Ponukam pracu  

  RSS

 velvetka
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 1
21/04/2010 13:06  

Hľadám opatrovateľku k 83-ročnému pacientovi,80kg,mobilný,chodi s rolatorom,potrebuje pomoc pri chôdzi,diabetik,vhodná je opatrovatelka ktorá uz mala skusenosti(treba merat cukor,dietna strava)čiastočne inkotinentný,mentálne v pohode,pacient býva v St.Veit an der Glan,s manzelkou(83r,samostatná!)
Hlada sa dáma po 30tke,nefajčiarka!vlastná izba,2 hod.volno,50eur den+cesta+živnosť platí rodina.14dnový turnus.vyžaduje sa dobrá nemčina!
Termín nástupu ihned,max.však do 28.4!
Prosím poslať stručný životopis(vek,meno..),odporucania,certifikát,foto:-)skusenost a prax v Rak,vdaka ,posielat na
href=“mailto:rikki@knappinger.at“>rikki@knappinger.at samozrejme v nemčine:)


ReagovaťCitovať
 NikoM
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 2
22/04/2010 9:00  

Dobrý deň, ponúkam miesto opatrovateľky v rakusku medzi Linzom a Welsom ku babke 81 r. a dedkovi 86r.. Obidvaja ľahké stavy. Na deň 55euro. 14 dňove turnusy. Vybavím príslušné papiere ku živnosti alebo rodinným prídavkom. Cestu z miesta bydliska až na cielove miesto hradí rodina vo vyške 100€. Podmienky pre prácu sú nemčina základy a opatrovateľský kurz. Ak mate záujem odpovedajte na mail href=“mailto:n.i.k.o.m@centrum.sk“>n.i.k.o.m@centrum.sk alebo na tel. č. 0908072086.


ReagovaťCitovať
 Blondie
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 26
22/04/2010 18:17  

Dakujem. Uz je to neaktualne.


ReagovaťCitovať
 lucinko
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 1
23/04/2010 21:32  

ona o tom nevie ale ja sem pisem, hlada si robotu v rakusku ako opatrovatelka, ale jej to velmi nejde, ze nema asi spravne kontakty, rozhodol som sa pomoct jej s hladanim, prosim vas ak budete o niecom vediet, dali by ste mi vediet??? je velmi sikovna, stale upratuje a mna nuti tiez, nefajci a je vlemi zhovorciva, po nemecky tiez , uz vie viac ako ja…tak dakujem prosim piste na href=“mailto:zastkol@gmail.com“>zastkol@gmail.com 😛


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Život v zahraničí
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.