martin manych tuebrook property management  

  RSS

 reniko111
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 4
21/03/2010 9:44  

pozor na tohoto podvodnika cecha!!!ma len realitku,ale aby mu tam mal kto byvat slubi cez slovenske a ceske agentury pracu“ktora samozrfejme je,ale iba na dva dni do tyzdne“ide o to aby ludia dosli zaplatili 350 libier a potom cvim skôr odisli…na dome vas bude aj sedem,desat takze len mu noste peniaze na najom ale o robéote mozete snivat,mimochodom sme tu 70 a odchadzame podat zalobu aj ked neuspejeme ale dam to aspon na net…


ReagovaťCitovať
 pedvedenivuk
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 2
26/03/2010 9:30  

@reniko111 wrote:

pozor na tohoto podvodnika cecha!!!ma len realitku,ale aby mu tam mal kto byvat slubi cez slovenske a ceske agentury pracu“ktora samozrfejme je,ale iba na dva dni do tyzdne“ide o to aby ludia dosli zaplatili 350 libier a potom cvim skôr odisli…na dome vas bude aj sedem,desat takze len mu noste peniaze na najom ale o robéote mozete snivat,mimochodom sme tu 70 a odchadzame podat zalobu aj ked neuspejeme ale dam to aspon na net…

spolupracuje s LIENKA AGENCY,LEKA TAYLOR je to podvodnik 3 krat menil nazov firmy aj adresu.vlani ho tu v iverpoole natacala tv nova ako okrada amanipuluje sludi,zasahujeim do uctov atd.ludia vyhnite sa v case krzy anglicku,aleo a matezvyne pniaze tato“ntena dovolena vam za to nestoji“


ReagovaťCitovať
 33dragon33
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 1
31/08/2011 23:13  

Ahoj ja som bol tiez podvedeny a momentalne stale som v Liverpoole. Tiez chcem dat k sudu este aj slovensku agenturu superjobsk a chcem sa opytat, ako ste vy pochodili s tou zalobou??


ReagovaťCitovať
 kajo75
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 1
06/09/2011 9:59  

agentura SUPER-OJEB je paradny podvod nase sudy ti nepomozu ani prd.Najlepsie je ist asi rozbit papulu


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Pracovné agentúry

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.