TURBOSTAFF HUMENNE  

  RSS

 zralok11
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 69
17/03/2010 18:41  

Akurat mi kamoš poslal smsku ohlade TURBOSTAFF s.r.o. Humenne aky su spolahlivy keby ich nekontaktoval tak ani nevie čo sa deje..Čo sa tyka takych ponuk ako je balič balička mesokombinat v Nemecku je len obyčajny podvod…Nie je možne aby tolko agentur ponukalo jedno a to iste..Do aprila mali isť dalši ale ani sa neunuvaly zavolať že ich zamesnavatel nevybral…Jednoducho človek spolieha na agenturu a tak to dopadne je čudne že niekolko agentur ponuka jedno a to iste a nikde sa nespomina že zamesnavatel si vybera…Agenturi si napchaly vrecka a na všetko sa v.y.s.r.a.l.y maly by sa hambiť prajem vám aby ste obstaly tak jak ti to ludia ktory vás chvalia a nakoniec vam nestaly ani zato aby ste im daly vedieť ako vlasne dopadly.. 👿 😈 👿


ReagovaťCitovať
 Misickaa
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 2
06/05/2010 20:05  

a ma niekto aj dobré skúsenosti s touto agentúrou?


ReagovaťCitovať
 myska1234
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 1
24/11/2010 12:18  

Ja som cez tuto agenturu v anglicku bol..konkretne mesto WARRINGTON..a poviem Vám viacej nikdy….toto čo robia s ľudmi je svinstvo…ano počul som že par ludi bolo spokojných ale to len preto lebo tam boli ako stuudenti ….naslubuju vam kade ake veci ze zarobite tolko a tolko ze za 1 libru budete mat vsetko oblecenie spolocnosti pre ktoru robite, ano da sa to ale kolko treba vybavovaciek okolo toho ..to nepovedali..snazia sa len nalakat ludi a nic viac…ten patrik s agentury turbostaff alebo pani dzurk…len zhrabne peniaze a nestará sa onic….na letisku nas mal cakat niekto..samozrejme necakal…povedala 24 hod som online..samozrejme nikto nedvyhal ked som jej prezvanal na slovensko a ani nedvyhala…ubytovanie dohodili take …ze boze chran aby niekto musel takto byvat ako my…samozrejme oni sa vyhovoria ze oni zato nemozu atd atd..ale nie ..mozu…a co sa tyka agentury turbostaff he….tak dokonca je rodina s polakom ktorý pracuje v staffline teda vo warringtone ako manazer hlavny…takze asi si viete predstavit preco vlastne tato agentura je ….no osobne by som nikomu neodporucal sa pustat do tohoto ..pretoze je to absolutna blbost a cesta vedie do slepej ulicky…


ReagovaťCitovať
 cmjucik
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 1
02/12/2010 10:30  

ano mas pravdu mi sme tu boli vyse roka a poviem ti to tu bolo same tahanie za nos a same problemy,ktore nam oni robili.Od zaciatku,ked sme tu prisli sme tu nic dobre nestretli.Prvy den volame pani ….,ked sme boli na letisku,mala nas cakat to nam povedala pani z agentury a ta druha pani KL….nam hovory,ze ona z nami nic nema preco jej volame mame si ist sami…Ked sme tu prisli vozili nas do prace poliaci,ale za aku cenu?Styri libry od nas brali…NA kazdom novom tak rizuju.Potom o tyzden sme sa dozvedeli,ze viac ako polovicu ludi budu prepustat v januari tak to nas dorazilo,ze ludia poplatia agenturam poplatky a oni ich hned O mesiac dve prepustia.V januari nas neprepustili,ale preco?Lebo nam stratili obcianske preukazy priatelovi aj mne….Ale co z toho,ze nas nechali,ked sme aj tak od januara vkuse dostavali neplatene volno.Takze sme tu robili iba na ubytovanie a na stravu.Za cely ten cas nas trikrat prepustili.Dovod bol,ze sa pomylili.Vdaka tomu som mala najvyssiu dan,ktoru mi tahali dost dlho,a ked som prisla za nimi tak mi povedali,ze mam si to vybavit sama oni niesu zato plateny….A na danovom mi potom dokonca povedali,ze som nemala ani nastup do prace preto som malu tu najvyssiu dan.Tak vydite,ako to tu chodi.Neodporucala by som tu nikomu ist robit.Nieje STAFFLINE jedina praca na svete,ale je ich viac


ReagovaťCitovať
 Misickaa
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 2
02/01/2011 9:04  

My sme boli s priateľom vo warringtone cez personelu vo zvolene….su to obycajni klamari, ktori chcu od ľudí len vytiahnuť peniaze. Pani z agentury nech si nemysli, že jej to len tak prejde. Na letisko pre nas prisli poliaci, ktori nam neustale ponukali marihuanu aj iné veci….Ubytovali nás v dome 8…a pritom v agentúre nám povedali , že max 4 na byte. a že aké sú to krásne byty…my sme mali takú kúpeľnu, že tam ste sa aj vkročit báli, aké tam boli hygienické podmienky…nebudem to tu ani opisovať,lebo by vám prišlo zle. Išli sme tam lebo opäť pani v agentúre nám povedala, že koľko je tam roboty, že zarobiť sa tam naozaj dá….Každý deň nás posielali domov o 12. a to vám ešte hodinu z tých osem ,,co by ste maali odrobiť´´ strhnú za prestávku. Vobec tam nebola robota. tak sme boli radi, že sme zarobili na to ,,útulné´´bývanie a stravu. V staffline pracujú sami poliaci, ktorých absolútne nezaujímate….nic vám nikto nevybaví, všetko si musíte sami. správajú sa k vám veľmi arogantne, dokonca vás majú na smiech, a vaše požiadavky sú vopred bezpredmetné. Nikomu neodporúcam tam ísť, robia s ľudmi dosť zlé veci…len tak nás jendú noc vyhodili z domu, že sa za domy neplatí a my sme namali ani kde spať. ..je to dlhý príbeh a veľa vecí sa tam udialo…nechcem to ani rozoberať. išla som do zahranicia za niečím lepším, ale táto skúsenosť ma presvedčila o opaku.


ReagovaťCitovať
 lubomir111
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 4
24/01/2011 14:39  

ano je to pravda o tej ang. agenture staffline. su to poliaci a kaslu na vsetko. Moji dobri znami tam boli cez Aleko z PO. Mali by ste si precitat zmluvy alebo predzmluvy, ktore dostanete na SK. mate tu neaku predzmluvu o buducej zmluve s anglickou agenturou. v tej zmluve mali, ze im pracu garantuju min. na 10 dni. a aj tak bolo. Prisli do Manchestru a tam im clovek zo Staffline povedal, ze ho nezaujima, co im povedali na SK. Hoci im doma povedali, ze budu pracovat spolu. Ju hned posielal na nocnu do skladu A a on mal ist o 2 dni do skladu B. a ak sa im nepaci, mozu ist prec ze vraj porusili zmluvu. Nakoniec sa dostali spolu do slubeneho skladu M&S vo Waringtone a po 10 dnoch im Staffline dala do ruky papierik s agenturami v meste, nech si idu hladat pracu sami ale ze musia ostat byvat u nich. keby nemali auto, tak sa nemaju ani ako dostat do prace na tych prvych 10 dni. Este ani depozit im nechceli vratit – pridem v piatok a dam vam, no spoliehaju sa na to, ze mate letenku a idete prec. v piatok povie pridem v sobotu a v sobotu nedviha telefon. ked presiel tak divne pozeral a vy tu co robite, lebo myslel, ze isli lietadlom domov – cakame na depozit- mi tu mame auto a mame cas.Agentura zaraba aj na ubytovani- rob si kde chces, hlavne ze zaplatis ked prides a potom platis za dom. polovica domov je v dlhoch za elektrinu a plyn a chodia stale upomienky. U slovenskej agentury nepochodili samozrejme, ta tam posiela ludi dalej. aj kazda druha agentura na SK posiela tam posiela ludi a vedia ako to chodi. maju taky trik: na stranke maju zoznam niekolkych ponuk, ktore ponukaju ale ked chcete ist pracovat alebo viac info tak sa najprv zaregistrujte a ked sa zaregistrujete a zaujima vas neaka dobra ponuka tak povedia, ze nie je aktualna, hlavne je, ze na stranke blika ze ihned potrebuju ludi. A potom vam ponuknu svoje blbosti ako napr. Warington – oblecenie.
Napisal som do agentury Apprime z Popradu, ze to je blbost tato praca, ze tam nie je praca a Poliaci odrbavaju v sklade a ze kazda druha agentura ponuka tuto pracu, tak mi napisali:
Prajeme Vam vela stastia pri hladani prace.
takze tak. vsetky nase agentury vedia, ako sa veci maju ale…


ReagovaťCitovať
 janka991
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 1
04/03/2011 18:51  

ahojte…ako tu tak čítam tak sú tu sami mudrlanti, ktorí pracujú v sklade mark and spencer aj vyše roka, ale samozrejme nikomu neodporúčajú vycestovať, lebo boli oklamaní… 8) …zaujímavé, tak prečo ostávate pracovať???? ak by ma niekto oklamal, tak asi odídem, lebo nemám z čoho žiť…ja pracujem s priateľom v tomto sklade viac ako rok a pol…a nehľadáme si inú prácu….áno pracujú tu poliaci, ale aj česi, slováci a maďari…všetko je na ľuďoch..ak sa niekomu robiť chce, tak zarobí, ak niekto minie cez víkend 300 eur v chicagu a potom plače, že nemá je to jeho problém…takému človeku nikdy nebude dobre…my sme tiež vycestovali cez agentúru..mali sme ubytko a prácu zabezpečenú…to však neznamená, že sme čakali, že nám spadne všetko z neba…robili sme ako otroci po šesť dní v týždni 12 hod….ale dá sa ak máte motiváciu…teraz máme vlastný dom a pracuje tu aj moja mama a sestra…takže odporúčam nesťažovať sa a pracovať…ak sa niekomu robiť nechce, tak nech študuje dokým sa dá alebo nech žije zo sociálky…janka


ReagovaťCitovať
 nickoleta
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 2
24/03/2011 8:51  

Priatel si teraz vybavuje pracu cez agenturu turbostaff humenne a zatilal pristupuju dost dobre.. po odoslani zivotopisu na class=“postlink“ href=“http://www.profesia.sk“>www.profesia.sk nam vlastne v priebehu dvoch hodin telefonovali z humenneho, nasledne na to nam volali z UK..to bolo včera..a dnes nam volali zasa z humenneho, ze sa ma priatel spoliehat ze robota bude. je to taktiez sklad marks spener s oblecenim.je tam aj poplatok agenture 280 eur a po prichode tam dalsich 280 libier. je tu niekto kto je teraz v tomto sklade cez tuto agenturu? ak hej tak prosim napiste mi ci to mame riesit dalej alebo je to odzub ako tu pise vascina. Dakujem


ReagovaťCitovať
 Petr7
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 31
24/03/2011 20:52  

Cetl jsem, ze prave do skladu Mark a Spencer najima lidi agentura Norbert Dentressangle a Staffline. Takze urcite slovenska agentura tam vubec nefiguruje. Dale dostanete pouze temporary contract – to znamena, ze nejste stali zamestnanci, ale jako vypomoc. A dat 280 eur a pak znova 280 eur je nesmysl. Zprostredkovani prace je vzdy zdarma a platit za neco predem, co jeste nemam je taky nesmysl. Protoze tam delaji Polaci a atd. tak se tam clovek nauci spis polsky nez anglicky. Komentar od Janky je zavadejici a neverim mu.


ReagovaťCitovať
 lubomir111
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 4
02/04/2011 0:22  

zalezi aj kde je ten sklad-v ktorom meste ak je to vo Waringtone tak zbytocne vyhodene peniaze. po novom roku v tomto meste vyhodili asi 280 ludi lebo nebola praca a teraz naberaju znova a o mesiac vas kopnu do…
samozrejme, ze agentura pristupuje pekne, ved ide o peniaze, vase peniaze. ak tam robite ako kmenovy zamestnanec tak pohoda, ale ak cez agenturu tak je to velmi neiste


ReagovaťCitovať
 chilly
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 1
19/07/2011 9:39  

ahojte chcela by som sa opytat ci uz niekto vycestoval cez neaku agenturu na slovensku, ktora ho neoklamala a slubenu pracu aj dostal. Chcela by som vycestovat aj s priatelom len sa obavame toho aby nas agentury neoklamali. Pisali sme aj tejto agenture Turbostaff a ma niekto s touto agenturou skusenosti?


ReagovaťCitovať
 APPRIME agency
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 2
12/08/2011 12:07  

@lubomir111 wrote:

ano je to pravda o tej ang. agenture staffline. su to poliaci a kaslu na vsetko. Moji dobri znami tam boli cez Aleko z PO. Mali by ste si precitat zmluvy alebo predzmluvy, ktore dostanete na SK. mate tu neaku predzmluvu o buducej zmluve s anglickou agenturou. v tej zmluve mali, ze im pracu garantuju min. na 10 dni. a aj tak bolo. Prisli do Manchestru a tam im clovek zo Staffline povedal, ze ho nezaujima, co im povedali na SK. Hoci im doma povedali, ze budu pracovat spolu. Ju hned posielal na nocnu do skladu A a on mal ist o 2 dni do skladu B. a ak sa im nepaci, mozu ist prec ze vraj porusili zmluvu. Nakoniec sa dostali spolu do slubeneho skladu M&S vo Waringtone a po 10 dnoch im Staffline dala do ruky papierik s agenturami v meste, nech si idu hladat pracu sami ale ze musia ostat byvat u nich. keby nemali auto, tak sa nemaju ani ako dostat do prace na tych prvych 10 dni. Este ani depozit im nechceli vratit – pridem v piatok a dam vam, no spoliehaju sa na to, ze mate letenku a idete prec. v piatok povie pridem v sobotu a v sobotu nedviha telefon. ked presiel tak divne pozeral a vy tu co robite, lebo myslel, ze isli lietadlom domov – cakame na depozit- mi tu mame auto a mame cas.Agentura zaraba aj na ubytovani- rob si kde chces, hlavne ze zaplatis ked prides a potom platis za dom. polovica domov je v dlhoch za elektrinu a plyn a chodia stale upomienky. U slovenskej agentury nepochodili samozrejme, ta tam posiela ludi dalej. aj kazda druha agentura na SK posiela tam posiela ludi a vedia ako to chodi. maju taky trik: na stranke maju zoznam niekolkych ponuk, ktore ponukaju ale ked chcete ist pracovat alebo viac info tak sa najprv zaregistrujte a ked sa zaregistrujete a zaujima vas neaka dobra ponuka tak povedia, ze nie je aktualna, hlavne je, ze na stranke blika ze ihned potrebuju ludi. A potom vam ponuknu svoje blbosti ako napr. Warington – oblecenie.
Napisal som do agentury Apprime z Popradu, ze to je blbost tato praca, ze tam nie je praca a Poliaci odrbavaju v sklade a ze kazda druha agentura ponuka tuto pracu, tak mi napisali:
Prajeme Vam vela stastia pri hladani prace.
takze tak. vsetky nase agentury vedia, ako sa veci maju ale…

Dobry den pan Lubomir.

Odpisali sme Vam, ze Vam prajeme vela stastia pri hladani prace a to z toho dovodu, ze ocividne ste nemali zaujem vyuzit nase sluzby. Z tohoto dovodu nebol dovod dalej rozvijat nasu debatu. Vas email sme povazovali za Vas nazor, ktory sme vypoculi. Bohuzial, kym ste nase sluzby nevyuzili, nemozete tvrdit, ze rovnake podmienky sa vztahuju aj na kandidatov, ktorych vysleme za pracou my. Do tychto skladov okrem agentur beru aj rozni „Slovaci a Cesi“, ktori nie su legitímnymi agenturami, ale robia vsetko takpovediac „za jazdy, na kolene“. Nemaju s anglickymi agenturami ani poriadne zmluvy. Ide im o to, aby stiahli do zahranicia co najviac ludi, vela krat aj bez suhlasu zamestnavatela, vyberu uvodne poplatky a dufaju, ze uz ked tam ti ludia pricestovali, tak im pracu najdu po ich prichode – bohuzial, nie vzdy uspesne. Agentury si je preto dobre vopred preverit – co mozete urobit na UPSVaR, Eures, alebo cez zivnostensky register.


ReagovaťCitovať
 APPRIME agency
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 2
12/08/2011 12:14  

@janka991 wrote:

ahojte…ako tu tak čítam tak sú tu sami mudrlanti, ktorí pracujú v sklade mark and spencer aj vyše roka, ale samozrejme nikomu neodporúčajú vycestovať, lebo boli oklamaní… 8) …zaujímavé, tak prečo ostávate pracovať???? ak by ma niekto oklamal, tak asi odídem, lebo nemám z čoho žiť…ja pracujem s priateľom v tomto sklade viac ako rok a pol…a nehľadáme si inú prácu….áno pracujú tu poliaci, ale aj česi, slováci a maďari…všetko je na ľuďoch..ak sa niekomu robiť chce, tak zarobí, ak niekto minie cez víkend 300 eur v chicagu a potom plače, že nemá je to jeho problém…takému človeku nikdy nebude dobre…my sme tiež vycestovali cez agentúru..mali sme ubytko a prácu zabezpečenú…to však neznamená, že sme čakali, že nám spadne všetko z neba…robili sme ako otroci po šesť dní v týždni 12 hod….ale dá sa ak máte motiváciu…teraz máme vlastný dom a pracuje tu aj moja mama a sestra…takže odporúčam nesťažovať sa a pracovať…ak sa niekomu robiť nechce, tak nech študuje dokým sa dá alebo nech žije zo sociálky…janka

Slecna Janka, sme radi, ze sa tu okrem halnivych slov daju precitat aj pozitivne nazory. Plati stare zname „kto sa ako postara, tak ma“. Myslim si, ze ten, kto usilovne pracuje a nedava supervisorom podnet na to, aby si na na neho zasadli svojim nevhodnym spravanim, ma moznost udrzat si pracu dlhodobo.


ReagovaťCitovať
 personela
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 15
12/08/2011 12:49  

Personela Zvolen

Misickaa wrote:
po prečítaní tohto príspevku by sa jeden dal na útek. Vzhľadom k tomu, že poznáme pozadie práce a pobytu pisateľky len skonštatujeme, že jej príspevok je asi tak kvalitný, ako bol jej pracovný výkon. Asi preto v práci aj skončila. V priebehu práce, ani po jej skončení sa pisateľka s agentúrou nekontaktovala, žiadnu reklamáciu, ani podnet neposlala.

ReagovaťCitovať
 hattyking
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 7
10/11/2011 13:17  

tymto by som chcela pozdravit agenturu z Popradu Aleko, ktora ma sprostredkovala podla mojho nazoru ani sama nevedela kam za 280€ a v Liverpoole som platila dalsich 200ci 250 libier uz neviem, bolo to vlani v novembri. Tam som sa dostala do agentury Staffline, plne suhlasim s ludmi, ktori tvrdia, ze je to banda babrakov z Polska, ktorym nezalezi na tom ci som pracu mala, ci nie. Chodila som spolu so spolubyvajucimi na Jobcenter, hladali sme si pracu sami do seba, potom naco tie poplatky…a mala som aj dalsie stastie, kde sme byvali fungovala mafianska skupina romov z vychodu, ktora prenajimala byty…no byty ako byty o tom radsej nic…a slo vlastne podla mna o to, ze sme mali robotu akurat tak na 2-3 dni v tyzdni ale nikdy sme nevedeli do kolkej, aby sme si zarobili na najom a zivobytie….mam 41 rokov ale ti mladi ludia tam vonku, co si chceli troska dovolit nejake oblecenie alebo nedajboze nieco ine sa zadlzili na ubytovani, co im majitel bytu velmi rad umoznil, skoro ponukal, a potom s nimi mohol cokolvek, nemohli cestovat domov kym nevratia peniaze, proste to tam uz bolo syte…ja som sla pracovat, jedla som striedmo, mobil som si dobijala s tyzdennym limitom a iba takto som sa dostala domov s jednou stovkou po dvoch mesiacoch s tym, ze letenku z Liverpoolu do Ba mi platil manzel z domu. takze Aleko vobec neodporucam…avsak mala som aj inu skusenost, agentura Europersonnel z Trencina so mnou jednala seriozne, co slubili, dodrzali, ich zas vrele odporucam. Dnes ak si hladam pracu si uz hladam cez zahranicne agentury, treba sa naucit jazyk krajiny, do ktorej chcete vycestovat za pracou, a mate svaty pokoj, nie ste odlahceni o poplatky slovenskym agenturam, a aj mate moznost si viac zarobit. Avsak tam sa treba vypracovat. Zelam vela stastia


ReagovaťCitovať
 Misickaa4
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 1
26/12/2011 9:37  

[quote Personela

Pani M. z Personely, prosím Vás , nesnažte sa tu niečo nahovoriť ľuďom…Ja Vám všade robím ´´peknú reklamu,,. Ak Vám je ľúto, že som nedala žiaden podnet- čo nie je može byť. Ja som si len nechcela robiť ďalšie starosti, ale ako vidím, niektorí ľudia bez toho nemožu žiť. Ja som bola taká šťastná, že som odišla a vrátila sa domov, že som si to nechcela kaziť.
Myslím si, že je tu dosť reakcií od ostatných ľudí, aby sme dokázali, že len žmýkate od ľudí peniaze a , bohužiaľ, neviete zabezpečiť adekvátnu prácu v zahraničí.
Takže hovoríte, že si na mňa spomínate? Zaujímavé. Som rada, že som Vám tak utkvela v pameti.
A neklamte, že poznáte pozadie, či čo to tu trepete- čo tým máte konkrétne na mysli? Tých sfetovaných poliakov? To naozaj to tu mám začať rozpisovať do podrobna? A čo také? ˇ¨Ze to boli takí milí chlapci,kt. nemali problém uniesť človeka? Alebo že klamali araba a my sme namisto 4 bývali 8? Keď to arab zistil, dosť sa hneval. Ale oni si z toho nič nerobili. Ukázali, akože arab dostane po hube a my sa možeme tešiť na ďalšieho spolubývjúceho.Až jedného krásneho dňa sme zistili, že tí milí chlapci si peniažky za nájom nechávali a nás vyhodili z domu. A vobec ich netrápilo, že nemáme kam ísť. My sme skoro celú tú noc strávili vonku na ulici, ako bezdomovci. ozaj a mali sme takú podmienku , o kt. nevedelo ani vedenie v sklade- túto podmienku sme mali od poliakov – musíme bývať u nich , inak prídeme o robotu.Za to som Vám zaplatila?HM?!aby som sa bála, kde mám prenocovať?
A za ten krásny zrenovovaný bytík? Za to ,že sme mesiac nemali vobec žiadnu teplú vodu ani teplo? Že sme sa umývali krásnou hrdzavou kanvicou? Za to , že sme si nemali ako variť, keďže nešiel plyn a poliaci boli takí ochotní a milí , ako tvrdíte, že nám to opravili? Jasné, tu platí, urob si sám ako chceš. Keď nevieš ako , tvoj problém- mrzni, nejedz, neumývaj sa….Že jeden by sa dal na útek? Ano, to by som radila- všetkým a nie jednému.
A ľuďom, kt. tvrdia ako sa tam majú dobre- gratulujem, že sa Vám páči vo Warringtone ale ako ste sami povedali, o čo sa nepostaráte sami, to nemáte. A tu ide o to, čo Vám tato pani v agentúre natrepe a nasľubuje, ale keď má Vaše peniažky v ruke, prestáva ju to akosi zaujímat.
Dosť mi stúpol tlak , takže pre dnes končím , ak budete mať ešte nejaké pripomienky, tak sa ozvite, rada si to vydiskutujem, lebo v podstate ma zaujíma čo na to poviete- čo si vymyslíte.
A ešte jedna rada nazáver- dajte si z kancelárie preč knihu ,,Ako vedieť presvedčovať ľudí´´-robí to zlý dojem hneď ako si to človek všimne. Ale zasa na druhej strane, funguje Vám to.


ReagovaťCitovať
 Anastazy1
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 1
21/01/2012 0:04  

Ako tak citam vsetky tieto prispevky tak je mi z toho smutno. ja som to tiez vsetko absolvovala ale zase ja musim povedat ze ja som bola z tych 1000 ludi ktori mali stastie. dostali sme skupina 5 ludi krasny dom, a po dvoch tyzdnoch nas presunuli aj z osmiciek na dvanastky.stahovali mi sice pocas celeho mojho pobytu najvyssiu dan ale potom mi v poslednej vyplate prislo takmer 600libier a to len za 3 mesiace…ale suhlasim so vsetkym, ludia tam pre nich nic neznamenali..Lucinka a Justynka si vzdy behali po sklade davali si s radostou unpaida…ked bolo zase busy tak aj bez tvojho suhlasu ti dali overtime a robili sme aj po 8 dni dvanastky bez jedineho dna volneho…doprava do prace vobec nezabezpecena.som mala stastie ze som byvala IBA hodinu peso od skladu E-com.ako bolo tam nahovno ale zase ziskala som si vela priatelov a spoznala super ludi…kebyze tam mam ist este raz ,tak nad tym by som asi velmi uvazovala…stazujeme sa ze na SR zarobime malo, ale ja si stale myslim ze s nami az tak nezametaju ako v tom Warringtone. museli sme si preskakat vela veci a pomoc sa zhanala velmi tazko. uplne ked si spomeniem na tu bezmocnost na zaciatku az mi je do placu…tak tí co tam pracuju teraz prajem hodne sily,nech prekonaju problemy a new starterom ktori maju zaujem o tuto prajem vela stastia a malo nervov na prekonanie pociatocnych tazkosti..bolo to velmi tazke na zaciatku ale potom uz vsetko bola hracka..


ReagovaťCitovať
 jan suchy
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 16
15/02/2012 17:58  

TURBOSTAFF HUMENNÉ V NEMECKU POMOCNÉ PRÁCE V AUTOPRODUKCII

MÁ NIEKTO SKÚSENOSŤ ? VRAJ : POPLATOK PO PRVEJ VÝPLATE 180€, PO DRUHEJ 180€.

NAZAČIATKU TREBA ZAPLATIŤ 100€ VRATNÝ DEPOSIT + 220€ NÁJOM ZA PRVÝ MESIAC VOPRED. BÝVANIE V DOME, 4 – 8 ĽUDÍ V DOME (2 NA IZBE).
GEISLINGEN AN DER STEIGE

DOPRAVA cca 5€ / DEŇ, VLASTNÉ AUTO VÝHODOU (ASI DOSŤ VEĽKOU:-)

TAK NAPÍŠTE AKÉ SÚ VAŠE SKÚSENOSTI.


ReagovaťCitovať
 funkysisa
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 1
17/05/2012 8:20  

Ahojte, aj ja by som sa chcela podelit so svojimi skusenostami s pracou pre mark and spencer vo Warringtone. Bola som tam minuly rok cez agenturu turbostaff…. s priatelom sme sa tlacili v uplne malickej izbicke kde sa ledva zmestila postel!!… Byvali sme so starymi manzelmi, takze sme si tam nemohli ani pustit hudbu ani nahlas sa zasmiat, nie tak este niekoho zavolat a pekne sme si liezli na nervy… Nemali sme vobec ziadne taniere, hrnce ani nic teda ak neratam tie dva hrdzave hrnce co tam boli, takze sme si museli vsetko pokupovat. Este som zabudla spomenut ze nam nefungovala telka …
Takze prvy den ako sme prisli nas cakali na letisku poliaci a zaviezli nas do nasich domov…dali nam niaky letak, kde mame na druhy den prist na pohovor!!! to nam vsak v agenture vobec nespomenuli 🙂 Tam na nas vybahli s takou anglictinou ze som im nerozumela ani slovo… slecna bola polka velmi neprijemna az z nej isiel strach…dostali sme niake testy asi desatstranove, na vyplnenie jednej strany sme mali pol minuty :Dkeby sme to neboli odpisali od jednej baby poslali by nas domov:D to uz sa mi tisli slzy do oci, kedze v agenture nam povedali ze nam stacia iba ZAKLADY ANGLICTINY!! A najlepsie bolo ked mna chceli dat do ineho skladu a na inu zmenu ako mojho priatela, hlavne ze sme tam isli ako PAR a v agenture nam naslubovali spolocne zmeny!!! po pohovore som uz nedokazala drzat slzy… nastastie sme to potom niako vybavili…
Praca ako taka bola v pohode az na tu 1 a pol hodinovu cestu do skladu!!!
Pre najom nam chodil niaky cernoch ci mulat s takym kuceravym africkym harom vola sa JONATHAN, POZOR NANHO!!! nielenze si chodil kedy sa mu zachcelo, VZDY NAM POVEDAL ZE U NAS BOL ALE NEBOLI SME DOMA A PYTAL SI AJ 2o LIBIER POKUTU!!! A PRITOM SME SA SNIM JASNE DOHODLI KEDY MA PRIST, KEDY SME DOMA! ale tak co spravite ked na vas vybehne velky nabuchaty typek s pohladom vraha …!
3 tyzdne pred odchodom sme pisali poliakovi co s nami podpisoval zmluvu na zaciatku, ze ideme domov… vtedy sme sa snim dohodli ze mu mame dat vediet 3 tyzdne pred odchodom, kvoli VRATNEMU DEPOZITU… poslali sme mu 5 sprav, vyvolavali, ale telefon mal vypnuty… Tak sme si isli vypytat depozit od Janathana a ten nam povedal, ze sme mu mali dat vediet skor … 😀
DRAMATICKE UDALOSTI POSLEDNEJ NOCI….
JE POLNOC, ležime v posteli a spime… Zrazu niekto zacne HADZAT KAMIENKY DO OKNA… pozriem sa, pod oknom je JONATHAN, co moze asi tak chciet?????? neotvarame, robime sa ze spime… zrazu pocujeme KLUC V ZAMKE A OTVARAJUCE SA DVERE, JONATHAN SA RUTI DO NASEJ IZBY… drzo si zasvieti a pyta si peniaze vraj sme mu NEZAPLATILI ZA DVA NAJMY, ze si mame zbalit veci a vypadnut… ked to chceme spravit VYSKOCI NA POSTEL, ZIAPE ZE MU MAME DAT PENIAZE INAK NAM ROZTRHA PASY!!! ZACNE VYHADZOVAT VECI Z OKNA, VYHODI NAM NOVE MOBILI, KTORE SA NA TVRDOM BETONE ROZBIJU… VYHADZUJE VSETKO AKO NEPRICETNY… V panike hladame niake peniaze dame mu vsetky dokopy co najdeme, az potom sa ukludni a odide…
BOLA TO NAJHORSIA NOC V MOJOM ZIVOTE, OKAMZITE SME SI ZBALILI VECI A ODISLI NA LETISKO…
Co sa da robit v takychto pripadoch? uplne nic………dokazat sa to neda, nikto vam nebude verit…..
ludia davajte si pozor…nechavajte si kluce v zamke v noci…pytajte si potvrdenia, ze ste zaplatili za najom, pretoze oni vam to sami nedaju….aj ked vam to asi nepomoze….


ReagovaťCitovať
 Andrej99
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 27
17/07/2012 19:11  

@janka991 wrote:

ahojte…ako tu tak čítam tak sú tu sami mudrlanti, ktorí pracujú v sklade mark and spencer aj vyše roka, ale samozrejme nikomu neodporúčajú vycestovať, lebo boli oklamaní… 8) …zaujímavé, tak prečo ostávate pracovať???? ak by ma niekto oklamal, tak asi odídem, lebo nemám z čoho žiť…ja pracujem s priateľom v tomto sklade viac ako rok a pol…a nehľadáme si inú prácu….áno pracujú tu poliaci, ale aj česi, slováci a maďari…všetko je na ľuďoch..ak sa niekomu robiť chce, tak zarobí, ak niekto minie cez víkend 300 eur v chicagu a potom plače, že nemá je to jeho problém…takému človeku nikdy nebude dobre…my sme tiež vycestovali cez agentúru..mali sme ubytko a prácu zabezpečenú…to však neznamená, že sme čakali, že nám spadne všetko z neba…robili sme ako otroci po šesť dní v týždni 12 hod….ale dá sa ak máte motiváciu…teraz máme vlastný dom a pracuje tu aj moja mama a sestra…takže odporúčam nesťažovať sa a pracovať…ak sa niekomu robiť nechce, tak nech študuje dokým sa dá alebo nech žije zo sociálky…janka

si uplne trapna asi ti to v skole velmi neslo tak otrocis ale za rok a pol si ani dvaja ludia nenasetria na dom v anglicku jedine ak byvas v unimobunke


ReagovaťCitovať
 petkaa
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 1
22/10/2012 8:35  

Ja som bola v Nemecku cez agenturu Turbostaff už 2x a nemám sa načo vôbec sťažovať. Pred podpísaním zmluvy mi všetko detailne vysvetlili , kde mám ísť aké sú podmienky platové a taktiež kde budem pracovať. Čo sa týka práce, našli sa aj takí, ktorí nadávali, že treba veľa robiť…ale ja som tam predsa na to išiel, aby som veľa robil a tým padom aj zarobil- čiže asi tak. Ja som bola spokojná ale každý človek je iný. Kto chce robiť bude, kto chce stále si niečo zlé negatívne nájde-ide o to, kto čo chce. Boli aj takí, čo sa sťažovali, že nemajú z čoho nájom zaplatiť, keďže 3 dni po výplate všetky peniaze preflámovali a potom volali domov rodičom, že ich agentúra odžubala….


ReagovaťCitovať
 neiltfez
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 1
22/10/2012 9:36  

what payment options are best to consider when purchasing mens black shoes online? I have been paying for products using the cash on delivery basis but am not sure if this option is available as I have been searching for a while know thus keeping help to identify the next best method.


ReagovaťCitovať
 misostr8
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 1
19/03/2013 15:16  

Takže k agentúre Turbostaff:
Na jednej strane som bol aj ja jeden s tých, ktorý stále nadávali na oboch pánov x a y, z agentúry Turbostaff, pretože nasľubovali veci, ktoré neboli reálne, neurobili dokopy nič, akurát poslali moje číslo nejakému blbému Nemcovi s ktorým som mal všetko dohodnúť a vybaviť sám….to bola ich celá práca za 360€ (inak, mne osobne strašne pomohlo, že sa to sťahovalo z výplaty, prvej a druhej). Ale tento príbeh má aj druhú stranu. Síce páni, toho neurobili až tak veľa, ale robotu som nakoniec dostal, dokonca až pol rok si ma daná firma, presnejšie zeitfirma (tam pôjdete pracovať všetci, ktorý chcete isť do Nemecka a bez výnimky, ak nieje Vaša úroveň Nemčiny na takej slušnej C1 a vyššie tak ani neskúšajte písať inde). O tej práci, áno ja som pracoval až pol roka. Boli prípady, ktorý dostali výpoveď aj po 3mesiacoch, ale hlavne, že tý ľudia už boli tu v Nemecku. Mali za sebou úspešný vstup do Nemecka. Ja im ďakujem aj za to, že som mohol dostať túto šancu. Keby som neprišiel vtedy do Nemecka, nemal by som ani šajnu na čo všetko mám nárok v Nemecku a čo všetko sa dá naozaj využiť. Som tu 7 mesiac (posledný mesiac nezamestnaný), a moja nemčina je už na celkom slušnej úrovni (a práve to bol dôvod prečo som chcel isť do Nemecka, chcel som sa naučiť nemčinu, zarobiť a možno vrátiť na SR). Momentálne mám iný názor, síce som nezamestnaný, ale vybavilo sebe (a pár známým) napr. podporu na ubytovanie a stravu z úradu práce. Odpracoval som 6mesiacov a teraz mi každý mesiac dajú len tak 600€…to ujde…popri tom sa ďalej učím nemčinu a ešte k tomu som začal pomáhať pár ľudom s prácou. To je tiež celkom slušné. Za danú dobu, čo som tu pracoval som študoval trošku ekonomickú situáciu nemecká, daňové povinnosti, potrebné prihlásenia, rôzne formy financovania pri podnikaní, aké máš možnosti ak chceš študovať, ako sa o teba postará štát, ak sa chceš vzdelávať, aký máš výhľad do budúcna, ak máš kvalitné vzdelanie a ovládaš jazyky atď….skrátka zaujímal som sa o všetko. A dokonca dosť z toho už ovládam. Za posledných pár dni som pomohol nejakým ľudom prísť pracovať sem, vybavil som im ubytko, poprihlasovali ich, otvoril účty a vybavil všetky potrebné dokumenty ako napr.: daňové veci a pod….Ani by ste neverili koľko ľudí chce naozaj prísť do Nemecka, škoda len, že všetci sem chcú prísť presne pre to, prečo som to robil ja pred 7mesiacmi…iba zarobiť a naučiť sa jazyk. Bohužiaľ všetci, teda väčšina má zatvorené oči a nevidí, aké obrovské možnosti v Nemecku majú, už nieste na SR, že myslíte iba na prežitie, tu môžete byť voľnejší. Ok, všetci sme Auslanderi, ale kedže sme v EU, naozaj sa dajú vybaviť rôzne veci. Úprimne, nevidím v národnosti až taký rozdiel, je jedno či ste Slovák, Čech, Maďar ale v Nemecku máte strašne veľa možností. Akurát často je to otázka aj vašich jazykových znalosti, je pravda, že sa s Vami Nemec rozpráva inak ak mu viete pekne, gramaticky správne odpovedať ako keď budete rozprávať úplne odveci.
Chcel som akurát povedať, že turbostaff nasľuboval všetko a malo splnil, ale pre mňa osobne to bolo niečo oveľa viac, ako len pracovať v Nemecku. Ja som dostal šancu na nový život a nové možnosti, otvorili sa mi mnohé cesty a dokonca teraz pomáham s tým istým zámerom ľudom prísť do Nemecka, akurát, že im poviem kde budú pracovať (že idú do zeitfirmy na min. mzdu), ale všetkym rozpráva, že im ponúkam omnoho viac ako prácu…ja chcem pre nich lepší život.
Na koniec by som povedal iba Dakujem Turbostaff, dostal som možnosť žiť v Nemecku, začať z nuly a teraz môže začať z mojej strany ,,party“ (nie doslova, myslím party života).


ReagovaťCitovať
 Jaiwhite
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 12
02/04/2013 14:44  

no “pekne“ prispevky o agentury turbostaff humenne…agentura mc tour zilina(cez ktoru idem do anglicka) ponukaju taku istu pracu v skladoch vo warringtone …. dufam,ze to nebude take iste ako cez turbostaff,lebo ma jeb*e.


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Pracovné agentúry

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.