Poradil by mi niekto s prácou v zahraničí?  

  RSS

 Mima810
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 3
25/07/2010 10:32  

Hľadám si prácu spolu s mojim priateľom v zahraničí chceli by sme si ísť zarobiť, pretože chceme už spolu bývať a potrebujeme peniaze aspoň na nejaký byt alebo dom. Hľadáme serióznu prácu, kde by sme si naozaj zarobili. Zatiaľ sa nám vôbec nedarí skoro všetky pracovné agentúry pýtajú poplatky a okrádajú ľudí. Nedávno som našla v novinách zber ovocia do Talianska cez Marmarasfruit boli sme rozhodnutí že by sme tam išli ale vysvitlo, že je to klamstvo dokonca to dávali aj v Televíznych novinách. Vždy keď sa nám podarí niečo dobré nájsť je to klamstvo… Chceli sme ísť pracovať aj na Tenerife, lebo tam pracuje aj môj brat ale momentálne je tam kríza takže nám nič nemôže zohnať. Problémom je aj jazyk učili sme sa angličtinu a ovládame ju mierne pokročilo. Popritom sa doma učím španielčinu a niečo viem aj s nemčiny. Našiel by sa niekto kto by nám konečne poradil ohľadom práce v zahraničí? Možte ma kontaktovať na mojom e-mail: href=“mailto:mima810@orangemail.sk“>mima810@orangemail.sk


ReagovaťCitovať
 blaho3
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 8
25/07/2010 13:25  

zavolaj si kamaratovi Vola sa JAno Hudec – zvolen on potrebuje na cca 2,5 mesiaca pary an zber jablk , je to seriozna praca ziadny sprostredkovatel ci agentura . ja som tam bol robil som cez neho je to ok. takze prosim tu je tel . telefon som stiahol pretoze kamos volal ze ma zatial dost ludi . ak bude nieco nove dam sem vediet


ReagovaťCitovať
 Mima810
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 3
25/07/2010 14:08  

díky ti moc 🙂


ReagovaťCitovať
 blaho3
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 8
25/07/2010 20:35  

nemas zaco , pomozem ked mozem aj mne sa dostalo takej to pomoci . je to tazia praaca ale zvladnete to dau sa tam pekne euriky zarobit a more je 27 km kludne sa odvolaj na mna .


ReagovaťCitovať
 Mima810
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 3
26/07/2010 18:32  

Priateľ volal na to tel. číslo a že momentálne ma obsadené a ked bude mať niečo voľné tak zavolá. Chodievaš pracovať dosť často do zahraničia? Kde si všade bol?


ReagovaťCitovať
 blaho3
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 8
26/07/2010 21:29  

no bol som kdekade po europe , teraz som momentalne v taliansku a tirole . dufam ze tu ostanem dlhsie . inak v it funguje stranka STOL .it a tam su inzeraty denne na pracu


ReagovaťCitovať
 ominka
Zaregistroval sa v roku 2015
Príspevky: 2
21/05/2015 16:25  

mohli by ste mi niekto poradiť prácu v zahraničí,hocikde….sme dva páry a jedno dieťa,ktoré by muselo navštevovať školu,brali by sme hocijakú prácu,dakujem


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Práca a štúdium v zahraničí

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.