The Best Connection  

Stránka 1 / 3 Nasledujúca
  RSS

 fromo
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 4
19/05/2011 14:02  

Nemáte niekto skúsenosti s touto anglickou agentúrou? Našiel som totiž jednu celkom peknú ponuku:
:p3bcepcb] http://praca.bazos.sk/inzerat/8091469/Praca-v-zahranici.php:p3bcepcb], možno až príliš peknú. Keď tam zavolám tak sú samozrejme veľmi ochotný a pod. ale to na druhej strane všade. Neviem sa rozhodnúť či do toho ísť alebo nie. Nevedel by niekto poradiť?


ReagovaťCitovať
 Petr7
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 31
21/05/2011 7:52  

Mam dojem, ze jsem o nich nekde cetl a ne zrovna pozitivne.

Navic tohle: „WRS forma respektive HomoOffice nieje potrebny platit, kedze bol zruseny v Marci tohto roku“ – pokud nekdo podava inzerat, tak alespon bez chyb a za druhe registrace nebyla zrusena v breznu, ale 30. dubna.

Dale me zarazi, ze dotycny kontakt neni uveden na jejich webovych strankach, takze si myslim, ze tu slecnu vubec neznaji. Jinak praci ti urcite nezajisti z CR, musis byt pritomen v UK. Tot muj nazor.


ReagovaťCitovať
 lenkalubek
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 1
30/05/2011 20:03  

@fromo wrote:

Nemáte niekto skúsenosti s touto anglickou agentúrou? Našiel som totiž jednu celkom peknú ponuku:
:1xdbs7vt] http://praca.bazos.sk/inzerat/8091469/Praca-v-zahranici.php:1xdbs7vt], možno až príliš peknú. Keď tam zavolám tak sú samozrejme veľmi ochotný a pod. ale to na druhej strane všade. Neviem sa rozhodnúť či do toho ísť alebo nie. Nevedel by niekto poradiť?

ja sa tiez s nou momentalne kontaktujem… teda som im pisala… uvidime, co sa z toho vykluje :)) a kam sa chystas??


ReagovaťCitovať
 mirka02
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 5
31/05/2011 16:54  

Aj aj som to pozerala,vyzera to az tak lakavo ze tomu neverim:( neviem..


ReagovaťCitovať
 fromo
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 4
01/06/2011 11:15  

hej, tiež musím povedať, že je to až moc lákavé:D, ale všetko je momentálne v štádiu riešenia takže sa zatiaľ nič nedeje. Okrem toho tam nie sú potrebné žiadne poplatky – takže je tu stále väčšia šanca na úspech.


ReagovaťCitovať
 canadanian
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 3
02/06/2011 11:17  

No mne ten inzerat tiez padol do oka a je to az prilis pekne jednoducho a prehladne napisane clovek ma chut hned vycestovat, ale chyba mi tam mesto v ktorom ten sklad je, potom o ake ubytovanie sa jedna ci rodinne domy ci nejaka ubutovna kde je 15 ludi na izbe, ci sa plati nejaky depozit,aky je poplatok za dovoz a odvoz z prace, ked uz to tak dopodrobna opisala ta slecna toto tam mohla este doplnit.

p.s. fromo a ako si ich kontaktoval,volal si tam???


ReagovaťCitovať
 mirka02
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 5
07/06/2011 9:44  

Ale na to ako ta praca dobre vyzera,nemusela by byt na kazdej starnke co sa tyka prace..Vsimli ste si to aj vy?Co nemozu zohnat ludi alebo co?


ReagovaťCitovať
 fromo
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 4
07/06/2011 12:18  

@mirka02 wrote:

Ale na to ako ta praca dobre vyzera,nemusela by byt na kazdej starnke co sa tyka prace..Vsimli ste si to aj vy?Co nemozu zohnat ludi alebo co?

jop to bolo prve co mi padlo do oci. To, ze je vsade som si ani nevsimol. Ale to, ze ju neustale topuje – napr. bazos a pod. – verim tomu, ze to mnoho ludi aj tak zrusi, ale na druhej strane tiez verim tomu, ze sa jej muselo ozvat naozaj velke mnozstvo.


ReagovaťCitovať
 betty987
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 1
11/07/2011 8:13  

Ahojte…..Agentura THE BEST CONNECTION je uzasna agentura….su naozaj ferovy a snazia sa najst pracu co najskor…ja som cez nich pracovala cez rok:)


ReagovaťCitovať
 Rado28
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 7
15/07/2011 16:13  

Stranku poznam uz velmi dlho a aj ju citam ,ale este nikdy som neprispel.Az teraz…
Ale ku bestconnection.Bol som v cudzine viackrat,aj v anglicku ,kde idem s touto agenturou.Moj zamer bol vycestovat na blink s priatelkou do notts,kde som robil a poznam to a chcel som ist bez agentury,pretoze slovenske agentury su ojeb a prvy krat ked som bol v cudzine,bol som tam cez slov.agenturu ajob(v piestanoch).Ciste klamstvo,robota vraj vybavena a nakoniec som bol zahlaseny do anglickej agentury Ambition.Chvalabohu,ze to bola korektna agentura(mimochodom,chcel som ist aj teraz tam,aby priatelka mala robotu,pokial by bol problem si najst robotu).Ale spet ku best connection.Odchadzame v septembri,nic neplatime,letenku som akurat kupoval,ktoru som ukazal aj im ako doklad,ze to myslim vazne,poslali mi presnu zmluvu kde robim,kolko sa plati za najom,co tam budem robit,kedy nastupujem,co sa nachadza v byte a kolkati tam budeme.Teda pracovnu zmluvu ohladom roboty a potom pridavny papier o byte atd…zatial to vypada velmi dobre,keby to aj bol ojeb,nic som im nezaplatil a moj zamer bol aj tak vycestovat v septembri alebo v oktobri do uk..takze uvidime,ale keby som mal nieco zaplatit za pracu,tak nedam ani korunu,preto sme sa rozhodli s priatelkou,ze ideme cez nich,ak to nevyjde pokracujeme v povodnom plane a ak hej tak tym lepsie.To je asi tak vsetko ku bestconnection.


ReagovaťCitovať
 ericka
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 16
15/07/2011 16:29  

@betty987 wrote:

Ahojte…..Agentura THE BEST CONNECTION je uzasna agentura….su naozaj ferovy a snazia sa najst pracu co najskor…ja som cez nich pracovala cez rok:)

cau platí sa niečo tejto agentúre? chcela by som vyplnit dotaznik ktory majú na stranke 😀


ReagovaťCitovať
 Rado28
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 7
15/07/2011 16:32  

@ericka wrote:

@betty987 wrote:

Ahojte…..Agentura THE BEST CONNECTION je uzasna agentura….su naozaj ferovy a snazia sa najst pracu co najskor…ja som cez nich pracovala cez rok:)

cau platí sa niečo tejto agentúre? chcela by som vyplnit dotaznik ktory majú na stranke 😀

Nic som neplatil,iba letenka ako dokaz,potom ubytko stoji 60 e na tyzden,len musis prejst cez pohovor,ale cez ten nemala ani moja priatelka problem prejst a to je zaciatocnicka..


ReagovaťCitovať
 ericka
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 16
15/07/2011 16:46  

@Rado28 wrote:

@ericka wrote:

@betty987 wrote:

Ahojte…..Agentura THE BEST CONNECTION je uzasna agentura….su naozaj ferovy a snazia sa najst pracu co najskor…ja som cez nich pracovala cez rok:)

cau platí sa niečo tejto agentúre? chcela by som vyplnit dotaznik ktory majú na stranke 😀

Nic som neplatil,iba letenka ako dokaz,potom ubytko stoji 60 e na tyzden,len musis prejst cez pohovor,ale cez ten nemala ani moja priatelka problem prejst a to je zaciatocnicka..

super dakujem, už som im poslala dotaznik tak uvidim či sa ozvú, a dufam, že prejdem aj cez pohovor, tiež som začiatočníčka 😀


ReagovaťCitovať
 The One
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 2
17/07/2011 10:00  

Ahojte…
Ja chcem ist do anglicka cez anglicku agenturu, lebo neklamu aku tie nase !!
V anglicku som uz bol. Hladal som tam pracu cez agentury, skusil som 3 a vsetky mi nasli pracu. 2 sa ozvali hned este v ten den ako som sa zaregistroval a na druhy den som uz pracoval…
Teraz tiez som nasiel inzerat od The Best Connection…odpisal som im a poslali mi list ohladne prace kolko hodin, za aky plat, kolko za ubytovanie atd…
Poslali aj papiere na vypisanie, test, o Vasom zdravi a dalsi o Vasich zamestnaniech pred tym…
Zajtra ma uz caka len pohovor po anglicky a ak prejdem, tak zaciatkom augusta cestujem 😀
Anglicke agentury su lepsie ako tie nase!!


ReagovaťCitovať
 ericka
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 16
17/07/2011 10:18  

@The One wrote:

Ahojte…
Ja chcem ist do anglicka cez anglicku agenturu, lebo neklamu aku tie nase !!
V anglicku som uz bol. Hladal som tam pracu cez agentury, skusil som 3 a vsetky mi nasli pracu. 2 sa ozvali hned este v ten den ako som sa zaregistroval a na druhy den som uz pracoval…
Teraz tiez som nasiel inzerat od The Best Connection…odpisal som im a poslali mi list ohladne prace kolko hodin, za aky plat, kolko za ubytovanie atd…
Poslali aj papiere na vypisanie, test, o Vasom zdravi a dalsi o Vasich zamestnaniech pred tym…
Zajtra ma uz caka len pohovor po anglicky a ak prejdem, tak zaciatkom augusta cestujem 😀
Anglicke agentury su lepsie ako tie nase!!

ja som vyplnila dotaznik na ich stranke a este stale sa mi neozvali…


ReagovaťCitovať
 Petr7
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 31
17/07/2011 14:55  

@The One wrote:

Ahojte…
Ja chcem ist do anglicka cez anglicku agenturu, lebo neklamu aku tie nase !!
V anglicku som uz bol. Hladal som tam pracu cez agentury, skusil som 3 a vsetky mi nasli pracu. 2 sa ozvali hned este v ten den ako som sa zaregistroval a na druhy den som uz pracoval…
Teraz tiez som nasiel inzerat od The Best Connection…odpisal som im a poslali mi list ohladne prace kolko hodin, za aky plat, kolko za ubytovanie atd…
Poslali aj papiere na vypisanie, test, o Vasom zdravi a dalsi o Vasich zamestnaniech pred tym…
Zajtra ma uz caka len pohovor po anglicky a ak prejdem, tak zaciatkom augusta cestujem 😀
Anglicke agentury su lepsie ako tie nase!!

Anglicka agentura inzeruje na ceskych strankach? 😆 Zrejme Cesi se vydavaji za anglickou agenturu. Poplatek budou chtit az clovek prileti, jinak by do UK nikoho nedostali….


ReagovaťCitovať
 Rado28
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 7
17/07/2011 19:21  

@Petr7 wrote:

@The One wrote:

Ahojte…
Ja chcem ist do anglicka cez anglicku agenturu, lebo neklamu aku tie nase !!
V anglicku som uz bol. Hladal som tam pracu cez agentury, skusil som 3 a vsetky mi nasli pracu. 2 sa ozvali hned este v ten den ako som sa zaregistroval a na druhy den som uz pracoval…
Teraz tiez som nasiel inzerat od The Best Connection…odpisal som im a poslali mi list ohladne prace kolko hodin, za aky plat, kolko za ubytovanie atd…
Poslali aj papiere na vypisanie, test, o Vasom zdravi a dalsi o Vasich zamestnaniech pred tym…
Zajtra ma uz caka len pohovor po anglicky a ak prejdem, tak zaciatkom augusta cestujem 😀
Anglicke agentury su lepsie ako tie nase!!

Anglicka agentura inzeruje na ceskych strankach? 😆 Zrejme Cesi se vydavaji za anglickou agenturu. Poplatek budou chtit az clovek prileti, jinak by do UK nikoho nedostali….

Ked to tak bude,ako som uz pisal vyssie,tak behnem do anglickej agentury…ale pochybujem…


ReagovaťCitovať
 xjhonyx
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 4
18/07/2011 8:23  

Naco by zhanali slovakov ked anglicanov je tam tolko?Co tam nechcu robit anglicania? pochybujem ….

A byvanie v jednej izbe dvaja za 400£ na mesiac to si hadam robia srandu ?? To stoji cely dom 6ludia 2400£ ?? Cely dom v prenajme stoji najomne max 800 £ viem bol som v gb


ReagovaťCitovať
 Rado28
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 7
18/07/2011 8:41  

@xjhonyx wrote:

Naco by zhanali slovakov ked anglicanov je tam tolko?Co tam nechcu robit anglicania? pochybujem ….

A byvanie v jednej izbe dvaja za 400£ na mesiac to si hadam robia srandu ?? To stoji cely dom 6ludia 2400£ ?? Cely dom v prenajme stoji najomne max 800 £ viem bol som v gb

Precitaj si,co som pisal vyssie,mne to je v podstate jedno,ci niekto veri v tuto agenturu alebo nie.Ak to nevyjde pojdeme hladat robotu rucne..Pisal si,ze si bol v anglicku,aj ja som bol a najom ti nedaju pokial nemas zmluvu od zamestnavatela,podotykam nie od agentury a nemyslim najom od inzeratu,podnajom stoji normal v uk 30- az 60 e.V okoli notts,kde som robil je to 50-60 a v londyne podla zony,cim dalej od centra,tym drahsie(a nie je to 2400 ale 1440,cize zarobia povedzme 660,co je velmi slusne,ale mne to je jedno,ked som bol v uk,rozmyslal som o prenajmoch domov a vybavovani prace,hlavne pre ten prenajom,praca,pracu som chcel ludom hladat aby zostali v podnajmoch).Na podnajmoch sa najlepsie zaraba a tiez viem,ze najom domu je okolo 800 ecok,vesinou 3 izbovy.Ja to beriem ,pretoze moja priatelka sa potrebuje zlepsit v anglictine,bo je zaciatocnicka a lepsie ked tam pojdem za nieco robit ako za blink,je tam moznost potom nastupit priamo pod firmu.Som na slovensku ,mam celkom dobry plat,respektive by som s nim bol spokojny,pokial by aj moja priatelka mala normal plat a nie taky ako ma…ide mi o naucenie anglictiny pre nu a pre zlepsenie mojej,bo ju zabudam a samozrejme aj o peniaze…a tiez chcem zarabat lepsie,nikde nie je pisane,ze nebudem chciet neskor viac,a v neposlednom rade to beriem,ze budeme v uk,kde priatelka nebola,cize aj ako dovolenku,vsak robis iba 8 hod a vykendy mas volne..samozrejme nadcasy zoberiem,ak sa budu dat,ale aj tak urcite najdeme cas na obzretie UK…


ReagovaťCitovať
 Rado28
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 7
18/07/2011 8:44  

este dodatok….anglicania chcu trosku viac penazi….


ReagovaťCitovať
 xjhonyx
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 4
18/07/2011 8:49  

A co ides tam pracovat volala ti na interview??


ReagovaťCitovať
 jana644
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 1
18/07/2011 10:01  

Je to podvod, veronika mišejova predtym bola barmanka, je podvodnička . Este som nevidela aby anglicka agentura hladala pracovnikov na slovensku a v česku. Cisty blud ty ktory si myslia ze to bude take ruzove ako napisala ste na omyle. Prajem vela stastia 😀


ReagovaťCitovať
 Petr7
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 31
18/07/2011 16:42  

@Rado28 wrote:

@Petr7 wrote:

@The One wrote:

Ahojte…
Ja chcem ist do anglicka cez anglicku agenturu, lebo neklamu aku tie nase !!
V anglicku som uz bol. Hladal som tam pracu cez agentury, skusil som 3 a vsetky mi nasli pracu. 2 sa ozvali hned este v ten den ako som sa zaregistroval a na druhy den som uz pracoval…
Teraz tiez som nasiel inzerat od The Best Connection…odpisal som im a poslali mi list ohladne prace kolko hodin, za aky plat, kolko za ubytovanie atd…
Poslali aj papiere na vypisanie, test, o Vasom zdravi a dalsi o Vasich zamestnaniech pred tym…
Zajtra ma uz caka len pohovor po anglicky a ak prejdem, tak zaciatkom augusta cestujem 😀
Anglicke agentury su lepsie ako tie nase!!

Anglicka agentura inzeruje na ceskych strankach? 😆 Zrejme Cesi se vydavaji za anglickou agenturu. Poplatek budou chtit az clovek prileti, jinak by do UK nikoho nedostali….

Ked to tak bude,ako som uz pisal vyssie,tak behnem do anglickej agentury…ale pochybujem…

Mluvime o te same agenture? Ja mam na mysli class=“postlink“ href=“http://www.thebestconnection.co.uk/“> http://www.thebestconnection.co.uk/ a ti urcite nehledaji pracovniky v CR a take dlouho neaktualizovali web.


ReagovaťCitovať
 xjhonyx
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 4
18/07/2011 18:45  

Ponukali na viacerych strankach aj na ceskej . Nedavno zmazali inzeraty niektore este ostali.Vsetky inzeraty podavala Veronca Mišejova z prievidze ze vraj“ kooridnatorka“ thebestconnection.co.uk. Neviem o co tam ide, ale aby anglicka agentura priamo hladala uchadzacov na slovenskych strankach to sa mi nezda. :mrgreen:


ReagovaťCitovať
 mto22
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 1
18/07/2011 19:24  

no ja neviem neviem. Väčšina z vás len zbytočne ohovára a zatiaľ to ničím nepodložila. TBC naozaj existuje a svoje stránky aktualizujú pomerne často ˆˆ^^, aspoň za posledné dva mesiace čo ich sledujem sa tam vystriedalo celkom dosť ponúk a tiež predpokladám, že Veronika Mišejová pre nich pracuje vzhľadom na to, že používa ich mail, ich logo, etc., neviem si predstaviť, že by jej to prešlo.


ReagovaťCitovať
 Rado28
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 7
18/07/2011 22:57  

Takze,napisem vam v septembri…vtedy uz budem vediet na 100 percent co a ako…thebestconnection a ambition viem,ze patria medzi najvecsie agentury…pozeral som sa na ludi ,ktory tam su slovaci(cez thebest) a pochybujem,ze uz len kvoli tomu,aby tam dostala ludi,vytvori tolko profilov,tolko prispevkov atd.Dalej neplatim nic,notts,kde som robil je blizko,v com by ma oklamala?Aby ma dostala do uk,kde sme sa aj tak chystali?Ja nie som novacik,ktory ide prvykrat do cudziny,po anglicky sa dohovorim,aj ked to uz nie je take ako predtym…Letenku mi nemoze zmenit,bo mam precitane,ze jakmile by sa to stalo,tak by mi poslali email,ktory si kazdy den kontrolujem..Dalej ta aktualizacia webu thebest-to je asi vtip,lepsie sa pozri prosim ta…
Zhrnutie:neverim,ze to je ojeb,keby som nieco zaplatil,kludne by som mal pochybnosti ale nic som nedal…takze ozaj netusim v com by ma oklamala..ako kludne chapem,ze neverite,bo agentury slovenske su odrb(toto je anglicka agentura a v agenturach pracuju cudzincy uz len kvoli tomu,ze najimaju vecsinou cudzincov),aj ja mam skusenost,kde som bol oklamany,ale napriklad mam aj skusenost,kde ceska agentura mi zaplatila letenku a ked skoncila praca ,tak mi bola zaplatena aj spiatocna letenka a ubytovanie som mal zadarmo(akurat,ze tam som bol ako elektrikar a islo sa do skotska)…


ReagovaťCitovať
 Rado28
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 7
18/07/2011 23:10  

este inac…to ze zmazali inzeraty v cechach ma netrapi,uz ked tu niekto pise negativne veci,nech uda konkretne veci a nie ze neverim,ja som tiez nepisal blbosti,pisem to tak ako to vidim,to co mam v rukach(papiere,poobzeranych ludi co tam robia,hotovost som neplatil,konkretne miesto atd..,ocheckoval som vsetko,co sa dalo).Ze nie je na stranke,nie je ziadny dokaz..vsak tam je v kazdom meste udany len jeden clovek..Konkretne veci,nie veci typu,zda sa mi to moc sladke,zmazali inzeraty atd…


ReagovaťCitovať
 canadanian
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 3
19/07/2011 9:33  

@Rado28 wrote:

Stranku poznam uz velmi dlho a aj ju citam ,ale este nikdy som neprispel.Az teraz…
Ale ku bestconnection.Bol som v cudzine viackrat,aj v anglicku ,kde idem s touto agenturou.Moj zamer bol vycestovat na blink s priatelkou do notts,kde som robil a poznam to a chcel som ist bez agentury,pretoze slovenske agentury su ojeb a prvy krat ked som bol v cudzine,bol som tam cez slov.agenturu ajob(v piestanoch).Ciste klamstvo,robota vraj vybavena a nakoniec som bol zahlaseny do anglickej agentury Ambition.Chvalabohu,ze to bola korektna agentura(mimochodom,chcel som ist aj teraz tam,aby priatelka mala robotu,pokial by bol problem si najst robotu).Ale spet ku best connection.Odchadzame v septembri,nic neplatime,letenku som akurat kupoval,ktoru som ukazal aj im ako doklad,ze to myslim vazne,poslali mi presnu zmluvu kde robim,kolko sa plati za najom,co tam budem robit,kedy nastupujem,co sa nachadza v byte a kolkati tam budeme.Teda pracovnu zmluvu ohladom roboty a potom pridavny papier o byte atd…zatial to vypada velmi dobre,keby to aj bol ojeb,nic som im nezaplatil a moj zamer bol aj tak vycestovat v septembri alebo v oktobri do uk..takze uvidime,ale keby som mal nieco zaplatit za pracu,tak nedam ani korunu,preto sme sa rozhodli s priatelkou,ze ideme cez nich,ak to nevyjde pokracujeme v povodnom plane a ak hej tak tym lepsie.To je asi tak vsetko ku bestconnection.

Rado tak daj potom vediet ako sa Vam tam vlastne dari v UK cez tuto agenturu…mozno pomozes v mojom rohodnuti vycestovat cez nich….vdaka!!! 😉


ReagovaťCitovať
 The One
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 2
20/07/2011 9:55  

Ano, ubytovanie je tu drahe! Urcite vyuzivaju to, ze ked niekto prichadza do UK nema tolko penazi na prenajom domu 🙁
Predtym som byval v Halifaxe…S priatelkou sme mali prenajaty celi dom za 300 libier + voda a take tam…
Super cena a super domcek…lutujem dodnes, ze sme tam nezostali :(((
Bude treba vydrzat nejaky mesiac alebo 2 a urcite si potom kazdy najde nieco ine.
Mne sa to nakoniec zmenilo..neodchadzam zaciatkom augusta ale az posledneho…


ReagovaťCitovať
 xjhonyx
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 4
20/07/2011 12:42  

Kto ide cez tuto agenturu do sheffieldu a ktoreho?? 8ludi na dome po 240/mes kazdy dobry 1920gbp luxus byvanie dakde v pakistanskej stvrti 😀


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Pracovné agentúry
Stránka 1 / 3 Nasledujúca

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.