Co viete o EUROTEMPS  

Stránka 1 / 2 Nasledujúca
  RSS

 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
28/04/2008 13:31  

nepracuju oni nahodou s 24/7? ak ano, tak to nie je dobre, ze? poculi ste niekto o nich? o 24/7?


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
30/04/2008 15:11  

dddddddddddddd


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
27/07/2008 6:18  

Áno,počul som o nich,pracujú na Slovensku ,majú pobočku v Poprade a v Prešove.Šefom je dajaký Ján Jozef.A je pravda,že pracujú s 24/7.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
27/07/2008 10:28  

a co je na tom zle, ze pracuju 24/7?


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
03/09/2008 9:10  

Je to najnezakonejsia agentura v Anglicku. Okradaju Ludi robia z nich otrokov. Pocas 1 roka som bol niekolko krat nasilu vystahahovany z ubytovania lebo agentura eurotemps TWENTZ FOR SEVEN za mna neplatila pol roka ubytovanie. kED sme sa doyvedeli ze nam haadzu nase veci do kontajnerov nemohli sme odist ani s prace lebo nam bolo povedane ze ak neostanes na dvanastku si prepusteny. Takze sme pracovali tzydenne aj 84 hodin volno nam nedali dovolenku nam nepraplacali a stale nas okradali s nasich vyplat.S depoyzitom za ubztovanie ktory nam pravidelne strhavali sa mozme vsetci rozlucit Nedali nam ani pracovne zmluvy takze sme robili na cierno. pravvidelne nas budili 10 MINUT pred odchodom autobusu ze sa nam posuva smena a ze ak neprideme skor tak sme prepusteny. Teraz sme sa rozhodli ze znicime tuto agenturu, ktora robi z ludi otrokov , a kde ludia maju pravo len prizerat sa ako ti zoberu aj to co nam pravom patri. pozdravujem agenturu a tesim sa na prve sudne pojednavanie. Ak je tu niekto kto mal s touto agenturov problem a chcel by ho riesit prosim nech ma kontaktuje pretoze podavam na tuto agenturu trestne href=“mailto:oznamenie.p.sunitra@post.sk“>oznamenie.p.sunitra@post.sk. Poviem Vam malo to vsetko ale jednu vyhodu ,pocas 12 mesiacov som precestoval skoro cele Anglicko a to vzdy na podnet Mas 15 minut na to aby si sa zbalil ak nie si prepusteny


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
06/09/2008 7:19  

anonymny: dik za info o tejto agenture, lebo som chcel ist cez nu


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
07/09/2008 21:01  

Majitel UK EUROTEMPS, je

WILLIAMS ASSOCIATES LIMITED
IRISH TOWN 124
Gibraltar
Spojené kráľovstvo Veľkej Británie a Severného Írska

je to firma, ktora stoji za 24/7 recruitment. Podla UK zakonov, zamestnavatel za Vas ubytovanie platit nema a ani Vam ho poskytovat nesmie, je to protizakonne, nakolko tam moze nastat konflikt zaujmov v style : NEZAPLATIS NAJOM=NEMAS U NAS VIAC PRACU alebo opacne NECHCE SA TI DO PRACE=VYPADNI Z NASHO DOMU. Spravne by teda zamestnavatel nemal byt vobec zodpovedny za Vase byvanie a nie to este Vam stahovat najom z platu a neplatit firme, u ktorej su domy prenajate. Problem je v tom, ze ludia predtym, nez idu do Uk pracovat, nevedia si sami zohnat vlastne byvanie, preto sa o toto v niektorych pripadoch snazia postarat zamestnavatelia, co by nemali, ale ulahci to ludom zivot. V kazdom pripade treba si davat pozor na taketo pripady, ked zamestnavatel siaha na vyplatu aby Vam stiahol najomne.

Robert


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
12/09/2008 12:20  

upozornujem a vystriham pred spolupracou s agenturou GWA – Luboslava Gogorova, Spisska Nova Ves. vyberaju nezakonne vysoky poplatok za sprostredkovanie prace, a pracu negarantuju. vybrali peniaze od viac ludi, ktori odisli do zahranicia a robota nebola. registracny poplatok vam uz nevratia. pozor spolupracuju v zahranici s podvodnikmi. §§§§


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
28/01/2009 9:29  

Ahojte, nuž som s Popradu a pracujem cez túto agentúru v UK už pomaličky dva roky. Doteraz som nemal žiadne problémy. Na letisku ma čakali ľudia s tejto agentúry. Poplatok nechceli žiaden v podstate dohoda bola že mi stiahnu 15% s mojej vyplaty po dobu 6 mesiacov. Za plat, ktorí mi ponúkli sa to bez problémov dalo uniesť. Upozorňujem, že je veľký rpzdiel v agentúre EUROTEMPS a UK EUROTEMPS. Tak si dajte na to pozor …


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
31/03/2009 9:03  

Takže ktorá z týchto dvoch ag.je neseriozna? Ďakujem


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
31/03/2009 9:11  

ani jedna


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
31/03/2009 17:09  

Som z Popradu a agentúra UK-Eurotemps mojej manželke dlhuje výplatu z novembra 2008. Napriek množstvu snahy o dohodu a sľubov z ich strany nedošlo k náprave a vec je už v rukách právnika. Keď nrchcete prísť o nervy a peniaze, kašlite na takú agentúru.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
16/06/2009 15:40  

uk eurotemps je vlastne 24/7 na slovensku.
dovodom ineho mena agentury su danove ulavy a takisto zle meno agentury 24/7 na slovensku.
konatelom je clovek jan jozef z popradu, ktory predtym pracoval pre konkurencny Total Rapier v Charltone – Sainsburys sklad a kde okradal slovakov a cechov. okradal v zmysle, chces robotu, bude ta to stat 100 libier, alebo 200 cigariet a tak dalej. nezakonne si vyberal poplatky od pickerov ked vlastne bol obycajny team leader pre Total Rapier. ked sa to dozvedel sef Totalu, okamzite ho vyhodil. teraz zastupuje 24/7 v uk eurotemps, tak to si viem predstavit ako okrada teraz ked uz poplatky vyberat moze.
pracoval som v tom case v charltone ked tam bol aj on, takze info poskytnute je z prvej ruky.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
07/07/2009 7:28  

Agentura uk eurotemps je dcerska spolocnost 24/7 ……….Isla som cez nich do Uk pred 3 rokmi…..ako jedina agentura nevbera poplatky a poskytne Vam cele info ohladne prace…….nevravim ze v Uk nie su probleny ale urcite sa nespravaju ako to tu opisujete ……ak som mala niekedy nejaky probem zavolala som do uk eurotempsu a oni sa mi vzdy snazili pomoct ……………..od casu co som tu som cez ukeurotemps vybavila pracu skoro setkym znamym. Nie vsetci ale chceli pracovat alebo zarabaju tak dobre ako ja ….co vsak viem p. KOnatel je velmi seriozny a cela agentura sa snazi ako najviac vedia – hlavne neposielaju do anglicka ludi bez anglictiy a nvyberaju vobec ziadne poplatky nie ako ine okraddacske agentury …….Ja osobne som tu 3 roky a zarobila som si na byt co sa mi na Sk asi tazko podari…………Prajem tejto agenture co nasjviac uspechov …………..


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
07/07/2009 7:35  

to co pise Petr neni pravda ………ten udajnej team leader mimo jineho manager , sa o nas staral jako o male deti ……nikdo s nas nemluvil anglicky a kdyz je to petr s vychodniho slovenska , tak tebe petre vyhodil kvuli kradezi.- kradl si zvejkacky a cokolady jako poslednej zlodej……………..s janem sem denno denne v kontaktu protoze kazdemu s nas vybavil jinou lepsi praci a nikdy od nikoho nebral zadne poplatky……nevim proc na nej tak kydas , kdyz ten sef totalu Charlie k dnesnimu dni sbankrotoval a byl to jeho partak harvie kdo vybyral penize a ne male …….znam kluki ktery mu museli platit pred nastupem do autobusu 30 000 sk …….


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
07/07/2009 8:15  

tak aby sme uviedli veci na pravu mieru……prave si pozeram odkazy co sa tu pise …..bol som jednym s managerov tejto spolocnosti ( ukeurotemps). do dnesneho dna pre nich praujem v UK. Ano viliams asociation je majitelom 24/7 aj uk eurotemps……….uk eurotemps vznikla preto aby sa zabranilo vyberaniu poplatkov od ludi ktory chcu ist pracovat do UK. a taktiez aby mali presne info ohladne prace , cize kolko dostanu na hodinu , kolko stoji ubytko a pod……..ano je pravda ze sem tam su problemy s ubytovanim , pretoze ludia nevravim iba slovaci si niekedy nevedia nic vazit a niekedy realitka vyberie zly dom pre nasu spolocnsot ……taktiez boli problemi s ubytokom pretoze ludia nechceli paltit za najom alebo mali velke ucty za elktriku , plyn a podobne ………nechcem vykreslovat nasu spolocnsot v superlativoch ale povedzte si sami – ktory zamestnavatel vam v dnesnej dobe poskytne odvoz s letiska , da vas do domu , kde su minimalne postele a vybavena kuchyna ???? viem ze niektory managery sa nestaraju o ludi ako maju ale ved kazdy kto ide do UK k nasej spolocnsoti ma vediet po anglickya ma byt zodpovedny ????? preco sa niektory ludia maju dobre a zarabaju u nas celkom slusne peniaze a pracuju pre nas viac ako 5 rokov a niektory iba nadavaju ?????/ Ved v dnesnej dobe mame cez 15 ooo zamestancov a minuly tyzden sme kupili Total a rapier lebo majitelia tychto agentur priviedli svoje spoocnsti k uplnemu krachu – pretoze sami sebe kradli peniaze a zrazu nemali co kradnut !!!!!!! kupovali si kazdy pol rok nove auta – bently , BMW X6 , aston martin a pod…….. a mimo ineho , ked sucasny konatel zacal pracovt na sk podla par trestnych oznameni na ludi ktory pislai zle recesie na UK eurotemps a 24/7 a viete na co prisla policia ???? ze tie recesie pislali konkurencne agentury , ktore zrazu nemohli posielat ludi do uk pre 24/7 zz hrozne velke poplatky……..takze mozte si pisat co chcete , kto je vsak zvedavy nech sa pride osobne pozriet do UK a utvory si vlastny nazor…………


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
07/07/2009 10:10  

som jednym so zakladajucych managerov UK eurotempsu. Tato spolocnsot bola zalozena kvoli tomu aby ludia nemuseli platit roznym ageturam ktore dodavali 24/7 ludi a este brali o peniaze aj 24/7
takze aby sme veci uviedli na pravu mieru – majitelom 24/7 a uk eurotempu je phill asoc. williams, ktory je reg, na Gibraltary, kvoli danovym ulavam……..neviem preco by to mal byt problem …s ubytoanim , nevravim ze nemame problem , pretoze niektory ludia minaju elektriku a plyn ako keby bola zdarma a taktiez nicia domy za ktore sa potom plati v UK nehorazne depozity ………aj napriek tomu netvrdim ze 24/7 nema problemi s ubytovanym…..ale nikdy sa nestalo aby sa niekto muesl za 10 min zbalit . Pokial viem ludia suvyberany co sa ang. tyka , cize mali by byt aj samostatny……….
Pre ANONYMNEHO – do dnesneho dna nebola podana ziadna zaloba a ked sa majitel nemenovanej agentury uchyluje k tymto vyrokom – je to asi preto ze on sam skoncil niekolkokrat v Markize a preto ze uz nesmie dodavat ludi od korych vyberal 20 000 poplatky do 24/7 ani uk eurotempsu ……….Skor naopak sucasny konatel uk eurotemps podla niekolko trestnych oznameni za nepravdive podobne vyroky , a cuduj sa svete policia SR zistila ze to boli majitelia spomynanych agentur na Sk alebo v UK kotrym sa vybudovanim uk eurotempsu zastavil nehorazny biznis – oni posielali ludi pre 24/7 ktory aj napriek pozioadavkam nerozpravali po anglicky a ktorym boli poskytovane nepravdive info ohladom ceny prace a ubytovania ……….uz 2 roky funguje popis prace kde najdete aku mat mat ang, kolko mate na hod a kolko vas stoji ubytovanie …… kazdy jedn uchadzac ma k dispozicii tieto info a je preskusany s anglictiny ……..takze ak ludia ktory sa k nam do Uk dostali cez rozne agentury a ktory nerozpravali po anglicky mali nejake problemy albo naozaj nedostali kvoli anglictine pracu – vlmi sa im ospravedlnujeme ale bohuzial tieto podmineky si postavili nasi klienti ……

ako dalsy pan spomina total a rapeir k dnesnemu dnu nasa ,,najhorsia “ agentura kupila vsetky sklady od tychto odbrnikov – dostali svoje spolocnosti k bankrotu a to tym ze sami seba okradali – dalej sa podla mna netreba yjadrovat , este snad ze Harvie sam vyberal 30 tis poplatky pred nastupom do autobusu od ludi ktory isli pracovat k nemu………


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
07/07/2009 16:08  

Pan ZODPOVEDNY je PODVODNIK. POZOR! UWAGA !. ATTENTION. ACHTUNG !


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
07/07/2009 16:51  

Pán podísaný ako zodpovedný má pravdu. Bol som v UK cez SK Recruitment.Zobrali 350 eur vlastne za nič. Inak ak neviete anglicky ani ceknúť tak radšej ostaňte doma. Spolubývajúcim som musel robiť asistenciu, pretože neboli schopní nič vybaviť, boli veľmi ťažko zamestnateľní a plne závislí na agentúre, ktorá nebola ochotná pomôcť. Jednoducho ich mohli vodiť za nos.Ubytko je v prenajatých domoch a vo veľkom sa tam na elektrinu, plyn a aj vodu zavádza systém dobíjania kreditu ako je to napr. pri mobiloch. Ak zle hospodárite a nešetríte musíte platiť viac. Obyvatelia domu sa musia dohodnúť. Aj to ako v dome vyzerá záleží len na tých čo tam bývajú. Bol som v domoch, na návštevu, kde mali riadny bordel. Ja som býval s ľuďmi, ktorým záležalo na poriadku, mali sme rozpis služieb na upratovanie spoločných priestrorov ako je to aj doma v panelákoch. V práci sa striktne dodržiava pracovný čas, prestávky a netoleruje sa poflakovanie. A opakujem bez znalosti jazyka radšej seďte doma. Nároky zamestnávateľov na jazyk rastú. Chcú ľudí, ktorí vedia čo sa od nich chce bez tlmočníka.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
07/07/2009 17:11  

Steve ma pravdu. Debilove sedte doma.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
04/08/2009 18:21  

A nepracoval ten team lider predtym pre sklad v Bristole?ak ano tak mas uplnu pravdu..a este robil sa tam prilis velky frajer,myslel si o sebe ze len on vie anglictinu,,,


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
23/08/2009 4:53  

Žiadny rozdiel…naivka.Zmenil sa názov ale móresy sú tie isté.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
21/09/2009 10:03  

Taky okrádají 24/7 V TÝDNU . Pokud si nechcete ublížit na kráse nepodepíště smlouvu


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
26/09/2009 12:48  

Cafte vsetci,

v uk eurotemps s.r.o. pracujem uz 17 mesiacov. Som v sklade pri blave a moj mesacny zarobok v hrubom je viac ako 750 eur . ubytovanie ma stoji 75 eur na mesiac a pokial chcem mozem robit aj nadcasy. vzdy mam vsetko na cas zaplatene . nevravim ze praca je lahka ale pokial chcem zalohu alebo dovolenku satci to tyzdne vopred nahlasit . jediny raz nam meskala vyplata v decemri minuleho roku , ale sef s popradu sa nam prisiel osobne ospravedlnit aj ke dto bolo iba 3 dni po splatnosti . maju tu team leadrov , supervizora a managerku – takze ak mame problem mozme ho hned riesit a taktiez nam vybavili odvoz s prace a do prace . kazdy mesaic dosatavm stravne listky a teraz ked som sa doucil anglictinu mozem cez nich vycestovzt do uk , kde moj kamos funguje uz 6 mesiacova vsetko je v poriadku. dali mu vsetko pracdive info a nezobrali ani korunu za sprostretkovanie pretoze to je pre ich matersku spolocnost. Tiez som mal zle skusenosti s inymi agenturami ale tato medzi ne nepatri ….som rad ze u nich pracujem , je to seriozna agentura vlastne ani nie agentura ale zamestnavatel……prajem vam vsetko najlepsie…..


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
08/10/2009 10:41  

24-7 prasiva agentura z uk


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
14/10/2009 10:53  

Caute pocul som ze tu pisete o uk eurotempse ………..som s Presova a pred 2 rokmi som mal zaujem o pracu v anglicku…..v ukeurotempse mi bolo povedane ze bez anglictiny nech tam nejdem , pretoze to nema zmysel…….bohuzial neposluchol som ich a isel som cez inu nemenovanu spolocnsot ktora odo mna zobrala poplatok 15000 sk s tvrdenym ze tam vobecv nepotrebujem anglictinu a budem zarabat 500 libier tyzdenne a ze vsetko je tam super ………po prichode do anglicka som skoro odpadol pretoze v autobuse som cestoval s dalsimi slovakmi ktory sli cez ukeurotemps ale mali super anglinu a neplatili ziadne poplatky…na moje pocudovanie sme isli do toho isteho skladu….poprichode na miesto som zazil este vasci sok ked ma rovno poslali domov pretoze fakt nemam anglictinua a teda nemozem pre nich pracovat ……..ihned som volal agenture a oni sa mi iba vysmiali ze nech sa poriadne pozriem co som podpisal a ze je to moja vina ze ma nevzali …………chalani ktory so mnou cestovali mi poradili nech zavolam do ukeurotempsu , pretoze to su ich sklady …………..v ukeurotempse mi vybavili moznost prespat na ich dome 2 dni bez poplatku a presvedcili ma nech sa vratim lebo v UK nemam bez angliny sancu………po navrate na sk som znova navstivil ukeurotemps a oni mi vysvetlili ze agentura ktora ma tam poslal mi dala zle info……..nevedel som co mam robit pretoze som bol uplne na mizine a uplne sklamany so vsetkych agentur ………prosil som ich nech mi teda pomozu ze im dam co len chcu ……..peniaze odmietli ale ponukli mi ze zdarma ma naucia anglictinu a ze ked sa budem snazit do 3 mesiacov ma poslu do skladu podla mojeje znalosti angliny ………celych 14 tyzdnov som k nim chodil 3 x tyzdnenne po tomto dlhom case mi ponukli 4 skaldy so vsetkymni informaciami ohladom vyplaty , ceny ubytovaniia , moznosti nadcaasov ….vybral som si sklad livingston kde som do dnesneho dna . na moje velke prekvapenie na letisku ma cakal odvoz , za dva dni som zacal ttrenink, dali mi zmluvu , vybavili ucet a vsetko nabralo ten spravny smer ……nevravim ze sa tu daju zarobit miliony a ze je tu vsetko super ale tvrdim ze vsetko info co mi uk eurotmeps dal bolo pravdive ………po mojej 2 rocnej skusenosti viem ze pokial clovek ma chut a snahu robit da sa tu pekne usetrit …..zazil som za ten cas co tu pracujem rozne typy ludi ktory bez dovodne nadavali na vsetko ale jedno viem potvrdit – CLOVEK KTRY CHCE TU MA VYTVORENE PODMNINEKY ……OSOBNE ZELAM UK EUROTEMPSU VELA STASTIA A USPECHOV A HLAVNE KVALITNYCH LUDI ……


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
16/10/2009 13:03  

Kde vlastne v Livingstone pracuješ? Pre TESCO, Lidl, Morisson,….
Popiš, akým spôsobom máš dopredu známy pracovný čas, ako prebieha Tvoja práca s možnosťami výkonu. Lebo rôzne historky/pravdy sa o tom píšu.
Jední nadávajú na to, čo iní chvália, pre jednych je to parádna práca, pre iných otročina, či pod úroven. Myslím, že pre obe skupiny je to podstatné, či majú možnosť robiť naviac resp. mať dostatok voľna.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
16/10/2009 13:11  

Mnohí sú tam dlho, ale pomaly nepoznajú vedľajší dom, nepoznajú mesto či okolie, nepoznajú sa s nikým,… sú len ohnutí k zemi, preto vidia len jedným
smerom/pohľadom.
Informujte aj svojim pohľadom, aj pohľadom/hlasom mnohých.
Tak budú vaše/Tvoje informácie pravdivé a teda vierohodné.

Pietro, čo pozná Livingston (EH54 6TW) a pomáha pravdou.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
26/10/2009 17:02  

tz trepes ako keby si bola jedna z tych ochotnych


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
01/11/2009 19:57  

robil som pre nich v senci v sklade slubili 100 sk cisteho a bolo z toho 90sk
nikdy nacas vylata


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Pracovné agentúry
Stránka 1 / 2 Nasledujúca

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.