Práca v Španielsku bez poplatkov  

Stránka 1 / 4 Nasledujúca
  RSS

 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
07/12/2007 9:52  

chcete do španielska bez toho aby ste platili čo i len korunu dopredu? zaplatite si len cestu a ubytovanie aj to až na mieste ked budete mat kluč od baraku. viac info najdete na class=“postlink“ href=“http://www.easyjob.estranky.cz“>www.easyjob.estranky.cz. osobná skusenost. fakt nič nechcú a pracujete tu


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
02/02/2008 15:35  

Ahoj.Hľadám prácu, keď máte nejaké info, napíšte mi prosím


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
24/02/2008 23:20  

Fedor,fakt?Ty si borec,ale pravdu nemas,tam operuju podvodnici,alebo si to pisete podvodnici sami?len kto by Ti dnes dal pracu zadarmo,takych je ozaj malo spocitate na jednej ruke.Ta agentura citaj na Echo magazin.cz,bolo tam o nej pisane zle!Andrea dobre zvaz,nedaj sa oklamat a potom napis.Pis svoj email,napiseme Ti.ahoj.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
05/03/2008 19:26  

ANDREA napis odkial si a kde si,kde hladas pracu?Napis riadne emailovu adresu.
FEDOR-tych podvodnikov uz poznaju vsade,nepiste si to samy z agentury,neni sme blbci.Ked pozorne sledujes co tu ludia pisu,tak o nich uz pisali viac krat-PODVOD!!! tak chod cez nich aj teraz a nerad nikomu zle!Stastnu cestu!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
16/03/2008 22:06  

ahoj, sme traja vysokoskolaci studenti v konciacom rocniku na fakulte humanitnych a prirodnych vied na presovskej univerzite.. Teda od leta by sme radi posobili niekde vo svete, okrem prace samozrejme bavi cestovanie, spoznavanie novych ludi.. Poprosime o rozne ponuky najradsej spanielsko grecko ci anglicko ale taktiez Kanada.. skusenosti z usa, uk, slovensko.. vopred dakujeme. href=“mailto:marcelcus@inmail.sk“>marcelcus@inmail.sk


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
17/05/2008 11:58  

Ahojte nevie niekto nejaku pracu pre mna a pre priatela v Spanielsku bez jazyka a bez tych registracnych a sprostredkovatelskych poplatkov? dakujem vopred


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
17/05/2008 12:08  

Lucia-to by si v dnesnej dobe chcela strraaaasne vela,nezda sa Ti?dnes Ti nikto zadarmo neporadi a zvlast Slovaci aj v cudzom svete/cest malo vynimkam/radsej Ti podkopu nohy.Teraz maju agentury zber,triedenie a rezanie salatu do Spanielska,ale zadarmo Ta tam nikto urcite nevezme,aj bus stoji peniaze,ale sa to nevyplati,lebo treba aj ubytko,cestu,stravu a vsetko platit a narobis sa ako vol.Dobre porozmyslaj!!!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
17/05/2008 12:16  

dik,ale velmi mi to nepomohlo, obvolala som uz plno agentur a len za to ze mi najdu pracu chcu 6000sk a ked chceme ist s priatelom tak je to uz 12000sk+letenka alebo bus +strava sak niesme milionari 🙁


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
03/06/2008 9:35  

Každý to tu ma na začiatku ťažke mam tu kamaratov čo tu žiju už roky ja som tu už 2 roky niekto si mysli ze je to tu super ale ten co povie že začiatky mal lahke je klamar preto si tu pomahaju len tí čo sa poznaju lebo vedia že prešli samy tym tazkym. Slovak slovakovi nepomoze ludia je to smutne ale je to tak…Dam vam adresu na jednu firmu tezaz na strihanie hrozna ak niekto chce robil som tam mechanika beru tam zeny len staci hovorit anglicky sef vie aj na personalnom zaraba sa tam od 1000eu kazde 2 tyzdne vyplata ale stravu a byvanie si platite. Naucite sa jazyk a najdete si lepsie. Ked som tam isiel ja som platil agenture 8000sk a cestu 3tisic. Adresu aj tel dam zadarmo nedajte zarobit klamarskym agenturam co tam nikdy neboli a nepracovali. href=“mailto:majec.bn@azet.sk“>majec.bn@azet.sk poradim ked budem moct


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
11/07/2008 14:03  

ahojte sme tri baby … hladame pracu v spaniesku dve znas maju znalost anglictiny a vsetky tri zakladnu znalost spanielciny.. hladame pracu co sa týka pomahanie v bare,, upratovanie… a pomoci v restauraciach … ak nieco je kontaktujte ma prosim na moju emailovu adresu href=“mailto:msebarbi9325@gmail.com“>msebarbi9325@gmail.com
DAKUJEME!!!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
17/07/2008 14:03  

a nie su tam ziadne sprostredkovatelske poplatky


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
25/07/2008 7:57  

Ahojte prosim Vas nevie niekto daku robotu v UK bez poplatkov alebo aspom co by stiahli az z vyplaty Tieto agentury na Slovensku uz nevedia co by pytali.Vdaka


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
05/08/2008 19:21  

caute, nevedel by nahodou niekto poradit jak to je s pracou od septembra na juhu spanielska??? pomarance a tak, pocul som, ze sa tazko hlada, diiik


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
07/08/2008 10:09  

ahojte!sme mlady par…bolisme pred nedavnom v holandsku.vratili sme sa lebo agentura bola hrozna-Otto!!!chceme vas poprosit ci by ste nam nevedeli pomoct a neporadili nam nejaku agenturu bez poplatkou a kam sa vazne oplati…dakujeme!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
27/08/2008 12:09  

Ahojte, potrebujeme mnoho ludi na pracu v španielsku na farmach a fabrikach. platite si len ubytko aj to po prichode do španielska. nutne mat sebou okolo 300 E na ubytko a stravu. viac info na emaly. odchod do polovice septembra, cesta zabezpečena, hradite si ju.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
01/09/2008 9:46  

nazdar Jozef…mal by som zaujem otu robotu,vies mi napisat viac na moj href=“mailto:mail……sivoko@azet.sk“>mail……sivoko@azet.sk…….dik


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
03/09/2008 7:28  

Jedna se o sber hroznoveho vina,pomerancu a mandarinek.V tomto case je aktualni
# sber hroznoveho vina:
# Zacatek sezony je od 10.9. 2008
# Oblast sberu: REQUENA,UTIEL
# Jedna se o praci hodinovou kde za kazdou hodinu mate 4,50 -cena je v cistem
# Pracuje se 6 dni v tydnu , 8.5 hodiny s tim ze je 30 min.prestavka na obed.
# Mzda se vyplaci kazdy tyden(prvni je s tydennim opozdenim)
# Plati se podle prani na ruku nebo na bankovni ucet.
#
# UBYTOVANI:
# -je zajisteno v zakladne vybavenych bytech nebo domech
# (postel,lednicka,pracka) mohu zaslat foto
# -bydli se po dvou lidech na pkoji
# -mate spolecne dve koupelny s wc,sprchou nebo vanou a obyvaci pokoj
#
# PREDBEZNA PRACOVNI SMLOUVA SE PODEPISUJE JIZ V CR
# Dale:
# Po prijezdu Vam vyridime NIN numeroa soc. cislo a na zaklade techyto dokumentu
# podepisete CONTRAKT se Spanelskym zamestnavatelem.
# Prace tim padem bude pro Vas legalni a pri odpracovani urcite doby budete mit i
# narok na duchad zde ve Spanelsku.
#
# DOPRAVA DO PRACE:
# Pokud dorazite svym vozem je to vyhoda ale ne vsak podminka.
# Samozrejme mame zajistenou vlastni dopravu do prace (mini busem)
#
# CO SI VZIT SEBOU:
# Pracovni veci:
# -pevnou obuv
# -satek nebo nejakou pokrivku hlavy jako ochranu proti slunci
# -prosteradlo,povleceni nebo spacak
# -jidlo a konzervy na prvni tyden
# -odblokovany tel.(moznost zakoupeni spanelske sim.)
# -nejlepe dva doklady totoznosti (,ale staci i jeden)
#
# NASTUP JE MOZNY OD 10.9. 2008
# S vyrizenim letenek nebo jizdenek radi pomuzeme
#
# CO MUSITE UDELAT PRED ODJEZDEM POKUD MATE ZAJEM O PRACI:
# Je nutne nam dat tyden -14 dni dopredu vedet den vaseho mozneho prijezdu.
# Zaslat nam zivotopis a sebou mit 2 kopie pasu jelikoz to usnadni vyrizenio
# pracovnich dokumentu.
#
Doprava do ES :
Nase vlastni autobusova doprava
-cena 4500
2000 jako zaloha a zbytek pred vstupem do AUTOBUSU
#
#
# FINANCNI HOTOVOST KTEROU MUSI MIT KAZDY SEBOU
# -je 250-300eu a to zahrnuje::
# -ubytovani 150eu
# -zprostredkovatelsky poplatek 50eu
# (vyzvednuti,vyrizeni papiru-50EU
# -kapesne na prvni tyden 50eu
# S MENSI HOTOVOSTI NEDOPORUCUJEME PRIJIZDET!!!


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
16/09/2008 13:09  

hladam pracu v irsku bez znalosti anglickeho jayzka a bez poplatkov..vie niekto poradit<


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
27/10/2008 8:43  

ahojte , neverim vlastnym ociam. my sme tiez mali ist cez otto do holandska a v poslednej chvili sme si to rozmysleli, nemali sme dobry pocit ze ani nevedia povedat kam a co pojdes robit.co ste tam zazili, a kde ste boli?


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
30/10/2008 12:52  

to sa mi nechce verit, bez poplatku?


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
30/10/2008 12:53  

to sa mi nechce verit, bez poplatku?


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
30/10/2008 12:56  

vsetci su klamari, kazda si nieco pyta… teda vatsina a ked nepyta, tak zaraba-zije z vasho platu a vasej driny,..


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
08/11/2008 11:39  

ahojte sme partia9 ludi ktori maju chut robit ale nemame kde kdo bi sa nasile a sprostretkoval pracu BEZ POPATKOU lebo sme sa zopar krat riadne oklamali jedna sa nam o brigady zo zmluvov a pracovnim povolenim pisat alebo telefonovat mozte stale alebo pisat na telefone cislo +421910572780alebo pisat mailom href=“mailto:v.cunderlikova@zoznam.sk“>v.cunderlikova@zoznam.sk vopred dakujeme a cakame na ponuky


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
13/11/2008 8:27  

Všetko sa dá.
agentúry žijú zo sprostredkovateľských poplatkov,bez nich by asi neboli žiadne.Bez poplatkov sa nedá dostať nikde pokiaľ samozrejme mate priamy kontakt so zamestnávateľom všetko ide ľahšie.Bez znalosti cudzieho jazyka-no tak ľahko to nejde,ak si predstavíte,že ste zo zahraničia a neviete ani BU po slovensky.Je to to isté.
Ubytovanie,žiadny luxus,zdá sa mi že zahraničné firmy nemajú slovákov za rovnocenných,alebo je chyba v agentúrach?
S agentúrou sa treba dohodnúť na písomnej zmluve,poriadne si ju prečítať…V inom prípade sa dohodnúť o zaplatení sprostredkovateľských poplatkov z prvej výplaty.Nikde nie je napísané že práca ktorú by ste na slovensku zaplatili,aj bude,pretože v agentúrach je len sprostredkovateľský poplatok a zmluva sa podpisuje až v zahraničí.Cestu vždy však platíte sami.
Ja odporúčam začnite pracovať v blízkosti Slovenska,pri najhoršom sa môžete vrátiť domov.
PS: NEDAJTE SA OKLAMAŤ!!! preverujte agentúry,seriozne by mali byť zapísané v obchodnom registri,alebo na úradoch práce….
AHOJ


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
13/11/2008 10:50  

Ahojte, sme s mojim priatelom Romanom momentalne na Tenerife ale chceli by sme ist na juh Spanielska, lebo tu najst pracu je nemozne. Roman pracuje v oblasti informacnych technologii a je potapac – instruktor. Moze byt aj ina (plavcik, cistic bazenov, zahradnik a pod.)

OS: DOS, Win 9x, Windows XP, NT, VISTA
Diferente OS : LINUX – mandriva, redhad
Server : Windows, Linux, Novell
Creation of net : LAN, WAN, Wi-Fi – network administrator
Creation of database application, database FoxPro, SQL
Computer Aided Software Engineering : DELPHI 5,6,7
Tecnico de Cableado
Reparo computadores

Buceo Instructor
Open Water Free Diving Instructor
Open Water Instructor
Rescue Diver Instructor
EANx Instructor

Ak by ste vedeli niekto o vhodnej praci , okamzite sme schopni prist.
Dakujem pekne za pomoc ale aj radu.
Caute a drzte sa Tatiana


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
04/01/2009 14:39  

hladame pracu pre pary bez znalosti jazyka a bez poplatky za pracu


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
11/01/2009 20:31  

a o aku pracu ide?


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
12/01/2009 12:04  

erad by som sa dostal do zahraničia robit.. neviete mi nejako pomoct???


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
12/01/2009 12:05  

rad by som sa dostal do zahraničia robit.. neviete mi nejako pomoct???


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
19/01/2009 14:45  

Zdravím Vás,
hľadám prácu spolu s priateľom,ale máme negatívne skúsenosti s personálnymi agentúrami.prosím,ak má niekto nejaké info o dobrej práci,napíš.


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Práca a štúdium v zahraničí
Stránka 1 / 4 Nasledujúca

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.