Agentúra OTTO  

Stránka 1 / 18 Nasledujúca
  RSS

 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
12/05/2008 12:38  

Bola som,zažila som a nikdy viac.Peklo začína až tam.Prácu máte, ale len dočasu.Tam nieje nič stále.Viem o čom rozprávam.Mala som 9 firiem a 4 krát som sa sťahovala.A prečo to robia?Keď každú sobotu pridu poľiaci na autobuse ani sa nedivte .A pritom som išla cez Aleko a dopadla som sama medzi poľiakmi.Ešte aj hovoriť som sa naučila.Tak pozor na Holandsko.Je to tam preplnené.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
25/05/2008 13:36  

cau,
naprosto suhlasim so vsetkym co si napisala,agentura otto je banda kretenov.co sa tyka poliakov tak na nich som si uz „zvykol“ v anglicku ale tak toto som teda vazne necakal,tu ich je hadam milion.nedokazem pochopit jednu vec,ze jaxa nasi severni mierne dementni susedia mozu vybrat do holandska bez jazykovych znalosti.na slovensku ma otto 2 pobocky,v ktorych sa pred odchodom robia jazykove testy,ktore nie su az tak narocne.ludia s ktorymi robim nevedia ani ceknut po anglicky ci nemecky…najviac ma ale udivuje jedna vec a to ze sa veselo prihovaraju po polsky holandanom,ktori nechapu ich tupost…na ubytovni/oni tvrdia,ze je to hotel/,su vsetky oznamy po polsky!mame polske stanice,noviny,…proste ako doma!vsetci,ktori sa pohravate s myslienkou vyuzit sluzby otta si to radsej poriadne premyslite!!!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
25/05/2008 20:09  

Ano, Poliaci, tych je vsade ako smeti, a vsade sa chovaju ako by bol panmi celeho sveta. Su arogantni, falosni a ritolezy. Prepacte za vyraz ale ine prirovnanie som nenasla


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
26/05/2008 6:11  

Teda skutocne s tymi Poliakmi je to pravda. Nedavno som bola v Keukenhofe s Holandanmi a rozpravali sme prirodzene holandsky. Zastali sme ,aby sme nechali nejakeho pana fotografovat kvetinky. On nam na to povedal : Dzenkuji.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
26/05/2008 6:43  

Tak to som rada,že máte skúsenosti s týmto narodom.Viete za ten rok čo som tam prežila oj ani nemyslieť.V jednom bungalove s ožranmi.Fuj nepopracu nič.V celom parku bolo 35 bungalovov v jednom šesť ľudí a z toho 5 slovakov.Práčky 4 aj to su vonku v inej chatrči.Kto bol prvý ten pral fuj.Tý čo tam su z poliakov normálnejší sa hambia za svoj národ a teraz viem prečo.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
26/05/2008 6:52  

Prepačte napísala so z a ne s sorry viem, že na tom fore su aj ľudia čo dbajú na pravopis.Ak človek sa ponáhľa tak si ani nevšimne tak sooooorrrrryyyyy.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
26/05/2008 6:59  

To z bolo v poriadku,iba ti co su tam sa pise s makkym i…inak,nic sa nestalo.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
26/05/2008 7:08  

A chcem ešte vám povedať tak narýchlo aj my sme v telke pozerali poľské stanice.A v Holandsku je poľiakov velice moc.A s tých 5 slovakov som myslela,že ich tam bolo v celom parku len toľko všetko ostatné poľský národ.Tak pa musím už ísť čauky.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
27/05/2008 8:53  

caves,no taxa to tu konecne troska rozbehlo 🙂 dovod je asi celkom jasny,ved kto by sa uz len nestretol s nejakymi poliakmi v zahranici.axte vystartovali do holandska cez otto,tak ako aj ja,ste boli urcite najprv v nemecku v labrusch(sory neviem jaxa to pise),kde ma otto asi svoju mozno najvacsiu „zakladnu“.ja som tam bol iba jeden den ale celkom mi to stacilo.byvale vojenske kasarne,kde totalne nic nie je.ziadny obchod,ziadny podnik,sluzby,totalne nic.hodili nas tam nastastie len na den do baraku,kde sme stretli taky v pohode parik z madarska.troska sme teda pokecali a troska som bol teda mimo z ich skusenosti s poliakmi.chalan zacal asi takto:“no ja som sa teda este so ziadnym poliakom nestretol(predtym)ale uz ani nexem“…vravel ze za tyzden robi tak max. 3 dni a jeho kocka nerobila uz asi 3tyzdne!!! a este kopec inych zaujimavych prihod,kt. vas tu nexem nudit.potom tam bol este jeden slovak a ten vravel ze nejaky polsky sofer havaroval(v noci pred jazdou chlastal jak o zivot),a zabil asi 4 ludi.ja neviem ci je to pravda ale kludne moze byt…
…ale ako tu uz niekto napisal ze teda ti normalny poliaci sa naozaj hanbia za ten zbytok,tak to tak aj je…ked som bol v anglicku,taxom stretol naozaj fpoho ludi,s ktorymi bolo super…


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
27/05/2008 9:02  

…miesto „zbytok“ som mohol napisat aj „dobytok“…???


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
28/05/2008 4:41  

Všetko čo píšeš je to tak.Poznám tu vojenskú zotavovňu.Nebobla som tam.Ale poľský manažer sam rozpraval čo je v Noordwijku,ako tam je.Sú tam ako odsúdenci.Chodia najme stamať pracovať na Vitessy.Bola som tam v práci išli sme dve a pol hodiny z Noordwijku na Venlo,lebo nemalo pre nas pracu veličenstvo.Potom ma prestahovali na Vurden a podom do lesa na Uddel.Aj začala som tam aj skončila.Mala som pracovať na G-stare s oblečením, ale nikdy som tam nepracovala.A lombaju jak zadarmo.Najhoršia praca Hemskerk.Brrrrr chladno pri tých šalatoch.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
28/05/2008 10:08  

…mimochodom,neviem preco sa za ubytko,ktore stoji uplne za hovno,plati 60 eur za tyzden.tam kde som bol ja,tak tam sme mali spolocnu kuchynu ale pre cca 65 ludi,taxi predstavte ze jaxa tam asi super vari!!a asi tak raz za mesiac rajony,co neni az take divne,no ale upratujte po poliakoch kuchynu,kantinu,…takze 60Eza ubytko+8E za transport ktory ale podla holandskych zakonov preplaca firma pre ktoru otto pracuje,takze oni maju vlastne palivo uplne zadarmo!!!!
…ale co ma najviac zarazilo,tak to boli kontroly izieb bez vasej pritomnosti!!raz ked som robil na pobednajsiu,tak som jednu kontrolu zazil,no normalne tam nabehli so PSOM,ze hladaju drogy!!!!a taketo razie su tam asi kazdy mesiac!!!
a co im na to poviete?no nic!a preco?predsa toto v zmluve nebolo.ALE BOLO!!!
a to konkretne v bode 6 v casti „zmluva o uzivani“ :uzivatel suhlasi s pravidelnym vykonom kontroly firemnych ubytovacich priestorov…,TAKZE POZOR!!!!zmluvu si musite poriadne prestudovat pred tym ako ju podpisete.a myslel som si ze som to spravil.v praxi su vsak zmluvne podmienky uplne inak zauzivane.je to jasne su to hajzli,ktory maju vsetky detaily poriadne premyslene!!!!!!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
28/05/2008 10:49  

V Noordwijku maš hotel na 85 ľudí a tiež 4 sporáky a pred pol rokom sa tam vraj zrutilo poschodie, kde som mala niekedy izbu.3 krát 3 metre v tom kupelňa a 4 ludia.Koberec fľakatý chodba ovracaná atď škoda hovoriť.Ďalší neďaleko motel bol pekný a bolo tam všetko a taký istý peniaz.Chodila kontrola sekurity každý týždeň.Holanďania majú tam peklo.Je to pri mori.Chodia tam v lete veľa turistov a verte vadilo mi, keď si myslel niekto,že som poľka.Pozerajú na vás tak, ako na tuberaka.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
28/05/2008 16:23  

Vidite, a predstavitel OTTO v NL sa tento tyzden rozdrapoval v spravach, ze chcu nejaku normu kvality pre personalne agentury, a kto ju nebude splnat, neprijmu ho do zdruzenia. Vyznie to dost cynicky, ked citam Vase prispevky.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
29/05/2008 10:27  

norma kvality bude az vtedy ked z ich „zdruzenia“ vylucia vsetkych poliakov.
to asi nepojde uz len preto,ze manzelka holandana,kt. to ma je polka.
uroven sa zvysi az vtedy,
1.ked do riadiacich funkcii nasekaju holandanov,proste by bol vsade holandan parkmanazer.hned by sa zacali spravat.
2.ak by sa uz konecne zacali robit JAZYKOVE TESTY AJ V POLSKU!!!!!!!
3.a hlavne polskej strane odporucam aj PSYCHOTESTY!!!!!
mimochodom,nie som ziadny vlastenec ci co a tak troska si myslim ze nam slovakom chyba este zopar rokov k tomu,aby sme boli mentalne zdatnejsi,ale oproti poliakom,ch ch,sme na tom velmi dobre,a som hrdy,ze k nim nepatrim!!
tiez sa mi stane,ze si obcas myslia,ze som poliak a nerobi mi to dobre a verte mi,ze niekedy si ten rozdiel medzi slovakmi a nimi holandania aj vsimnu.
nasincom odporucam aby na sebe popracovali stale viac a viac,aby ludia videli ze nie sme dobytok a ze medzi europsky narod ozaj patrime!!!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
30/05/2008 15:04  

Otto?No co k tomu este dodat?Uz pociatky pri podpise zmluvy su divne,v mojom pripade som podpisoval zmluvu v Bystrici a dotycna pani Jitka si za preklad vypisu RT(vobec mi tu nie je potrebny), suverenne zapytala 400,-A potom doprava do Labrochu,vyzera to originalne ako koncentrak,odrezane od sveta.Je to vsak dobre,dovolim si tvrdit,ze izolovani poliaci narobia menej skody.Treba sa vsak zamysliet a ja pevne viem,ze pokial by bola situacia opacna a miesto poliakov by tu boli slovaci,bolo by to mozno rovnake.Je to jednoduchi narod(najdu sa vsak aj vynimky),presne to co potrebuje Otto….Drzat hubu a zapierdalat…


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
30/05/2008 15:05  

Otto?No co k tomu este dodat?Uz pociatky pri podpise zmluvy su divne,v mojom pripade som podpisoval zmluvu v Bystrici a dotycna pani Jitka si za preklad vypisu RT(vobec mi tu nie je potrebny), suverenne zapytala 400,-A potom doprava do Labrochu,vyzera to originalne ako koncentrak,odrezane od sveta.Je to vsak dobre,dovolim si tvrdit,ze izolovani poliaci narobia menej skody.Treba sa vsak zamysliet a ja pevne viem,ze pokial by bola situacia opacna a miesto poliakov by tu boli slovaci,bolo by to mozno rovnake.Je to jednoduchi narod(najdu sa vsak aj vynimky),presne to co potrebuje Otto….Drzat hubu a zapierdalat…


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
07/06/2008 10:29  

Vsetci,co uvazujete o agenture OTTO,a ste aspon troska normalni,zabudnite!!!Bol som tam mesiac,a nikdy viac,velky clanok aj s fotkami coskoro,link sem hodim…Caute!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
07/06/2008 13:37  

no aj ja som tam robil zo zaciatku…a aj ked som aspon chcel pomoct s danami, tak my chceli urobit danove priznanie na Slovensku…a este za poplatok….

Asi o tom vedia uuplne nic. Lebo takto sa mi dane z Holandska nevratia. Esteze som nasiiel stranku na nete class=“postlink“ href=“http://www.vratenie-dani.sk“>www.vratenie-dani.sk, tak robia aj Holandsko. V Otto o tom ani sajnu nemaju co to je.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
08/06/2008 10:13  

cau Hadris zajtra mám ísť podpídať zmluvu do Otta ale po prečítaní tvojho komentára sa bojím,mám pracovať v sklade s oblečením,bližšie info dostanem zajtra. Ak máš foto pošli prosím. Zarobil si si aspoň?


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
09/06/2008 18:23  

Pre: Iva, Nedeľa, 8.6.2008, 12:13…………No,asi to bude firma G-star,alebo scotch,alebo secon…..Ak si z hladovej doliny/nic v zlom/,tak zarobok 700 euro na mesiac ti bude stacit…Pocitaj ale s tym,ze sa namakas ako mulica,a nohy budes mat uplne znicene od prasivych kozenkovych Ottopanok,ktore nezmyselne nutia nosit,napriek tomu,ze kmenovi zamestnanci tam chodia v slapkach…A to su len malickosti,ktore lahko prekonas v porovnani s inymi praktikami.Robotu v tom podniku nemas zarucenu,mozu ta hadzat kam sa im zachce,mozes byt par dni aj na tzv besikbare/foneticky/,cize bez prace,takze zarobis prd!Ale ak mas rada adrenalin,doporucujem OTTO!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
09/06/2008 20:22  

Pre hadris: prosim,prosim zajtra by sme mali s kamaratkou ist na pohovor, a aj ked verime tymto prispevkom,stale v nas vrta a co ak?….prosim hod sem podrobny opis od pociatku ako to prebieha na pohore az po pracu a spolupracovnikov,ako ste tam zarobili???aj tie fotky by sa zisli ako to tam vyzera.Proooosim ponahlaj sa clovece,mozno tym zachranis dve duse biedne:-))))


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
09/06/2008 20:34  

hadris, prosim ta napis este nejake podrobnosti, cim skor, naozaj tym pomozem kopec ludom, ktori sa prave rozhoduju..prosim..prosim…aj tie foto by sa zisli….prosiiim


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
10/06/2008 9:06  

Ludkovia,vsetko bude,len cas na to nemam,mozno cez weekend…A ak pozorne precitas cele forum,obraz je jasny,netreba k tomu nic dodavat!To,co vam povie p.Jitka v agenture je len namotavka,aby tam dakoho dostali,lebo uz aj tak nevedia naplnit mikrobus 8 miest raz za dva tyzdne…Za vsetko len staci napisat,ze za pol roka uz tri krat prepisovali pracovne zmluvy,a vymyslaju vselijake fin.pokuty a sankcie,aby tam slovakov udrzali.Sprostym polakom je to vsetko jedno,ale najdu sa taky,co ti povedia,ze otto uz nikdy viac,a to ked ti povie poliak,tak to je uz sila!A ak co ak predsa?!Ved chod,treba zazit…Pekny den!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
10/06/2008 15:53  

Myslím že je to subjektívny názor jedného človeka ktorý sa nikde nemôže uplatniť,bola som v Otte a nemala som tam žiadne problémy,iba ak tí čo si myslia že idú na dovolenku a nie robiť……


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
10/06/2008 16:15  

Na tomto fóre si vylievajú srdce iba skrachovaný jedninci,ktorí nenašli uplatnenie ani ako smetiari (s prepáčením)….Mám dojem že sú do toho zapletené aj agentúry ktoré si robia naschváli….Všetko je možné


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
10/06/2008 16:58  

eva+foro-cakal som,kedy sa ozve dakto,co kope za OTTO,a uz to tu mame!!!Len tak dalej,ste na smiech,zachranujte,ak si myslite,ze sa daco da….Je to na smiech!A skrachovanec je zjavne ten,co obhajuje tuto agenturu,lebo ak je mu OTTO dobre,musel vyliezt z poriadnej ritnej diery!Tot vsjo,na vasu adresu…


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
10/06/2008 17:09  

Mal by si sa dať liečiť…..


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
11/06/2008 12:24  

Dobre som sa pobavil na tom co je tu napisane o Poliakoch, skoro 2 roky zijem v Irsku a mozem to len potvrdit, je to nieco neskutocne. Sprostost, arogancia, urazky, nic im nie je cudzie. Kazdy vravi asi tak rovnako, este 1 jula idem uz domov. Ale drzim palce vsetkym ktori zoztavaju lebo to mozno maju podobne ako ja teraz.Ivan


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
14/06/2008 13:12  

buduci tyzden idem podpisat zmluvu. slubili mi 6,27 eur na hodinu, 300 eur na ubytko na mesiac, 58 ci ako eur za poistenie a 3300 za cestu busom. budem byvat v tom lorbruchu ci ako sa to vola. hovoria ze je to fajn, nic hrozne…tak preco to kazdy tak karha??? idem sice len na brigadu 2 mesiace. Zeby brigadnikov brali inak????prosim skutocnu odpoved, verziu….


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Pracovné agentúry
Stránka 1 / 18 Nasledujúca

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.