Skusenosti s agenturou EUROJOB??????  

  RSS

 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
02/06/2008 16:10  

Mate niekto skúsenosti s agentúrou EUROJOB v Košiciach???? Info
pls. Ďakujem


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
13/06/2008 23:44  

Majo-jasom tam davno zaplatil za registraciu a zatial ponuka na aku som registrovany ziadna stale sa vyhovaraju,alebo nevezmu telefon a potom neskor odpoved maju vela zakaznikov,su to tiez odrbavaci.Kde mas ist a na aku pracu si sa registroval?Fakt je pravda,kto pyta popredu peniaze,su to podvodnici.cau.Napis.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
17/09/2008 21:09  

class=“postlink“ href=“http://video.markiza.sk/tv-archiv/lamparen/12730″> http://video.markiza.sk/tv-archiv/lamparen/12730


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
18/09/2008 9:41  

neodporucam spolupracu ani s GWA – Spisska Nova Ves. len vas oberu o preniaze, a robota nikde. nic im neplatte.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
24/10/2008 8:16  

caute,

ja som cakal na ponuku len par dni, podla mna je to moc individualne, agentur je vela, ale ja som s touto agenturou mal super skusenost.

stale som na tej pozicii v hoteli v brightone, ktoru mi zabezpecili v juni aj teraz, prerusil som studium a som s nimi v kontakte ak mam nejake otazky.

neda sa hadzat vsetky agentury do jedneho vreca.

asi tolko.

brajen


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
02/04/2009 22:04  

Ahojte, Davajte si na nich pozor !!! Zaplatil som u nich poplatok pred skoro 3 mesiacmi na pracu v Holandsku. Ziadnu pracu mi nevybavili, telefony su vypnute ,nemas sa kde dovolat a ked som tam bol osobne tak kancelariu maly zavretu vraj z technickych pricin. Takze z robotou aj z peniazmi sa mozem rozlucit.Su to obycajny zlodeji !


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
04/08/2009 14:55  

ľudia pozor na AGENTÚRU SENEC PERCON sú to obyčajný podvodníci……20 eur poplatok a pod. Pritom Vám žiadnu prácu nezoženú…po zaplatení sa nám ani neozvali napokon sme boli nútený týžden vyvolávať a keď sme sa dovolali tak nás odbyly že nespolupracujú s Rakúskom pritom mali samé inzeráty prác do Rakúska…týmpádom sa sami nachytali pri tel rozhovore…ešte aj telefon zložia bez pozdravu


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
28/08/2009 17:55  

Osobna skusenost s danou agenturou je daju vam robit 12 a viac hodin denne a platia za 8 hod a este k tomu musite ist v sobotu do prace inak vam strhnu z vyplaty!!! Totalne zdieranie cloveka Pozor V ziadnom pripade neodporucam !!! Osobna skusenost su to ludia z okolia ……. a spravaju sa k Vam ako k psom! Praca vodica spociva v zbierani veci na charitu totalne slialenstvo !!!!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
17/09/2009 11:24  

Kto mi povie co je nove s Agenturou Eero job .Su to podvodnici? vie to niekto da sa na nich spolahnut? 🙂


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
18/10/2009 17:21  

ja som u nich registrovany uy viac krat mi volali ze maju pre mna prace ale ja som nemohol vycestovat kvoli zdrav tazkostiam neviem mozno su seriozni euro job


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
19/10/2009 14:17  

ahoj reaugujem na temu praca vodica pre eurojob kosice… takze je to podvod?? maju tam este nejake ponuky na rozvoz letakov..


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
24/10/2009 17:15  

Ich spôsob práce je výrazne nekorektný – o to im teraz fandím..Syn odchádzal koncom septembra na pozíciu vodiča, v Aglicku však musel roznášať letáky a sáčky na triedený odpad…zbytočne sa dožadoval zmeny pracovnej pozície márne..Dom, v ktorom býval bol neuzamykateľný.tak mu ponúkli náhradný – splesnivými stenami!!!Po dvoch týždnoch roznášania odišiel bývať inde, dodnes výplatu nevidel – vraj ked mu zo zárobku strhli celomesačný prenájom za bývanie /hoci tam býval 14 dní/ – tak z výplaty nezostalo…odvtedy nereagujú na maily,na telefóny…ja túto agentúru nedoporučujem, hlavne nie prácu v Anglicku a pozíciu vodič…


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
24/10/2009 17:16  

Ich spôsob práce je výrazne nekorektný – o to im teraz fandím..Syn odchádzal koncom septembra na pozíciu vodiča, v Aglicku však musel roznášať letáky a sáčky na triedený odpad…zbytočne sa dožadoval zmeny pracovnej pozície márne..Dom, v ktorom býval bol neuzamykateľný.tak mu ponúkli náhradný – splesnivými stenami!!!Po dvoch týždnoch roznášania odišiel bývať inde, dodnes výplatu nevidel – vraj ked mu zo zárobku strhli celomesačný prenájom za bývanie /hoci tam býval 14 dní/ – tak z výplaty nezostalo…odvtedy nereagujú na maily,na telefóny…ja túto agentúru nedoporučujem, hlavne nie prácu v Anglicku a pozíciu vodič…


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
24/10/2009 17:17  

Ich spôsob práce je výrazne nekorektný – o to im teraz fandím..Syn odchádzal koncom septembra na pozíciu vodiča, v Aglicku však musel roznášať letáky a sáčky na triedený odpad…zbytočne sa dožadoval zmeny pracovnej pozície márne..Dom, v ktorom býval bol neuzamykateľný.tak mu ponúkli náhradný – splesnivými stenami!!!Po dvoch týždnoch roznášania odišiel bývať inde, dodnes výplatu nevidel – vraj ked mu zo zárobku strhli celomesačný prenájom za bývanie /hoci tam býval 14 dní/ – tak z výplaty nezostalo…odvtedy nereagujú na maily,na telefóny…ja túto agentúru nedoporučujem, hlavne nie prácu v Anglicku a pozíciu vodič…


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
24/10/2009 17:41  

Nezamestnanost,bieda tlaci na mladych ludi zo Slovenska ist hladat pracu,obzivu za hranicami.Slovensky narod uz vo svojom state za vlady udajne socialno-narodne? je nuteni byt DROTAR tretieho tisicrocia po svete.
Nieto financie na zdravotnictvo,skolstvo,socialne veci,kulturu,raste nezamestnanost,pocet bezdomovcov a ludomm kazu utahovat si opasky a setrit.
Tu stovky milionov sa vytenuluju pod udajnou pomocou zahr.Slovakov najme do sev.Ameriky a bohateho sveta krajin G7.
Z pomici neadekvatnej vysokej,nijako neodovoditelnej si podvodnici,spekulanti,zlatokopi co cely zivoani halier,cent,korunu nezaplatili v daniach na Slovensku spravili prijem a financuju svoje radovanky.Od reprezentacnych plesov,zabav,Shalom vecierky(pre vyvolenich)Valentinske,Mikulaske(z darcekmi pre deti,vnukov svojich)Katarinske a ine nezmysly marnotratne neraz komercne.Zucastnuje sa par exotov-tiezfukcionarov na nich.Neraz su to papier spolky,organizacie a jedneho clena!dvoch,jednej rodiny,ludi do vytahu.Zabavaju sa,maju GOOD TIME su to stary snobi,zlatokopi neraz nevedia po slovensky nieco hundru hutoracky,neraz neslovaci najviac cechoslovaci,araby, a chazari.Vid prehlad pohybu s.l dani na stranke skorumpovaneho nie lacneho pre sl. danoveho poplatnika USZvZ.Posud sam ci sa tu neraz da nieco o pomoci hovorit;www.uszz..sk v casti Dotacie v uvodnej stranke hore za posledne roky.
Lieta sa do Izraela,zabava v hlavnych mestach zapadneho sveta a c v sev.Amerike.Stovky milionov takto sa vytenulovalo falosne pod tvrdenim ze sa jedna o pomoc zahr.Slovakom.Ved ine narody v polohe Slovenska susedne maju pomoc z Ameriky,bohateho sveta.
Slovensko je spinavo,kriminalne,podlo vykradane.A ide o verejne prostriedky,dane ludu.
Ako je to mozne vobec?A par exotov ma GOOD TIME.A narod na Slovensku ma biedu.


ReagovaťCitovať
 salamon
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 49
08/03/2010 7:45  

dobry den vie mi niekto poradit je agentura eurojob kosice seriozne? 🙄


ReagovaťCitovať
 zralok11
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 69
10/03/2010 13:04  

Salamon budiček ja tiež niečo zhanam aj z priatelkou preto ti hovorim že nemecko je v pase a to mi už povedaly dve agenturi a pritom neberu prachy takže čakame kedy sa ozvu maju nas zaregistrovanych…


ReagovaťCitovať
 salamon
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 49
10/03/2010 13:06  

@zralok11 wrote:

Salamon budiček ja tiež niečo zhanam aj z priatelkou preto ti hovorim že nemecko je v pase a to mi už povedaly dve agenturi a pritom neberu prachy takže čakame kedy sa ozvu maju nas zaregistrovanych…

ja som sa registroval kde sa da, poplatil som aj nejake poplatky, nie vela. a mesiace sedim doma 🙁


ReagovaťCitovať
 zralok11
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 69
10/03/2010 13:09  

salamon načo im platiš nič ti nezoženu ver mi tiež nahaňam robotu niekolko mesiacou a jedna agentura ma už podviedla tak som povedal dosť agentura ktora pita prachy je podvod alebo poplatok..
:mrgreen:


ReagovaťCitovať
 salamon
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 49
10/03/2010 13:14  

@zralok11 wrote:

salamon načo im platiš nič ti nezoženu ver mi tiež nahaňam robotu niekolko mesiacou a jedna agentura ma už podviedla tak som povedal dosť agentura ktora pita prachy je podvod alebo poplatok..
:mrgreen:

agentura otto prachy nepita a pojdes do holandska a sedis na ubytovni. pozri prispevky ❗


ReagovaťCitovať
 zralok11
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 69
10/03/2010 13:21  

Salamon OTTO je taka ista agentura jak každa ina a tiež pitaju prachy nehovor že nie a načo si išiel tam ked si tam len sedel na ubytovni ha..
😈 :mrgreen:


ReagovaťCitovať
 salamon
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 49
10/03/2010 13:28  

@zralok11 wrote:

Salamon OTTO je taka ista agentura jak každa ina a tiež pitaju prachy nehovor že nie a načo si išiel tam ked si tam len sedel na ubytovni ha..
😈 :mrgreen:

ja som tam nebol ,len co cirtam bol som v PO na pohovore tak viem ze peniaze neberu


ReagovaťCitovať
 zralok11
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 69
10/03/2010 13:35  

Ja onich viem tiež sme tam boli..


ReagovaťCitovať
 salamon
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 49
12/03/2010 11:00  

a chceli peniaze? 🙄


ReagovaťCitovať
 zralok11
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 69
12/03/2010 12:42  

ano chcely a dokonca aj znalosť jazyka..


ReagovaťCitovať
 salamon
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 49
12/03/2010 12:57  

@zralok11 wrote:

ano chcely a dokonca aj znalosť jazyka..

jazyk chceli to vem peniaze nie


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Pracovné agentúry

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.