Slovaci v Amerike ;)

Skúsenosti exilákov so slovenskými pracovnými agentúrami, kontakty na osvedčené agentúry, ...

Slovaci v Amerike ;)

Poslaťod erikap » 29 Mar 2012 21:16

ahojte slovaci v amerike...:))
velmi zufalo hladam niekoho kto by mi poradil ako sa dostat do USA. NIe som studentka a rada by som sa tam prestahovala(work and live) na dlhsiu dobu ak nie navzdy...ale je velky problem sa tam dostat legalne....ak by ste mi vedeli poradit s nejakymi info alebo poznate niekoho kto by mi vedel helpnut...tak sa mi prosim ozvite.momentalne zijem v londone asi 9 rokov a rada by som do slnecnej krajiny kde je po cely rok teplo...:))viem ze potrebujem zelenu kartu a do loterie som sa uz prihlasila....ale neda sa len na to spoliehat...ludia vravia ze sa tam da vycestovat na turisticke visa a za 3 mes. si najst job a potom vraj zamestnavalel vam helpne s vybavenim pracovnych viz...ale neviem ...je to dost velky risk na to ze tam nemam ziadnych znamych ani nikoho...tak mam obavy...vie mi niekto poradit????
pls odpiste na palencarova@yahoo.com
vdaka guys
Erika
erikap

Krajina: United Kingdom (uk)
Mesto: london

Re: Slovaci v Amerike ;)

Poslaťod Lucia1992 » 12 Apr 2012 12:14

Ahoj, na portáli www.vizadousa.sk máš všetky typy víz, kde aké potrebuješ, stačí si len vybrať a začneš vybavovať. Ty pravdepodobne potrebuješ Zelenú kartu. Sú tam spôsoby ako ju môžeš získať. Prípadne, je tam aj kontakt na ľudí, ktorí ti víza pomôžu vybaviť. Držím palce :)
Lucia1992

Krajina: Slovakia (sk)
Mesto: Bratislava

Späť na Pracovné agentúry

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google Adsense [Bot], Yahoo [Bot] a 7 hostia