AGROjob s.r.o.  

  RSS

 kika007
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 10
16/02/2012 22:51  

Máte tu niekto skúsenosti s touto agentúrou. Už tu toho bolo o nej popísané ale ako som si všimla viac menej stále len tí istý dvaja traja ľudia ju komentovali čo mi od nich prišlo viac menej ako propagácia… Takže poprosím ľudí ktorí cez nich boli alebo už majú skúsenosti s p.Mudrym o akékoľvek informácie. Ďakujem


ReagovaťCitovať
 Koco23
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 3
17/02/2012 16:46  

Dufam, ze nevadi, ked tu napisem…

Ale, tiez ma zaujimaju informacie o tejto agenture a budem velmi rad, ak sa najde co najviac ludi, ktori sa k danej teme mozu vyjadrit,resp. aj s niecim pomoct…

(zbytocne by som otvaral podobnu temu tak som sa pridal, este raz dufam, ze to nevadi… 🙂 )


ReagovaťCitovať
 kika007
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 10
17/02/2012 17:13  

Samozrejme že nevadí ja som len rada . Každá pomoc dobrá 🙂


ReagovaťCitovať
 Koco23
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 3
20/02/2012 16:36  

Zatial mam len take info, ze pan J. Mudry komunikuje cez skype. Odpovedal mi na zakladne otazky a som s nim v kontakte. Poslal som e-mail a cakam co bude dalej… No viac toho nemam.


ReagovaťCitovať
 stlge
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 1
22/02/2012 11:17  

tiež som sa u p. Múdreho zatiaľ informoval ohľadom práce vo Švajčiarsku. Komunikácia s ním je veľmi dobrá, má prácu až od marca tak uvidím ako dopadnem. Zatiaľ len toľko, no ťažko sa mi zatiaľ hodnotí, ale mám z toho dobrý pocit a nepýta hneď peniaze dopredu, takže ja by som ho odporučil kontaktovať ohľadom práce.


ReagovaťCitovať
 swajni77
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 1
23/01/2013 17:12  

Zdravím! Mal by som aj ja záujem o neakô prácu a ako čítam ten pán J.Môdry je spolahlivý. Mohol by mi niekto pomoct ako sa snim spojim?


ReagovaťCitovať
 meibe
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 3
06/02/2013 21:16  

ahoj tak chcem len povedať že AGROJOB je overena agentura su velmi spolahlivy a neodrbavaju čo je hlavne to čo slubia to aj dodržia .


ReagovaťCitovať
 Nikussa
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 2
03/07/2013 11:20  

Neviete ako rýchlo p. Múdry odpovedá na maily?Písala som mu mail,pretože som sa chcela poinformovať o práci vo Švajčiarsku na farmách,ale žiadna odpoveď. Aj na ich stránke mi nejde všetko pozreť,otvoriť… tak teraz neviem… existuje AGROjob ešte stále?Pretože záujem ísť mám naozaj velký,ale neviem čo teraz


ReagovaťCitovať
 groening
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 5
03/07/2013 13:52  

tiež som mu písal pred nedávnom a neodpovedal


ReagovaťCitovať
 agrojob
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 6
04/07/2013 6:59  

odpovedam na maily najma ked je to aktualne, ked vam mozem dat kladnu odpoved ale priebezne sa snazim odpisovat na vsetky maily.


ReagovaťCitovať
 pizuz
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 1
09/07/2013 6:40  

Len naslubuje ze sa ozve ale skutek utek nieje to seriozna agentura a ked mu volate viac krat a opytate sa ci nieco s tej prace bude tak je v telefone arogantny neviem podla akych kriterii vybera uchadzacov ked po nemecky viete plynule aj mate skusenosti v agro praci!!!


ReagovaťCitovať
 juro-walker
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 4
12/09/2013 9:26  

mudry mal niekedy davno spolu s alexandrou z blavy podpisany kontrakt so sedliakmi zo svajcu a mali prakticky monopol na dohadzovanie ludi na farmy …ze clovek sem-tam pristal na posteli v pivnici a pozeral sa ako vedla neho klicia zemiaky, pripadne dostal „izbu“ za platenou stenou rovno v mastali ho az tak nezaujima…samozrejme, ze to v agenture nepovie, aj ked vie kam cloveka posiela…no a ked uz si raz von, tak musis zaplatit…ked mu zavolas, ze co to ma akoze znamenat a co su to za podmienky, je drzy, arogantny, absolutne neakceptuje, co mu hovoris, lebo on si svoju cast dohody splnil…ako ho tak sledujem, viac menej obsadzuje tie iste miesta, lebo ludia odtial utekaju…takze ak sa chces zbavit nejakych peniazkov, je mudry ta spravna institucia…najst si job je pomerne lahke aj bez takychto chytrakov, len si zadajte do googlu „bauern verband + mesto kam chcete ist a najde vam to kancelariu, kde sedliaci nahlasuju kolko ludi, na ake prace budu potrebovat…tam sa mozete dohodnut priamo s nimi, je to zadarmo a bez problemov…napr. class=“postlink“ href=“http://www.luzernerbauern.ch/…z“> http://www.luzernerbauern.ch/…z tychto zdrojov cerpaju aj mudraci ako mudry a spol a potom to predavaju a tvaria sa, ze vynasli ohen a zachranuju ti zivot…len idiot by im za to platil..


ReagovaťCitovať
 agrojob
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 6
12/09/2013 9:42  

@juro-walker wrote:

mudry mal niekedy davno spolu s alexandrou z blavy podpisany kontrakt so sedliakmi zo svajcu a mali prakticky monopol na dohadzovanie ludi na farmy …ze clovek sem-tam pristal na posteli v pivnici a pozeral sa ako vedla neho klicia zemiaky, pripadne dostal „izbu“ za platenou stenou rovno v mastali ho az tak nezaujima…samozrejme, ze to v agenture nepovie, aj ked vie kam cloveka posiela…no a ked uz si raz von, tak musis zaplatit…ked mu zavolas, ze co to ma akoze znamenat a co su to za podmienky, je drzy, arogantny, absolutne neakceptuje, co mu hovoris, lebo on si svoju cast dohody splnil…ako ho tak sledujem, viac menej obsadzuje tie iste miesta, lebo ludia odtial utekaju…takze ak sa chces zbavit nejakych peniazkov, je mudry ta spravna institucia…

zaujimave.ludom to nevyvratis a je pravda ze obsadzujem aj tie iste miesta ale s tym rozdielom , ze tie kde ludia komcia po viac rokoch lebo kde das cloveka s ktorym je farmar nespokojny tak ten od teba druheho viac nezoberie. ale keby si ma sledoval tak to by si asi vedel. a dohoda nekonci len tvojim umiestnenim. ja sa za svoju pracu nehambim a som tu pod menom, ale hambim sa za slovakov ako si ty.


ReagovaťCitovať
 meibe
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 3
12/09/2013 10:41  

zdravim , pan Mudry už davnejšie som Vam pisala ak budete mať nejake miesto do zahraničia som k dispozicii ,
a budem aj komentovať pana nad komentom nie každy ovlada reč , a prave preto su tu agentury a napr. aj pan Mudry ktory vie vybaviť pracu v zahraniči , samozrejme za poplatok . Co je na tom poplatku ked vybavi všetky potrebne veci k tomu ? Ked idete pracovať do firmy povečšine sa stava že vždy idete cez agenturu malokedy napriamo , ale i tak za pracu sa plati nikto nebude robiť alebo dohadzovať niekomu niečo len tak zadarmo , ako mi pracujeme tak pracuje aj pan mudry pretože bez prace niesu kolače , aa menši dotaz ešte som nebola cez pana Mudreho ale dufam že raz pojdem a mne je jedno ja si zaplatim pretože viem že na neho je spoľah a to mam len z druhej ruky a od ludi ktory cez neho boli , len jedina nevyhoda je že niekedy mava menej ponuk ale aj tak dufam . prajem pekny den


ReagovaťCitovať
 juro-walker
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 4
12/09/2013 12:20  

1.neviem co sa do mna navazas…sprostredkuvas pracu za prachy verejne, tak si precitaj co si o tebe myslia ludia… a ked uz to robis, tak sa aspon nauc pravopis…
2.tvoja cinnost je zamerana LEN na zarabanie penazi a profitujes na chudobnych ludoch, z ktorich si mnohich urobil este chudobnejsimi, lebo si ich poslal do neludskych podmienok, ktore nezvladli a odisli odtial po par dnoch…a vedel si o tom vopred, lebo sa to nestalo prvy krat…rozpravaju to tvoji „klienti“…co maju realnu skusenost…
3.vyuzivas takich, ako je tato pani tu, co si nevedia pomoct sami…vyexpedujes to von, ludia tam stoja a cumia ako tela na nove vrata a citia sa ako otroci, lebo casto nemaju ani na cestu domov…tak neviem kto sa tu ma za koho hanbit…ci ty za mna alebo ja za material co sem posielas a na zaklade tejto reprezentativnej vzorky nas tu potom posudzuju vsetkych…ale to je tebe v banoveckej riti uplne jedno…hlavne ze to sype
4. mudry vam nevybavi nic…on vam len da adresu na ktoru sa mate dostavit /a ta mu pride mailom, resp. ju ma, kedze toci ludi na tych istych miestach/, pripadne vas este skasiruje za cestu…vsetko vam musia vybavit zamestnavatelia a vy si to zaplatite /napr. pracovne povolenie atd./tak zaco berie peniaze??zato, ze si vie precitat web po nemecky a ma tu komplicov s ktorimi ryzuje na VASEJ praci!


ReagovaťCitovať
 agrojob
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 6
12/09/2013 15:03  

@juro-walker wrote:

1.neviem co sa do mna navazas…sprostredkuvas pracu za prachy verejne, tak si precitaj co si o tebe myslia ludia… a ked uz to robis, tak sa aspon nauc pravopis…
2.tvoja cinnost je zamerana LEN na zarabanie penazi a profitujes na chudobnych ludoch, z ktorich si mnohich urobil este chudobnejsimi, lebo si ich poslal do neludskych podmienok, ktore nezvladli a odisli odtial po par dnoch…a vedel si o tom vopred, lebo sa to nestalo prvy krat…rozpravaju to tvoji „klienti“…co maju realnu skusenost…
3.vyuzivas takich, ako je tato pani tu, co si nevedia pomoct sami…vyexpedujes to von, ludia tam stoja a cumia ako tela na nove vrata a citia sa ako otroci, lebo casto nemaju ani na cestu domov…tak neviem kto sa tu ma za koho hanbit…ci ty za mna alebo ja za material co sem posielas a na zaklade tejto reprezentativnej vzorky nas tu potom posudzuju vsetkych…ale to je tebe v banoveckej riti uplne jedno…hlavne ze to sype
4. mudry vam nevybavi nic…on vam len da adresu na ktoru sa mate dostavit /a ta mu pride mailom, resp. ju ma, kedze toci ludi na tych istych miestach/, pripadne vas este skasiruje za cestu…vsetko vam musia vybavit zamestnavatelia a vy si to zaplatite /napr. pracovne povolenie atd./tak zaco berie peniaze??zato, ze si vie precitat web po nemecky a ma tu komplicov s ktorimi ryzuje na VASEJ praci!

nenavazam sa do teba , ja sa len branim lebo nemas pravdu. ale to ti nikdo nevyvrati a ani nemam zaujem ti to vyvraciat, ani tym co najviac kydaju a ohovaraju a pritom som ich tam dostal skoro bez jazykaa su tam do teraz . je to celkom zbytocne , niekomu nieco vyvraciat.alebo sa hadat s takymi ako si ty, lebo na agenturu sa najlepsie nadava ale ked si ju potreboval tak ti bola dobra. tebe sa dobre kyda ked si v anonymite. lebo keby si nebol tak je to uz tresnopravne.
viem velmi dobre ake su podmienky na farmach lebo to mam aj odpracovane a chodim si este stale farmy pozerat aj ked vzdy sa to neda a musim verit tomu co mi poslu zo svajciarskej agentury – v tom mas pravdu. a davam to ludom na podpis a paradoxne ludia odchadzaju z tych lepsich miest lebo su tak rozmaznani. a potom mame problem obsadzovat miesta slovakmi tak musim davat poliakov. tak ludia o mne rozpravaju ze aj poliaci ku mne chodia.

.mne skor pripada ze by si potreboval odbornu pomoc , ked zacinas byt vulgarny a nastvany a v tom hneve zacinas pisat nezmysly, ktore ti nema vyznam vyvraciat.
ani to ti nebudem vyvraciat ze mi neni jedno koho kde poslem, ale mohlo by , lebo ludia su nechapavy , nepocuvaju a nenechaju si poradit ale nadavat vedia. .lenze potom by to bolo tak ako pises .
-mohol by som agenturu aj s kontaktmi predat mam tu tri ponuky lenze isto nie tym ludom co maju o to zaujem.


ReagovaťCitovať
 juro-walker
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 4
12/09/2013 19:20  

no…tak ja som od teba pomoc nepotreboval, ale prisli si za mnov pozicat peniaze ludia, ktori sa nemali ako dostat domov, lebo boli taki „rozmaznani“, ze sa im nechcelo spavat s kravami…a ked som sa ich spytal, kto im to vybavil, tak povedali ze ty…a co sa tyka tej trestnopravnosti…tak o tom by som ti tiez vedel nieco povedat, ale ja nemam cas ani energiu sa natahovat ani s tebov a tebe podobnymi…casto su to taki ludia, co im nenapadne napisat o skusenostiach s podnikavcami ako ty, tak som to urobil ja…a co sa tyka poliakov, tak s tymi su tu take problemy, ze neviem kto ich od teba este berie…


ReagovaťCitovať
 agrojob
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 6
13/09/2013 3:25  

@juro-walker wrote:

no…tak ja som od teba pomoc nepotreboval, ale prisli si za mnov pozicat peniaze ludia, ktori sa nemali ako dostat domov, lebo boli taki „rozmaznani“, ze sa im nechcelo spavat s kravami…a ked som sa ich spytal, kto im to vybavil, tak povedali ze ty…a co sa tyka tej trestnopravnosti…tak o tom by som ti tiez vedel nieco povedat, ale ja nemam cas ani energiu sa natahovat ani s tebov a tebe podobnymi…casto su to taki ludia, co im nenapadne napisat o skusenostiach s podnikavcami ako ty, tak som to urobil ja…a co sa tyka poliakov, tak s tymi su tu take problemy, ze neviem kto ich od teba este berie…

pekne historky ale ako som povedal nema vyznam ti nieco vyvraciat.
prisli za tebou aby si pozicali na cestu domov, ty si im pozical, vlastne dal. aj ja ti poslem ucet tak socialne ciciaci clovek sa len tak nenajde. ludia nemusia pisat staci ak maju problem a ozvu sa. nie vzdy vybavim ale chcem o tom vediet.A ked nevybavim ja su tam na to ini ludia, ale to tak ako ty , ani ti ludia nevedia pochopit, lebo ako som povedal ludia nepocuvaju a nechaju si poradit od takych ako ty aby sli domov aby si si mohol tam dat svojho cloveka. ano mal som takyto pripad tento rok ze si poslal peniaze domov a potom sa pohadal s gazdom a dal si mu prachy a este si ho aj odviezol k autobusu len aby uvolnil miesto. a ked sme tam volali , ze ci sa moze vratit uz tam bol druhy slovak. velmi socialne citenie to bolo od teba. fakt dobra pomoc.


ReagovaťCitovať
 juro-walker
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 4
13/09/2013 14:44  

zjavne si ma s niekym pleties, ale ty si uz odkaz o svojej cinnosti vsetkym dal…kto nepocuva, je rozmaznany a bude trestnopravne rieseny…gratulujem, zasluzis si titul personalista roka…;)))…okrem toho, ak si si nevsimol, tak toto forum je na pisanie recenzii pre ludi co sa pytali ake su s tebov skusenosti…NIE NATO, ABY SI TU OBHAJOVAL NEOBHAJITELNE!


ReagovaťCitovať
 agrojob
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 6
13/09/2013 16:46  

@juro-walker wrote:

zjavne si ma s niekym pleties, ale ty si uz odkaz o svojej cinnosti vsetkym dal…kto nepocuva, je rozmaznany a bude trestnopravne rieseny…gratulujem, zasluzis si titul personalista roka…;)))…okrem toho, ak si si nevsimol, tak toto forum je na pisanie recenzii pre ludi co sa pytali ake su s tebov skusenosti…NIE NATO, ABY SI TU OBHAJOVAL NEOBHAJITELNE!

nepletiem.
a ani ti nemienim vyhovarat o com si presvedceny, lebo vacsina agentur naozaj ma zaujem len zinkasovat,
ta tresnopravnost patrila tebe ale to si pri tych tvojich Geschichte asi nepochopil.

a toto forum by naozaj malo sluzit na recenzie a nazory ludi ale k tomu zaroven patri pravo aj na obhajobu . tak to v normalnej spolocnosti chodi.
lenze u nas to chodi tak , ze uspech sa nepraje a kdo je uspecny ten je zly a toho treba ohovorit a potopit. nastastie vsade to tak nie je. je dostatok klientov , ktori vedia ocenit moju pracu a moje sluzby a ktori sa vracaju a pridu aj po rokoch na kavu.


ReagovaťCitovať
 Homer
Zaregistroval sa v roku 2015
Príspevky: 1
05/10/2015 22:14  

Moja skusenost s panom .Vychcanym a agenturou je velmi negativna nakolko nam naslubovali pracu plat podmienky a dlzku trvania prace a vsetky ale uplne vsetky podmienky porusili … no zmluva ktora agentura ponuka je tak dobre a vychcane napisana ze mi ako uchadzaci o zamestnanie sme nemali ziadnu sancu sa branit …


ReagovaťCitovať
 agrojob
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 6
06/10/2015 2:10  

@Homer wrote:

Moja skusenost s panom .Vychcanym a agenturou je velmi negativna nakolko nam naslubovali pracu plat podmienky a dlzku trvania prace a vsetky ale uplne vsetky podmienky porusili … no zmluva ktora agentura ponuka je tak dobre a vychcane napisana ze mi ako uchadzaci o zamestnanie sme nemali ziadnu sancu sa branit …

janka molentova ohovarate lebo som bratovi bez praxe a nemciny nevybavil pracu a potom co sa zacal vyhrazat tak som mu odporucil liecenie. agentura musi? nie nemusi moze a klientov by si mala kazda vyberat. utrpelo vase ego a presne tak ako ste napisali ze budete ohovarat ohovarate. ake podmienky ? co som porusil .?? plTILI STE? MATE ZMLUVU? NIE. LEN SOM SLUBIL AK NUDEM MAT NIECO VHODNE TAK POMOZEM. ASI TAK JANKA A JAN MOLENTOVI


ReagovaťCitovať
 sportsman100
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 4
13/03/2017 12:07  

JURO-WALKER ak je clovek bez lepsich znalosti nemciny tak je vdacny za pracu,no byvanie v mastaliach ,stoldolach atd je dobre akurat pre svajciarskych gadzov a to doslovne! niektori farmari su ako z farmar hlada zenu,,,ak by som mal ist niekde do Svajcu na farmu ,tak ubytovanie chcem mat slusne….ziadne hospodarske budovy!!! p.Mudry funguje ako vsetky agentury..a je velmi narocne raz ta tyzden/dva obist si farmy,kde sa dohodia ludia! to som myslel samozrejme ironicky 🙂 ak idu niekde páry tak vydrzia viac..ist sam tak ano zarobim pekne peniaze na nase pomery az KRASNE prachy..maju ta tam za otroka,ale to je scasti normalne ,kedze si tam prisiel pracovat( nie driet!)…makat od rana do vecera vyspat sa a tento kolobeh 7 dni v tyzdni by ma nelakal..aspon v nedelu volno a nejak sa aj zabavit…sport atd…bez niecoho takeho clovek scvokne !


ReagovaťCitovať
 Bodnar6
Zaregistroval sa v roku 2017
Príspevky: 26
29/05/2017 7:41  

Dobry den,

fungujete este prosim vas ako agentura. Mal by som zaujem ist von a citam tu pozitivne reakcie. DAkujem za Vasu odpoved.


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Pracovné agentúry

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.