Neverte pracovným agentúram!

Skúsenosti exilákov so slovenskými pracovnými agentúrami, kontakty na osvedčené agentúry, ...

Poslaťod laci » 17 Dec 2008 16:27

dobijem ta Petra
laci

Poslaťod Miro » 06 Mar 2009 19:08

Dakujeme Mario za informacie a dufame ze ludia nebudu utekat a pchat peniaze agenturam za nic. Je bohuzial tazko najst pracu, ludi viac roboty menej a potom z nudze clovek naleti aj na ponuku agentury ktora nas pripravi o nase posledne peniazky v penazenke. Na kazdu somarinu uz maju zakon len na zlodejov a podvodnikov nemaju, nie je to zaujimave?
Miro

Poslaťod barbora282 » 07 Mar 2009 12:36

ahojte! chcela by som vediet nieco viac o agenture DOMINO...
barbora282

Poslaťod Petra » 07 Mar 2009 22:20

Barbora, agentura DOMINO je dobra, ja som cez nich v Taliansku a som velmi spokojna, moji znami isli cez nich do Rakuska a Svajciarska e tiez vsetko OK. Neberu dopredu ziadne poplatky a aj sprostredkovatelsky poplatok az po nastupe do prace.
Petra

Poslaťod stano » 31 Aug 2009 16:32

aj ja som robil za nu. ak este robis tak daj mi nejaky kontakt lebo ta agentúra v prahe uz nefunguje a nemam na nu ziadny kontakt.
stano

Poslaťod Lýdia » 31 Aug 2009 19:26

Ahojte. Mohol by mi niekto povedať čo je to za Agentúra Nathan@Wolf Mgr.Mašlár zo sídlom Trebišov,kontakt má vo Zvolene. Vďaka
Lýdia

Poslaťod milekes » 02 Sep 2009 17:43

ahoj, chcem sa opytat na ohlasy agentury Domino, cital som tu nejake pozitivne ohlasy, mozem vediet v akom okruhu, resp. o aky fruh prace islo, mate skusenosti s nimi aj pri zberoch, prosim kto vie a chce poradit, dakujem
milekes

Poslaťod Peter » 02 Sep 2009 22:25

Pokial viem Domino vybavuje hlavne pracu do hotelov, v aktualnych ponukach zbery nema..Moji kamosi isli cez nich do Rakuska a boli spokojni...
Peter

Poslaťod Hosť » 04 Sep 2009 16:09

a co praca do tesca za customer assistant do londyna? ma niekto s tym skusenosti?
Hosť

Poslaťod laci » 04 Sep 2009 20:09

Ja tam robim.
laci

Poslaťod Dana » 11 Sep 2009 19:40

ahojte,
bol niekto cez agenturu DOMINO v grecku?
Dana

Poslaťod Sisa » 12 Sep 2009 07:40

Co písala SISA tak ma uplnu pravdu.Nie je agentura ako agentura.To je ako medzi ludmi.To,že sa daju ludia oklamat,je ich nepozornost,že si nepreveria agenturu.ja tiež chcem ist von robit ale musim čaka na spravny čas.Vačšinou zhoria ludia čo sa ponahlaju.jasne,že mi je luto ludí čo sa sklamali.Ale terba byt obozretneiší.ja som žil vonku už v roku 1987 a nikto sa tam so mnou nemaznal.Bol som v lágri pre utečencou a tam by ste sa čudovali ako sa tam žilo v akych podmienkach.To by Mario si to ubytovanie čo ma velmi chválil.Treba to brat tak,že začiatok je tažký a treba zobrat všetko.Ked tam človek už je,postupom času si najdete lepšiu a lepšiu pracu.Verte mi že je to tak.ja som sa tiež vratil na Slovensko a teraz chcem zmiznut spet.Ale už len v Europe.Tak isto si hladam prácu ale neviberam si neako extra.Tak že,su dobre agenturi a zlé.Jak medzi ludmi.Seriozna agentura nechce peniaze do predu.A ktorá chce a chcela,nemali ste dat a nebol by žiadny problém.Možete mi napísata rad pokecamMam rád všetkych normalnych a jednoduchych ludi.Všetkym čo ste vonku a tažko drete,vám želam,vydržte to a nech sa vám darí.Sori za pravopis,vždy som mal zo SJ štvorku.Henrich henoheno1@gmail.com
Sisa

Poslaťod Pre Musa od Kvety » 12 Sep 2009 09:56

Musa,
si ešte v Nottingham? Robíš v sklade/boots/? V starom sklade alebo v tom novom v Beeston? Ja som robila v tom novom sklade,tam je super.Ale ubytovanie nebolo nič moc a veľmi drahé úbytko.Ešte stále je to také drahé?Ja som tam už nie.Odišla som odtiaľ v decembri 2007 na slovensko.Ale chcela by som sa tam vrátiť a chcem sa ta spýtať pod ktorou anglickou agentúrou si a či sa tam teraz vôbec oplatí ísť? Twenty Four Seven?Ak sa ti bude chcieť napíš mi na môj e-mail: kvetab@pobox.sk
Pre Musa od Kvety

Poslaťod Dana » 14 Sep 2009 17:24

A šiel niekto do zahraničia cez Prima Agency? Rozmýšľam nad tou agentúrou, len sa mi niečo nezdá. Píšu, že sú registrovaní cez Ústredie práce..aj číslo registrácie tam je, ale v zozname Ústredia ich nevidieť. Takže má niekto s nimi skúsenosti?
Dana

Poslaťod laci » 14 Sep 2009 20:00

Ja za nich rucim.
laci

Poslaťod saffroni » 14 Sep 2009 20:38

Ahojte, potrebovala by som vediet o vasich skusenostiach s agenturou DOMINO, pozitivne ci negativne, moc by mi to pomohlo, dik. S.
saffroni

Poslaťod Hosť » 14 Sep 2009 22:16

pre naivnych ludi,aby nesli cez pochybne agentury,ale aby sli do nemecka do mc donaldu cez slovensky urad prace.

Odbor medzinárodných vzťahov v spolupráci s Bundesagentur für Arbeit – Zentrale Auslands- und Fachvermittlung ( ďalej len ZAV) v Bonne pripravujú

v dňoch 7. až 10 .októbra 2009 výberové pohovory

pre uchádzačov o jednoročné zamestnanie v Nemecku na rozšírenie odborných a jazykových vedomostí. Podľa vyjadrenia ZAV, najväčší dopyt je po odborníkoch v profesiách:
Gastronómia: - Kuchár, kuchárka
- Čašník, čašníčka
- Odborný hotelový personál – recepcia, obsluha pri raňajkách, servis
- Pracovník v systémovej gastronómii Mc´Donalds
Ostatné odborné profesie: všetky remeselné a poľnohospodárske povolania
Pomocnice do domácností

Základné kritéria platné pre žiadateľov (musia ich spĺňať všetci uchádzači) :
- občan Slovenskej republiky s trvalým pobytom na území
Slovenskej republiky
- vek 18 až 40 rokov (výnimky nie sú možné)

Ostatné kritériá:
- ukončené vzdelanie v príslušnom odbore
- prax v odbore vítaná
- minimálne dostatočná znalosť nemeckého jazyka
Ukončené vzdelanie môže nahradiť:
- trojročná prax v príslušnom odbore
- rekvalifikačný kurz a dvojročná prax v odbore.

Pre uchádzačov, ktorí majú ukončené vzdelanie ale nevykonávali prácu v odbore dlhšie ako jeden rok nie je možné v Nemecku nájsť zamestnanie v príslušnom odbore.

Bližšie informácie získate na Vašom ÚPSVaR!!!
Hosť

Poslaťod Janka » 15 Sep 2009 02:37

a Safroni..Domino je dobra agentura, jedna z malo, na ktore su pozitivne ohlasy..preto sa o nich nepise vela, lebo nepodvadzaju ludi..ja som cez nich uz druhy rok v rakusku v hoteli a vsetko splnili do bodky..ziadne poplatky sa u nich neplatia, az po sprostredkovani prace, takze ta nemaju v com oklamat..
Janka

Poslaťod Hosť » 15 Sep 2009 08:10

Janka moji kamosi sli cez www.personalswkservice.sk do svajciarska ako casnici poznam aj takych co sli cez nich ako elektrikari do svajciarska ale treba byt vyuceny v com chces robit a mat aspon zaklad nemciny.dopredu neberu nic.

www.studentagency.sk
www.coolagency.sk

o tychto som pocul tiez dobre inac vsetko je podvod.
Hosť

Poslaťod Hosť » 15 Sep 2009 08:17

Janka poznas ludi co sli cez agenturu domino?dopredu nehradili nic?
Hosť

PredchádzajúciĎalší

Späť na Pracovné agentúry

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia