Turecko-slovenské vzťahy a manželstvá  

Stránka 1 / 3 Nasledujúca
  RSS

 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
25/08/2006 2:54  

Dobry den, neviem, ako to tu funguje, ale napisala som sem pred 3 dnami temu, ktora vobec nebola uverejnena.
A preto skusam znovu.

Zaujimalo by ma, ci su tu zeny, ktore chodia, alebo su vydate za muzov z Turecka. Ake maju skusenosti. Dakujem.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
27/08/2006 11:36  

napisala som ti odkaz na Ja a Turek cavko


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
27/08/2006 19:28  

Pozri si film – Gegen der Wand . Je to v nemcine. Super film


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
08/09/2006 20:36  

Su tam urcite rozdiely,ale treba,aby si na ne obe strany zvykli….Inak budes mat pocit,ze ti muz stale nieco berie.Tolerancia musi byt.
Ja zijem s turkom a som stastna.Sice ma niekedy riadne naserie,a niekedy sa pohadame,ale to je v kazdom vztahu.Co sa mi na nich paci,to je to,ze aj po svadbe su romanticky….aspon ten moj je….spolu sme 13 rokov,zobrali sme sa pred 8 rokmi….


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
15/10/2006 17:14  

kjd…romanticky je?Ved nazvy veci pravymi menami….pretahuje ta 3 krat denne…alebo aj viac.Nuz ano babam ktorym nezalezi vo vztahu na nic inom len na partnerovej virilite,tak taketo baby su aj s turkom aj arabom aj cernochom spokojne…len si vzdy musia pripravit na nocny stolik liter deodorantu….lebo s ich naruzivostou prichadza aj priserny smrad…nieco na sposob otvorenia hrobu alebo starej krypty…nieje to na slabe zaludky a ani denne sprchovanie nepomaha…ono to vylezie zo sprchy vlezie na teba a uz to smrdi tak ako by sa od narodenia neumyvalo…ten smrad u nich suvisi hlavne zo vzrusenim,cim viac sa vzrusi,tym viac smrdi.BRRRRRRRRRRRRRR…..ako by nasi jemni,nezni blondavi europania s hbokymi moralnymi zasadami,nezatazeni chorou nabozenskou ideologiou vam nemohli byt lepsimi partnermi….no slovenky si uz za ten cas od revolucie tak posrali povest,ze solidny zapadniar uz o ne nezavadi,tak beru co pride,smradlavych nadzrzanych moslimov….len tak dalej dievky!!!!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
15/10/2006 18:01  

VRAH…mal by si sa dať vyšetriť, očividne doma nemáš všetkých pokope. No možno, že sa potrebuješ iba s niekým porozprávať, aby si sa zbavil tých tvojich komplexov z menejcennosti a takto sa to snažíš skrývať, no oklameš iba seba, lebo ako si si mohol všimnúť, väčšina ľudí rasistov neznáša…..no možno, že sa iba ja mýlim a teba to moc netrápi, hlavne, že máš tú svoju dobrú bielu vôňu, že? 😉


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
16/10/2006 17:22  

vecsina ludi rasistov neznasa!No bravo DIA konecne si povedala pravdu.,pretoze tych moslimskych rasistov uz nikto nemoze ani citit!A moslimski rasisti su este na to aj pysni ze su rasisti pretoze im rasizmus voci inym narodom a nabozenstvam diktuje sam koran….dia,keby si sa trosku vzdelavala namiesto otrcania tej svojej susky


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
15/11/2006 12:08  

preboha, a my zijeme v 21.storoci???
je to neuveritelne, ze ako dokazu bzt ludia stupidny, nevzdelany a netolerantny na to, ze zijeme vo svete otvorenom pre vsetko……….
…….ze smrdia?????aha, takze ty ich poznas natolko, ze su k tebe tak otvoreny , ze ti hovoria o svojej hygiene:-))))))))))))))..nesnaz sa byzt trapny lebo si akurat tak normalnym ludom na smiech.
a tak sa mi zda, ze prave teba chyba to cim sa ma rozmyslat , asi sa ti moc prekrvuje dolna cast tvojho ega. a ver tomu, ze oni su dost inteligentny ked maju na to svoje prostriedky………zelam ti v zivote vsetko dobre, nech sa ti otvoria oci, lebo sam nevies o kolko prichadzas………..


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
15/11/2006 18:41  

Veronika…stupidni, netolerantni a nevzdelani su akurat tak moslimovovia. Cest vynimkam pretoze vsetci nie su… ale vacsina ano. O tom ze smrdia ti nemusia hovorit, jednoducho to citis pretoze to je smrad na nevydrzanie. Myslim ze anonymny tu nie je nikomu na smiech s tym co pise, pretoze vie CO a O COM pise ale ty bohuzial nie…


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
19/11/2006 9:39  

ty kreten, etnocentrik. vie nieco o kulturnej tolerancii?
Co sa tyky vasni, ty vobec asi nevies co to pre zenu znamena a co to vobec je, vsak? tvoje rozpravanie je velmi btutalne az mam z toho strach. Nie si urcite v poriadku, ked hanis kultury ine nez europske a tak skarede hovoris o slovenkach. svet sa nam otvoril a tak neviem preco mame mat partnera zo slovenska, ked sa zalubime do muza z inej kultury, ineho statu. boze som tak rozculena na tupcov ako ty, co dokazu hadzat vsetkych do jedneho vreca ze mi je z toho na vracanie. ako mozes byt tak primitivny. Vy slovenski muzi ste taki-to by sa ti pacilo? Ja vzdy hodnotim jednotlivca, isteze ma narod iste hodnoty a normy, nieco zle a nieco dobre… akle narod nie je jeden clovek. Ja mam partnera z turecka, nepripadam, nehanbim sa za to. moj priatel je nadherny muz i z vonka tak i z vnutra. Je mnohokrat sarmantnejsi ako ty slovak, viac sa o seba stara ako slovenski muzi, ktori smrdia lebo este nedosli na to to co vsetko sa da kupit v drogerii a parfumy im nic nehovoria:) tu to mas ta posrany smradoch


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
21/11/2006 14:32  

🙂 🙂 🙂 BRAVO ANONYMNY….alebo nech odokryju „ZAVESY“, VYPUSTIA SMRAD….A VYZENU MäSIARKY“ 🙂


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
16/12/2006 2:17  

NO JA ZASNEM,nad tym vsetkym co sa tu pise.Vrah ty naozaj mas komplexy menejcennosti,Tvoj mozog sa ti zrejme prekrvuje viac ako to malenstvo dole.Uz chapem preco si na turkov ziarlivy.Ze pretahuju 3 krat denne?Oni to stihaju najmenej 3 krat za noc ale Ty zrejme len tri krat do tyzdna.Mozno aj mozole uz mas na rukach.
Co sa tyka smradu,taky pravy nefalsovany a stiplavy smrad aky je v preplnenych autobusoch v lete som zazila len na slovensku!
Vsade sa najdu dobri a zly ludia,medzi turkami a aj medzi slovakmi.Nie je turek ako turek,tak ako nieje slovak ako slovak.Poviem vam vsak jedno,som tu v anglicku A je mi z nas slovakov na blutie-nevolno!Len slovak dokaze zapriet a osocovat slovaka,nadavat a zavidiet.Vsetci ostatny,ci uz aj ti turci drzia pokope.Osocujes a hanbis sa za nas slovenky mozno len hladame to co nam vy slovensky neviete dat,a nemusi sa vzdy jednat o to co je medzi nohami.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
01/02/2007 14:21  

Stetávam Turkov, hlavne kamionistov. Ubezpečujem všetkých čo to nepoznajú, že sú vždy nehorázne špinavý, -smrdia na dva metre, – a na parkoviskách pri benzínkach vyhľadávajú Romky – a najviac ich rajcuje keď poriadne smrdia tiež.
Ak je Turek 14 dní na cestách, čosi ako sprchu, alebo umyť sa, považuje za nezmyselnú zbytočnosť. Inak ich povahy nemám nejak dôvod kritizovať.
A dámam zaťažených na Turkov fandím, no nechcem sa so žiadnou stretnúť.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
01/02/2007 14:39  

Milá evula, asi máš pravdu a zistíš ju hneď ako nahneváš, alebo neposlúchneš prvého Muslima či Inda. To čo potom dostaneš by si nedostala určite od žiadneho Slováka.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
01/02/2007 22:48  

Zauner Klaus : COZE POTOM DOSTANE OD MUSLIMA,KED HO NAHNEVAM????


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
10/03/2007 14:30  

Mily Vrah,ked to tak presne opisujes, tak ta asi poriadne pretiahol odzadu volaky s tebou menovany a kedze to bolo odzadu tak nastal z tvojej zadnice taky smrad,ktory sa od hanby pred svetom snazis hodit na moslimov!!!!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
10/03/2007 14:39  

Kocky,co vy pisete je omyl .Vrah to totiz nerobi im ,ale vsetci co ich spominal to robia jemu odzdu 3krat denne a cez noc ,vsak sam o tom pise presne udaje a uz nerozmysla normalnym rozumom od rozkose,je v tranze,nevie co pise o smrade zo svojej zadnej casti,uz je tak roztiahnuta,ze stale citi smrad ked mu ujde!!!!!!!!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
05/07/2007 6:01  

Ahojky,vsetci.
Neviem, z coho prameni vasa vzajomna nevrazivot. Viem pochopit, ze tieto temy su dost citlive. Mnohi to vnimaju ako fakt, ze Slovenske zeny su lahke a ze spinavi Turci si nas beru ako trofeje, ze sme take hlupe, ze nase myslenie je zahmlene. Na druhej strane tu stoji fakt, ze vsetci nie sme rovnaki myslenim. Kazdy ma svoj vlastny nazor a len preto, ze ho niekto vyjadri, nemali by sme sa spravat hned vulgarne a urazat ho.
Ja som pracovala na colnici a cez cele Vianoce bol pred nasou budovou odstaveny turecky kamion,pretoze cez sviatky sa doklady vybavovali s problemami. A oni tam trcali celych 6 dni. Boli vsak velmi priatelski, porozpravali sme sa a vobec nesmrdeli.
Viete, co sa mi hrozne paci prave na tejto kulture?
To, ze su velmi pohostinni a su ovela ludskejsi ako si myslime. My europania mame sice svoje plusy, ale aj vela minusov.
A pokial ide o tie moralne hodnoty, tak v tomto smere podotykam, ze my,hrdi Europania, ich pomaly stracame.
Mozno so mnou mnohi odporcovia a kritici nebudu suhlasit, ale niekedy sa zamyslime viac objektivnejsie a bez zbytocnej davky nevrazivosti.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
21/07/2007 23:17  

ty anonymni co posudzujes pach nejakeho kamionistu a potom kecas ze tak smrdia turci asi si v zivote inych turkov nevidel. Ten pako co hovori ze moslimovia smrdia? vies ty ze moslimovia maju pri kazdej toalete sprchu aby si mohli vysprchovat zadok? moslimovia maju 100 krat lepsiu hygienu ako europania a nehovorim o slovakoch..moj priatel je arab a dost ma uraza ak niekto rozprava taketo hluposti. Urazeni slovenski chlapi co nemozu zniest ze sa slovenske kocky vydavaju za arabov, ktori sa o nich staraju a davaju im to co vas doma mama nenaucila…a to byt zodpovedny, vazit si zenu a vediet si aj sam navarit a pouzit dezodorant


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
22/07/2007 15:47  

no, visna, u nas sa tomu hovori pisoar, ale to ty nemozes poznat, pokial nenavstevujez panske WC. Neviem preco, ale priserne mi pripominas jednu kravu, co tu pisala podobnym stylom a presne pouzila tie iste slova o tom smrade a pouzivania dezodorantu. Ja pracujem s 12 moslimami. Dokopy je nas 28, povedala by som aspon 5 smrdia, jeden ma taky strasny dych, ze by sa nim dali rezat ocelove traverzy, nemozem sa k nemu ani priblizit a trpim, ked nieco hovori mne. Viem, ze to bude asi helikobakterom v zaludku, ale ten sa da vyhladit antibiotikami a on sa zrejme o to nepokusil uz najmenej rok. Ti styria zvysni sa sprchuju, to nepopieram, musia, kvoli zakaznikom, ale pocas horuceho dna sa spotia a uz okolo 12 smrdia jako tchory. Ich pot ma uplne ine zlozenie ako pot bielych, pre mna je priam odpudzujuci a tie zmesi ich lepkabych potov s lacnymi vonavkami, to je priam utrpenie sediet pri nich na porade. BTW vsetci 12 podvadzaju svoje zeny, viem to, mame spolocne internalne e-maily.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
24/07/2007 21:26  

a zase anonym.preco sa aspon nepodpisete ludia za svoje nazory?alebo sa hanbite? tak po prve?co myslis pisoar? ja som ziadny nespomenula ak myslis tie sprsky tak to ti moze pripominat bidet (tak to zase neviem ci ty poznas ked uz chces byt taka podpichovacna)..a kto by nepoznal pisoar? ved nezijem v lese.pokial ide o smrad moslimov ..za prve moslim neznamena arab a aj keby znamenal tak to je jedno kto sa spoti tak by smrdel aj biely. je zrejme ze rozne narody maju vlastnu charakteristiku vone svojho potu ale tvrdit ze araby smrdia … no to je tvoja osobna skusenost ja mam nastastie pozitivnu skusenost ..tak prepac ze sa pohybujem v inej spolocnosti ludi ktori dbaju o svoju hygienu a su to arabi..a dakujem za tu kravu, vobec ma nepoznas tak si kravou volaj radsej tvoje kamosky


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
13/08/2007 17:41  

VRAH
Ty si vazne chory clovek. Rasizmus sa uz nenosi. Moj manzel je tiez moslim ale nie ortodoxny a urcite s nim neprezivam to, co si napisal ty. ale co uz ludska vlastnost je, ze ak nieco clovek nepozna, tak to ihned odsudi, lebo sa toho boji.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
28/08/2007 14:30  

Hej vrah, ty ale smrdís! A ty chces niekoho posudzovat? Vytiahol si vobec niekedy päty so Slovenska, alebo sedís zastrcený niekde v osade, ktorú clovek nenájde ani na mape?


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
19/11/2007 11:40  

môžem sa ťa „kjd“ spýtať či ty teraz žiješ so svojím manželov turecku????a ako sa tam žije???bola by som rada keby si odpísala je to pre mna doležité…rada by som sa o tureckých mužoch niečo dozvedela


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
23/12/2007 14:55  

ano su to super muyi samozrejme nie vsetci ale su super oproti slovakom….som velmi spokojna s tureckym muzom….da mi vsetko co slovak nikdy nedokazal a nedokaze a je velmi velmi velmi cistotny a pedant


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
23/12/2007 20:43  

sa neposer……..trúba


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
22/01/2008 14:46  

ja vam svoj nazor poviem tak v skratke..:) podla mna je uz fakt maximalna drzost hadzat vsetkyx moslimov arabov a turkov do jedneho vreca….na margo toho kto smrdi a kto nie…vies ked sa spoti iely nesmrdi to o nic menej ako ked sa spoti cierny…a to ze ix pot zapaxa inak..tak za to uz oni nemozu..vies im zas mozno smrdi ten nas !:) dalej si mysli ze slovenskym muzom casto prekaza a nemozu prezriet to ked sa nam nejaky takyto snedy fesacik paaci..:) neviem asi sa citia menejcenny alebo co enxapem to..ja napriklad proti tomu ked ma nejaky xlap holku z uplne ineho kuta sveta nic nemam…:) podla mna je to zlate..:) a hlavne ked sa maju radi..:) proste kazdeho laka to co doma nema..viem podla seba..:) a o tom co ako sa spravaju turci je tiez relativne….su dobry ale aj zly..len to nie je len v turecku atd….to je na celom svete!!!!a kto to neprizna…je asi rasisticky zalozeny….fuj taj bl..drzim palce vsetkyyyyym


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
10/02/2008 12:43  

ahoj kjd … chcela by som sa o tvojej situacii viac dozvediet … ak by si mi poslala mail, bola by som ti velmi vdacna … dakujem


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
18/03/2008 17:24  

ahojte kto by mi vedel poradiť s s tým ako čo najlahšie sa sem na slovensko vie dostať cudzinec s turecka, či je to velmi problematické a zdlhavé…keby…moj mail is href=“mailto:keys-one@azet.sk“>keys-one@azet.sk moc by ste mi pomohli


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
23/03/2008 20:17  

chodila som s turkom, otehotnela a musela ist na interupciu. preyila som si svoje este som sa y toho celkom nespamatala. on sa mi neoyzval, vzkaslal sa na mna a ked sme sa stretli, yasmial sa mi do tvare. vedia namotavat babz, chodia na slovensko a yaujima ich len jedno… a to vsetkych… poviem Vam, ako som si ich yastavala, teray bz som ich najradsej oplula. poznam ich viac ako jednoho…dajte si pozor


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Život v zahraničí
Stránka 1 / 3 Nasledujúca
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.