Hľadám prácu vo Švajčiarsku

Skúsenosti s prácou, au-pair, či brigádou v cudzine, tipy ako hľadať prácu v zahraničí

Poslaťod Karlek » 10 Júl 2009 21:32

Pràdniny vo Svajciarsku:!! Vy ste jedna Zena,stihla linie a moderna,tiche prirode.
Ja som 174 cm.velky,stihly,mam temperament,nefajciam,ne pijem,moderan,velikodusny.Rabota vo Svaciarsko je mozny.Razumem nieco slovensky.
Ozovi sa skoro.
Karlek

Poslaťod daduska » 11 Júl 2009 15:20

hladam pracu a nic som zatial nenasla kto mi vie pomoct
daduska

Poslaťod daduska » 11 Júl 2009 15:22

kto mi vie pomoct potrebujem surne vo svajciarsku pracu
daduska

Poslaťod Hosť » 11 Júl 2009 15:22

Zostan doma daduska.
Hosť

Poslaťod Hosť » 11 Júl 2009 15:31

www.personalswkservice.sk vam vybavia aj pracu v hotely samozrejme ak mate zaklady nemciny skoly casnik ci hotelovka lahsie sa vam vybavi job.Vela mojich znamich slo cez tuto agenturu.
Hosť

Poslaťod karlos » 11 Júl 2009 16:04

jedine legalne povolenie ma agrojob.sk,a personalserwis.sk.agenturu pod ktorou je Kardos v zivote nechodte,
karlos

Poslaťod laci » 11 Júl 2009 18:42

A este ja mam povolenie, vybavim vsetko...
laci

Poslaťod adriana » 11 Júl 2009 19:06

ahoj, nemohla by si mi dat kontakt na to jazdecke centrum vo svajciarsku? dik
adriana

Poslaťod Albert » 11 Júl 2009 21:55

Hladá niekto(ženskú) prácu vo Švajèarsku? Mail na mna.Fotografia bezpodmiencne.Nemecky Sprache nie je zo dôležitý- je výhoda. Do skora.
Albert

Poslaťod Julia » 14 Júl 2009 00:53

Hlada sa au pair pre rodinu hotelierov vo Svajciarsku .Ide o opateru 2 malych dievcatok. Velmi dobre platove podmienky, ubytovanie a strava je zdarma.Plat je 850 Chf netto mesacne. Nastup v auguste a ide o celorocnu pracu.Zamestnavatel hradi aj zdravotne poistenie. Podmienkou je znalost nemeckeho jazyka, skusenosti s detmi a vek od 19 do 25 rokov.
Julia

Poslaťod XX » 14 Júl 2009 17:51

Hlavne pozor na maximalne sprostredkovatelske poplatky, ak agenturam nedovoli ist vyssie zakon a su nenazranci, tak vam zahlasia ze je tam sprostredkovatelsky poplatok az 100Eur, teda napr. sprostredkovanie 300Eur + registracny 100Eur. Takto to robi napr. agentura gotowork, pri telefonickom kontakte vam vsak povedia ze registracne poptaky neberu. Ale co je podstatne ze nemaju to zverejnene ani na svojej stranke. A este jedna vec Urad prace sa ohana tym ze agentura by mala mat ich povolenie, LUDIA NENALETTE, prave vacsina takychto agentur sa tym ohana, ze ma to povolenie a robia vacsie podvody, ako nejaky sukromnik co vam bez povolenia vybavi pracu cez svoje kontakty niekde v cudzine. Davajte na skusenosti ludi, nie na papier.
REAGUJ NA TÉMU »
XX

Poslaťod XX » 14 Júl 2009 17:52

Frantisek rotny, Nedeľa, 7.6.2009, 11:37
Na Slovenske agentury ludia sa nespoliehajte su to podvodnici nic ine mozno par agentur nieje podvod ja poznam len jednu slovensku agenturu cez ktoru sli moji znami do Svajciarska su tam do dnes.Oslovujte priamo zamestnavatela alebo zahranicne agentury.Da sa ist aj cez slovensky urad prace do Nemecka dva krat do roka su pohovory s nemcom na casnika kuchara mc donald a rozne ine pozicie.Ja som tak siel pred 8r do Nemecka a som tam dodnes.Urad prace odomna za vybavenie nic nepytal,len si musite podklady prleozit do nemciny u prekladatela dva foto.
XX

Poslaťod Hosť » 14 Júl 2009 18:40

AGENTURAM, Utorok, 14.7.2009, 19:39
PANI A DAMI Z AGENTUR KED VIETE O PRACI V ZAHRANICI TAK ZAVRITE KANCLE A TAHAJTE MAKAT VONKU VI TUPCI LENIVY TULENE HEHEHE.......
Hosť

Poslaťod Hosť » 14 Júl 2009 19:12

xx ja som tak siel pred 7r do Nemecka do mc donaldu tak ako Ty vravis nic zato urad prace nechce len prelozene podklady do nemciny.
Hosť

Poslaťod Mirka » 14 Júl 2009 20:50

kamaratka sla cez agenturu www.personalswkservice.sk do Svajciarska.
Mirka

Poslaťod brano » 17 Júl 2009 10:16

.zdravím.....viete mi niekto pomôcť? Hľadám si prácu niekde do hotela alebo restiky vo Svajci, dakujem
brano

Poslaťod Hosť » 17 Júl 2009 10:38

brano hore mas meno agentury tak sa nepytaj uz tolko a rob preto nieco....
Hosť

Poslaťod Karlek » 18 Júl 2009 15:22

Hladàte vy Pracu,alebo chceli ste jednotit mily priatelm vo Svajcarsku spoznat,napisite mi.Moja Mail adres je tu.
Karlek

Poslaťod LUDIA » 18 Júl 2009 16:41

KED VIETE JAZYK CHODTE SAMI A NENECHAJTE SA OKLAMAT AGENTURAM NEPLATE IM ZIADNE POPLATKY NIC...
LUDIA

Poslaťod UDERNIK » 22 Júl 2009 12:57

PROSIM VSETKYCH LUDI KTORY BOLY PODVEDENY AGENTUROU PRACABEZHRANIC ABY SA PRIHLASILI NA TOMTO FORE POPRIPADE NECHALY NA SEBA KONTAKT NETREBA SA BATTOTO IM NEMOZE PREJST PODVODNIKOM LUDIA NENECHAJTE SA ZASTRASOVAT...
UDERNIK

PredchádzajúciĎalší

Späť na Práca v zahraničí

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot], Yahoo [Bot] a 5 hostia