Hľadám prácu v Írsku alebo Belgicku  

  RSS

 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
07/07/2006 7:56  

Srdecny pozdrav z rodnej hrude,vsetkym,co ju opustili pre vidinu lepsej buducnosti.Mame po volbach a vsetci maju strach s Ficovej vlady,aspon tak to prezentuju media a neuspesne politicke strany. Ja vravim,ze Fico si rozhodne nemoze dovolit sklamat svojho volica a konecne ma moznost ukazat,ze nemal len same populisticke reci.
Aj ja premyslam o praci v zahranici,konkretne Irsko alebo Belgicko,potrebujem vsak o moznosti zamestnania v tychto krajinach co-to vediet,takze ak mi viete poradit,tak vopred vam dakujem.Mal by som zaujem o pracu na rok a viac.Krasny den prajem. Vlado


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95217
22/10/2009 15:50  

llllllllllllllllllllllllllllllllllllllll


ReagovaťCitovať
 Weber
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 1
21/10/2010 22:38  

Holandska stav.firma prijme okamzite na rekonstrukcne stavebne projekty do Holandska stav.pracovnikov s vysokou odbornostnou profesiou,s vysokym pracovnym nasadenim a disciplinou. Sme priamy zamestnavatel (ziadna agentura) Reakcie:Tel.0031645013735 , e-mail:agradavel@live.nl


ReagovaťCitovať
 Noro1111
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 3
28/10/2010 14:43  

Ahojte nemániekto ponuku práce som vyučený ako elktromechanik,maturitu ako elektrotechnik,prax,robil som aj iné veci/sklad,výroba,a pod/mám zaujem o hoci čo kde je dobrý plat.som zdatný,nefajčiar,abstinet.


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Práca a štúdium v zahraničí

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.