NÁJSŤ SI PRÁCU V ZAHRANIČÍ ??,ŤAŽKO !!!  

  RSS

 boris
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 30
21/07/2013 9:00  

Dá sa ešte vôbec nájsť práca mimo SR tak aby ma niekto neobabral? Môj názor že už asi nie! Kontaktoval som niekoľko agentúr a všade poplatky administratívne atď. Aj keď už sú zrušené! – http://www.cas.sk/clanok/251197/praca-v-zahranici-agentura-vam-po-novom-nesmie-uctovat-poplatky.html
To už naozaj keď nemám nikoho mimo SR si nenájdem normálnu prácu v Nemecku Rakúsku ??? Do Anglicka už neskúšam kontaktoval som jednu agentúru na meno si nespomeniem povedali mi že nie je potrebné ovládať AJ ale slovanské jazyky ( poľsky,rusky,atď- to ovládam) ale ma to zarazilo že v Anglicku nepotrebujem angličtinu ale Slovančinu .Všade samé podvody nakoniec ostanem v doma v SR v KE a budem zarábať 447 € netto !

VIETE NIEKTO O SERIÓZNEJ AGENTÚRE? ALEBO O SERIÓZNEJ PRÁCI V NEMECKU RAKÚSKU ? DAJTE VEDIEŤ


ReagovaťCitovať
 boris
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 30
23/07/2013 16:25  

Hmm no ako vidím ani tu komunite exil. žiadna sláva. Každý len na seba pozerá čo už Slovák sa nezaprie. Smutné 😥 .


ReagovaťCitovať
 boris
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 30
25/07/2013 17:47  

class=“postlink“ href=“http://www.ponukaprace.de“> http://www.ponukaprace.de tak tuto stranku poslal TomasW123 konecne niekto kto sa ozval… a aspon trochu ndeje ze si najdeme robotu mimo sr 🙂


ReagovaťCitovať
 imhovy
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 4
25/07/2013 21:12  

@boris wrote:

Hmm no ako vidím ani tu komunite exil. žiadna sláva. Každý len na seba pozerá čo už Slovák sa nezaprie. Smutné 😥 .

ak nenapises co chces a vies robit tak tazko ti nieco navrhnut


ReagovaťCitovať
 boris
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 30
02/08/2013 9:07  

@imhovy wrote:

@boris wrote:

Hmm no ako vidím ani tu komunite exil. žiadna sláva. Každý len na seba pozerá čo už Slovák sa nezaprie. Smutné 😥 .

ak nenapises co chces a vies robit tak tazko ti nieco navrhnut

Momentalne pracujem v automotive priemysle – skusenosti – kontrola kvality, obsluha strojov ( lisovaci stroj, flamobaci robot, zlievacia forma atd.) . Mám platný VZV.
Mam skusenosti aj s pracou v zahrade s nastrojmi a zahrad.zariadenim.
Som vyuceny kuchar ale nemam prx( skolska prax 4r. + 4mesiace v restike v Nemecku ako pomoc.kuchar) pracoval som aj ako monter verejneho osvetlenia v Kosiciach.


ReagovaťCitovať
 boris
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 30
02/08/2013 9:42  

a bolo toho aj viac prestriedal som zamestnania lebo žiaľ bohu na SK buď neplatia na čas alebo vôbec, alebo ťa po 3 mes. vyhodia lebo “ znižujeme stavy “ alebo pracuj na čierno -tak som pracoval ako pomocný stolár 1a pol mes. a peniaze doteraz nevidím ( 580eur 😉 ).


ReagovaťCitovať
 robocop28
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 6
03/08/2013 13:23  

@boris wrote:

a bolo toho aj viac prestriedal som zamestnania lebo žiaľ bohu na SK buď neplatia na čas alebo vôbec, alebo ťa po 3 mes. vyhodia lebo “ znižujeme stavy “ alebo pracuj na čierno -tak som pracoval ako pomocný stolár 1a pol mes. a peniaze doteraz nevidím ( 580eur 😉 ).

ja som bol teraz v rakusku cez slovensku firmu ponukali 9 eura v cistom na hodinu po odrobeni mesiaca dal 6.80 na hodinu takzetak 😀


ReagovaťCitovať
 boris
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 30
11/08/2013 9:05  

@robocop28 wrote:

@boris wrote:

a bolo toho aj viac prestriedal som zamestnania lebo žiaľ bohu na SK buď neplatia na čas alebo vôbec, alebo ťa po 3 mes. vyhodia lebo “ znižujeme stavy “ alebo pracuj na čierno -tak som pracoval ako pomocný stolár 1a pol mes. a peniaze doteraz nevidím ( 580eur 😉 ).

ja som bol teraz v rakusku cez slovensku firmu ponukali 9 eura v cistom na hodinu po odrobeni mesiaca dal 6.80 na hodinu takzetak 😀

Aj tam sa to deje! Vsade len oj*eb !!! To uzsi nenajdem pracu normalnu mimo SR? Aby ma niekto neoklamal a nezauctoval si minimalne 300e za bludy…. neverim tomu a to hladam uz 2mesiace a iba bludy a oje*ovacke agent.


ReagovaťCitovať
 robocop28
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 6
11/08/2013 20:46  

netreba ist cez agenturu ak vies nemecky oslov priamo neaku firmu (samozrejme po nemecky) len horsie to bude potom s ubytkom


ReagovaťCitovať
 zelovce
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 3
13/08/2013 17:17  

ja uz hladam asi rok.a najhorsie je je ti ani neodpovedaju na mailli.daju inzerat,napises a cakam ako …/samozrejme hlupak/.zelam ti vela stastia.je to naozaj tazke.


ReagovaťCitovať
 boris
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 30
14/08/2013 13:24  

@robocop28 wrote:

netreba ist cez agenturu ak vies nemecky oslov priamo neaku firmu (samozrejme po nemecky) len horsie to bude potom s ubytkom

to ze uz NJ zabudam nekomunikujem s nikym sem tam oslovim dcerku po nem. ale tak ta sa smeje lebo ma len 7mes. 🙂 agent. uz neoslovujem naco… :-/ ty si z medzeva ?


ReagovaťCitovať
 boris
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 30
14/08/2013 13:26  

@zelovce wrote:

ja uz hladam asi rok.a najhorsie je je ti ani neodpovedaju na mailli.daju inzerat,napises a cakam ako …/samozrejme hlupak/.zelam ti vela stastia.je to naozaj tazke.

no ja uz asi 3mes.minimalne… a tiez uz som sa rozhodol ze pride pride nie tak nie to uz neda sa ist len tak vsade sami o*ebovak !!!!


ReagovaťCitovať
 robocop28
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 6
14/08/2013 13:43  

hej Boris z Medzeva som preco?


ReagovaťCitovať
 boris
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 30
17/08/2013 9:00  

@robocop28 wrote:

hej Boris z Medzeva som preco?

Mám tam známeho 🙂 vo vysnom , takze vies dobre po nemecky?


ReagovaťCitovať
 robocop28
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 6
17/08/2013 9:06  

ja som sa pristahoval z KE ale po nemecky viem dost dobre hladam tiez robotu vonka


ReagovaťCitovať
 Your Europe
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 12
20/08/2013 6:23  

Pre viac informácií ohľadom hľadania si pràce v EU, môžete navštíviť aj stránku class=“postlink“ href=“http://europa.eu/youreurope/citizens/work/job-search/index_sk.htm“> http://europa.eu/youreurope/citizens/wo … dex_sk.htm


ReagovaťCitovať
 boris
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 30
24/08/2013 19:20  

@robocop28 wrote:

ja som sa pristahoval z KE ale po nemecky viem dost dobre hladam tiez robotu vonka

aha no tak pootm fajn. ja zabudam Nj… nepouzivam…


ReagovaťCitovať
 robocop28
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 6
25/08/2013 7:43  

vo stvrtok idem do nemecka (mal by som ist ) mozem ti dat cislo na pani v nemecku rozprava slovensky len tam ti treba auto


ReagovaťCitovať
 boris
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 30
26/08/2013 16:47  

@robocop28 wrote:

vo stvrtok idem do nemecka (mal by som ist ) mozem ti dat cislo na pani v nemecku rozprava slovensky len tam ti treba auto

Ďakujem napíšem ti poštu a tam o tom pokecáme.


ReagovaťCitovať
 boris
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 30
26/08/2013 17:01  

No dalsia skusenost z Rakuskym zamestnavatelom tak ak mate niekto zaujem nampiste tam ale moj nazor ze dost slabo platia…. tu su blizsie info.. co mi zaslala pani disponentka.
DPD – logistik. balíkové centrum

Mesto – NEU ULM

Je to tažsia práca, nakladanie a vykladanie balikov do 35 kg – manuálne !!!

Vek do 35 rokov !

Zárobok 8,19/hod. Brutto.
Netto cca. 950-1000,-/ mesiac plus bonusy za dobrú prácu (50-150 EUR)

Ubytovanie je zabezpečene za poplatok. Hradite si vy : 200 – 300,- EUR

Poplatok za ubytovanie sa strháva z výplaty (z netto zárobku) !!!

Stravu si zabezpecujete sám.

K dispozícii je kuchyňa, WC, sprcha, chladnička. Posteľné prádlo je zabezpečené.

Ubytovanie si mozete aj vy sami zabezpecit.

Prac.smena : 5,00 – 8,00 a 15,00 – 20,00 robi sa rano 3hod. a poobede 5 hod. !!!

Doprava do prace 2x denne je zabezpecena firemným vozidlom – hradíte si (cca. 50-100 EUR z netto zárobku !!! ) alebo vlastnym autom.

Moznost poskytnutia zálohy: 50-100,- EUR po 2-3 odpracovanych týzdnoch.

Pracovné oblečenie si zabezpečujete sám :
oblecenie slušné (ziadne sportové nohavice alebo nízko visiace nohavice) + bezpecnostná obuv.

Doprava do Nemecka – individualne na vlastne naklady !

Nemecky jazyk – zaklady ! Alebo Anglický jazyk.

Firma PSE bude váš zamestnávateľ.
Zamestnaný budete na nemecku pracovnú zmluvu.
Zmluva sa podpisuje na pol roka. 3 mesiace je skúšobná doba počas ktorej nemáte nárok na dovolenku.
Vsetky odvody hradí zamestnávatel (firma PSE).

Ak vas tato ponuka zaujala tak ma prosím informujte.

Nástup priebezne – celorocne !!!

Detské pridavky 180,- / dieta (mínus co poberáte tu na Slovensku)

V prípade zaujmu mi zaslite:
Foto tváre
Kopie dokladov – obciansky a vodicsky preukaz

S pozdravom

PSE Personal Service
Letková Lucia – href=“mailto:slowakei@pse-personal.de“>slowakei@pse-personal.de
Tel.0903 921 701


ReagovaťCitovať
 boris
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 30
28/08/2013 15:21  

Každá agentúra len ojebuje! Kokotina aj tato stránka celá komunita to už nikto nikomu nepomôže len na seba každý pozerá slovač pojebaná!


ReagovaťCitovať
 Hary01
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 296
03/09/2013 5:01  

Boris problem su slovaci…cakat na zazrak cakat ze ten druhy nieco vybavi..namiesto toho pchania penazi keby ste tie peniaze investovali do nemciny v Bratislave na dobrej jazykovej skole ako je goethe institut alebo österreichische institut by ste lepsie urobili..mat slusny zaklad nemciny nar..a posielat zamestnavatelom priamo ziadosti!!!Nie agentury a podobni zmrdi,ale ty a dalsi priamo na zamestnavatelov..naucit sa prebrat zodpovednost na svoje plecia..cakate zazraky od agentur ktore vas len oklamu a tesia sa ztoho,ze je vela takych ako ty,lebo vy zivite svojou neschopnostou agentury a podvodnikov.

Boris chces do zahranicia…ako vies nemecky?


ReagovaťCitovať
 Hary01
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 296
03/09/2013 5:03  

Na internete su stovky inzeratov do Rakuska a Nemecka..to je problem zatelefonovat spytat sa priamo u zamestnavatela na pracu?poslat ziadost?ja v tom problem nevidim….preco si nicite a komplikujete zivot sk agenturami nerozumiem.


ReagovaťCitovať
 Hary01
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 296
03/09/2013 5:06  

class=“postlink“ href=“http://www.oscars.at/betriebe/“> http://www.oscars.at/betriebe/

stranka kde mate azda tisic hotelov v rakuskych svajciarskych a nemeckych alpach plus mesta kde hladaju kucharov casnikov chyzne umyvacov riadu recepcne hausmeistra…kontakty priamo na zamestnavatela nie na agentury!!!


ReagovaťCitovať
 Hary01
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 296
03/09/2013 5:11  

class=“postlink“ href=“https://jobs.mcdonalds.de/index.php/apply/1834703/persoenliche_angaben.0/0″> https://jobs.mcdonalds.de/index.php/app … ngaben.0/0

tu je kontakt priamo na mc donalds mnichov kde rozdeluju potom do ktoreho mc donaldu cloveka daju…treba tento dotaznik online vypisat a odoslat!


ReagovaťCitovať
 kuriatko8000
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 5
23/10/2013 8:41  

ahoj, ja pracujem v mraziarni vo fabrike na balenie masa, a zrovna tu hladame ludi… plat 1000-1200euro, ubytovanie hradi zamestnavatel, vyzaduje sa zakladna znalost nemciny ak by si mal zaujem o takyto typ napis mi mail na href=“mailto:kuriatko8000@azet.sk“>kuriatko8000@azet.sk


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Práca a štúdium v zahraničí

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.