Hľadáte prácu v zahraničí?

Skúsenosti s prácou, au-pair, či brigádou v cudzine, tipy ako hľadať prácu v zahraničí

Re: Hľadáte prácu v zahraničí?

Poslaťod Hary01 » 08 Máj 2011 09:40

http://www.mcdonalds.at - Freistädter Straße 298, Linz - 0043732 250174
Hary01

Mesto: Basel

Poslaťod krokodil11 » 20 Máj 2011 13:31

Hi som 34rocny a hladam si akukolvek serioznu a dobre platenu pracu v zahranici naj.v stavebnictve.Prax mam,ako obkladac-dlazdic,maliar-natierac montaz rod.domov.Zahranicne skusenosti z Talianska,Korziky,Irska,Australie,Kanady .V pripade zaujmu ma prosim kontaktujte na moj e-mail:cocodrildunde@gmail.com Dakujem...
krokodil11

Krajina: Slovakia (sk)
Mesto: martin

Poslaťod nikusa » 20 Máj 2011 17:15

Ahojte

Sme dve babenky 24 a 22 rocne, momentalne v grecku a surne si potrebujeme najst pracu. nase jazykove schopnosti kamaratka Anglictina, Nemcina a grectina. JA nemcina a rustina ucim sa po grecky dakujem za pomoc
nikusa

Mesto: Nitra

Praca v Nemecku Hamburg

Poslaťod vorel » 02 Jún 2011 12:13

Chcel by som sa opytat ci nahodou niekto nebyva v Hambrugu alebo v blizkom okoli mam tam v plane ist za robotou, zaujimalo by ma aka je moznost si najst pracu napr niekde v pristave alebo nejakych skladoch ked tam idem na slepo, po nemecky sa viem dorozumiet ako tak plus anglicky tiez trocha. Na slovensku som pracoval 2,5 roka v sklade kurierske sluzby UPS. Mam 25 rokov skoncenu vysoku skolu v odbore Inzinierska geodezia a Kataster nehnutelnosti.

MOhli by ste mi dat aj vediet ake su ceny za ubytovanie v nemecku? ci sa viacej oplati ist niekde na hotel alebo zobrat si do podnajmu napr jedno izbovy byt ? mame v plane ist dvaja.

keby bol niekto ochotny a mal zajuem nech mi napise na orlovsky.matus@gmail.com
vorel

Mesto: kosice

Poslaťod porfin » 15 Jún 2011 12:38

Hľadám si serióznu prácu zdravotnícky záchranár alebo sestra na centrálnom príjme .
Som 23 ročná a mám tit. Bc z oboru urgentná zdravotná starostlivosť okrem toho som maturovala na strednej zdravotníckej škole - zdravotnícky asistent/ predtým odbor sestra/, ovládam dobre Aj a 2 roč. prax na traumatológii ako asistentka ako maj niekoľko mesačnú prax počas štúdia v RZP aLZP /sanitke/.

Prípadne by som prijala aj miesto v nemecky hovoriacej krajine /* hoc aj menej odbornú - zatiaľ/ lebo sa iba učím nemecký jazyk, mohla by som opatrovať deti prípadne starých či chorých ľudí alebo aj niečo v nemocnici pokiaľ sa moja nemčina nedostanen na dobrú úroveň

Prosím, len seriózne ponuky

porfin@azet.sk
porfin

Mesto: Bratislava

niekto kto zil alebo zije v usa a je ochotny pomoct

Poslaťod peejay » 16 Jún 2011 11:38

Ahojte..Je tu niekto kto zije alebo pracoval/pracuje v usa a bedel by mi poradit veci ohladom ako si najst job a dostat sa tam alebo neaku overenu agenturu??momentale zijem v Irsku v Dubline...THX..
peejay

Krajina: Ireland (ie)
Mesto: DUBLIN

Poslaťod peejay » 16 Jún 2011 11:56

Ahojte..Je tu niekto kto zije alebo pracoval/pracuje v usa a vedel by mi poradit a bol by taky ochotny pomoct vybavit veci ohladom ako si najst job a dostat sa tam alebo neaku overenu agenturu??momentale zijem v Irsku v Dubline...THX..Pj peejay1@live.ie
peejay

Krajina: Ireland (ie)
Mesto: DUBLIN

STAVBÁRI Hľadáte prácu v zahraničí?

Poslaťod goukconsultants » 20 Jún 2011 20:55

Hľadáme ľudí, ktorí majú skúsenosť s vonkajším zateplovaním budov a vonkajšími omietkami.
Jedná sa o prácu v Škótsku. Práca je veľmi dobre zaplatená s možnosťou pracovať aj celý rok.
Prosím kontaktujte Janu na 00447939532976 alebo 00447527422296, mail@oukconsultants.co.uk
goukconsultants

Krajina: United Kingdom (uk)
Mesto: Bristol

OBRAZY DO USA

Poslaťod constantin » 21 Jún 2011 17:50

Hľadám sponzora, manažéra na usporiadanie výstavy mojich obrazov v USA, prípadne riešenie ich predaja.
Som amatérsky umelec s veľkým záujmom o moderné umenie.
Žijem na Slovensku a doteraz som nemal možnosť žiadnym spôsobom prezentovať svoje diela v zahraničí. Najviac ma zaujíma USA a preto oslovujem niekoho ochotného pomocou tejto stránky.
Ozvite sa, ak Vás zaujíma moderné umenie a máte možnosť pomôcť.
Ocením aj prípadné rady, alebo odporúčania na ďalšie osoby.

Email - patrikberta@ymail.com

Ďakujem za každý prejavený záujem.

Napíšte aj Vy, ktorý máte záujem len zhliadnuť moje diela. Bez problému prepošlem prezentáciu.

Patrick
constantin

Mesto: Lucenec

Poslaťod Peto20 » 30 Jún 2011 17:01

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Naposledy upravil Peto20 dňa 18 Nov 2011 09:02, celkovo upravené 2
Peto20

Mesto: Slovensko

Poslaťod Lubo-FR » 05 Júl 2011 09:44

hľadám niekoho kto by šiel som nou na blind do Francuska po fr neviem ???? nehľadám ludi čo to hneť vzdajú ale bojovníka / čku čo bude bojovať za to aby sa človek uchytil . Preferujem juh FR a Monaco kto ma záujem tak pište mi na email lubo.lenard@post.sk
Lubo-FR

Mesto: Kosice

Poslaťod Kiko28 » 10 Júl 2011 11:32

Ahojte,
je tu niekto, kto by vedel pomoct s pracou :?: :?: :?: Chceli by sme ist s priatelkou do Holandska, ci Rakuska na dlhsiu dobu (min. 1-2 roky). Pracovali sme uz predtym v roznych skladoch a fabrikach v UK. Nemcinu mame obaja zaklady a s anglinou je to uz o nieco lepsie.
Vycestovat by sme chceli do septembra. Dakujem aj za akekolvek uzitocne info.
Mail: Kiko@orangemail.sk
Kiko28

Mesto: Trnava

Poslaťod Peto20 » 20 Júl 2011 15:53

Prosim vas
Peto20

Poslaťod Peto20 » 20 Júl 2011 15:55

Prosím vás piste na tieto diskusne fora pravdu a nie dristy.Niektorý tu pisu hore dole čo ich napadne.
Peto20

Poslaťod Peto20 » 20 Júl 2011 15:56

Prosím vás piste na tieto diskusne fora pravdu a nie dristy.Niektorý tu pisu hore dole čo ich napadne.
Peto20

Poslaťod Eristek » 28 Júl 2011 09:50

Ahojte,
prosim Vás, nenájde sa tu niekto kto by vedel pomoct s pracou.
S priateľkou máme seriózny záujem ísť pracovať, do Rakuska dlhodobo.
Za akékoľvek informácie ďakujem.
Eristek

Mesto: Bratislava

Poslaťod Donina » 30 Júl 2011 19:48

Ahoj ludia, rozhodla som sa, ze si pred poslednym rokom studia dam pauzu a vycestujem do Ameriky, ale agenture to nejako dlho trva a na vlastnu past sa trocha bojim. Lebo mam horko tazko naskrabane uspory a nerada by som ich hodila do vzduchu :) Tak ak by ste vedeli o nejakej praci, alebo o niekom, kto by vedel ozvite sa mi, prosim vas na dominika.csicsvakova@gmail. com. Je jedno v akej casti Ameriky a najlpesie by bolo au pair, alebo nejaka solidna praca. A samozrejme, ak mate nejake dobre rady, mozete ich tam kludne pripisat. Dakujem
Donina

Mesto: Zlate Moravce

Re: hľadáme

Poslaťod mimina » 31 Júl 2011 08:50

čaute , sme 3baby a radi by sme si našli prácu v rakúsku.chcela som zistiť ,či niekto nevie o nejakej robote ,pretože agentúry sú na r.ť.može by ť aj upratovanie alebo niečo podobné.tak dík každemu čo sa ozve
mimina

Mesto: Malacky

Poslaťod zuza77 » 31 Júl 2011 21:31

Nájde sa niekto, kto vie zohnať prácu v Rakúsku?Ponukam aj odmenu po odpracovaní .5 rokov som vykonával stavebné práce interiér,exteriér na živnosť.nemecky sa dohovorím ,vlast.vodičský preukaz ,auto.Tel.0918541811 0908273985
zuza77

Krajina: Switzerland (ch)
Mesto: ruzomberok

Poslaťod Rembraco team » 14 Aug 2011 13:01

Dobry den.

Moje meno je Zdenek Hovanjec, pracujem ako menezer spolocnosti Rembraco Networking a zaroven koordinator pre implemetaciu produktov na trhoch Ciech a Slovenska.

Vas kontakt som nasiel na, pri hladani vhodnych obchodnych partnerov pre spolupracu, rozhodol som sa aj Vam napisat.

Spolocnost Rembraco Networking zahajila svoju cinnost na Europskom kontinente v lete 2010. Od toho casu uspesne posobi vo viac ako 20. statoch, kde ma uz viac ako 48000 spolupracovnikov. Tymto svojim rastom sa stala najrychlejsie rastucou sietou v historii networking marketingu vobec. No este stale je tu sanca aj pre vas, zapojit sa a zabezpecit si velmi atraktivny pasivny prijem. Ak si predstavime o aku velku populaciu – potencialnych klientov sa jedna, urcite pochopite nas zaujem o rozsirenie tejto obchodnej siete.

V tychto dnoch prichadzame aj do Ciech, a na Slovensko s nasim jedinecnym produktom Rembraco Slim. V zasade, ide o doplnok zdravej vyzivy, napomahajuci pri roznych potiazach ci uz s vysokym krvnym tlakom, korekciou hladiny cholesterolu, pri potiazach so zvysenou hladinou glycidov - krvneho cukru pri Diabetes Melitus II (alebo cukrovke typu II), no v konecnom dosledku, je na vacsine trhov kde tento vyrobok distribuujeme, vyhladavany najma koli vyraznemu efektu pri chudnuti.

Rembraco Slim je velmi dobre predajny produkt, nakolko obsahuje jedinecnu formulu, pozostavajucu vylucne z prirodnych substancii. Zakladnou nosnou latkou je prava brazilska kava arabica, ktora mu zabezpecuje vstup do takmer kazdej domacnosti (pretoze kava sa pije skoro v kazdej domacnosti). Dalsie substancie su Garsinia Cambogia a Katechin - extrakt zeleneho caju. (viac o produkte )

Distribucia produktu prebieha vylucne v prostredi sietoveho marketingu, prostrednictvom vlastnej distribucnej siete. Nekupite ho v ziadnej kamennej predajni ci lekarni. Samotne podnikanie prebieha na medzinarodnej urovni (teda bez ohranicenia hranic, statov, oblasti...) plne automatizovane, a to vdaka nasmu affiliate linku. Cim sa dostava moznost aj pre Vas, aj ked nezijete na Slovensku, alebo v Cechach, zapokit sa a profitovat na tomto systeme. Zo strany spolocnosti je zabezpecena plna logisticka podpora, nas spolupracovnik, pokial nema zaujem, sa s tovarom urcenym konkretnemu klientovi, vobec nestretava. Priamy predaj prostrednictvom lekarni, obchodov so zdravou vyzivou, internet shopov, ci podobne, realizovany nie je, ako uz bolo vyssie spomenute. Toto dava nasmu obchodnemu partnerovi vyraznu exkluzivitu na trhu. Nakolko si sam reguluje svoj biznis v prostredi v ktorom posobi.

Prijem nasich spolupracovnikov je ohraniceny iba ich aktivitou. Uz od prveho dna totiz automatizovany system spracovava objednavky vasich klientov a zabezpecuje ich distribuciu, cim s avam okamzite vytvara vas prijem. Uz v prvych troch mesiacoch neraz dosahuju spolupracovnici mesacny prijem na hranici 1000,- euro. Skutocne. Samozrejme ze mame aj spolupracovnikov, u ktorych je to ale aj menej.

Momentalne hladame vhodneho obchodneho partnera pre poziciu Prveho centra pre trhy Ciech, Moravy a Sliezka. Dalej obsadzujeme pozicie Marketing riaditela pre jednotlive staty v ktorych uz siet posobi, pripadne aj novo vznikajuce. Pozicia Prveho centra v prostredi sietoveho marketingu je skutocne velmi lukrativna. Pod prvym centrom sa v danom state buduje cela siet. Teda, vsetky predaje idu cez poziciu Prveho centra, a teda, aj vsetky financne toky. Je zrejme, ze ziskanie takejto pozicie je skutocne lukrativnou zalezitostou. Pozicia Prveho centra moze byt obsadena tak fyzickou, ako i pravnickou osobou. Pozicia prveho centra nijak neobmedzuje teritorium podnikania (primarne sa vsak predpoklada budovanie siete v danej krajine pre ktoru je ustanoveny ako Prvy center). Ku dnesnemu dnu posobi spolocnost Rembraco Networking uz v 22 krajinach nasho kontinentu.

Prvy center priamo riadi siet Marketingovych riaditelov. Prvoradou ulohou tychto je budovanie obchodnej siete do hlbky. Ich pocet nie je nijak limitovany a je iba na obchodnej zrucnosti Prveho centra do akej miery je schopny zvladat ich riadenie.

Spolocnost Rembraco Networking zabezpecuje pre svojich Prvych centrov komplexne zaskolenie a priebezne vzdelavanie v oblasti inetrnetoveho marketingu, nakolko predaj produktu prebieha okrem klasickej formy (door to door), najma na zaklade vyuzitia modernych technologii, co umoznuje aj masivnejsi nabor spolupracovnikov do siete a prekonava obmedzenia v zmysle hrabic jednotlivych statov.

Vazeny obchodny partner.
Zrejme chapete, ze nasim cielom je vybrat najvhodnejsieho kandidata pre danu pozicie. Samotnemu vyberu bude este predchadzat rozhovor kazdeho zaujemcu o tuto poziciu, s pracovnikom vedenia spolocnosti, na urovni Prveho centra so CEO, pre Marketingovych riaditelov s Narodnym riaditelom, resp s uz jestvujucim Prvym centrom danej krajiny.

V pripade ze vas nasa ponuka zaujala, predpokladany termin pre vase interwiev je 1. 8. 2011.

Pre zahajenie spoluprace je potrebne prejst na nasu stranku a registrovat sa. Registracia Vam nezaberie viac ako dve minuty, nasledne vam vsetky dolezite informacie bude spolocnost zasielat priamo na vas mail.

Link pre registraciu: http://www.rembraconetworking.com/?ID=13120

Zdenek Hovanjec
Manazer Rembraco Networking Slovakia
Rembraco team

Mesto: Nitra

PredchádzajúciĎalší

Späť na Práca v zahraničí

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť