hľadám parťáka parťáčku  

  RSS

 Lenka88
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 8
08/07/2012 8:00  

Ahojte. 😉
Hľadám niekoho kto by rád vycestoval do Talianska, prípadne do Anglicka. Chcela by som tam ísť robiť au-pair. Budem rada ak sa ku mne niekto z vás pridá 🙂 Z taliančiny už mám základy zvládnuté, anglicky sa dohovorím 🙂 Mám 24 rokov, som z Bratislavy a veľmi ma baví spoznávať nové krajiny a učiť sa cudzie jazyky…lenkamichalikova@centrum.sk


ReagovaťCitovať
 janda
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 4
11/07/2012 13:24  

Ahoj Lenka, ja hladam tiez partaka alebo partacku. Chcela by som ist ale do Anglicka, lebo viem iba po anglicky. V Taliansku chcu skor nemcinu… ja by som isla robit casnicku, aj na Cypre som tak pracovala v 4hviezdickovom hotely, takze prax mam…
Volam sa Jana a mam 24 rokov, som z Trencina…Odist by som chcela v septembri.
Ako si riesis robotu? cez agenturu? tomu by som ja praveze chcela predist, zbytocne vyhodene peniaze, ale ak nebude ina moznost, pojdem aj cez agenturu…

Tesim sa na tvoju odpoved…

S pozdravom Jana


ReagovaťCitovať
 Lenka88
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 8
11/07/2012 18:18  

Ahoj Janka. 🙂
Taliansko ma láka z veľa dôvodov, ale kľudne by som šla aj do Anglicka. A čo sa týka agentúr…Také východisko hľadám preto, lebo sama si neviem rady, pretože som v zahraničí nikdy nerobila. Tak mám obavy. Preto som si hovorila, že radšej si zaplatím, hlavne nech je všetko legálne a nech vybavia všetko čo treba. Ale nemusíme ísť nutne cez agentúru. Musela by som si ešte pozisťovať všetko ohľadom au-pair v UK aby som vedela čo si vybaviť. September by aj mohol byť. A kam presnejšie by si chcela ísť? Ja by som preferovala niečo blízko Londýna, prípadne aj Londýn.Mám tam aj brata.
Bola by som rada keby sme šli spolu. 🙂


ReagovaťCitovať
 janda
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 4
12/07/2012 10:58  

Ahoj Lenka,

poslala som ti sukromnu spravu…


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Práca a štúdium v zahraničí

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.