Práca Nórsku [serióznosť ponuky nie je overená]

Skúsenosti s prácou, au-pair, či brigádou v cudzine, tipy ako hľadať prácu v zahraničí

Poslaťod peter » 26 Mar 2009 21:13

Ž i v o t o p i s

Meno, priezvisko: Peter Roman

Dátum narodenia: 07. 04. 1975

Stav: ženatý

Základná škola: Stará Bystrica, 1982-1989

Stredná škola: Stredná odborná škola strojárska v Čadci, 1989-1993

Odborné znalosti : zváračské preukazy Z-E1; Z-G1; Z-U/P; Z-M1;
Živnostenský list

Iné znalosti: - vodičský preukaz skupiny B
- práca na PC

Doterajšia prax: - zváranie a montáž konštrukcií vo výškach prevažne
v zahraničí (ČR, Izrael, Cyprus)
- Váhostav Bratislava – zváranie konštrukcií
- Skanska Bratislava – zváranie konštrukcií
- predpríprava montáže plynového, železného potrubia
- páličské, likvidačné práce železných súčastí budov a
konštrukcií
- rozličné zváračské práce na Slovensku i v zahraničí
peter

Poslaťod MISKA » 27 Mar 2009 10:58

dobry den aj ja som sa nejako dostala k adecco lenze stale cakam na odpoved ked mam povedat pravdu tak su neseriozny aj nam povedali ze to danove cislo ma vybavit konzultant v norsku a asi to hovoria vsetkym a potom poradte si sami nam ponukli robotu v hydinarnach ako balicky ze tam nepotrebujeme anglictinu lenze bojime sa toho ze ked tam budeme tak si vsetko budeme vybavovat sami a to uz je problem prosim vas o pomoc kto ste robil v hydinarnach v storene dajte mi vediet ako tam bolo a ci ste potrebovali anglictinu diki
MISKA

Poslaťod MISKA » 27 Mar 2009 11:00

dobry den aj ja som sa nejako dostala k adecco lenze stale cakam na odpoved ked mam povedat pravdu tak su neseriozny aj nam povedali ze to danove cislo ma vybavit konzultant v norsku a asi to hovoria vsetkym a potom poradte si sami nam ponukli robotu v hydinarnach ako balicky ze tam nepotrebujeme anglictinu lenze bojime sa toho ze ked tam budeme tak si vsetko budeme vybavovat sami a to uz je problem prosim vas o pomoc kto ste robil v hydinarnach v storene dajte mi vediet ako tam bolo a ci ste potrebovali anglictinu diki
MISKA

Poslaťod Filip » 28 Mar 2009 10:58

Miska nechcem dávať otázku na otázku ale nemám s agentúrami žiadne skúsenosti, keď si chcem zohnať prácu v Nórsku (napr. tú hydinaren ) cez slovenské adecco tak mám prísť k ním do pobočky a spýtať sa nato ? Ja som rozmýšlal že by som to skúsil aj cez nórske adecco lebo mi ang nerobí problém a po nórsky sa už tiež celkom dorozumiem. dík
Filip

Poslaťod p.VANCO » 28 Mar 2009 16:12

dobry den chcel by som sa informovat sme elektrikari partia zivnostnici ...,pracovali sme nemecko ,mnichov kolin ,ale skusili by sme aj norsko
p.VANCO

Poslaťod silvester » 31 Mar 2009 20:54

no neviem, preco zo seba robis takeho mudreho, ked na tych strankach co tu spominas som uz posla nespocetne mnoztvo zivotopisov na pracu do norska a zatial sa z toho nic nekonala.
silvester

Poslaťod Hosť » 31 Mar 2009 21:53

AHOJ ADRIANA nieco som sa chcela opytat ale nefunguje ti ta tvoja mailova adresa, tak ak by si mohla dat taku ktora funguje dakuje,
Hosť

Poslaťod Hosť » 02 Apr 2009 19:23

AHOJ ADRIANA Asi ti fakt nefunguje ta emailova adresa..pozri ma 25.032009 DIK
Hosť

Poslaťod Jozef » 08 Apr 2009 17:21

Reagujem na vasu prac. ponuku v norsku. Posli te mi viac info . Dakujem Peko
Jozef

Poslaťod katarina » 09 Apr 2009 17:35

ahoj adriana, som katarina a mam zaujem pracovat v norsku viem anglicky a mam referencie z anglicka ... moj priatel hlada tiez nejaku pracu tam..
ak by si o niecom vedela prosim ozvi sa na moj email...
mohla by si nam napisat ako je to tam platovo a ako to tam vychadza aj s ubytovanim...
dakujem a pekny den prajeme
katarina

Poslaťod Matúš » 11 Apr 2009 17:46

čaues.aj ja mam zaujem o pracu v Norsku.som vyučený kuchár,no ot ma nebavyý.radšej by som umyval hrnce.5 rokov pracujem v automobilkach,hlavne pre VW.našlo by sa tam pre mna niečo?dohovorím sa tam aj nemecky?
Matúš

Poslaťod lenka » 11 Apr 2009 19:54

čauves všetci. No ako čitam vačšina hľada pracu do Norska. Tak parada aj ja s mojim priateľom sa pridavame k hľadateľom a čakateľom. Totiž čakame už vyše 1 roka v jednej agenture a ozvali sa nam,tak sme sa už zbalili a oni to na poslednu chviľu stornovali. Prosim poradte nam ako inač sa tam dostať. ja viem po anglic.aktivne , priateľ trochu rozumie. bereme hoci čo napr.v hydinarňach,rybolove. Dikez
lenka

Poslaťod Matej Bellay » 12 Apr 2009 15:02

Dobrý deň , chcel by som sa spýtať , či sú ponúkane pozície stále aktuálne. Viem anglicky , asi by som bral pozíciu lešeniar , betonár. Ešte by ma zaujímalo aký je sprostredkovateľský poplatok. Za Odpoveď Ďakujem. Matej
Matej Bellay

Poslaťod Jozef » 22 Apr 2009 10:50

Hladam si pracu aj z kamosom do Norska. Angl. jazyk ovladam pas. Zrucnosti na stavbe , maliarske a lakyrnicke prace, zvaracke skusky mame na CO2, elektr. tig na kov. Vod. opravnenie na C,E. Na vys. voziky.Z pracou v zahranici skusenosti mame, nakolko sme pracovali v UK 2 roky. Nastup mozny ihned.Dakujeme
Jozef

Poslaťod jojo1713 » 24 Apr 2009 07:44

Ja som tiez pravoval 10 mesiacov v Norsku az za polarnym kruhom,1200 km na sever od Osla v meste Fauske. Teraz som doma mesiac,lebo som stade musel odist kvoli krize,ale rad by som sa vratil aj ked nie na to stare miesto. Nori su velmi inteligentny narod a su predovsetkym ludia...viem o com pisem,lebo rok so robil v S. Irsku a tam domaci nejako nevinikaju inteligenciou a privetivostou. Robil som v Norsku zvaraca s certifikatom 135 a 136,ak by mi niekto mohol pomoct,tak vopred dakujem a mozete mi napisat na moj mail...
jojo1713

Poslaťod jojo1713 » 24 Apr 2009 07:46

Ja som tiez pracoval 10 mesiacov v Norsku az za polarnym kruhom,1200 km na sever od Osla v meste Fauske. Teraz som doma mesiac,lebo som stade musel odist kvoli krize,ale rad by som sa vratil aj ked nie na to stare miesto. Nori su velmi inteligentny narod a su predovsetkym ludia...viem o com pisem,lebo rok so robil v S. Irsku a tam domaci nejako nevinikaju inteligenciou a privetivostou. Robil som v Norsku zvaraca s certifikatom 135 a 136,ak by mi niekto mohol pomoct,tak vopred dakujem a mozete mi napisat na moj mail...
jojo1713

Poslaťod duc khanh vu » 08 Máj 2009 09:04

dobry deň
Minulý rok som robil v dansku v pozicii zvaraca mig,mag hladam tu robotu v norsku. alebo robotu v potravinarsky priemysel,mesiarsky priemysel,elektro. priemysel,postar,skladnik,rybarsky priemysel alebo
robotnik vo fabrike atd. ja som slovensky obcan viem po anglicky mierne pokrocile ak najdete hociktoru robotu prosim ozvite sa
Dakujem so srdecnym pozdravom
duc khanh vu

Poslaťod jana » 08 Máj 2009 11:38

mam zaujem o pracu v norsku v hydinarnach. neviete niekto nejaky seriozny kontakt alebo web stranku? Vopred dakujem
jana

Poslaťod miso » 08 Máj 2009 17:40

som v norsku akupracu mi viesponuknut
miso

Poslaťod riso » 14 Máj 2009 11:17

Ahoj nevie mi niekto poradyt ako sa dostat do norska do rybarskeho priemyslu? Vopred dakujem.
riso

PredchádzajúciĎalší

Späť na Práca v zahraničí

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia