Práca v sklade UK  

  RSS

 DiarmaiD
Zaregistroval sa v roku 2014
Príspevky: 1
26/02/2014 20:01  

Ahojte, chcela by som sa spýtať, či tu niekto z vás robil/robí v skladoch v UK.. Mám možnosť ísť konkrétne do Lichfieldu, len mám trošku obavy, keďže chcem ísť bez agentúry a sama. Aké máte skúsenosti s takouto prácou? Ďakujem za každú odpoveď 🙂


ReagovaťCitovať
 Dominikamel
Zaregistroval sa v roku 2014
Príspevky: 1
02/03/2014 11:02  

Ahoj mám kamaráta v sklade …(supervízor) aj ja by som rada išla bez agentúri robiť do skladou ale sama nechcem ísť 🙁


ReagovaťCitovať
 Silvia204
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 6
05/03/2014 10:09  

Ahoj.Tiez by som sla rada do zahranicia,ale nemam s kym 🙂 Co je to za pracu?plati to este? 🙂


ReagovaťCitovať
 Xorxe
Zaregistroval sa v roku 2014
Príspevky: 1
24/03/2014 10:36  

Ahoj, ja by som tiež rád odcestoval do UK za prácou. Má zopár info od kamarátov o práci v skladoch a je to individuálne, v každom sklade je to trochu o niečom inom. V jednom to je o nervy, kde si človek nemôže ani len popočúvať hudbu (cez mobil), či pokecať s kolegovcami, počas práce. A zas inde to je pohode, síce makačka ale zvládnuteľná. Ale konkrétne o Lichfield-e neviem.

A vlastne už si vycestovala alebo ešte si stále tu? O aký sklad sa jedná? Kde sa tam nachádza? Aká je k nemu (verejná) dopravná prístupnosť? A predovšetkým ešte stále naberajú ľudí?


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Práca a štúdium v zahraničí

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.