Skúsenosti s agentúrou Prostaff  

  RSS

 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
04/11/2009 10:40  

Ahojte. Toto leto by som chcela ísť pracovať do Španielska. Našla som ponuky od agentúry Prostaff. Vie mi niekto poradiť či je to dobrá agentúra a či sa im dá dôverovať??
Ďakujem


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
04/11/2009 16:35  

Ahoj, co ja viem, tak sa u nich dost namakas a za malo penazi


ReagovaťCitovať
 Sjuzi
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 1
31/01/2012 22:11  

tato agentura je otras…vobec neodporucam, bola som cez nich na MALLORCE ako animator volneho casu a vobec nemozem povedat ze ta agentura je aspon trosku seriozna, ked som mala problem sa mi radsej otocili chrbtom ba ani dovolat som sa im nakoniec nevedela ked som konecne dosla domov na sk. Makala som tam ako taka fredka za malo penazi a nakoniec sa aj moj pobyt zo 4 mesiacov skratil na necele dva….vobec neodporucam… 😕 😕


ReagovaťCitovať
 Lilly28
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 1
26/04/2013 9:22  

Ahoj, ja mám, naopak, s touto agentúrou výborné skúsenosti – bola som na Malte ako chyžná, všetko klapalo!!
Dostávala som vyšší plat ako uvádza p-staff, mala som ubytko na 2 týždne zadarmo (potom vlastné, ale lacné); počas pracovnej doby poistenie a stravu, nebol problém ani so skorším odchodom 🙂


ReagovaťCitovať
 gabrielags
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 1
11/06/2013 13:41  

Zdravím stouto agenturou jsem cestovala do italie. Plat jsem dostala mnohem vyšší než mi v agentuře řekli. Poplatek sice vybírají nějakých 400eur ale jsou solidní navíc ho nechtějí dopředu. Já třeba poplatek zaplatila až po druhém odpracovaném měsíci,snimi jsem žádnou přímo smlouvu neměla až přímo s italským zaměstnavatelem ale jsou v pohodě dá se snimi na všem domluvit. Já mám rozhodně snimi zkušenosti dobré.
Přeji hodně štěstí všem Gabriela


ReagovaťCitovať
 pisky791
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 14
12/06/2013 23:34  

@gabrielags wrote:

Zdravím stouto agenturou jsem cestovala do italie. Plat jsem dostala mnohem vyšší než mi v agentuře řekli. Poplatek sice vybírají nějakých 400eur ale jsou solidní navíc ho nechtějí dopředu. Já třeba poplatek zaplatila až po druhém odpracovaném měsíci,snimi jsem žádnou přímo smlouvu neměla až přímo s italským zaměstnavatelem ale jsou v pohodě dá se snimi na všem domluvit. Já mám rozhodně snimi zkušenosti dobré.
Přeji hodně štěstí všem Gabriela

Nevypisuj tu prosím Ťa koniny, keďže si od nich, ako aj ostatní, kde sa aká agentúra rozoberá, všade je niekto dosadený na písanie pozitívnych vecí, ktoré nie sú a nikdy nebudú pravda. Dementný Slováci sa nájdu stále, tak prečo nie.


ReagovaťCitovať
 Pracant
Zaregistroval sa v roku 2018
Príspevky: 298
27/08/2018 15:05  

Pozeram, ze su tu strasie prispevky, bol niekto s nimi posledne dva roky niekto v spanielsku robit animatora? Maju mat teraz kasting, tak rozmyslam tam ist.

Ak mate niekto s nimi skusenost, napiste.

Dik.


ReagovaťCitovať
 Pracant
Zaregistroval sa v roku 2018
Príspevky: 298
14/09/2018 17:24  

Ahoj ja som teraz tuto sezonu bola na Cypre cez nich,ale nie ako animatorka, ak mas okolo 20 rokov a chces mozno nieco zazit tak chod, ale priprav sa ze sa riadne namakas a zarobok nebude az taky velky. Lebo ked je clovek starsi tak ocakava vyssi plat samozrejme:) za tolku robotu. No v podstate zalezi od zamestnavatela. Ked bol nejaky problem vsetko som si ja musela riesit, akurat ked som chcela zmenu pozicie tak to oni riesili, ale to bolo este na zaciatku. Riadne sme sa tam narobili ako casnici, pristup bol dost drsny nikto sa s nami nebavil, sme tu tak sme museli robit. Agentura iba sprostredkuva, ale problemy ked nejake nastanu tak to prevazne musis riesit asi ty. Mozno, ze ked su este nejaky ty mladsi ludkovie cez nich tak oni poriesia, ale to by som sa nespoliehala. A velmi dolezita vec, zistuj si aku zmluvu budes podpisovat!!!. Po prichode ma cakalo mile prekvapenie v podobe zdravotnych prehliadok, ktore sme vsetci museli absolvovat, ktore zevraj stali 170 eur tie sa platili po poruseni zmluvy ked sme chceli odist skor a to este nehovorim o vysokych penaltach, tiez pri skorejsom odchode. Ja som odchadzala po troch a pol mesiacoch tak som platila tych 170 eur. Takze toto si treba riadne zistit!!!!. Mne tuto velmi dolezitu informaciu nejako zabudli povedat, treba sa pytat, pytat a pyta!!!. Mam skusenosti, spoznala som zaujimavych ludi, nieco priucila anglictine, pekne pocasie, more a tak:)…., ale za tie peniaze by som tam uz nesla robit. A casom urcite si treba nieco hladat na vlastnu pest si myslim:). A hlavne byt v dobrej zdravotnej kondicii kedze v takych rezortoch budes mat iba jeden den volna do tyzdna cca. Ako niekomu stacia tri mesiace niekto je viac vonku, ako kazdy sme iny a kazdy inaksie vyvladze….


ReagovaťCitovať
 Pracant
Zaregistroval sa v roku 2018
Príspevky: 298
05/12/2018 10:18  

Agentúra Prostaff poskytuje zavádzajúce, neúplné informácie, kým im neuhradíte poplatok. Potom už žiadne. Práca na Cypre je otrokáreň, kde s vami jednajú ako s poslednou handrou bez základných ľudských práv a dôstojnosti. Práca je náročná a za smiešny plat. Ubytovanie má pravidlá ako na stredoškolskom internáte. Miestny personál je drzý, arogantný a zakomplexovaný. Vďaka týmto podmienkam je tu častá fluktácia personálu zo zahraničia (prevažne rumuni, slováci, rusi). Ak chcete prísť o čas a peniaze (letenky, poplatok agentúre, pokuty ak odídete skôr a dalšie s tým spojené náklady), odporúčam Constantinous Brous hotely, Paphos. Prípadne ak máte ukončené ZŠ vzdelanie a doteraz ste pracovali napr. v tech. službách, takáto práca by vám možno vyhovovala. 


ReagovaťCitovať
 Pracant
Zaregistroval sa v roku 2018
Príspevky: 298
30/05/2019 12:44  

Dobrý den, 

Chci se zeptat jestli byl někdo letos tzn.2019 od agengury Pro Staff na Kypru jako číšník? A jaké máte s nimi zkušenosti? Dík za odpověď 


ReagovaťCitovať
 Pracant
Zaregistroval sa v roku 2018
Príspevky: 298
12/07/2019 4:53  

ahoj, já se teď chystám na kypr jako čísniče jen na 3 měsíce tak jsem taky zvědavá.. taky moc nevím, co od toho čekat pohovor jsem měla přes telefon a paní byla moc milá, tak nevím.


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Pracovné agentúry

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.