Agentúra Larex  

  RSS

 9bohus9
Zaregistroval sa v roku 2015
Príspevky: 2
02/04/2015 16:18  

Chcem upozornit na agenturu larex ktora iba slubuje a zbytocne prehana ludi do zahranicia a ubytovanie ktore zabespecuje je pod ludsku uroven mna okaslali april 2015 , neverte im… 😡


ReagovaťCitovať
 jlacko
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 5
19/06/2015 22:49  

Neverte im… verte panovi 9bohus9!

aale pan Novosad, ked sa povie A malo by sa povedat aj B …

Vy ste siel do Hengela v case ked tam bol natresk a pracovalo tam cca 30 Slovakov , takze vsetky vlastne ubytovania ktore mal larex – plne zariadene v okoli – t.j. byty s kuchynou, obyvackou, internetom , jednotkami alebo dvojkami izbami uz boli obsadene tymi ludmi ktori tam pochopitelne dlhsie pracovali a mali na to vacsi narok ako vy …
a tak vas dali docasne na ubytko ktore nebolo najlepsie suhlasim (bolo to nasledne zrusene) a hned v ten vecer vam bolo poskytnute ine ubytovanie aj s Christianom

Ale o to tuna az tak neslo , vy ste tam nespravil zvaracie skusky, testy naco sme vam chceli najist inu pracu na dalsi den a dostal ste aj ine ubytko v ten vecer ako som uz pisal… to ze ste sa rozhodol ist domov je uz vasa vec…

fakt zaujimave ze ti co by mohli pisat su ticho a spokojne robia ale ti co do toho maju co najmenej vraviet budu po internete vypisovat a zbytocne ociernovat..


ReagovaťCitovať
 9bohus9
Zaregistroval sa v roku 2015
Príspevky: 2
20/06/2015 6:06  

Skusku som spravil len ste chceli jedneho a ja som bo musel doviest uz vas neriesim jeylepsie vo svajciarsku a nie za vasich spotenych prar euro …


ReagovaťCitovať
 jlacko
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 5
21/06/2015 20:06  

Skusku ste nespravil Bohus, prosimvas nezavadzajte, kdo chce nech si zavola na Enerpac Vitalimu, tam chceli viacerych po vas tam prislo dalsich 10 ludi , ak by ste kolegu nezobral zobral by ho mozno dakdo iny alebo by prisiel sam … ale naco tieto cele debaty som rad ze sa vam dari vela stastia vo Svajciarsku za udajnych 4000 mesacne v cistom ako sa vsade inzeruje a nie za spotenych 2500 z Holandska


ReagovaťCitovať
 hennnooo
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 7
25/06/2015 9:17  

Ubytovanie u starých špinavých babiek, zo smradu sme sa skoro pogrcali po otvorení vchodových dverí (babky mali psy doma a plesnivé steny), tak sme prvú noc spali v aute, potom zohnali nové ubytovanie.
Pán Lacko samozrejme nie je spravodlivý človek, pretože inak by sa Larex na neho vykašľal. Lacko sa stavia na stranu holandanov, ked je nejaký problém, aby mal prácu a peniaze a nie aby zistil pravdu, dokonca ani peniaze sa neunúval vybaviť aby holandania zaplatili za prácu pri jednom probléme. V mnohých veciach hral divadlo a podobne. V treťom ubytovaní (v priebehu 1 mesiaca) sme bývali s myšami na sídlisku v Rotterdame.
Holandania by boli radi, keby slováci robili 3x väčšie výkony ako domáci, ked si agentúra Larex účtuje za hodinu práce 29 e, takže môžete dopadnúť tak, že firma na vás nahrá nejaký problém (nekvalitná práca) a pošle vás domov, alebo vás pošle rovno domov, že nemôže za vás platiť 29 e/hodinu, že si to nemôže dovoliť. Bacha na to aby ste nedopadli zle, serioznych ľudí je málo.


ReagovaťCitovať
 jlacko
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 5
25/06/2015 12:40  

pan hennnooo, (mozno by bolo na zaciatok dobre ,ak by ste sa predstavil,ked ste taky spravodlivy lebo mna tu osocujete, lebo ja davam pod vsetko ,co robim svoje meno a snazim sa jednat na rovinu a fer nepouzivam prezyvky)

Ti co ma poznaju vedia, ze agentur som presiel viac a odisiel som vzdy len preto, ked sa zacalo s ludmi narabat zle a podmienky neboli dodrziavane …

.. povedzme si na zaciatok, v skratke – Larex je agentura akych je na zapade viacero, ukazte mi jedinu ak ste ich tolko presiel, ktora zamestnava cez 400 ludi a nema problemy a vsetci su tam vysmiati a so vsetkym spokojni ..
.. Cezo mna tam momentalne pracuje 140 Slovakov , z toho polovica su tam dlhsie ako 3 roky , s prestavkami okolo Vianoc / dovoleniek a sviatkov – aj oni mali niekedy s niecym problem ,ale na zaklade komunikacie sa to poriesilo k spokojnosti oboch stran … ( su aj stalice co robia, odkedy bolo zrusene pracovne povolenie v NL )

.. vzdy ma dokaze udivit ako ten,ktory chce zarabat cez 2000Eur v cistom mesacne, si nedokaze uvedomit a ani akceptovat ze musi spravit/mozno sa trosku uskromnit a vydrzat/ nieco preto ,aby tieto peniaze mal , ked vacsina na SVK zaraba po 600-800 eur brutto

.. otazky typu ci je preplacane jedlo / cesta-amortizacia auta…, kazdy chce ubytovanie 10 krokov vedla firmy a najlepsie samostatne velka izba s internetom , kludom , mimo mesta atd atd … chapem , ze ludia chcu mat komfort po praci , ale na druhej strane si musia uvedomit , ze tam nikdy nebudu ako doma ..

toto je web exil.sk cize tato komunita pravdepodobne ma svoje skusenosti s hladanim ubytovania v Holandsku – je ich tu 16 milionov a na tretinovej ploche ako Slovensko a v sezone vsetko ,co sa da je vacsinou obsadene . Ak firma zavola, ze potrebuje ludi o 2 -3 dni na mieste prace ,tak ma clovek v agenture castokrat velmi malo casu preverit vsetko okolo toho – tymto nikoho neobhajujem , priznavam ze sa stavaju chyby ,ale aj vo vasom pripade sa to snazili hned poriesit.

Stazujete sa ze ste musel menit ubytovanie – to sa stava hlavne v lete ked su dovolenky a miest je menej, ale nie je to pravidlo , ale podla mna ani tragedia , nestahujete cely dom -stahujete si mozno 3 tasky a kufor…

.. este ku vasim pripomienkam na moju osobu:
Pán Lacko samozrejme nie je spravodlivý človek, pretože inak by sa Larex na neho vykašľal.
1. som rad ,ze ma poznate a mohol ste so mnou stravit velku cast zivota, aby ste rozhodol, ci som spravodlivy alebo nie a na ciu stranu sa priklanam, To rozhodne karma …

2. Lacko sa stavia na stranu holandanov, ked je nejaký problém, aby mal prácu a peniaze a nie aby zistil pravdu,
Som sprostredkovatel informacii – nie detektiv ani sudca -aby som hladal najvyssiu pravdu – som na Slovensku , riadim tu pobocku ,ktoru tiez nema kazda agentura do ktorej cestujete a pocuvam info z jednej strany aj z druhej – ked je problem povie mi svoju verziu aj slovak aj holandan . Uz sa nepriklanam na ziadnu stranu – jedine co u mna rozhoduje su fakty –
– fakt ,ze ste mal zle ubytko som sa snazil poriesit a vymenili vam ho

3 dokonca ani peniaze sa neunúval vybaviť aby holandania zaplatili za prácu pri jednom probléme.
– fakt ,ze ste odisiel z roboty a nedostal zaplatene -ak by som vedel vase meno- dohladam detaily , ale ak mate napriek tomu PODPISANE KLIENTOM u ktoreho ste robil HODINY tak sa mozete obratit na vyssie autority – NBBU, ABU atd.. ktore davaju certifikacie agenturam a urcite vam bude vyhovene a zaplatia vam ,ak vam niekdo nieco dlzi –
– ale ak nemate podpisane hodiny od klienta znamena to ,ze odmietol zaplatit za nieco s cim nebol spokojny , resp. odmietol zaplatit za nekvalitne odvedenu robotu

4. V mnohých veciach hral divadlo a podobne.
Co je toto za blbost ?? hram divadlo aby som vas poslal o tyzden domov ?? co z toho mam ja ? co z toho ma agentura?? co z toho ma klient?? a podobne ??
pridite si sadnut do kancelarie na jeden den najlepsie v pondelok alebo piatok a ukazem vam svoje celodenne predstavenie – hocikto sa moze zastavit a uvidi co to obnasa veci okolo nachystania vsetkych formalit kym clovek zacne robit !!! a niekedy si ten clovek vypne telefon , alebo posle sms s vyhovorkou prvaka a nakoniec do roboty nenastupi… aj to je zivot ..

5. Larex za vas berie 29e na hodinu….
ak sa vam to tak strasne nezda a mate pocit ,ze vas vsetci v agenturach okradaju a su podvodnici a klamari , mam pre vas navrh ..Skuste si zalozit holandsku zivnost a sam si najst v Holandsku zakazku, ubytovanie , vybavte si vsetky papiere na uradoch , poprihlasujte sa na socialku, zdravotku , platte dane , robte si reklamu , platte kancelariu, auto,zamestnancov a potom si popytajte u holandskych firiem svoju hodinovku … Toto vsetko robia agentury za ludi , nezoberu od vas ziadny poplatok , o nic sa nestarate ,len pridete a robite – samozrejme , ze si to nechaju klientom zaplatit // ….. ake prekvapive ..a pohorsujuce ….
Alebo si pozrite holandske inzeraty, kolko zarabaju holandania na rovnakych poziciach ../ od 1800 do 2200 brutto/

Robim v tomto biznise skoro 10 rokov , ak by som bol tak strasne zly ,pravdepodobne by som uz davno skoncil ,pretoze by mi ludia nedoverovali a tych strasnych recenzii by bolo na nete ovela viac .Mam svoju statistiku a som rad, ze kvalitni ludia mi stale volaju a robim vsetko preto, aby to tak aj zostalo .
.. z mojej skusenosti viem, ze vacsina z ludi ,ktori pracuju nemaju kedy vysedavat a pisat referencie / vypisovat recenzie na agentury, robia to zvycajne ti ,ktori nemaju flek a striedaju jednu agenturu za druhou a pisu polopravdy ako fakty …nezastavam sa holandanov ze su svati , takisto ako ani slovaci nie , ale neobvinujte ma z veci ktore osobne nemozem/nedokazem ovplyvnit

p.s. Na zaver / suhlasim s vami ,ze serioznych ludi je malo aj v agenturach, ale je ich malo aj v radoch uchadzacov o pracu


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Rady a tipy

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.