Život vo Švajčiarsku

Praktické rady týkajúce sa bežného života v cudzine od tých, ktorí už čo to okúsili a majú čo odkázať „nováčikom“

Poslaťod alex » 02 Máj 2009 14:16

ešte raz klamu a lakaju peniaze a ked ste už tam tak rozpravaju zvamy ako z dobytkom viem očom hovorim. Pracabezhranic a matrioška alias kardoš su spolčeny mohol by som otom dlho pľsat...
alex

Poslaťod SVAJCIARSKO » 07 Máj 2009 23:06

JAN Z AGENTURY www.agrojob.sk. Nepoznam Vasu firmu, ale myslim si,ze ste nie az tak "zli", ako niektori popisuju. Mate aj dobre referencie. Ale, preco vlastne reagujem? Nuz, zijem vo Svajciarsku, mame s manzelom firmu a zamestnavame aj ludi zo zahranicia. Aj zo Slovenska. Zo Slovenska u nas momentalne pracuje 6 ludi- niektori uz aj 8.rokov.Na co vsak chcem poukazat je to, ze vlastne ostali pracovat ti, ktori chcu pracovat a nie robit sa,ze pracuju. Verte mi, ze ludia sa sami selektuju. Mali sme tu roznych: lenivcov-po ktorych si prisli rodiacia po tyzdni,pretoze dietatko si nemohlo pospat, ako by chcelo, nemohlo papat, to co by chcelo, raz bolo horuco,potom prsalo a ostalo chladno..., dalsia kategoria:spekulanti,ktori sa snazili natahovat hodiny, zlahcovat si pracu na ukor kvality a este robili intrigy a podobne veci. Vtip je vsak v tom, ze tak ako ti ostatni robia, robime aj my s manzelom. Vieme teda velmi dobre, kolko casu potrebuje, ktory ukon. Aj tu ludia musia zit, platit najomne, stravu zdrav.poistenie a ine vydavky, ako aj u nas. Mnohi si mysli, ze praca na farme je nejake dobrodruzstvo - lenze to je "makacka".
Takze, JAN z agentury www.agrojob.sk PRAJEM VAM A VASEJ FIRME VELA PRACOVNYCH USPECHOV, STASTNU RUKU PRI VYBERE KLIENTOV A VELA POZITIVNYCH OHLASOV.

TAK ISTO VELA STASTIA VSETKYM TYM,KTORI CHCU SKUTOCNE PRACOVAT!
SVAJCIARSKO

Poslaťod lucia » 27 Máj 2009 15:05

ahojte neviete niekto o serioznej ponuke do švajcu? chceli by sme isť 4 osoby spolu, ale ak by sa nedalo tak aj ze chalani spolu a baby spolu, ale aby sme boli blizko seba.....na farmu..... uz som zufala nic sa mi nedari, aj doma je to na...
dakujem ak by ste o niecom vedelitak sa ozvyte na mailom

dakujem
lucia

Poslaťod Hosť » 27 Máj 2009 15:06

jeminee az teraz na to kukaam , co si my nenapisal mail???juuuj
Hosť

Poslaťod MATO » 01 Jún 2009 10:35

Ahoj Lucia prosím ťa mohla by si my trochu detailnejšie popisať pracu na farmach čo robiš ako zarabaš v čistom a tak dalej ake je tam ubytovanie a strava ja po nemecky vien , no tak dobre ale niesom žiadny prekladaťeľ a aj by som chcel vedieť či tam robia slovaci a či je ich odsť a tieto veci ale najme ma zaujima praca na FARME prosim aj niekto iny ak to lucia nečita sa mi ozvyte na meil PROSIM 8MATO@CENTRUM.SK
MATO

Poslaťod lucia » 02 Jún 2009 10:10

ahoj mato ja este niesom tam , hladam a prosim niekoho kto by pohol....prosiim
dakujem lucia
lucia

Poslaťod lucia » 02 Jún 2009 10:11

ahojte neviete niekto o serioznej ponuke do švajcu? chceli by sme isť 4 osoby spolu, ale ak by sa nedalo tak aj ze chalani spolu a baby spolu, ale aby sme boli blizko seba.....na farmu..... uz som zufala nic sa mi nedari, aj doma je to na...
dakujem ak by ste o niecom vedelitak sa ozvyte na mailom

dakujem
lucia

Poslaťod Hosť » 02 Jún 2009 13:44

chodte na zac do mc donaldu do Nemecka cez slovensky urad prace....mate sancu ze 4 budete v jednom meste napr Mnichov....pochybujem vo Svajci niekde zeby 4zamestnali spolu...skus www.personalswkservice.sk cez nich sli moji znami do Svajciarska.
Hosť

Poslaťod lucia » 04 Jún 2009 10:27

nie nedostali sme ziadnu ponuku a ani peniaze naspat....najradsej by som tam vtrhla arozbyla im hubu, ale bacha toto nepisem o agrojobe ale o inej agenture, volaju sa GOTOWORK, sidlia v ziline
lucia

Poslaťod lucia » 04 Jún 2009 10:29

ale mi chcece ist spolu vsetci 4 to je pravda , ale ako len do svajcu.sme sa dohodli ze 2 baby spolu niekam a chalani 2 spolu niekam s tym ze budeme blizsie k sebe.......
lucia

Poslaťod sonicka » 03 Júl 2009 18:40

ahoj lucka prosim ta chcem ist cez tuto agentura spolu s kamaratkou do grecka, neviem, ci jej mam doverovat, nemohla by si mi o nej blizsie vediet povedat, mne sa zda seriozna papa
sonicka

Poslaťod lucia » 07 Júl 2009 10:46

ahoj soni je seriozna ale akurat ze meusime cakat na ponuku , ktora sa nam hodi...ale je seriozna mam kamarata ktory isiel cez nu
lucia

Re: Život vo Švajčiarsku

Poslaťod msusek » 27 Apr 2010 13:03

Hľadám prácu na farme vo švajčiarsku, agentúram moc neverím, ale keby ste vedeli o nejakej serióznej, ktorá neberie nič dopredu, tak dajte prosím Vás vedieť. Už je to doma na ....Chcem ísť robiť.Tvrdá manuálna práca, ale dobre zaplatená mi nevadí.Môj email:msusek@centrum.sk.
msusek

Krajina: Slovakia (sk)
Mesto: nitra

Poslaťod majo7773 » 27 Máj 2010 10:47

Caute vsetci mal by som zaujem o pracu cez tu agenturu www.agrojon.sk neviem ako to tam chodi neporadil by mi niekto ktori uz cez tu agenturu pracoval?? Lebo rad by som isiel na takuto farmu si zarobit . S pozdravom Majo :D :D
majo7773

Mesto: Podolinec

Poslaťod Hary01 » 27 Máj 2010 16:04

kamarati sli cez www.personalswkservice.sk do svajciarska,jeden kuchar druhy casnik,vybavili im seriozne prac.povolenie a vsetko,dopredu nebrali ziadne peniaze.
Hary01

Mesto: Basel

Re: Hladám prácu na farme vo Švajčiarsku

Poslaťod majko1 » 20 Júl 2010 10:59

Zdravím všetkých.Mám 41rokov a mám seriozny záujem o prácu na rastlinnej farme vo Švajčiarsku.Som vyučený poľnohospodár a mám 9rokov praxe,komplet vodičský aj oprávnenie na vysokozdvižné vozíky.Veľmi rád by som sa tam usadil na stálo.Ovládam základy nemčiny.Viem že teraz je dosť neskoro na zhánanie práce na farme ale ak náhodou by niekto vedel o volnom mieste bol by som mu veľmi povdačný.Prípadne by som si rád zabezpečil miesto na budúcu sezónu.Ďakujem všetkým.Prajem veľa zdravia a úspechov.Prípadné konkrétne ponuky by som uvítal aj na makom1@zoznam.sk.
majko1

Mesto: Velky Krtis

Poslaťod aurora1231 » 26 Júl 2010 18:56

ahojte vsetci co zijete vo svajciarsku...
chcela by som sa opytatt par info...
z mazelom sa chystame pracovat do svajciarska mame uz aj ubytko ale mame aj malu dceru chela by som sa opytat ako je to tam z detskymi lekarmi...
je tu neaka mamicka z malym babom zijuca vo svajciarku potrebujem viac info....
mozte mi napisat na danieladuskova@centrum.sk
dakujem
aurora1231

Mesto: Kosice

Re:

Poslaťod iveetka1 » 28 Sep 2010 12:47

Ahoj,
volam sa Iveta a hladam pracu na farme-pracovala som v nemecku a aj vo Svajciarsku na farme.
Teraz tiez hladam pracu,chcela som sa spytat,ci by si mi mohla nejako pomoct.
iveetka1

Krajina: Switzerland (ch)
Mesto: Aigle

Poslaťod Hary01 » 28 Sep 2010 17:02

www.personalswkservice.sk vybavuju vo svajci pracu na farme.
Hary01

Mesto: Basel

Poslaťod Renata Kochova » 11 Mar 2011 16:51

ahojte...chcem sa spýtať niekoho kto robí vo švajčiarsku na farme je potrebné si vybaviť aj pas kôli vycestovaniu???? dakujem..Renka :D
Renata Kochova

Mesto: Zvolen

PredchádzajúciĎalší

Späť na Rady a tipy

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť