GB JOB Ltd , AZ TEAM WORK Ltd.  

Stránka 1 / 2 Nasledujúca
  RSS

 ALI BABA
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 7
01/08/2010 20:12  

ZDRAVIM VSETKYCH. PROSIM, VIE NIEKTO O TYCH AGENTURACH? SIDLIA V SKOTSKU.


ReagovaťCitovať
 kalimerro
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 9
06/08/2010 13:37  

Našel jsem tuto firmu(AZ team work)v inzerci,již jsem se kontaktoval s p.Schmidem,který tam je uvedený…podal mi veškeré informace emailem,pokud jsme se chtěli spojit telefonicky byl to problém-špatný příjem signálu.Na pozici kterou jsem si vybral je odlet již 11.8. a nástup 16.8.odlet z Prahy nebo Bratislavy..poplatky nechtějí žádné předem,provizi agentuře platí zaměstnavatel,u kterého mám nastoupit.Veškeré ostatní informace jsou na jejich stránkách.Spočítal jsem si,že potřebuji cca 3.000 kč na letenku+cca 15.000 (na bydlení+kauce+ výdaje na 14 dní,než dostanu první výplatu)=200 liber(bydlení)+200 liber(vratná kauce)+100 liber(výdaje na prvních 14 dní).Až budu mít zakoupenou letenku,mám mu poslat kopii…před odletem je třeba poslat email o době příletu,aby mě na letišti někdo vyzvedl.To jsou asi tak všecky informace co můžu podat,až tam budu tak budu vědět víc,jestli je vše tak jak bylo naslibováno…s pozdravem…


ReagovaťCitovať
 ALI BABA
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 7
06/08/2010 13:59  

Dobry den. Vazeny kalimero , dakujem za odpoved. Kedze sa chystam tiez o mesiac, rad by som sa podelil o Vase skusenosti. Prajem vsetko dobre. Vela stastia.


ReagovaťCitovať
 mishka
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 16
11/08/2010 8:14  

Ahojte! Aj my s priatelom sa chystame vycestovat cez tuto agenturu. Kalimerro, mozes dat, prosim vediet, co su zac a ci je v skutocnosti vsetko tak, ako slubuju?
A ali baba, ak sa chystas aj ty, tak by sme mohli vycestovat spolu. Aspon to bude jednoduchsie, ked by nahodou nieco nebolo v poriadku.


ReagovaťCitovať
 kalimerro
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 9
11/08/2010 11:29  

Ahoj,tak nakonec jsem 11.8.neletěl,protože jsem si musel doma vybavit ještě spoustu věcí a navíc si teď dodělávám řidičák C,prostě bych to nestihl.Jsme domluveni,že se ozvu ke konci srpnua a domluvíme se na novém termínu.Jednalo by se o práci v Glasgow ve Skotsku,nevím kam se chystáte vy…Pokud jsem po p.Schmidovi požadoval nějaké informace,vše mi ochotně vysvětlil…jak je to s pracovním oblečením(firma ho poskytuje zdarma,je dobré si vzít ale pracovní boty podle druhu práce)..jak je to s bydlením(všechny služby jsou v těch 200 librách-voda,plyn,topení)…první měsíc se platí 200 liber,každý další 180…kauce na ubytování je uložena v realitce(200 liber)a je vratná…jak je to s účtem(zasílání týdenních výplat se strašně prodraží při zasílání domů-poplatky v bance),proto je jednodušší si založit konto tam a peníze posílat tak jednou měsíčně,nebo si k účtu vyřídit dvě karty a tu druhou poslat do česka(nebo na slovensko:-)).Známý co je v Anglii to taky řeší tak,že zasílá peníze domů přes Western Union….rovněž jsem se informoval jak to je se mzdou,s nemocenským..atd.

Tady je zkopírovaný kousek meilu co mi poslal s informacemi:Zde je sociální, zdravotní pojištění a daň placená v jedné srážce nazývané insurance number a to ve výši 15% – naše agentura není placena z Vaší mzdy, ale od Vašeho zaměstnavatele a to jednorázově. Toto je orientačně, vše záleží na pohyblivé složce, která tam je. Pracovní oblečení dává každá firma své a se svým logem v reflexním provedení, jen Vám mohu doporučit si vzít s sebou pracovní obuv s kovovou špicí. Pracovní oblečení firmy dávají. Naše agentura Vám zprostředkuje smlouvu s jednotlivými zaměstnavateli a vše je pak ošetřeno zákonnou smlouvou o pracovním poměru na dobu neurčitou. Všechny výhody a povinnosti vyplývají ze smlouvy. Zdravotní pomoc, ošetření, léky jsou zde zdarma, na pracovní neschopnost (placenou) zde máte nárok po odpracování 365 dní, toto se netýká pracovního úrazu. Veškeré platby jako je plyn, voda, elektrika, televizní popl., komunální služby jsou již zahrnuty v nájmu. Vy platíte 1.měsíc 200,-liber a každý následující měsíc 180,-liber. Při podpisu smlouvy se skládá vratný deposit ve výši 200,-liber na byt, který je po dobu nájmu uschován u majitele bytu. Mzda je vyplácena každý týden v pátek na účet. První výplata je s týdenním zpožděním. Bankovní účet je zde možné založit cca po první výplatě. Zde je potřeba mnoho dokladů k založení účtu, ale není to nemožné. Účet bývá založen zpravidla do jednoho měsíce po nástupu do práce. Platby za převod peněz do banky na ostrovech je bezplatné a do jiné země se to pohybuje od 5liber a pak vše záleží na bance a na výši zasílané částky. Doporuřiji při zřizování účtu, zažádat o dvě karty a jednu zaslat do čech a výběry provádět přímo z té karty, která je vedena zde. Zde se za vedení účtu, výběry peněz, převody a platby z účtu nic neplatí. To nejsme v Čechách, kde Vás okrade kdekterá banka. Snad jsem odpověděl na všechny Vaše dotazy a budu se těšit na další spolupráci.

Můžu se zeptat kdy se chystáte vycestovat a kam? Třeba by jsme mohli alespoň cestu absolvovat společně….v cizině je člověk přece jen sám..s pozdravem Kalimerro .


ReagovaťCitovať
 mishka
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 16
11/08/2010 19:19  

Ahoj kalimerro!
Dakujem velmi pekne za tvoj email. Velmi si nam pomohol. My sme spolu s mojim priatelom pracovali v Anglicku 3 roky. Vratili sme sa domov pred rokom a pol a nejako sme si tu stake nezvykli. Snazime sa teda najst si nejaky job tam vonku. Pracovne povolenia mame, national insurance mame pridelene statom. ked sme sa pokusali ist von cez slovenske agentura, tak vsade je nejaky poplatok. A tu nie je. Vsetko znie uplne skvele a preto mam trochu z toho strach. Nie som totiz doverciva hned od zaciatku. Chceme vycestovat uz koncom augusta, zaciatkom septembra. Tak, ak chces, dajme datum odchodu spolocne a podme vsetci naraz.
Co povies?


ReagovaťCitovať
 kalimerro
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 9
11/08/2010 19:43  

Ahoj…
Já ještě přesně nevím kdy vycestuji.Mám se spojit s tím panem Schmidem 23.8.2010 a on mi napíše datum kdy mám přiletět.Taky mi to vychází konec srpna a začátek září.Odkud jste?Já bydlím kousek od Ostravy.A odkud se chytáte letět nebo jet?Pokud chcete tak se můžeme domluvit a zavolat si třeba na skype nebo na facebook…


ReagovaťCitovať
 mishka
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 16
11/08/2010 21:12  

My sme zo Ziliny. A chceli by sme letiet z Bratislavy. No, kludne sa mozme spojit. asi bude aj tak najlepsie, ked sa o tom porozpravame. Ale, my chceme vycestovat na 100 %. sme rozhodnuti, len ako hovorim, predsa by sme este radi vedeli viac o tej agenture.


ReagovaťCitovať
 kalimerro
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 9
11/08/2010 21:51  

Tak pokud chcete tak mi napište na email váš facebook nebo skype a já se ozvu.


ReagovaťCitovať
 kalimerro
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 9
12/08/2010 18:54  

VZKAZ PRO ALIBABU-NEJEZDI S TĚMITO AGENTURAMI!!!!!!!
Práci ti nezajistí,ubytování velmi nevýhodné,depozit (na ubytování)nevrátí a obě agentury jsou jedno a totéž….a navíc pan Ing.Jan Schmid není Jan Schmid,ale Martin Doležal…pouze se tak představuje.A pokud nejsi hodně dobrý v AJ tak neuspěješ, chtějí i komunikativní AJ na pomývání nádobí!!Do Glasgow nedoporučuji, je tu díky těm agenturám hodně lidí a stejně bez práce! Co můžu doporučit, nejezdi přes české agentury, ale ani slovenské! fakt jen málo která 1 z 10 ti zajistí to co slíbí. Zkus nějakou anglickou….
Našel jsem jednu holčinu,co s AZ TEAM vycestovala a je tam bez práce……hodně štěstí…..Kalimerro


ReagovaťCitovať
 jarka134
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 1
13/08/2010 20:16  

Odkaz pre kalimera,
chceme vediet ako si toto vsetko zistil ked sa s tym panom Schmitom mas kontaktovat 23 augusta a teraz je len 13 tak to co tu pises asi nie je pravda. Napis nam co vsetko vies lebo my sa chystame v pondelok kupovat letenky a buduci tyzden mame odletiet. Budeme velmi vdacni. Nas meil href=“mailto:jarka134@gmail.com“>jarka134@gmail.com


ReagovaťCitovať
 kalimerro
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 9
13/08/2010 21:04  

Ahoj alibabo,pravda to je i když je dnes pouze 13.Od něj to nevím,hledali jsme s partnerkou tak dlouho na internetu až jsme našli to co jsme potřebovali.Myslíš si snad,že mi ten chlap sám od sebe napíše,že se jmenuje úplně jinak a že vše je jinak.Pošlu ti zprávu na meil a udělej nebo udělejte si obrázek sami…já vás nenutím aby jste někam letěli…já vám chtěl jen pomoct,aby jste nedopadli jako to děvče co je tam už 14 dni bez práce s touto firmou a ubytované v katastrofálních podmínkách…tak zatím…


ReagovaťCitovať
 mishka
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 16
14/08/2010 16:39  

Alibaba!
to, co pise kalimerro je uuuuplna pravda. My dvaja sme sa spojili tu na tomto chate a vsetko sme si pozistovali. ale ak sa chystas odist, tak nam daj vediet ako si dopadol.


ReagovaťCitovať
 kalimerro
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 9
15/08/2010 20:19  

Ahoj…..všem co mají zájem vycestovat s těmito agenturami
Taky jsem byl nadšený,taky jsem všemu věřil co mi bylo panem Schmidem napsáno,vypadalo to velmi věrohodně,všemu jsem věřil až do té doby co jsem na vlastní oči viděl,že k jeho emailové adrese patří úplně jiné jméno a to zní Martin Doležal.Po dotazu jak to je mi to pan Ing.popřel s tím,že neví kde jsem na to přišel.A stále dokola mi připomínal,že až budu mít letenku tak mu mám poslat kopii.Spojil jsem se přes fcb s holkou co s ním vycestovala,je tam už 14 dní,práci nemá,ubytování není takové jak je slibováno,depozit(vratná kauce)je vratná až po 9 měsících,jenže tak dlouho tam nikdo nevydrží.Díky takovýmto agenturám je tam spousta lidí a pracovních příležitostí je málo,takže se vracejí zpět domů,protože si práci nenašli ani když ji hledali sami.Poslední informace co mám je ta,že na ubytovnu kde to děvče bydlí ,přišla upomínka na nezaplacený plyn,vodu a elektřinu(700 liber)..takže je možné,že zůstanou bez služeb i když si to zaplatili.Takže člověk tam přiletí a po nějaké době odletí a depozit tam musí nechat(je to ve smlouvě při podpisu o ubytování)a na jeho místo přiletí zase nějaký“jiný blbec“co zase zaplatí další depozit(200 liber) 😥
Takže to shrnu:nepůjčím si 20 tisíc pro to abych se proletěl letadlem tam a zpět.
Pokud má někdo jiné zkušeností,třeba pozitivní tak já mu to přeji,ale já už v tuto agenturu důvěru nemám…kdokoliv sem může napsat své zkušenosti,pokud se najde někdo kdo s ním už vycestoval,nebo se už vrátil ,nebo teprve poletí my ostatní budeme rádi,když nám to sem napíšete jak dopadl…všem odvážným držím palce,držte se.Kalimerro


ReagovaťCitovať
 vthomas
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 8
19/08/2010 12:07  

Ahoj vsetci,
chcel by som Vas upozornit, na agenturu AZ team v Glasgowe a priamo na p. Schmida.
V nedelu 15.8.2010 sme mali s kamaratom vycestovat do Glasgowa s UK s mesta Nottingham.
Pan Schid, teda ak je to vobec on posobil v telefone velmi prijemne, do e-mailov napisal vsetky podrobnosti, takze agentura posobila velmi seriozne………NO OPAK JE PRAVDOU!!!
Su to obycajni hajzli a podvodnici, mne sa tam nepodarilo vycestovat s financnych dovodov, no kamos tam siel a mal zacat pracovat od 18.8 v mraziarniach.
Dnes byva vraj v nejakom prechodnom ubytovani, kde to je hrozne a vysolil za to 400 libier do predu a praaacaaaa….?
P. Schmid mu dnes poslal sim kartu s adresami a tel. cislami agentur a ma si pracu zhanat sam….

Takze prosim Vas, ak si nechcete ist do Glasgowa kupit UK sim kartu za 400 libier,
NEJAZDITE S AZ TEAM!!!
ak chcete blizsie info…. UK tel. c. : +447597542307
Vela stastia
Thomas


ReagovaťCitovať
 mishka
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 16
19/08/2010 17:03  

Ahojte! Jarka 134, ty tvoji znamy vycestovali nakoniec? alebo sa rozhodli ostat doma?
Inac, dajte si pozor aj na agenturu Europe Way. Taktiez je to poriadny odzub. Vcera sme tam aj s priatelom boli na pohovor (ak sa to tak da vobec nazvat). Konalo sa to v takej polorozpadnutej vinarni pri zeleznicnej stanici v Novych Zamkoch. Nakoniec z toho pana Klimeka vyslo, ze za sprostredkovanie prace do UK chce 470 eur za osobu. Nechcel nam ani ukazat doklad a certifikat agentury. Ked som sa pytala na oficialnu stranku, tak povedal, ze je momentalne pozastavena, lebo sa preraba. Ale, ked som chcela len webovu adresu, tak mi to nepovedal. Takze asi tak….
Pozna niekto z vas nieco seriozne?


ReagovaťCitovať
 kalimerro
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 9
20/08/2010 14:49  

Děkuji,že mě nakonec osvítil duch svatý a že jsem do toho nakonec nešel 😀 .
Kalimerro


ReagovaťCitovať
 Michal1
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 1
27/08/2010 15:28  

Ahoj.NIKDO DO SKOTSKA NEJEZDETE!!!! Co z toho ta vymrdana hlava plna sracek, teda Schmid?? Vsichni sme tu na zaklade jeho mailu, ve kterem vsem nasliboval uzasne pracovni nabidky za supr love, ale nic takovyho neni. Po priletu te ceka na letisti s bodyguardem (udajným ridicem, který neridi), hned te naberou do auta a zavezou do sve realitky, kde te skásne o 400 liber (udajne prvni najem + NEVRATNY !!!! depozit). Pak az te doveze na byt, tedy spise holobytu kde by ani pes nespal, nefunguje elektrika, plyn, tepla voda, neni pracka, vysavac, v pokoji jen postel z ulice. V byte chybi skrine, stoly, nabytek, zidle, rozbite okna. Do Glasgow nejezdi pres nikoho, kdo mluvi cesky, jedine placene agentury. Jo a praci – s tou nepocitej, s nicim nepomuze, ba naopak, vse je jen na tobe. Takze tvoje ANJ musi byt min na komunikativ urovni, a kdyztak hodne penez s sebou at se mas po dvou dnech jak dostat zpet domu.On zije jen z penez za najem a depozit, a kdyz clovek po par dnech kdy se zacne o veci starat, ma Schmid alias Liska vypnuty tel a nikdo nevi kde je, takze penize uz neuvidis. A takhle to dela furt dokola. Takze musi napalit nekolik desitek lidi mesicne.


ReagovaťCitovať
 kalimerro
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 9
27/08/2010 18:20  

…co víc k tomu dodat?Nechápu lidi co mi neustále píšou na meil,abych jim podal co nejvíce informací o Schmidovi,že tomu nechtějí věřit,že vše vypadá seriozně a dokonce mě obviňuji z toho,že si vymýšlím…tak lidi copak vám to nestačí,když to tady máte viz příspěvek výše černé na bílém od dalšího člověka?Pokud nám nevěříte tak si vemte hafo peněz a leťte…my vám v tom nebráníme,každý je svého štěstí strůjcem.AMEN.


ReagovaťCitovať
 vthomas
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 8
27/08/2010 18:58  

kalimero nechaj tak…… 😀
Ludia asi uz nechapu to, ze im chce niekto pomoct a varovat pred niecim …..To nechapem zase ja 8)
No ak niekto chce vylet do UK na 7 dni za ( spiatocna let. cca 200 teraz, ubytko cez „Schmida, ci kto to je 400, strava 50, + ine vselijake naklady cca 100) 750 libier, tak nech mi kludne pisu alebo zavolaju ….
Ja im v UK sprostredkujem to iste za 500 😉


ReagovaťCitovať
 Martina0000
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 1
28/08/2010 13:23  

Ahojte vsetci,
chcem vam len povedat , ze my sme momentalne v jednom byte, ktory nam dal pan „Ing.Schmid“ ktory ani take meno nema ale ma ich dost nato aby od ludi bral peniaze… Teraz sme tu piati a cakame kedy sa tu ukaze..nech sa boji prist sem …uvidi co mu urobime..lebo to nie je normalne..zobral peniaze od nas v jeho akoze kancelarii ktora bola taka zaprasena ako keby ju roky nikto nepouzival….a tam povedal nahnevane ..ze dajte nam peniaze za u bytovanie, telefony a vase doklady… a povedali sme ze nedame telefony a ani dokaldy ..ale nenapadlo nas povedat mu ze chceme najprv vidiet ubytovanie..ale dali sme mu peniaze takze ked sme 5 tak od kazdeho 400 libier..tak si predstavte kolko mal penazi..a odviezol nas do toho bytu a ten byt vyzeral celkom fajn az nato , ze ked sme zobudili ..a pozerali sme sa do izieb lepsie tak po stenach boli napisane vselijake vety ako napr: podpalte to tu….su tu zlodeji…ze kauciu za ubytko nam uz nevratia…ze sa nemame zabyvat , ze nas aj tak aj tak oklamu..a bodaj by ste aj neverili, ked mily pan Schmid nasluboval hory doly..aze sa mi tomu verit nechcelo..proste sme tu a ked ste tu niektori Slovaci tak sa ozvite….hladame pomoc..nemozme si najst pracu..uz sme boli aj v centre pomoci..a asi pojdeme aj na policiu..ale nevieme co s tym urobia..dokonca aj posta chodi na mena Ing. Kupka, Ing. Dvorak..a ing. Novotny..a pozor na anglicke cislo co konci na 2828 tiez vyvolava..ze nam pomoze a je to dalsi taky klamar ako pan Schmid….prosim ozvite sa nam co najskor sme na ulici fielhead Drive…Glasgow….a este ze aj ked prideme tak ze dostaneme darcek 5 libier kreditu a pritom nam potom povedal ..ze si mame nabit najprv za 5 libier a dostaneme bonus dalsich 5 a skusili sme jednu kartu a dostali sme 1 libru dobre nie?….dakujeme… piste email…


ReagovaťCitovať
 mishka
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 16
28/08/2010 14:40  

martinka, paneboze….je mi az neskutocne smutno z toho, co tu citam. je mi luto, ze ste takto dopadli. dufam,ze sa to vyriesi a budete uz coskoro doma. drzim Vam palce!


ReagovaťCitovať
 vthomas
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 8
28/08/2010 15:36  

Ani sa necudujem, ze niekto zavrazdi cloveka v afekte…..
Mna keby ten idiot obral o posledne peniaze, tak uz ho niet……..
Ale na druhej strane, musim uznat, ze je sikovny 😈
Mne uz volalo tolko ludi, co cita to forum a predstavte si, kolko ludi obral co to forum necita.

Pevne nervy vsetkym citim s vami, ale bohuzial vam teraz pomoct nemozem


ReagovaťCitovať
 ivanka
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 2
28/08/2010 17:23  

Ahoj také důrazně varuji všechny před podvodnou agenturou AZ TEAM WORK vedená p. Schmitem, Nic není tak jak píše v emailech ani jak slibuje po telefonu. skupinka 5 lidí jsme s ním 19.srpna odletěli do Glaskow v domění že si vyděláme nějaké peníze stále tu ještě jsme bez peněz pomoci, a zoufalí, jak hloupě jsme naletěli. Máme zablokované telefony ., stále sem chodí nedoplatky plynu elektřiny apod., vše je tak jak píše Kalimero…..A nejhorší je že jsem stále přijíždí nový a nový lidé kteří dopadnou úplně stejně jako my…..DŮRAZNĚ VŠECHNY VARUJI PŘED TOUTO PODVODNOU AGENTŮROU… Ivana V.


ReagovaťCitovať
 ivanka
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 2
28/08/2010 17:36  

Martina0000 kde přěsně v Glakow jste., my jsme tu od 19.srpna a jsme na tom podobně jako vy….prosím ozvěte se mi na email : href=“mailto:slunk.ivavaltov@seznam.cz“>slunk.ivavaltov@seznam.cz . mohli bychom si navzájem pomoci…ivana V.


ReagovaťCitovať
 lucie0001
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 2
28/08/2010 22:03  

To snad není možné… Je to neuvěřitelné..jak ráda bych něco udělala, pomohla těm lidem, co věřili a byli tak podvedeni..
Pan Schmid a ti jeho další mají založeno desítky různých emailových účtů, pod různými názvy firem. Odpovídala jsem na několi inzerátů ohledně práce v Anglii – také jsem použila různé svoje mailové adresy .. a potvrdilo se, co jsem čekala..
Vždycky mi přišel zpátky stejný mail – jen pod jiným jménem. Úplně stejný podvod!!
Musí být stovky lidí, kteří přišli o šílené peníze, díky těmhle hajzlům..
Bezpečně do Anglie nevycestujete, pokud neumíte perfektně anglicky nebo tam nemáte nějaké známé..
Je fakt smutné, že se s tím nic nedá dělat .. škoda, že nepomůžou policajti, úřady .. nic.
Ono je to totiž nejspíš taky na druhou stranu děláno způsobem, který není zrovna napadnutelný. Neuvážou se ve smlouvě, že vám práci najdou..jen že poskytnou ubytování..
Prostě hnus..a docela chápu, že se tolik lidí napálí..musíte hodně hledat na internetu aby jste zjistili, co jsou dotyční zač..
Co dodat? Dávejte si veliký pozot!! Ono to může být i docela nebezpečné..pokud je v tom namočeno více lidí. Jakože určitě je .. musí to být velice výnosný kšeft..

Bohužel to ale není jen Az Team Work. Jak jsem již psala..je to spousta různých názvů firem, různých mailových adres..ale jen stejní lidé, co za tím stojí.

Je mi to hrozně líto. Cítím s vámi, když si představím, že jsem chtěla za pár dní taky odletět. Prostřednictvím služeb pana „ŠITA“… přeji vám všem strašně moooc štěstí, pomozte si navzájem a dávejte na sebe pozor..


ReagovaťCitovať
 lucie0001
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 2
28/08/2010 22:03  

Další info a zkušenosti s touto firmou třeba na
class=“postlink“ href=“http://www.nazkusenou.cz/forum/viewtopic.php?f=5&t=6325&p=7774#p7774″> http://www.nazkusenou.cz/forum/viewtopi … 7774#p7774


ReagovaťCitovať
 palot
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 3
29/08/2010 0:23  

Ako to funguje ? tyto ludia nesprostredkovavaju ziadnu pracu. Funguje to asi tak ze prostrednictvom niejakych web straniek pod nazvom ako ze su agentury sprostredkovavaju pracu. Co vsak sprostredkovavaju je iba ubytovanie v Glasgove takym stylom ze byvate v jednom byte a mate vlastnu izbu ale mate spolubyvajucich cigosov . a tytmto ludom platite za najom . Co sa tyka prace zaregistruju vas do pracovnej agentury a to je vsetko. Pracu si musite naist sami je to tvrda realita , oni sice hovoria ze maju pracu tam a tam ale ze to je zrovna obsadene.. Celkova situacia v skodsku je docela velka nezamestnanost a co sa tyka Glasgova hodne domorodcov pracuje na part-time 20 hodin tyzdene . Doporucoval by som pracu skor v anglicku ale je to tak isto tazke . Mal som tu segru 2 tyzdne a iba zo zakladnymi znalostami anglictiny som jej nemohol naist pracu. Moja anglictina je na komunikatyvnej urovni a pre seba som hladal pracu az so nasiel cez anglicku agenturu tak to trvalo asi mesiac .


ReagovaťCitovať
 pietro84
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 1
14/09/2010 22:41  

Ahojte vsetci..Volam sa Peter a som zo Slovenska..Pisem sem preto aby som vam pomohol alebo aspon poradil co robit v takejto situacii..A dokonca zadarmo.Nie ako neaky Schmid,Kupka,Slama,Mayer,Novotny, Prochadzka atd..Aj tak su to neni ich prave mena..Asi..Ale viem ako vsetci vyzeraju..Su to obycajne svine..A maju to zratane.Nebojte nic..

TU pisem svoj telefonny kontakt::07579045965
Ak chcete volajte..nenutim vas…chcem vam pomoct…

A dajte to vediet dalej…


ReagovaťCitovať
 frantisek54
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 7
18/09/2010 9:22  

ziju ve skotsku jiz 5 let zacinal jsem v glasgow ted jsem 3 roky v edinburghu , kdyz to tady vse ctu jen se musim smat. tento problem trva nekolik let , pise se o nem na netu nekolik let ,ale stale se najdou takovy lide co i po techto varovani stejne jedou . a nejvetsi sranda je ze lide odjizdi bez znalosti jazyka ,alespon castecne , bez penez v rezerve na pobyt , atd,atd, a nechaji se napalit viditelnym podvodem jiz v textu inzeratu. je to smutne ,ale pokud budou lide takhle najivni a hloupi ,tak akorat davaji zelenou temto schmidum a jinym podobnym genturam. jiz slibovane penize v inzeratech jsou nerealne !! takove penize zde neberou ani mistni obyvatele !! nezamestnanost je globalni problem v cele EU ,tak ,jak muze mit jedna agentura tolik pracovnich pozic ? !! anglictinu nepotrebujete ? prosim vas to je zaklad kazde prace umet alespon castecne rec !! a jeste k tomu takove prace co vam tam slibuji ? profesni atd !! . takze na zaver bych jen napsal jedno : proc si tady stezujete , kdyz jim to sami umoznujete a pritom se staci zamyslet nebo zapatrat na netu atd. !! za toto vse si muzete sami svoji najivitou a hlouposti !! asi se muj nazor nebude hodne lidem z vas libit ,ale je to pouze muj nazor ,ktery jsem vam musel napsat po precteni techto vasich zbytecnych problemu , ktere jste si udelali z 90% sami. takze vam vsem preji GOOD LUCK !! a pomahejte dale budovat mistni kapitalismus ve Velke Britanii tak jak to umite a delate !! . 😥


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Pracovné agentúry
Stránka 1 / 2 Nasledujúca

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.