Práca Nórsku [serióznosť ponuky nie je overená]

Skúsenosti s prácou, au-pair, či brigádou v cudzine, tipy ako hľadať prácu v zahraničí

Práca Nórsku [serióznosť ponuky nie je overená]

Poslaťod Adriana » 03 Máj 2006 19:28

HLADAM MASIAROV, LEŠENAROV, TESÁROV, INŠTALATEROV, BETONAROV NA PRACU DO NORSKA. VYHODA JE AK HOVORITE ANGLICKY, NEMECKY ALEBO NEJAKYM SKANDINAVSKYM JAZYKOM. PROSIM OZVITE SA NA EMAIL ADRESU: noako@post.sk
Adriana

Poslaťod Adriana » 04 Máj 2006 08:53

Vy mozno solidnost ponuky overenu nemate, ale ja ano aj s referenciami. S pozdravom Adriana
Adriana

Poslaťod mata » 24 Jún 2006 13:48

ahoj,a daka praca aj pre baby by sa nenasla?
mata

Poslaťod roman » 25 Jún 2006 15:20

ahoj Adriana.ja mam zaujem o pracu v norsku.som stresny klampiar a robil som aj tesarinu v rakusku.tak ak to plati ja mozem odist aj hned.dik 0907 642 955
roman

Poslaťod bened » 26 Jún 2006 04:53

ahoj adriana.jeden moj kamarat hlada nejaku pracu v odbore stavby,je tvoja ponuka este stale aktualna?je viac info?
bened

Poslaťod Hosť » 09 Júl 2006 09:28

dobri den ak je to este aktualne ohladom tesarov tak mam zaujem prax 9rokov tesar stolar murar atd ovladam AJ aktivne komunikativne0907482877 diki
Hosť

Poslaťod Adriana » 10 Júl 2006 13:51

Napiste mi, ci viete anglicky, aku skolu ste ukoncili a v com mate skusenosti - akej brandzi, plus nejaky kontakt
Adriana

Poslaťod Adriana » 10 Júl 2006 13:52

Vie tvoj kamarat anglicky? v akej profesii robil?
Adriana

Poslaťod ADRIANA » 10 Júl 2006 14:13

ZDRAVIM VSETKYCH CO MI POSLALI MAIL.

AK STE TU NIEKTO, KTO STE ANGLICKY HOVORIACI :
- MASIARI - dvaja
- POMOCNY MASIARI - dvaja
- ZVARAC : /3mm nerez MIG /, 2 zvaraci. AJ-komunik. uroven/plynule
- ZVARAC "Al" - hlinik. AJ , min. komunikativna uroven/plynule
- 1 KUCHAR. AJ komunikativnej urovni
- CNC operator /masak/ priblizne 10 ludi. AJ - plynule.

prosim ozvite sa mi na: noako@post.sk

- Jazykove znalosti AJ su velmi dolezite pokial sa to tyka prace s potravinami, alebo strojmi.

Adriana
ADRIANA

Poslaťod Adriana » 17 Júl 2006 15:40

MASIARI DO NORSKA /2/- PRACUJUCI VO VYROBE S KUTROM, tiez vyroba parkov, suniek a podobne
KONTAKT noako@post.sk
Adriana

Poslaťod Robert » 27 Júl 2006 13:20

Zdravim Ťa. Šoférov tam náhodou niekde nepotrebujú? Mám C.
Robert

Poslaťod Hosť » 28 Júl 2006 14:42

viem po anglicky prax v stavebnictve desat rokov tesarcina stolarcina atd
Hosť

Poslaťod adriana » 13 Aug 2006 13:22

Chcel by som pracovať v mäsirenskom priemysle v Nórsku.Mám42 rokov ,neviem hovoriť anglicky.
adriana

Poslaťod jozef » 13 Aug 2006 13:29

Adriana, mám 42 rokov, neviem anglicky ale viem robiť v stavebníctve,som vyučený elektrikár ,vlastním VP sk.C,pracujem v telekomunikáciách, chcem pracovať v Nórsku,môže byť aj práca v mäsovýrobe.Príjmem čokoľvek.ďakujem
jozef

Poslaťod adriana » 14 Aug 2006 10:59

Bohuzial, ak chceme predchadzat problemom najlepsie je vediet aspon kominikacne anglicky. nik vas norsky nemoze prinutit hovorit. Realita je taka: najprv jazyk, potom prax.... Zial ani pri najlepsej voli to nezmenim..
adriana
adriana

Poslaťod adriana » 14 Aug 2006 11:02

1 KADERNICKA ANGLICKY HOVORIACA s praxou!!!!! DO NORSKA, CO NAJSKOR.
KONTAKT: noako@post.sk

adriana
adriana

Poslaťod marta » 18 Aug 2006 22:28

Ahoj Adriana,ako je to s opatrovaním chorých ľudí v Norsku?Dokázala by si nájsť prácu pre vysokoškolsky vzdelanú zdravotnú sestru s 15r.praxou?Anglický jazyk-zatiaľ len základy. Poznám aj dobrú kaderníčku,no ovláda nemecký jazyk,angl.základy by zvládla za krátky čas ak by sme mohli spolu vycestovať. Vďaka za odpoveď.
marta

Poslaťod DANIEL » 19 Sep 2006 22:47

CHCEL BY SOM PRACOVAT AKO ZVARAC VO FINSKU.ANGLICKY SA DOROZUMIEM
DANIEL

Poslaťod Hosť » 25 Sep 2006 20:28

straasne vas prosim za info -- kto sprostredkuje pracu vodica autobusu v Norsku, mam nalezitu ( BUS/T-Bus/TIR ) prax + vodicsku prax z Velkej Britanie a.i., dik za kazde info ...

rut@chello.sk
sms: 0905223935
Hosť

Poslaťod Juraj Chudý » 03 Okt 2006 17:05

Hľadám prácu v Nórsku
Juraj Chudý

Ďalší

Späť na Práca v zahraničí

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť