Viete niečo o agenture AJOB-Brno???  

  RSS

 deminka1985
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 4
30/01/2010 15:03  

Ahojte, prosím napíšte mi či je agentura ajob-brno seriozna alebo je to len podvod.
Dakujem Petra


ReagovaťCitovať
 dadula
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 1
31/03/2010 17:42  

Od Ajobu ruky preč. Píšem z vlastných skúseností. Nič im neplaťte. Akurát včera som bola v ich sídle v Brne, ale už polroka tam vôbec nie sú. Čiže neexistujú v skutočnosti. Cez mail ti nasľubujú hory-doly, ale keď chceš riešiť niečo osobne, tak sa vyhovárajú. ❗


ReagovaťCitovať
 RadkaK
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 2
03/07/2011 11:21  

Poznáte niekto agentúru Ajob? Má síce sídlo v Brne, ale pobočky sú aj na Slovensku. Ponúkajú prácu do Frankfurtu a Mníchova na výrobné linky a do skladov. Máte niekto nejaké skúsenosti? Hociaké… ponuka vyzerá dobre a hľadajú veľa ľudí s nemčinou…


ReagovaťCitovať
 MARIOL
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 12
23/07/2011 9:15  

Ano vieme nieco o nich je to ceska agentura sidli v Brne a ma uzasne prepracovanu vebovu stranku,ale tam to cele konci po zaplateni poplatku a ked nastanu problemy uz s vami nebud komunikovat skryvaju sa
a vyhovaraju sa jeden na druheho vypovede im nesedia a setko budu chcet na vas hlavne zvalit ak ste nezamestnany a hladate pracu cez nich usetrite si namahu a peniaze aj letenku vam vybavia este drahsiu nez v skutku je a plus navyse tu letenku vam hradi aj zamestnavatel teda by mal cize zarobia tak dvakrat 😳

ozaj hamba a podvodnictvo hrubeho zrna


ReagovaťCitovať
 MARIOL
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 12
23/07/2011 9:20  

Veru od Agentury AJOB brno ruky prec ako pise Dadula
ta adresa v Brne je len akoze papierova v Skutocnosti tam nikdy niesu nedvihaju telefony,vyhybaju sa komunikacii ked uz prachy zobrali zrazu sa asi zobudili,ze nevedia nic sprostredkovat urcite ich aj zahraniciari poslali dokelu
s takymto pristupom sa biznis nekona
bacha na nich!!!!!!! 😯
velke oci
sluby sa slubuju blazni sa raduju nedopadnite tak
dadula ma tiez pravdu
podvod zavadzanie 🙄


ReagovaťCitovať
 MARIOL
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 12
23/07/2011 9:25  

nemaju ziadne pobocky na slovensku len fiktivnu v Brne
a ked sa nemcinu nauucite aspon dohovorit nemusite ist cez nich ziadne kontakty nemaju tam kde uvadzaju
pokazis si akurat prazdniny je kopec online roboty do rakuska aj nemecka

super stranka je

gigajob zaregistruj sa a priamo potom kontaktujes zamestnavatelou ved takto aj robia agentury za takyto podvod by si zasluzili akurat ledva 50 euro nije 300-400 ako chceju

nebojte sa a kontaktujte priamo zamestnavatelou ved preco vas chce agentura skusat z jazyka
ake su ich jazykove znalosti sa opytajte by ste sa cudovali mnohorazy velice chabe

dalsia dobra stranka je

hogastjob.com


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Pracovné agentúry

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.