roznos letakov v rakusku  

  RSS

 lili1122
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 2
27/09/2012 21:42  

Ahojte, mate niekto skusenosti s roznosom letakov rakusku? ako to je praca a tak nieco o tejto praci..isiel tam uz niekto cez pana Richarda Hurtaja?? dajte info..dakujem


ReagovaťCitovať
 Katarina Marekova
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 3
23/10/2012 9:24  

Platili ste Hurtajovi???Lebo my sme mali ist cez neho do Rakuska,ale mne sa to nejak nepačilo,pracuje vobec niekto cez neho vo Feibre?


ReagovaťCitovať
 Katarina Marekova
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 3
23/10/2012 9:27  

Ahoj,platila si Hurtajovi za tu pracu? a dostal sa niekto vobec cez neho von,lebo od nas chcel aby sme mu poslali peniaze,ale mna sa to nejak nepozdava…


ReagovaťCitovať
 lili1122
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 2
27/10/2012 13:03  

ahoj..neplatila som nic..nic som o nom nevedela a ani som nic nezistila..tak mi to prislo take divne tak som nakoniec nesla nikam…ty si mala ake podmienky od neho??


ReagovaťCitovať
 Katarina Marekova
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 3
27/10/2012 13:25  

To bol podvod,on žije na Ukrajine a chcel aby sme mu poslali peniaze tam a ešte k tomu na meno nejakej ukrajinskej ženy,ja som mu potom napisala v SMS ke,že nepošlem peniaze žiadnej ukrajinke a že sme ochotni zaplatit poplatok,ale až po prichode do Rakuska…viac sa neozval…je to smutne,že su aj takyto podvodnici a ešte k tomu vedel,že kamoška ktora mala ist s nami ma celkom dobru pracu doma a bol schopny povedat,že nech da kludne vypoved,že ta praca je ista…ten chlap nema žiadny charakter…mala si štastie,že si mu nič neplatila…


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Práca a štúdium v zahraničí

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.