Hľadáte prácu v zahraničí?

Skúsenosti s prácou, au-pair, či brigádou v cudzine, tipy ako hľadať prácu v zahraničí

Hľadáte prácu v zahraničí ?

Poslaťod admin » 27 Aug 2004 01:08

Radi by ste skúsli na vlastnej koži, ako sa žije a ako chutí práca mimo Slovenska? Chcete si prilepšiť, priťahuje vás vidina väčšieho zárobku a ste zároveň ochotní aj čosi obetovať pre splnenie svojho sna? Neviete ako na to a kde začať? Neváhajte a oslovte tých, čo to už skúsili a sú bohatší o vlastnú skúsenosť.
Obrázok užívateľa
admin
Site Admin

Krajina: Slovakia (sk)
Mesto: Bratislava

Poslaťod Peter » 03 Sep 2004 07:23

Čaute,
rozmýšľam, že keď už sme v tej Európskej únii, možno by stálo za pokus poohliadnuť sa za prácou a voľakde inde. Keďže viem vcelku dobre po anglicky, asi by bolo logické začať niekde v anglicky hovoriacej krajine. Internet nie je práve moja silná stránka, tak sa touto cestou obraciam na všetkých, ktorí by mi mohli poradiť, kde začať. Niektorí mi radia, aby som išiel tam (UK, Kanada, USA) a čosi si určite nájdem. No, možno tá neistota ma odrádza. Máte niekto skúsenosť s nájdením si práce ešte pred odcestovaním? Please help your friend, fellows! :-)
Peťo.
Peter

Poslaťod Stevo » 03 Sep 2004 18:01

Ak ti mozem odporucit - napis si dobry CV a posli ho do roznych agentur. Kedze mas zaujem o anglicky hovoriacu krajinu, nemusel by to byt az taky problem. V kazdom pripade velku ulohu hra tvoje zameranie, skusenosti a tomu adekvatne jazykove znalosti. Skus si pozriet linky na niektore pracovne agentury v katalogu tu na www.exil.sk. Pre zaciatok urcite vynechaj slovenske agentury. Mozes skusit oslovit aj priamo firmy, pokial vies o nejakych volnych miestach (kazda solidna firma zvykne volne miesta publikovat na nete), ale cez agenturu je to o dost pohodlnejsie.
Drzim palce a daj vediet ako ti to dopadlo!
Stevo

Poslaťod Mário » 16 Sep 2004 13:28

Mlady sympaticky par si hlada pracu v zahranici najlepsie v Rakusku,Nemecku,Svajciarsku.Hociake pracovnej pozicie(pomocné práce v hoteloch,reštauráciach....).Podmienkou je spoločné ubytovanie. len seriozne prosím, nastup mozny od 1.10.2004 s pozdravom Mário a Lenka.
Mário

Poslaťod Mário » 16 Sep 2004 13:35

hladame si pracu v zahranici najlepsie v Rakusku,Nemecku,Svajciarsku.Hociake pracovnej pozicie(pomocné práce v hoteloch,reštauráciach....).Podmienkou je spoločné ubytovanie. len seriozne prosím, nastup mozny od 1.10.2004 s pozdravom Mário a Lenka.
pomozte prosiiim
tel.00421 903 169 653
Mário

Poslaťod Lydia » 17 Sep 2004 10:59

Mlada a spolahliva zena hlada pracu vo svajciarsku ako oper ,starostlivost o domacnost alebo v hoteloch.
Viem zaklady Nj a zijem vo svajciarsku legalne.
Nastup je mozny podla dohody.
S pozdravom Lydia.
Lydia

Poslaťod Andrea » 14 Okt 2004 21:00

Ahojte,
som 23 rocne dievca, ktore hlada pracu v juznej casti Francuzska ako
au-pair alebo prace v hoteloch a v restauraciach. Som velmi ocarena touto krajinou. Hovorim plynule francuzsky, mam zaklady anglictiny a zacala som so studiom spanielciny. Ak by ste mi mohli niekto pomoct,
mozte ma skontaktovat na mojej mailovej adrese: andriska@belgacom.net
Dakujem vopred,
s pozdravom Andrea ...
Andrea

Poslaťod Barbora » 15 Okt 2004 13:17

Ahoj,
hladam pracu na juhu Francuzska, konkretne Francuzska riviera, v hoteloch a v restauraciach, pripadne ako vypomoc. V pobreznom meste Nice som minuly rok bola na dvojtyzdnovom jazykovom kurze a uplne som si toto mesto zamilovala. Plynule rozpravam anglicky a mam zaklady francuzstiny. Takisto sa dorozumiem nemecky a rusky. No nikdy nevies. Kto by mi vedel nejako pomoct alebo zohnat kontakty, piste na francine_1978@yahoo.fr
Merci,
A très bientôt!
Barbora
Barbora

Poslaťod jani » 01 Nov 2004 14:37

ahoj, hladam pracu vo Svajciarsku,vo francuzskej casti.Vyhovuje mi hociaka praca,no zatial mam skusenosti s pracou na farme.Pracu vo francuzskej casti chcem z toho dovodu,lebo som sa zacal ucit francuzsky,a chcel by som v nej aj pokracovat!kto by mi vedel pomoct,nech pise na mailovu a dresu:katinka@hello.hu Dakujem jani
jani

Poslaťod martin a katka » 05 Nov 2004 18:40

ahoj nasiel by sa niekto kto by nam poradil ako cez koho vycestovat do nemecka alebo nemecky hovoriacej krajiny ako par?dakujem vam za radu
martin a katka

Poslaťod Horizons Recruitment » 09 Nov 2004 12:52

DRIVER C + E (SOFER C + E)
England

GBP 25000 per year.
English essential.

CV in English please to:
talent@horizonsrecruitment.co.uk

WE DO NOT CHARGE CANDIDATES
Some Help with relocation and settlement

HORIZONS RECRUITMENT
00 44 1923 833 699

www.horizonsrecruitment.co.uk
Horizons Recruitment

Poslaťod Horizons Recruitment » 09 Nov 2004 12:53

EXCLUSIVE HOTEL & RESTAURANT CHAIN IN ENGLAND
(VYHRADNE HOTELY A RESTAURACIE V ANGLICKU)
Looking for people with exceptional appearance & personality.
Good earnings and benefits.
Good English Essential.

CV in English please to:
talent@horizonsrecruitment.co.uk

WE DO NOT CHARGE CANDIDATES
Some Help with relocation and settlement

HORIZONS RECRUITMENT
00 44 1923 833 699

www.horizonsrecruitment.co.uk
Horizons Recruitment

Poslaťod Denik » 09 Nov 2004 14:44

Prosim, neporadil by mi niekto, ako najjednoduchsie by som si vedela ziskat info o praci v Rakusku-opatrovanie starsich ludi.
Denik

Praca v zahranici

Poslaťod Jarka a Martin » 13 Nov 2004 19:43

Radi by sme získali podrobné infotrmácie ako postupovať pri získavaní práce v Kanade a zariaďovaní všetkých náležitostí spätých s vybavovaním pracovného povolenia a víz. Vopred ďakujeme a tešíme sa na Vašu prípadnú odpoveď. S pozdravom Jarka a Maťo.
Jarka a Martin

Poslaťod Alena » 17 Nov 2004 17:55

Hladam pracu housekeeping for couple od aprila 2005 v U. K. Ja sa po anglicky dorozumiem ale moj priatel nie. Ak by ste o niecom vedeli, tak mi prosim Vas dajte vediet. Ja som momentalne v U.K. ako aupair.
Alena

Poslaťod jano » 17 Nov 2004 20:33

Caute ... ma niekto nejaky dobry kontakt na zamestnavatela v UK??? najlepsie niekde v restike alebo je to jedno ... najlepsie hned aj s ubytovanim ... vdaka
jano

Poslaťod Michal a Andrea » 20 Nov 2004 20:35

Ahojte... Hladame pracu v zahranici, ovladame anglicky jazyk, mali by sme zaujem o pracu na lodi .. za akékoľvek info budeme povďační ..
Michal a Andrea

Poslaťod Alena » 23 Nov 2004 23:42

Hladam pracu housekeeping for couple od aprila 2005 v U. K. Ja sa po anglicky dorozumiem ale moj priatel nie. Ak by ste o niecom vedeli, tak mi prosim Vas dajte vediet. Ja som momentalne v U.K. ako aupair.
alenie@seznam.cz
Alena

Poslaťod Hosť » 24 Nov 2004 20:58

Sme spolocnost zaobarajuca sa tovrbou internetovych stranok, multimedialnych prezentacii a CMS systémov. Máme bohaté skúsenosti v tejto oblasti aj v Rakusku. Hladame dalsie zákazky a ponúkame províziu za dohodenú zákazku. Ak budete vediet posunut informaciu o nas, resp. ze niekto potebuje nase sluzby - prosim kontaktujte nas na info@styleweb.sk

dakujeme
Hosť

Poslaťod Rasto » 24 Nov 2004 21:01

Ahoj Slovaci v Rakusku. Mam pre Vas vsetkych super ponuku. Problizbne o 3 mesiace sa spusta v Rakusku firma s unikatnym produktom, ktory je urceny na kozdodennu potrebu. Ide o unikatnu vec v oblasti kozmetiky a zdravotnickej kozmetiky.
Nie je to ziaden Herbalife, ani Amway....
Bude sa rozbiehat predajny system MLM a hladame prave Vas, ak ste aspon trochu komunikativny. Vyuzite prilezitost, ste prvi kto sa o tejto informacii dozveda. V rakusku zatial este nieje nikto registrovany.
Vsetky propagacne materialy su uz pripravene v nemcine, takze mozete zacat ponukat znamym, kadernikom, kozmetickym salonom prve produkty a zacat s tzv predregistraciou a v den spustenia sa Vam spusti obrovsky bussines.
Jedna sa iba o 3 produkty. Schvalne nenapisem o ake. Ak mas zaujem, napis mi na oravecra@styleweb.sk a vsetky podrobne info dam zadarmo a osobne. Mozme sa stretnut aj vo Viedni.
Ja som zacal s tymto bussinesom pred tyzdnom, hned ako som sa dozvedel tuto exklusivnu informaciu a mam velmi dobre skusensti a vyse 25 predanych vyrobkov.
Rasto

Ďalší

Späť na Práca v zahraničí

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Yahoo [Bot] a 4 hostia