedchce sa mi ich tu rozpisovat, ale ked niekto prisiel, a vyvratil ich, tak to je podla teba fanatik? A podla mna, tu nikto nepresvedcoval, ze jeho viera je naj, proste ju opisoval, tak ako ju mozno zije, a vnima…A ja nerobim rozdiel medzi ludmi, inych narodnosti, a ani nevnimam tie narodnosti, proste viem , ze nie sme donali, tak, ani nemozem, niekoho ineho povazovat za dokonaleho, lebo sme vsetci ludia… Doteraz som tu nezhadzovala ziadnu vieru, a neviem ani preco by som mala…A tu dotycnu ktoru myslis, si nevsimaj, ona to tu zamoruje uz roky, a podla mna ani neprestane, mala meno shahia, kuwaitanka, potom sa hrala na muza, co ma matku slovenku s americkym pasom, a otca kuwaitana, a opisoval tu ako mu ublizovali, a davali najavo v skole, ze je cudzinec alebo co, a potom tu nevahala opisovat bohatych arabov ako nieco naj… A inac nemam nic proti ludom ktori ziju pre vieru a ich to naplna 🙂


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
25/02/2009 11:10  

Kto si ty vlastne?V podstate je to jedno, ale nechaj vieru na pokoji, ok?Nebavima to.A k tej satke este dodatok…….jasne, ze maju moslimky kazdy den chut chut na satku.Lebo by som chcela vidiet ksicht ich manzela, keby bez nej vysli von.To by bola paraaaaaada, hehe.Tak ma teda pooprav ak sa mylim.Ty si myslis, ze my nezijeme medzi moslimami?Ze nepozname ich zvyky a tak?Preco by som tu pisala, ak by som to nepoznala???????


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Život v zahraničí
Stránka 1 / 13 Nasledujúca
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.