Študuj a zarábaj v Nemecku - jedinečná príležitosť!  

  RSS

 LABORA
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 1
04/05/2013 16:14  

Využi jedinečnú príležitosť zapojiť sa do štipendijného programu, ktorý v sebe kombinuje štúdium, prácu a perspektívu dlhodobého zamestnania v Nemecku!
Program The job of my life otvára dvere zahraničným záujemcom o nemecký typ štúdia „duale betriebliche Berufsausbildung“.

Čo je to „duale betriebliche Berufsausbildung“?

– jedná sa o nemeckú formu trojročného stredoškolského štúdia ukončeného výučným listom
– pozostáva z výučby v škole a z praxe vo firme
– až 70% mladých ľudí v Nemecku absolvuje tento typ štúdia!

Aktuálne študijné odbory

– opatrovateľ/ka seniorov
– kuchár/ka
– čašník/čka
– cukrár/ka
– pekár/ka

Výhody programu:

– program poskytuje štipendium na ubytovanie, stravu, dopravu a jazykový kurz
– počas školskej praxe zároveň zarábaš, nakoľko ti firma odpracované hodiny zaplatí!
– štipendium a tvoj plat 100%-ne pokryjú tvoje výdavky na pobyt, navyše ti z platu zostane ešte ca 300€!
– po úspešnom ukončení štúdia ťa firma, v ktorej si praxoval/a zamestná na trvalý pracovný pomer!

Tvoj profil:

– 18 – 35 rokov
– znalosť nemeckého jazyka min. na úrovni A2
– ukončené stredoškolské vzdelanie s dobrými výsledkami
– chuť študovať, pracovať a žiť v zahraničí

Ak ťa tento program zaujal, viac informácií nájdeš na našej stránke: :33dh0ade] http://www.labora.sk/studuj-pracuj-a-zarabaj-v-nemecku-cez-program-the-job-of-my-life:33dh0ade].


ReagovaťCitovať
 Hotelfachmann
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 1
23/06/2013 19:08  

Doteraz som nepísal na žiadne fóra, ale čas ukázal, že je to správna vec a preto sa aj ja chcem podeliť o dobru skúsenosť. Chcem sa poďakovať agentúre labora.sk, že mi pomohla nájsť si prácu v mojej beznádejnej situácii , dala mi šancu a že je to naozaj veľmi seriózna agentúra, jedna z mála na Slovensku! Vrelo odporúčam a dúfam, že Vás tiež tak milo prekvapí a poteší prístupom ako mňa. Ešte raz ďakujem! S pozdravom Miroslav


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Štúdium v zahraničí

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.