Preprava balíkov z UK na Slovensko

Praktické rady týkajúce sa bežného života v cudzine od tých, ktorí už čo to okúsili a majú čo odkázať „nováčikom“

Poslaťod palmar » 18 Máj 2009 12:18

potrebujem previest TV,tv stolik a domace kino cca 50kg cim skor. z UK na sk.
palmar

Poslaťod Kamil » 27 Máj 2009 20:18

skus nas www.kamjox.sk Dakujeme
Kamil

Poslaťod Kamil » 27 Máj 2009 20:20

skus nas www.kamjox.sk Dakujeme
Kamil

Poslaťod RICKY LIPTK » 04 Jún 2009 14:16

MAM PREPRAVU SEVERNE IRSKO ,ANGLICKO ,CECHY. ZIJEM V MAGHERFELTE A FUNGUJEME UZ TRETI ROK. STCI POZRIET...www.slida.biznisweb.sk ,alebo zavolt na tel. 07935955502.
RICKY LIPTK

Poslaťod RICKY LIPTK » 04 Jún 2009 14:18

MAM PREPRAVU SEVERNE IRSKO ,ANGLICKO ,CECHY. ZIJEM V MAGHERFELTE A FUNGUJEME UZ TRETI ROK. STCI POZRIET...www.slida.biznisweb.sk ,alebo zavolt na tel. 07935955502.
RICKY LIPTK

Poslaťod RICKY LIPTK » 04 Jún 2009 14:19

RICKY LIPTK

Poslaťod RICKY LIPTK » 04 Jún 2009 14:21

RICKY LIPTK

Poslaťod GV TRANSPORT » 05 Jún 2009 18:17

GV Transport,

Prepravime pro Vas zasilky, zavazadla a zbozi z Velke Britanie & Severniho Irska do naproste vetsiny clenskych statu Evropske unie, preprava probiha v obou smerech. Jelikoz pochazime z Ceske Republiky, tak nejradeji pracujeme pro krajany Cechy (Moravaky) a sousedy Slovaky.

Navstivte nase internetove stranky - www.gvtransport.co.uk - a dozvite se vice. Take nas najdete na Facebooku.

Nasich sluzeb doposud vyuzivaji stovky zakazniku mesicne, prevazne Cesi a Slovaci, zijici dlouhodobe nebo prechodne ve Velke Britanii a Severnim Irsku, at uz to jsou studenti, pracanti, au-pair nebo obchodnici. Nezridka nasich sluzeb vyuzivaji i anglicky ci nemecky mluvici lide zijici v Ceske republice a na Slovensku, kteri potrebuji neco prepravit domu ci se stehovat za praci.

Nabizime Lugcel - sluzbu sitou na miru vsem zapalenym cestovatelum, spocivajici v preprave zavazadel - kufru a cestovnich tasek. Asi neexistuje nikdo, kdo se rad taha s tezkym kufrem po letistich a nadrazich, a uz vubec nikdo nema rad placeni poplatku za presazeni vahoveho limitu. Kdyz poslete svuj kufr s Lugcel, nejen usetrite na poplatcich za zavazadla a pripadne doplatky za nadvahu, ale take si budete moci sve cestovani opravdu uzit.
GV TRANSPORT

Poslaťod Ria » 13 Jún 2009 00:00

Dobry den
kamaratka by mi rada z Ipswich-u poslala balik s vecami domov do Novych zamkov, mozem sa informovat ci dorucujete aj tam a aka je cena za kg? Mali by to byt asi 2-3 baliky spolu okolo 100kg vahy! mate neake specialne poziadavky na krabice ci balenie tovaru co odnesiete?
Za rychlu odpoved vopred vdaka, Ria
Ria

Poslaťod zuzana » 14 Jún 2009 20:36

ahoj.chcela by som sa informovat na prepravu batoziny z londyna do holandska.bolo by to mozne?a v akej cene?
zuzana

Poslaťod ricky » 15 Jún 2009 14:57

pre Riu a Zuzanu- samozrejme viem veci zobrat aj s Ipswichu to nieje problem a do Novych zamkov , tak stamat mam najviac zakaznikov. Nove zamky a okolie. Do holandska viem zobrat tak isto ,len potrebujem vediet kde. Najblizsie odchadzam niekedy kolo 25teho , takze treba zavolat a urcite sa viem dohodnut. t.c.07935955502, alebo pozrite www.salida.biznisweb.sk
ricky

Poslaťod TORRO » 15 Jún 2009 15:06

Hlavne si neobjednávajte služby prepravcu od R.K.TRANS zo SR z Nitrianskych Hrnčiaroviec, nakoľko ten prepravca dovezie poškodený tovar, opraví poškodenie a tak ti to odovzdá bez mihnutia oka. Takisto sa stavia k úhrade škody -nekomunikuje a počul som, že neplatí ani faktúry za jemu poskytnuté služby. Prosto R.K.TRANS obchádzajte už z diaľky!!!
TORRO

Poslaťod expresná preprava » 16 Jún 2009 20:36

Viem zabezpečiť prepravu vecí do 500 kg v rámci celej Európy (aj UK). Na cene sa dohodneme, ozvite sa na mail: expres.preprava@gmail.com
expresná preprava

Poslaťod marek » 19 Jún 2009 21:52

zdarvim ja sa chcem opitat kolko bi ma stalo prepravit satelitni primac aj z tanierom o priemere 80cm..vaha asi do 15kg maximalne.a malo bi to bit s Trnavi do Glasgow v Skotsku...dik
marek

Poslaťod Pavol » 13 Júl 2009 00:13

Caffte, ja som mal obrovske problemy s firmou tetratrans, nespolahlivy sofer
Pavol

Poslaťod Rado » 31 Júl 2009 11:31

Dobry den. Chcel by som sa spytat, ci ma niekto termin prepravy okolo 20. augusta 2009. Bolo by to z okolia Mansfield(UK) do okr. Medzilaborce(SVK).Potreboval by som poslat cca 5 az 8 kartonovych krabic o hmotnosti cca 100 az 150 kg, kocik, detsku postielku a bycikel. Dakujem. Rado(1rami@pobox.sk, 1rami@centrum.cz)
Rado

Poslaťod MoHo » 03 Aug 2009 20:11

Ahojte. Chcel by som sa opytat prepravcov ci by mi vedeli doniest aj take veci ako nabytok. Mam zaujem spolupracovat s jednou firmou v UK, ktora predava nabytok, lenze, ten je v celosti a nie v krabiciach, jedna sa o velmi luxusny tovar.Su to hlavne skrine, komody ,stoly, stolicky, postele a pod. Podotykam, vsetko to je uz zlozene, alebo aspon velka vacsina..kontaktujte ma na mail.dakujem
MoHo

Poslaťod baliky.com » 07 Aug 2009 15:37

sme prepravna firma skus nas kontaktovat a urcite sa dohodneme
baliky.com

Poslaťod VENERItrans » 10 Aug 2009 10:18

Ponúkame prepravu balíkov z Velkej Británii na SLovensko.Cena za prevezený kilogram už od jednej libry.Viac na nasej stránke.....www.veneritrans.sk........Zaručene doručene.
Prajeme Vám pekný den.
VENERItrans

Poslaťod LUKAS FRANKO » 13 Aug 2009 00:39

Ahoj,
Bolo by mozne previezt motocrossovu motorku Honda 250cr z Birminghamu na Slovensko? Ak ano mohli by ste mi prosim odpisat orientacnu cenu transportu? Motocykel vazi 100kg-120kg

Dakujem
LUKAS FRANKO

PredchádzajúciĎalší

Späť na Rady a tipy

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia