Prídavky na deti v Rakúsku  

  RSS

 martinqa
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 1
01/05/2010 5:01  

Prosim vie mi niekdo poradit ako na pridavky na deti v Rakusku, prip. nejaku slovensku učtovničku vo Viedni??? dakujem.


ReagovaťCitovať
 kristina
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 3
05/06/2010 21:05  

ahoj.nenapisala si z akeho dovodu chces poziadat o RP v rakusku.ak tam pracujes,alebo otec dietata tam zije a pracuje,nemusis mat trvaly pobyt v rakusku.ale prechodny budu vyzadovat.ak tam pracujes tak ho mas.ale je to aj tak ze na kazdom finanzamte vyzaduju ine potvrdenia.a je tam este viac byrokracie ako na sk.skutocne to je o tom na akeho uradnika natrafis.napis kam si uz pokrocila s vybavovanim.


ReagovaťCitovať
 Petzi
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 5
08/08/2010 19:41  

Ahoj, no hlavne tu v AT musis byt nahlasena,ak si tu pracovala,tak ti daju aj matersku a vsetko co potrebujes, ak si si odvadzala do zdravotnej , tak nemas problem.
ako si na tom?


ReagovaťCitovať
 feribaggio
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 1
10/11/2010 13:13  

Ciao
Ja by som sa chcel opytat tiez na tie pridavky.Manzelka pracuje v nemocnici od maja a od novembra dostala aj byt o nemocnice.Ma niekto skusenosti??Dakujem


ReagovaťCitovať
 nikaveron
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 1
07/12/2011 10:48  

ahojte vsetci, len teraz som sa sem prihlasila a citala vsetky fora ohladne materskej a RP, ale mam v tom nejasno, tak sa vas chcem opytat ako to je, ked byvame s manzelom v rakusku, som tehotna, ale ja som tu este nepracovala. Mam vobec na nieco narok? budu ma posudzovat spolu s manzelom, ktory tu robi viac rokov, alebo len mna? a ak nemam na nic narok, mohol by ist moj manzel na matersku, aby sme nieco dostali? dakujem krasne za odpovede a vase rady.


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Práca a štúdium v zahraničí

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.