Slováci a Češi v Paname  

  RSS

 nikydiaz
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 2
07/06/2011 21:32  

Ahojte,hladam slovakov a cechov v paname,ja som konkretne v Panama city a zatial som ziadneho nestretla 🙁


ReagovaťCitovať
 dot46
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 2
08/06/2011 14:31  

Ahojky… ja bydlim uz 7 let v Italii ale ted s pritelem premyslime o prestehovani do Panamy… Jak dlouho uz tam jsi a jak je to s vizem? Dikec Katka


ReagovaťCitovať
 nikydiaz
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 2
08/06/2011 17:30  

Ahoj Katka,
natrvalo sa stahujem do Panamy az buduci rok,momentalne zijem medzi slovenskom kde este studujem, floridou,kde pracuje priatel,ktory je panamcan a v Panama city.S vizami to zatial riesime vycestovanim kvoli peciatke v pase kedze jeden vstup bez viz je 90 dni.Preco sa chystate odstahovat prave do Panamy?Veronika


ReagovaťCitovať
 dot46
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 2
17/06/2011 18:54  

Ahojky, no to byla celkem nahoda… slyseli jsme na radiu mluvit o Paname a tak nas to zaujalo az sme se rozhodli ze se tam pojedem podivat. Chteli bysme jet v listopadu na ty 3 mesice a procestovat to tam. Uvidime kde se nam bude nejvic libit a pak se rozhodneme. Zivot v Italii neni nic moc a tak by se nam libilo nekam vycestovat. 🙂 Ale urcite ne Panama City… spis nejake mensi mestecko ale urcite blizko vody 😉


ReagovaťCitovať
 jolka2
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 2
09/09/2011 21:25  

Ahoj, je to milé ked vidím že aj nejakí slováci sú v Paname.
Som momentalne v USA, a mám priatela s Panamy, a vyzerá to, že skor či neskor sa tam prestahujeme.
Samozrejme by som bola rada v kontakte so slovákmi alebo čechmi.Po španielsky viem len počítat, tak mám čo robit aby som sa ten vraj velmi lahký jazyk naučila.
Bola by som rada, keby sa mi niekto z Panamy ozval, a pokecali by sme o živote tam, celkom sa tam teším, je to prekrásná krajina.
moj email je href=“mailto:sjolka2@seznam.cz“>sjolka2@seznam.cz

každy email uvítám, a budem len rada ked spoznám dalších nových ludí


ReagovaťCitovať
 chicacaty
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 2
26/10/2011 22:00  

Ahoj !
Bydlim taky v Panama city ..tak kdyz se domluvime muzem se sejit ..zatim sem tu taky nikoho nepotkala 😥 myslim jako cecha nebo slovaka ..
Tak se kdyztak ozvi. 🙂
Kačka


ReagovaťCitovať
 jolka2
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 2
27/10/2011 3:15  

Ahoj Kačka,
ja jen tak ny rýchlo, pošli mi emailovu adresu na múj email href=“mailto:sjolka2@seznam.cz“>sjolka2@seznam.cz ráda bych ti napsala na email.
Děkují.
S pozdravem Jolka 🙂


ReagovaťCitovať
 chicacaty
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 2
31/10/2011 18:40  

Psala sem ti email… ale zadna odpoved … doslo ti to ? muj email je – href=“mailto:posledninota@seznam.cz“>posledninota@seznam.cz
Kačka


ReagovaťCitovať
 vasek
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 1
06/02/2012 6:05  

Ahoj,jmenuju se Vasek,jsem z Brna a pres tri roky ziji na Kostarice,ale ted se budu presouvat do Panama City,rad bych tam poznal nejake krajany.Muj mail je href=“mailto:la.paz@email.cz“>la.paz@email.cz


ReagovaťCitovať
 panamasvk
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 1
12/03/2012 16:56  

Ahojte,
Volam sa Dano, a stravim nejaky cas v Paname.
Ak planujete nejaku stretavku slovakov a cechov, rad sa pripojim.


ReagovaťCitovať
 monika8206
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 1
13/08/2013 16:51  

Ahoj,
volam sa Monika a prestahovala som sa do Panami pred tyzdnom ak si (alebo niekto iny so zo Slovenska alebo ceska) este stale v Panama City tak my daj vediet email href=“mailto:monika8206@yahoo.com“>monika8206@yahoo.com. velmi ma to potesi ak si budem mat s niekym pokecat

Monika


ReagovaťCitovať
 Conder
Zaregistroval sa v roku 2014
Príspevky: 1
15/05/2014 20:50  

Prosim, poradite mi, ako sa da ziskat v Paname legalne trvaly pobyt? 😀


ReagovaťCitovať
 dadai
Zaregistroval sa v roku 2015
Príspevky: 2
19/08/2015 17:17  

Halo, halo, niekto z Panamy 🙂 ?


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Život v zahraničí
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.