Europersonnel - skusenosti

Skúsenosti exilákov so slovenskými pracovnými agentúrami, kontakty na osvedčené agentúry, ...

Europersonnel - skusenosti

Poslaťod Lumik » 03 Máj 2011 09:24

Nazov hovori za vsetko... mate niekto nejake skusenosti s touto agenturou? Vopred dakujem za odpovede.
Lumik

Krajina: Slovakia (sk)
Mesto: Poprad

Re: Europersonnel - skusenosti

Poslaťod petof » 13 Máj 2011 09:37

velmi dobre skusenosti , sice zoberu poplatok vopred ale pracu vybavia , som bol cez nich ako na sezonnu pracu , ale aj tak išiel by som znova von keby bolo s kym :(
petof

Mesto: Liptovsky Hradok

Poslaťod HMMM71 » 30 Jún 2011 11:12

Zdravim, najprv som sa bala ist niekam cez tuto agenturu, kedze o inych som sa tu docitala strasidelne veci, ale o tejto agenture kazdy pise iba v dobrom, takze uz som sa rozhodla a touto cestou zhanam niekoho do 23 rokov, kto by siel so mnou do Holandska na balenie lososov :-) Podmienka je baba do 23 rokov, komunikativna anglictina, popripade vodicak. Kto by mal zaujem, dajte mi vediet a ja vam poskytnem viac informacii..
HMMM71

Mesto: Kosice

Poslaťod Mariannn » 05 Júl 2011 19:11

Hm aj ja začínam rozmýšlať nad touto agentúrou ...pls dajte mi vedieť ak ste tam niekto išli ako ste dopadli :wink:
Mariannn

Mesto: Revuca

Poslaťod traveltheworld » 14 Júl 2011 14:27

Ja som vycestovala cez Europersonnel do Holandska na balenie masa. Zaplatila som im poplatok 195 Euro. Zatial vsetko vybavili a dohodli. Cestovali sme s kamoskou a spolu sme aj byvali. Praca bola v pohode aj ked zo zaciatku dost narocna, ale clovek si asi musi zvyknut. nemali sme tam ziadne vecsie problemy tak sme ani neriesili. Osobne nemozem nic zle povedat na agenturu (aj ked ten poplatok - ale co uz), isla by som cez nich znova v buducnosti.
traveltheworld

Mesto: Humenne

Poslaťod Bogdan » 04 Aug 2011 21:17

vidím že sú tu pozitívne ohlasy na túto agentúru, tak neviem či by som cez nich neskúsil ísť do toho NL...vážne s nimi máte dobré skúsenosti???
Bogdan

Mesto: Nitra

Poslaťod HMMM71 » 04 Aug 2011 21:52

Ja som spokojna s touto agenturou, kludne by som sla aj nabuduce. Som v Holandsku, robim s lososmi a som velmi spokojna. Co nam slubili, to aj mame! Samozrejme s malymi nedostatkami, ale zase nemozu vybavit vsetko.
HMMM71

Poslaťod petof » 04 Aug 2011 21:56

ano su dobre skusenosti , ja som bol len na sezonnej praci ! ale jednoducho ochota zo strany agentury vynikajuca !
petof

Mesto: Liptovsky Hradok

Poslaťod Egrinat » 05 Aug 2011 05:37

Kto má prosím Vás skúsenosti s agentúrou Future Facility? Vraj umožňujú ľuďom prácu v Rakúsku-maliarom, atď. Ozvite sa niekto, kto ich pozná-štatutárom je vraj Roman Pecha. Ďakujem.
Egrinat

Mesto: Galanta

Poslaťod Bogdan » 05 Aug 2011 20:05

no tak skúsim ich osloviť teda niekedy budúci týždeň...videl som na ich webstránke že tam majú nejaké voľné miesta do NL teraz, práveže tam by som aj najradšej chcel ísť keďže sa tam človek dohovorí aj po anglicky...do AUT alebo GER nemôžem ísť keďže neovládam nemčinu a do GB sa mi až nechce ísť lebo mi to nie je sympatická krajina a tak mi ostáva jedine NL, tak skúsim niečo nájsť cez nich aby som mohol od septembra vycestovať...
Bogdan

Mesto: Nitra

Poslaťod Sandieta » 27 Sep 2011 15:26

Ahojte, chtěla bych také vycestovat přes tuto agenturu do Holandska. Mám zájem o pozici Pracovníčka s kvetmi - HOLANDSKO. Máte také někdo zájem? Ve dvou se to vždycky lépe táhne.. Můj e-mail je: sandrietka@gmail.com, kdyžtak pište, budu ráda.
.. tak zatím to nevyšlo, bohužel..
Naposledy upravil Sandieta dňa 03 Okt 2011 10:07, celkovo upravené 1
Sandieta

Krajina: Czech Republic (cz)
Mesto: Vrdy

Poslaťod lienkatn » 02 Okt 2011 14:24

Ahojte, hladam mlade dievca, zenu, ktora by so mnou chcela ist pracovat a byvat do Holandska. Stale sa rozhodujem medzi agenturou europersonel z Trencina a Lwork, ktora sidli v Spiskej novej vsi. Obe agentury by mali byt relativne bezproblemove a poplatky do 200 eur. Zabezpecuju ubytovanie aj cestovanie do zamestnania. Ja mam zaujem o pracu balenia (packing) oblecenia alebo pocitacovych komponentov v oblasti Eindhovenu. Je to z toho dôvodu, ze chcem mat blizko k nemeckym hraniciam. Ak by nejaka kočka mala zaujem,pozrite si info o agenture a kontaktujte ma. Rada by som vycestovala v priebehu dvoch mesiacov
lienkatn

Mesto: Trencin

Poslaťod Tomi1341 » 23 Nov 2011 23:48

A mladého chalana by si necchela?? Ja mam tiez v plane ist cez tuto agenturu
Tomi1341

Poslaťod lilu69 » 04 Dec 2011 15:41

lienkatn píše:Ahojte, hladam mlade dievca, zenu, ktora by so mnou chcela ist pracovat a byvat do Holandska. Stale sa rozhodujem medzi agenturou europersonel z Trencina a Lwork, ktora sidli v Spiskej novej vsi. Obe agentury by mali byt relativne bezproblemove a poplatky do 200 eur. Zabezpecuju ubytovanie aj cestovanie do zamestnania. Ja mam zaujem o pracu balenia (packing) oblecenia alebo pocitacovych komponentov v oblasti Eindhovenu. Je to z toho dôvodu, ze chcem mat blizko k nemeckym hraniciam. Ak by nejaka kočka mala zaujem,pozrite si info o agenture a kontaktujte ma. Rada by som vycestovala v priebehu dvoch mesiacov

ahojte holky,mela bych zajet vycestovat do zahranici,nechci ale naletet na podvodniky,uz se mi toto stalo,tak hledam nekoho kdo by jel taky,europersonnel mne vcera oslovilo ale to bylo na rychlo,5.12 nastup do prace,tak cekam na dalsi nabidku,budou mne prubezne informovat.diky.lilu
lilu69

Mesto: Zlin

Poslaťod Robie333 » 12 Dec 2011 17:26

Ahojte, prosím vás, ja by som chcel vedieť či poplatok 110 eur za cestu do Holandska, ktorý sa agentúre hradí, je len za cestu tam alebo tam aj späť?
Robie333

Poslaťod steve23 » 14 Dec 2011 13:28

Robie333 poplatok za cestu som neplatil agenture ale vodicovi v autobuse. To bola cena cestovneho listka. Aj ja som ho zaplatil a zaviezol ma az na adresu ubytovania v holandsku. Nic som nemusel hladat. Isiel som cez europersonnel pracovat do masozavodu. Zatial je vsetko v poriadku. Cez vianoce sa chystame na dva tyzdne domov a potom pojdeme naspat. Je nas tu viac co sme prisli a teraz robime dost nadcasov. Z vlastnej skusenosti agenturu Europersonnel doporucujem.
steve23

Mesto: Martin

Poslaťod lilu69 » 14 Dec 2011 23:17

ahoj steve,popis mi prosim co je to za prace, a kolik jste platili a co pred odjezdem si musim s agenturou podepsat,jake ubytko,da se to?moc krat dekuji,Lilu69
lilu69

Mesto: Zlin

Poslaťod steve23 » 15 Dec 2011 13:10

lilu 69 ja pracujem v haarleme na baleni slaniny. Praca je v pohode, som na expedicii kde pripravujem krabice so slaninou. Niekedy rotujeme a robim pomocne prace pri baleni. Europersonelu som platil 195 euro pri podpise zmluvy v Trencine. Tie dievcata co robia v agenture tu boli pozriet na zaciatku roka ci je vsetko ok tak sme sa aj stretli.Ubytko celkom ok, ziadny luxus, ale ked si to tam zutulnis tak sa da. Kludne sa pytaj ak mas dalsie otazky.
steve23

Mesto: Martin

Poslaťod JankaK » 06 Jan 2012 21:43

Ahojte.
Chcem sa spýtať. Mám 19 rokov a cez leto by som chcela ísť na brigádu do Holandska do baliarní alebo skladov. Koľko vás platia po odpočítaní ubytovania a nejakých tých vecí čo sa strhávajú z platu :) (poistenie, atď..)
JankaK

Mesto: BB

Poslaťod SELENA » 08 Jan 2012 09:27

Ahojte :)
Počula som pozitívne názory na agentúru Europersonnel,no aj negatívne,tak som tak trosku z toho všetkého trošku zmätená,či mám do toho ístˇ,alebo radšej nie.Prosím Vás,ak má ešte niekto z Vás nejakú novú skúsenostˇ s touto spomínanou agentúrou,dajte mi prosím vedietˇ.Taktiež hľadám niekoho,kto by mal záujem pracovatˇ v Netherlands, v Januári.Mám 27 rokov,ak aj ty chces skúsitˇ niečo iné ako Anglicko,tak mi prosím napíš,budem čakatˇ :)
SELENA

Mesto: Bardejov

Ďalší

Späť na Pracovné agentúry

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Yahoo [Bot] a 3 hostia