Práca Nórsku [serióznosť ponuky nie je overená]

Skúsenosti s prácou, au-pair, či brigádou v cudzine, tipy ako hľadať prácu v zahraničí

Poslaťod mata a noro » 26 Mar 2007 06:07

ahoj adriana, sme par a chceli by sme pracovat v norsku. priatel je vyuceny masiar , ma skoncenu skolu s vyucnym listom, 8-rocnu prax v odbore, pracoval aj v Nemecku, ja by som brala hocico, vieme trocha po nemecky. ak by sa nieco naslo ozvi sa nam
dakujeme
mobil-0902298870
e-mail 21mata21@zoznam.sk
mata a noro

Poslaťod martin gallo » 01 Apr 2007 15:07

pracujem v skotsku ako masiar vzdi som zhanal pracu v norsku chcem vediet viac mam28rokov
martin gallo

Poslaťod Hela » 10 Apr 2007 19:32

Ahoj,
mam s priateľom zaujem o pracu v Norsku v hotelierstve,na začiatok pomocné práce a tak.Bolo by to možné?
Ďakujem.
Hela

Poslaťod Iveta » 12 Apr 2007 20:49

Ahoj Zuzana,
Mala by som zaujem o pracu v Norsku-najlepsie v blizkosti Osla alebo priamo.
Pracujem teraz v Taliansku, ale Norsko ma velmi zaujalo. Viem sa po anglicky dohovorit-slusne zaklady a po taliansky, polsky, trochu nemecky.Pracovala som v hoteli ako chyzna-7rokov a teraz pracujem v bare akp baristka.
Bola by som ti velmi vdacna, keby si mi poslala nejake adresy zamestnavatelov.
Za info vopred vrele diky.
Iveta

Poslaťod Jaro » 18 Apr 2007 11:55

Hladám sezonnu prácu- na zber ovocia atd. v Nórsku.Ovladam anglický jazyk-pasísvne. Mám 20rokov .
Jaro

Poslaťod Roman » 27 Apr 2007 08:49

Hľadám prácu vodiča c+e 0918495956
Roman

Poslaťod adrriana » 29 Apr 2007 18:48

Ahooj, idem v auguste na rok do Norska na erasmus a moj manzel by chcel ist so mnou, vie niekto poradit nejaku agenciu alebo nejaky sposob ako si zabezpecit dopredu pracu, je to spojar aj ked mam dojem ze uz pracoval vo vsetkom, ovlada nemcinu a zaciname sa ucit norsky aaa ideme do Osla, pocula som vela o nejakej agencii na slovensku co vie vybavit pracu v Norsku ako drevorubac, ale na nete som nenasla, takze ak ma naozaj niekto nejaku info budem vdacan, na oplatku mozem poradit ako je to spracou v spanielsku, uz tu zijem cez desat rokov

dikesssssss paaaaaaaaa

H_adrriana@hotmail.com
adrriana

Poslaťod martin » 08 Máj 2007 19:52

mam 28rokov pracujem 2rok v skotsku ako masiar chcem vediet viac o praci masiari do norska
martin

Poslaťod iveta » 11 Máj 2007 00:46

ahoj adriana.... citam tvoje odkazy a tak sa chcem opytat na moznost nejakej prace v norsku...pracujem v uk..skoro rok.... zila som 11 rokov v usa...anglicky hovorim velmi dobre...mam velmi dobre skusenosti s opatrovanim starych ludi...vies o niecom v norsku?
iveta

Poslaťod Peto » 23 Máj 2007 23:29

Ahoj Adriana, mám možnosť ísť pracovať do Osla ako klampiar a chcel by som so sebou zobrať moju priateľku, práve skončila Obchodnú akadémiu. Neviem ako jej môžem nájsť prácu a potrebujem prosím radu od teba. Angličtinu má celkom dobrú.
Vedela by si mi pomôcť?
Ďakujem
Peto

Poslaťod OLAF » 29 Máj 2007 11:26

NEVIEM CO SA TUNA VSETCI SPOLIEHATE ZE VAM NIEKTO NIECO VYBAVI? TO STE VSETCI NA TOM SLOVENSKU NESCHOPNI? KED CHCETE IST DO NORSKA TAK PREDSA EXISTUJU NEJAKE AGENTURY, JE TUI EURES A HLAVNE TREBA ZAJST PRIAMO NA NORSKE STRANKY KDE JE STOVKY INZERATOV S PONUKAMI PRACE. TAK JA NEROZUMIEM O COM TOTO TU VSETKO JE? TO STE OZAJ VSETCI TAKY NAIVNY ZE CAKATE ZE NEJAKA ADRIANA VAM BUDE VYBAVOVAT PRACU V NORGE AK TU OVSEM JE. A AK JE TAK MA SVOJE PROBLEMY. ÚZ SA NACASE ZOBUDTE A NECAKAJTE ZE VAM VSETKO SPADNE DO KLINA SAMO OD SEBA. TOTO NIE JE KRAJINA HALIGANDA. TAK KTO CHCE IST NA SEVER TAK NECH SI VYBERIE INU CESTU AKO CEZ TOTO FORUM. JE TO TUNA ZBYTOCNE MRHANIE CASU. MAJTE SA.
OLAF

Poslaťod Katka » 30 Máj 2007 12:08

Mily Olaf, kazdy si hlada pracu, ako vie. Myslim si, ze sa ti nejako zdvihol nos, odkedy zijes v Norsku. Ja tiez byvam v Norsku a sama sa pokusam pomahat znamym najst si tu pracu. Okrem toho na finn.no su ponuky v norstine, takze pre nasinca je to o nicom...
A vies, mame demokraciu, kazdy si moze pisat, co chce, kde chce...

Zelam ti krasny den a aj to, aby si ty nebol nikdy v takej situacii, zeby si si musel hladat pracu cez exil!
Katka

Poslaťod katka » 30 Máj 2007 13:22

Hladame si pracu ako par v Norsku opatrovanie,v hoteloch ale aj ine .prosime len serioznich ludi
katka

Poslaťod Martin » 11 Jún 2007 13:30

..chcem sa opytat, da sa najst praca v norsku ak clovek ovlada iba zaklady AJ? Ucim sa AJ ale este nedosahujem uroven na ktorej by som mohol komunikovat plynule. Nemal by som problem sa naucit aj ich domaci jazyk.

Dakujem
Martin

Poslaťod Renata » 12 Jún 2007 11:45

Chcela by som ist s priatelom na letnu brigadu do Norska. Najlepsia by bola praca na farme. Jazdim na konoch a viem sa o ne starat. Ak by ste mi niekto vedeli pomoct, tak vopred velmi pekne dakujem.
Renata

Poslaťod Renata » 12 Jún 2007 11:59

Chcela by som ist s priatelom na letnu brigadu do Norska. Najlepsia by bola praca na farme. Jazdim na konoch a viem sa o ne starat. Ak by ste mi niekto vedeli pomoct, tak vopred velmi pekne dakujem.0905875309
Renata

Poslaťod Zuzana » 18 Jún 2007 18:12

Hladam vyuceneho masiara s velmi dobrou anglictinou na pracu do Norska.Nutna prax min.2 roky, najlepsie zo zahranicia.
Zuzana

Poslaťod OLAF » 22 Jún 2007 19:57

Tak Katka. Nemyslím si že sa mi nejako dvihol nos odkedy som v Nórsku. Ale všetko som si tuná vybavil a zariadil sám krvopotne. Samozrejme že som skúšal nejakú tú pomoc od našich krajanov ale tí mi dali jesne najavo, že nemajú záujem mi pomáhať. Ja tu nechcem nikoho odrádzať ale ak má niekto záujem o tú krajinu tak nech sa v prvom rade učí jzayky. Bude to mať ľahšie čo sa týka hľadania bývania,zamestnania, papierovačiek atď. . A neviem kde chcete hľadať zamestnanie ako nie na nórskych inzertných stránkach. Tak sa držte a poprípade keby niekto niečo chcel sa informovať tak napíšte ak budem vedieť tak helpnem.
OLAF

Poslaťod Milan » 22 Jún 2007 20:42

Nebol do oblb,napiste ci ste tam vobec dakto pracoval,alebo pracujete.Je tomu rok da sa to vyhodnotit.Bolo by dobre tento inzerat vymazat,aby nezavadzal. Milan s Londyna
Milan

Poslaťod Hosť » 23 Jún 2007 09:23

Neda mi musim sa pripojit pracujem v norsku nejaky ten rok ako mesiar stretol som tu vela ludi zo slov. v mojom odbore co ja viem je tu okolo 400 mesiarou cez sezonu no skusenosti su take ze pridu maju vyucni list a to staci no po case nejako nevedia pracovat a kazia druhym prilezitosti nory sa ma pitaju ved nevedia pouzivat nozik a maju vyucni list takze niektory po tyzdni odchadzali domou a zobrali poliakou aj ked mame v norsku ako slovaci co sa tyka mesiarciny vysoky kredit zaciname si to pomaly kazit inac kazdemu prajem nech skusi
Hosť

PredchádzajúciĎalší

Späť na Práca v zahraničí

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť