Europersonnel - skusenosti  

Stránka 1 / 4 Nasledujúca
  RSS

 Lumik
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 1
03/05/2011 8:24  

Nazov hovori za vsetko… mate niekto nejake skusenosti s touto agenturou? Vopred dakujem za odpovede.


ReagovaťCitovať
 petof
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 16
13/05/2011 8:37  

velmi dobre skusenosti , sice zoberu poplatok vopred ale pracu vybavia , som bol cez nich ako na sezonnu pracu , ale aj tak išiel by som znova von keby bolo s kym 🙁


ReagovaťCitovať
 HMMM71
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 2
30/06/2011 10:12  

Zdravim, najprv som sa bala ist niekam cez tuto agenturu, kedze o inych som sa tu docitala strasidelne veci, ale o tejto agenture kazdy pise iba v dobrom, takze uz som sa rozhodla a touto cestou zhanam niekoho do 23 rokov, kto by siel so mnou do Holandska na balenie lososov 🙂 Podmienka je baba do 23 rokov, komunikativna anglictina, popripade vodicak. Kto by mal zaujem, dajte mi vediet a ja vam poskytnem viac informacii..


ReagovaťCitovať
 Mariannn
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 1
05/07/2011 18:11  

Hm aj ja začínam rozmýšlať nad touto agentúrou …pls dajte mi vedieť ak ste tam niekto išli ako ste dopadli 😉


ReagovaťCitovať
 traveltheworld
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 5
14/07/2011 13:27  

Ja som vycestovala cez Europersonnel do Holandska na balenie masa. Zaplatila som im poplatok 195 Euro. Zatial vsetko vybavili a dohodli. Cestovali sme s kamoskou a spolu sme aj byvali. Praca bola v pohode aj ked zo zaciatku dost narocna, ale clovek si asi musi zvyknut. nemali sme tam ziadne vecsie problemy tak sme ani neriesili. Osobne nemozem nic zle povedat na agenturu (aj ked ten poplatok – ale co uz), isla by som cez nich znova v buducnosti.


ReagovaťCitovať
 Bogdan
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 9
04/08/2011 20:17  

vidím že sú tu pozitívne ohlasy na túto agentúru, tak neviem či by som cez nich neskúsil ísť do toho NL…vážne s nimi máte dobré skúsenosti???


ReagovaťCitovať
 HMMM71
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 2
04/08/2011 20:52  

Ja som spokojna s touto agenturou, kludne by som sla aj nabuduce. Som v Holandsku, robim s lososmi a som velmi spokojna. Co nam slubili, to aj mame! Samozrejme s malymi nedostatkami, ale zase nemozu vybavit vsetko.


ReagovaťCitovať
 petof
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 16
04/08/2011 20:56  

ano su dobre skusenosti , ja som bol len na sezonnej praci ! ale jednoducho ochota zo strany agentury vynikajuca !


ReagovaťCitovať
 Egrinat
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 2
05/08/2011 4:37  

Kto má prosím Vás skúsenosti s agentúrou Future Facility? Vraj umožňujú ľuďom prácu v Rakúsku-maliarom, atď. Ozvite sa niekto, kto ich pozná-štatutárom je vraj Roman Pecha. Ďakujem.


ReagovaťCitovať
 Bogdan
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 9
05/08/2011 19:05  

no tak skúsim ich osloviť teda niekedy budúci týždeň…videl som na ich webstránke že tam majú nejaké voľné miesta do NL teraz, práveže tam by som aj najradšej chcel ísť keďže sa tam človek dohovorí aj po anglicky…do AUT alebo GER nemôžem ísť keďže neovládam nemčinu a do GB sa mi až nechce ísť lebo mi to nie je sympatická krajina a tak mi ostáva jedine NL, tak skúsim niečo nájsť cez nich aby som mohol od septembra vycestovať…


ReagovaťCitovať
 Sandieta
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 1
27/09/2011 14:26  

Ahojte, chtěla bych také vycestovat přes tuto agenturu do Holandska. Mám zájem o pozici Pracovníčka s kvetmi – HOLANDSKO. Máte také někdo zájem? Ve dvou se to vždycky lépe táhne.. Můj e-mail je: href=“mailto:sandrietka@gmail.com“>sandrietka@gmail.com, kdyžtak pište, budu ráda.
.. tak zatím to nevyšlo, bohužel..


ReagovaťCitovať
 lienkatn
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 3
02/10/2011 13:24  

Ahojte, hladam mlade dievca, zenu, ktora by so mnou chcela ist pracovat a byvat do Holandska. Stale sa rozhodujem medzi agenturou europersonel z Trencina a Lwork, ktora sidli v Spiskej novej vsi. Obe agentury by mali byt relativne bezproblemove a poplatky do 200 eur. Zabezpecuju ubytovanie aj cestovanie do zamestnania. Ja mam zaujem o pracu balenia (packing) oblecenia alebo pocitacovych komponentov v oblasti Eindhovenu. Je to z toho dôvodu, ze chcem mat blizko k nemeckym hraniciam. Ak by nejaka kočka mala zaujem,pozrite si info o agenture a kontaktujte ma. Rada by som vycestovala v priebehu dvoch mesiacov


ReagovaťCitovať
 Tomi1341
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 1
23/11/2011 22:48  

A mladého chalana by si necchela?? Ja mam tiez v plane ist cez tuto agenturu


ReagovaťCitovať
 lilu69
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 2
04/12/2011 14:41  

@lienkatn wrote:

Ahojte, hladam mlade dievca, zenu, ktora by so mnou chcela ist pracovat a byvat do Holandska. Stale sa rozhodujem medzi agenturou europersonel z Trencina a Lwork, ktora sidli v Spiskej novej vsi. Obe agentury by mali byt relativne bezproblemove a poplatky do 200 eur. Zabezpecuju ubytovanie aj cestovanie do zamestnania. Ja mam zaujem o pracu balenia (packing) oblecenia alebo pocitacovych komponentov v oblasti Eindhovenu. Je to z toho dôvodu, ze chcem mat blizko k nemeckym hraniciam. Ak by nejaka kočka mala zaujem,pozrite si info o agenture a kontaktujte ma. Rada by som vycestovala v priebehu dvoch mesiacov

ahojte holky,mela bych zajet vycestovat do zahranici,nechci ale naletet na podvodniky,uz se mi toto stalo,tak hledam nekoho kdo by jel taky,europersonnel mne vcera oslovilo ale to bylo na rychlo,5.12 nastup do prace,tak cekam na dalsi nabidku,budou mne prubezne informovat.diky.lilu


ReagovaťCitovať
 Robie333
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 1
12/12/2011 16:26  

Ahojte, prosím vás, ja by som chcel vedieť či poplatok 110 eur za cestu do Holandska, ktorý sa agentúre hradí, je len za cestu tam alebo tam aj späť?


ReagovaťCitovať
 steve23
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 2
14/12/2011 12:28  

Robie333 poplatok za cestu som neplatil agenture ale vodicovi v autobuse. To bola cena cestovneho listka. Aj ja som ho zaplatil a zaviezol ma az na adresu ubytovania v holandsku. Nic som nemusel hladat. Isiel som cez europersonnel pracovat do masozavodu. Zatial je vsetko v poriadku. Cez vianoce sa chystame na dva tyzdne domov a potom pojdeme naspat. Je nas tu viac co sme prisli a teraz robime dost nadcasov. Z vlastnej skusenosti agenturu Europersonnel doporucujem.


ReagovaťCitovať
 lilu69
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 2
14/12/2011 22:17  

ahoj steve,popis mi prosim co je to za prace, a kolik jste platili a co pred odjezdem si musim s agenturou podepsat,jake ubytko,da se to?moc krat dekuji,Lilu69


ReagovaťCitovať
 steve23
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 2
15/12/2011 12:10  

lilu 69 ja pracujem v haarleme na baleni slaniny. Praca je v pohode, som na expedicii kde pripravujem krabice so slaninou. Niekedy rotujeme a robim pomocne prace pri baleni. Europersonelu som platil 195 euro pri podpise zmluvy v Trencine. Tie dievcata co robia v agenture tu boli pozriet na zaciatku roka ci je vsetko ok tak sme sa aj stretli.Ubytko celkom ok, ziadny luxus, ale ked si to tam zutulnis tak sa da. Kludne sa pytaj ak mas dalsie otazky.


ReagovaťCitovať
 JankaK
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 1
06/01/2012 20:43  

Ahojte.
Chcem sa spýtať. Mám 19 rokov a cez leto by som chcela ísť na brigádu do Holandska do baliarní alebo skladov. Koľko vás platia po odpočítaní ubytovania a nejakých tých vecí čo sa strhávajú z platu 🙂 (poistenie, atď..)


ReagovaťCitovať
 SELENA
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 4
08/01/2012 8:27  

Ahojte 🙂
Počula som pozitívne názory na agentúru Europersonnel,no aj negatívne,tak som tak trosku z toho všetkého trošku zmätená,či mám do toho ístˇ,alebo radšej nie.Prosím Vás,ak má ešte niekto z Vás nejakú novú skúsenostˇ s touto spomínanou agentúrou,dajte mi prosím vedietˇ.Taktiež hľadám niekoho,kto by mal záujem pracovatˇ v Netherlands, v Januári.Mám 27 rokov,ak aj ty chces skúsitˇ niečo iné ako Anglicko,tak mi prosím napíš,budem čakatˇ 🙂


ReagovaťCitovať
 modrofuz
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 12
20/01/2012 11:42  
SELENA wrote:
Ahojte 🙂
Počula som pozitívne názory na agentúru Europersonnel,no aj negatívne,tak som tak trosku z toho všetkého trošku zmätená,či mám do toho ístˇ,alebo radšej nie.Prosím Vás,ak má ešte niekto z Vás nejakú novú skúsenostˇ s touto spomínanou agentúrou,dajte mi prosím vedietˇ.Taktiež hľadám niekoho,kto by mal záujem pracovatˇ v Netherlands, v Januári.Mám 27 rokov,ak aj ty chces skúsitˇ niečo iné ako Anglicko,tak mi prosím napíš,budem čakatˇ :)[/quote

ReagovaťCitovať
 Gione
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 1
26/01/2012 12:38  

Ahooj….

Ja som sla cez agenturu Europersonnel a asi vystizne je:ak vtacka lapaju pekne mu spievaju….neodporucam


ReagovaťCitovať
 JOZO SKRIECKA
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 1
02/02/2012 11:50  

NEKOREKTNE JEDNANIE NEVEDIA NIC O PRACI V HOLANDSKU LEN SAME KECI OTOCIL SOM SA V KANCELARI A ODCHOD SAME KECI NIC VIAC ZA PAR KORUN ROBIT SOMARA V HOLANDSKU A DRUHY CHABRE PRACHY TO URCITE NASRAT VY BANDA VSIVAVA OJEBAVACSKA


ReagovaťCitovať
 marcel17
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 1
06/02/2012 12:05  

Co sa europersonnelu tyka tak ja som cez nich vycestoval a musim povedat ze co slubili aj splnili. Servis a informacie ktore som od nich dostal boli urcite nadstandartne v porovnani s inymi agenturami. Preto ja nepochopim niekoho kto ani nevycestoval a uz kritizuje (Jozo Skriecka), je zrejme ze si nevazis pracu ktoru by ti urcite europersonnel v ramci konkurencie mohol poskytnut. Mimochodom s takymto vulgarnym prejavom a predcasnim hodnotenim toho moc nenajdes. Ako som povedal uz na uvod ja som bol spokojny s ich profesionalnym jednanim a aj pracou samotnou. Asi tolko.


ReagovaťCitovať
 modrofuz
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 12
10/02/2012 19:00  

Ahojte.. My sme to tiez cez nich skusili do toho hotela na Vlieland.Sme tu a sme spokojní.Poplatok sme zaplatili a myslim si ze sa to oplatilo.Ved 200eur nie je az tak vela.Ja osobne mam z tej agentury dobry pocit a slecna Secanska bola velmi napomocna a so vsetkym mi pomohla a vybavila.Ked som prisiel do NL vsetky potrebne papiere plus sofi number som mal vybavene do vecera.V ten isty den uz som bol v hotely.Podla mna je tu dobre Toto je moj nazor a majte sa ako chcete …. Modrofúz a kolektiv… 8)


ReagovaťCitovať
 sisa545
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 5
12/02/2012 16:24  

Ahoj modrofuz,chcela by som sa spytat nieco blizsie k prace v hoteloch na ostrove vlieland,lebo to zvazujem.vyzera to dost lakavo,len nechcem naletiet.Zda sa mi ze tam beru nejak vela ludi.nebude sa potom pracovat malo hodin a nevyjde az taka dobra vyplata.bud taky dobry a napis nieco blizsie,vdaka


ReagovaťCitovať
 modrofuz
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 12
13/02/2012 20:02  

ahoj tak zatial tu pracujeme 40hodin tyzdenne ,co ja viem podla mna je to tu celkom ze frcanica,je nas tu dokopy osem ludi ,z toho 4 slovaci ostatok z nemecka a atd, a niektory ostavaju a niektory idu dalej.,,takze az tak vela nas tu nie je,tych 40 hodin budes mat zarucene ,raz vychadza volno cez tyzden a niekedy cez vikend,


ReagovaťCitovať
 sisa545
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 5
14/02/2012 0:23  

dakujem ti pekne za odpoved a ako to tam vyzera s ubytovanim a podobne?Spravaju sa k vam normalne?ta strava je naozaj zabezpecena hotelom tri krat denne a aj jeditelna?:)))neda sa tam najst aj nejaka praca po praci?lebo to tam vychadza asi dost volneho casu…


ReagovaťCitovať
 sisa545
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 5
14/02/2012 0:28  

a este som chcela ako to tam je s internetom.keby ze si vezmem notebook,tak sa tam da pripojit na wifi alebo ako to funguje?na kolku rano zacinate?nemozete vyuzivat zariadenia v hotely ako je posilovna a tak?:)


ReagovaťCitovať
 modrofuz
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 12
14/02/2012 9:46  

internet je v celom hotely zadara, wifi frci spoko locco,gym tu nemaju lebo vsetci si sem chodia valat sunky……..: D tiez som zazufal ale kto chce cvici na izbe ,bazeny pouzivat nemozme ale to je vsade tak,personal tam nema co robit ,na masaze mame zlavy ak by si chcela ist, strava je tu 3X denne ale na obed maju holandania studenu stravu,hotmeal je az na veceru,oni to maju proste opacne ale mne to neva,ak by si si laptop nevzala maju tu pre nas vyhradenu miestnost kde je biliard a komp s netom ktory je stale volny lebo kazdy ten laptop ma kvoli filmikom a pravdaze muzicke po veceroch a v case volna sa predsalen zide, izby spoko ,2 na izbe,sefka je trochu prisna ale da sa s nou ak vies dobre anglicky neni problem,,,,po praci neviem ci sa da este niekde robit nadcasy lebo je to najmensi island z Wadden Islands,hotely tu sice su ale ja osobne som dost utahany a pochybujem ze by som este isiel robit niekde inde,mne to uplne staci,,,,,,kazdu nedelu kazdy dostane do ruk rozpis ze ako bude buduci tyzden pracovat ,niekto pracuje od osmej a niekto az od 9 :30..ja osobne mam z tohto tyzdna volny utorok a sobotu a nedelu a robim od 9.30 do 18:00 iny zase od osmej rana do treteja maju volno 2 dni v tyzdni,snazia sa to rozdelit tak aby mal kazdy rovnake hodiny,next week zase kazdy pracuje uplne inak,,strieda sa to,,to je asi


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Pracovné agentúry
Stránka 1 / 4 Nasledujúca

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.