Agentura POD VON  

  RSS

 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
17/10/2008 19:24  

POD VON = POD VOD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
17/10/2008 19:27  

cooo? to este funguje? akoto, ze stale kradnu a stale funguju? hmmm?


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
01/11/2008 8:25  

pretože slovenky okradajú slovenky.Niektoré i založili agentúry v Rakusku vďaka svojím rakuskym frajerom a dohadzovačkam fungujú.Tie dohadzovačky sú ďalšie slovenky ktoré chodili do Rakuska už sa im nechce tak prišli na to že je lepšie sedieť doma a naháńať menej skúsené.No a tak zarábajú.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
21/11/2008 13:19  

v Agenture Pod von som bola zamestnana, a byv. zamestnavatel mi stale dlzi peniaze.. Ak rozmyslate o vycestovani cez nich, pozor!!! nerobila by som to.. Ak ste prenho robili niekto tiez a dlzi Vam peniaze (viem ze je nas viac ) ozvite sa mi, mozme dat na majitela spolocnu zalobu..


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
24/11/2008 13:23  

funguje a profesia.sk a UP im to naďalej toleruje


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
04/01/2009 12:13  

tak tato agentura ma pripravila asi o 30 000 (o tie peniaze by ani tak neslo ako o tie nervy co sme tam zazili) a o rovnaku sumu prisiel aj moj priatel ked sme po zaplateni poplatku a uzatvoreni zmluv odisli do spanielaska kde nas nikto necakal autobus nas vysadil a asi tak 40 ludi sme ostali v noci na ulici…rano ked sme sa konecne do agentury dovolali nas ubezpecovali ze pride po nas autobus a dostaneme robotu.takto to bolo asi tri dni nikdy nikto neprisiel….a tak ked sme uz minuli posledne peniaze na hoteli nam rodicia poslali peniaze aby sme sa mali ako dostat domov!takze ak chcete aj vy tak super zarobit chodte cez agenturu POD VON a financny minus mate isty!!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
06/01/2009 18:13  

prosim vas viete nikto ničo o agenture REAL OPORTUNITY alebo PRACEUK.CZ ponukaju pracu do skotska za info dakujem


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
14/01/2009 15:35  

viete niekto nieco o agenture PODVON ?
CHCEME IST CEZ NICH DO SPANIELSKA OBERAT CITRUSY.
ak niekto nieco viete napiste my na môj mail
dakujem velmi pekne


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
14/01/2009 15:36  

ahojky, tiez sa chystam cez agenturu podvon do spanieska oberat citrusy.
ak vies nieco o tejto agenture napis my prosim na mail.
dakujem velmi pekne


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
16/01/2009 16:32  

Čaute,jak je to s tou agentúrou pod von?Čítala som pred chvílou, že sa o nich moc nestarajú, ale prácu vybavili, a vy teraz tvrdíte, že sú podvodníci.Pýtam sa lebo mi pred chvílou zaslali zmluvu, a chystám sa zberat citury do španielska.Napíšte mi prosím na email jak to je.Dík adhill


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
19/01/2009 17:27  

UPOZORNENIE!!!!!!!!!……Agentúra Poď Von s.r.o. so sídlom Košická 37 Bratislava je na úrade práce vedená na zozname agentúr ktoré majú pozastavenú činnosť do odstránenia nedostatkov. To znamená že uvedená agentúra nemôže vykonávať sprostredkovanie zamestnania za úhradu. …….vyberte si radšej inú…….


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
20/01/2009 13:07  

Agentura POD VON je agentura, ktora posle ludi do zahranicia a dalej sa o nich nestara. stalo sa to mne a inym ludom, tak viem o com pisem. Ale na druhej strane, kto chce extremny pobyt v zahranici s davkou adrenalinu, kludne využite služby tu menovanej. NERISKUJTE……


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
25/01/2009 20:56  

ahoj prosim Vás viete niekto nieco o agenture POD VON ?
CHCEME IST CEZ NICH DO SPANIELSKA OBERAT CIT.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
26/01/2009 6:13  

radsej ako cez agenturu pod von ist von,zostan dnu na slovensku


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
09/02/2009 11:23  

ahojte vsetci, chceme vas upozornit aj s priatelom na agenturu ktora sidli v Trencine jej nazov znie..AGENTURA VENTA…KTORA PONUKA PRACU VO VELKEJ BRITANII NA FARMACH KONKRETNE NAZOV ZAMESTNAVATELA JE ROBERTO MAC LTD 7, NAZOV LOKALITY SA VOLA MARC…LUDIA DAJTE SI POZOR MI SME TAM BOLI POSLANY TERAZ V PIATOK NA FARMU NA BALENIE KAPUSTY, KONECNE PO PRICHODE NA FARMU SME POCHOPILI KRUTU REALITU AKO DOBRE KLAMU A ZAVADZAJU SLOVAKOV…ZIADNA KAPUSTA NAS TAM NECAKALA NAMIESTO TOHO OTRASNE DVA DOMI BEZ TEPLA A HYGIENY, SAMA SPINA,PLESNIVE STENY, NO BRUTALNE PODMIENKY, NIC ZABEZPECENE V KRESLACH SME SEDELI A CAKALI CO BUDE S NAMI DO DALSIEHO DNA. TA ZUFALOST KTORU SME TAM PREZIVALI SA NEDA SNAD ANI POPISAT, KED TAM PRISIEL TEN MAJITEL FARMY A POUKAZALI SME NA SPINU TAK POVEDAL ZE KED SA NAM NEPACI TAK SA MOZME VRATIT ROVNO NA SLOVENSKO A STYMITO SLOVAMI ODISIEL A NECHAL NAS TAM NA POSPAS BOZI. SLOVAKOV CO TAM POSLALI PRED DVOMA TYZDNAMI NEUBITOVALI SPAVALI PO ZEMI A CHLEBA IM TAM OBHRYZALI MYSY..TAK SME SA V SOBOTU HNED NA DRUHY DEN VRATILI DOMOV, TO TIEZ NIKOHO NETRAPILO AKO POJDEME DOMOV A CI MAMAE VOBEC PENIAZE NA LETENKY…JEDINE STASTIE ZE SME MALI SO SEBOU NEJAKE PENIAZE NAVYSE INAK BY SME MOHLI AKURAT TAK BUCHAT SI HLAVU O TIE PLESNIVE MURY, AJ TAK TAM ESTE ZOSTALI 5 KTORI SA NEMAJLI AKO VRATIT DOMOV TO NEVIEME CO JE S NIMI DALEJ…ESTE K TEJ PRACI NAMIESTO BALENIA KAPUSTY TAM KAPUSTU CISTILI MALI STE IM VIDIET TIE PRSTY, STRHANE TVARE, NIEKTORY ZA DVA TZYDNE ODROBILI LEN TRI HODINY CO ICH TAM NIKTO NEVOLAL A ODMIETOL IM POSKYTNUT AKYKOLVEK MOZNOST ZAROBKU…VOLALI SME AJ NA AMBASADU A TAM NAS ODPISALI AKOBY SME ANI NEEXISTOVALI…KONECNE SME DOMA A IDEMA ZA TYM MANIKOM DO AGENTURY…NEBUDTE NAIVNI LUDIA TAK AKO MI JE TO AKO ZO ZLEHO FILMU…TAK VERIM ZA VAM TAKTO TROSKU OTVORIME OCI A MYSLENIE A ZOSTANETE TU NA NASOM SLOVENSKU RADSEJ ZA MALO PENAZI ALE PEKNE DOMA MI SME NA TYCHTO DVOCH DNOCH PREROBILI DVAJA 35 000 SU TO PENIAZE KTORE SI NA NAS ZAROBILI POVODNICI Z AGENTURI VENTA Z TRENCINA


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
21/02/2009 14:37  

takze ak nevie s po anglicky ani to neries,pretoze praca je v skotsku neista a mal by si si ju vybavit sam..ak nie,tak budes len kazdy den cakat na telefonat ci ta zavolaju do prace,co urobia tak max. tri krat do tyzdna.a ak budes mat stastie mozno ti poslu aj peniaze na ucet,ale ci tolko kolko mas mat ti nik nezaruci..


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
21/02/2009 14:40  

taka je REAL OPORTUNITY..
ale ak ovladate anglicky jazyk je vam tu svet otvoreny..


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
01/03/2009 20:54  

Ahoj zaclona:))poznas tu agenturu Real Oportunity?Co je to za agentura asi na hovno podla toho co pises co?Kde maju sidlo/myslim kde sa nachadzaju?Dakujem za odpoved


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
09/03/2009 13:47  

ahojte! vie mi niekto z vas povedat nieco o agenture DOMINO a PS-AGENCY? vdaka


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
16/03/2009 13:53  

Taktiež chcem poukázať na agentúru GWA v Spišskej Novej Vsi. Nechodte za nich. bol som v Anglicku za nich roznášať letáky, taktiež som spal na zemi na matraci. Samozrejme je to taktiež sprostredkovateľska firma ktora Vás pošle za ďalšou v Anglicku, a po príchode sa Vás ujmu Slováci, a ako to može dopadnúť ak sa Vás ujmu Slováci, katastrofa. TAkže neverte im.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
03/04/2009 21:21  

V ziadnom pripade nechodte cez agenturu ******** P O D V O N*******
Ludia, chcem Vam len dobre, ti odrbali tolko ludi…v lete 2008 poslali do Anglicka plny autobus ludi a nemali pre nich ani vybavene ubytko…byvali 15ti v jednej izbe…..!!!!!!!!

M I L A N S T R A K A…….to je majitel….
Ti, co Vam dlzi peniaze, vrati Vam ich len ked si ho pockate pred budovou na KOSICKEJ v BA!!!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
25/06/2009 12:48  

ta agentura oportunity je velky podvod.moj syn im tiez naletel.nemal pracu tak hladal na nete a nasiel tu agenturu,zaregistroval sa a hned mu volali aby si kupil letenku do skotska aj poplatky si zobral ake na ich podvodnej stranke uvadzali prileteli viaceri zo slovenska.na letisku v Edimburgu ich cakal cesky hovoriaci pan previezol ich do Glaskowa zinkasoval peniaze 3xim dali pracu v pekarni co doteraz este nemaju vyplatene a viac sa o nich nestaral tak si sami hladaju nejaku pracu ale je to tazke.a preto sa pytam preco taki zbojnici chodia este po svete a okradaju nestastnych a neskusenych ludi?to na nich neplati ziadny zakon,iba na tych chudobnych plati????


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
25/10/2009 8:40  

hnusne kurvy


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
19/11/2009 8:27  

väcsina agentur si zaraba pre seba aj tym ze naberu ludi a potom ich tam zoberu na miesto a robota uplne ina ako bola slubovana a potom tiez jedna nemenovana agentura ponukala zber citrusov so spolocnym odchodom z BA ale ked sa blizil odchod tak zrazu si uz mal kazdy sam dopravu zabezpecit sam,nakoniec som sa rozhodol zrusit zmluvu lebo nesplnili to co bolo v zmluve este pred odchodom,peniaze mi nechceli vratit a tak som vyuzil kamarata co ma v rusku brata a on aj s kamaratmi z ruska prisiel do tej agentury a malitel im hned vyplatil moje peniaze a este ktomu mi ponukol miesto v anglicku bez sprostredkovacieho poplatku tak som mu povedal ze na klamarov by mali postupovat takto vsade ako v mojom pripade


ReagovaťCitovať
 Hary01
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 296
28/11/2009 14:05  

ludi prosim vas uz uvazujte a nenalete slovenskym agenturam.Chodte ako ja do nemecka cez slovensky urad prace na mc donalds,zastupca z nemeckeho uradu prace pride na slovensko teraz asi az februar marec urobi pohovor a posle vam prac.zmluvu a prac.povolenie na 18mes.Mc donalds vam zabezpeci ubytovanie,budete poisteny po roku ak odpracujete dostanete neobmedzene prac.povolenie na cele nemecko a najdete si lepsi job.Sam som tam zacinal aj kopa dalsich ludi.Staci mat aspon minimum nemciny.


ReagovaťCitovať
 nikawewe
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 1
14/12/2009 12:17  

POPVOD! PODVOD! PODVOD! PODVOD! ludia cez tuto agenturu nikam nechodte! cudujem sa ze stale existuje… na zaklade mojej staznosti a staznosti ludi ktori boli so mnou v anglicku mala tato agentura pozastavenu cinnost a pan ktory s nou spolupracoval ktory nam mal vybavit pracu je cech a bol v cechach a aj na slovensku trestne stihany,… cechach bol na neho vydany zatykac! s touto agenturou sme mali dlhodobe problemy ktore sa iba z casti vyriesili aj to po odvisielani relacie palby a cast ktora sa po rokoch nevyriesila je ze dotycny pan cech nam nevratil peniaze a zduchol…. kazdemu radim ruky prec od tejto agentury!!!! nie pod von ale POD-VOD!!!!!!!


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Pracovné agentúry

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.