Kraft Personal  

  RSS

 janka7385
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 2
14/03/2012 13:06  

Prosim Vás mate niekto skusenost? Ponukaju pracu pre ženy v hydin.farmach, Rakusko. Dakujem.


ReagovaťCitovať
 charlinn12
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 4
14/03/2012 18:22  

Ahoj..ja som tam pracovala 2 tyždne v decembri.. bola som tam s partiou žien, ale naspäť som sa už nevratila, lebo to by som išla sama..ostatne to vzdali.. Podla zmluvy všetko sedelo, aj sa o teba postaraju, len je to tam riadna drina, a nie každy to vydrži.


ReagovaťCitovať
 1cicuska1
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 17
21/03/2012 15:07  

Janka, ja som sa 14.februára odtial vrátila, firma je seriozna, všetko zariadia,ubytovanie tiež dobré,kompletne vybavené bytíky,bývali sme po 4 – 5 báb v jednom byte,podla toho,aký bol velký, dá sa slušne zarobiť,pretože máš fixný plat 925 eur,z toho čisté okolo 720 na účet a ešte si zarobíš nadčasmi, ktoré sa tam robia denno denne,takže makáš od 6 rána až kým sa neskončí,takže aj do 22 hod,nie každý den..samozrejme…takže dokážeš si privyrobiť dalších 600 eur,a ešte dostávaš 150 eur na stravu, ale fakt je to makačka…robí sa v chlade 9°C,začnú ti trpnuť ruky…niekomu to prešlo, niekomu nie a trpíš…sú to naozaj odmakané prachy a robia tam prevažne slováci, poliaci,srbi,maďari…a rakušák sa chova niekedy ako gestapák…inak pohoda
Kraft robí priebežne nabory, lebo baby odtial tiež priebežne odchádzajú…takže je to na tebe, a je to daleko,až pri Salzburgu..a domov sa dostaneš raz za 4 mesiace na týždeň…


ReagovaťCitovať
 janka7385
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 2
21/03/2012 15:29  

Dakujem za odpovede. Chcem sa ešte opýtat,vraj sa budu od aprila robit osmičky.Je to pravda? Pri osmičkach by sa to hadam zvladnut dalo….


ReagovaťCitovať
 1cicuska1
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 17
22/03/2012 8:50  

Janka, toto ti presne neviem povedať,to sa mi ale nezdá,lebo baby čo tam robia už okolo roka hovoria,že v lete sa robí ešte dlhšie,ako inokedy,vieš,a rakušáci v lete všetci grilujú,takže kuriatka fičia…fakt neviem,ale neverím …nám tiež baba povedala, že nadčasy občas..a pritom to bolo každý deň, ona absolutne nemala prehlad,ako to tam ide…skor som počula, že maju teraz problém s ubytovaním,vratili sa odtial nejaké baby,lebo vraj spavali na madracoch,nemali si kam veci dať..a podobne,a tento problém už mali aj ked som tam ja došla…majú malé kapacity a zodpovedný pán to neriešil…tak toto skor vidím,ako problém..a tá robota nie je taká aj ked sa robia nadčasy..len si od tmy do tmy v robote,ale víkend máš volný…je to už na tebe


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Pracovné agentúry

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.