Hľadám parťačku  

  RSS

 TerezaS
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 8
14/03/2010 13:29  

Ahojte, chcela bysom vycestovat za pracou do zahranicia,napriklad Anglicko alebo Holandsko do skladov, pripadne ine a hladam holku alebo partiu, aby som nesla sama..kto je na tom podobne,ozvite sa,dik 🙂


ReagovaťCitovať
 salamon
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 49
15/03/2010 11:21  

sweas ja som natom tiez tak nejak. radcej by som siel do Holandska. mas uz niejaku konkretnu agenturu? href=“mailto:salamon@azet.sk“>salamon@azet.sk


ReagovaťCitovať
 Andie
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 1
15/03/2010 13:05  

caute, aj ja som na tom podobne 😀 napiste mi na pkc href=“mailto:..Simple_a@azet.sk“>..Simple_a@azet.sk ..a pokecame.. diky 😉


ReagovaťCitovať
 zralok11
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 69
16/03/2010 11:00  

jasne Salamon tebe nedaju tie agenturi pokoj hlavne Kramarčik povedal si tym ženam že maš ich osobne udaje toto su nastrčene osoby Kramarčik ešte aj stym čachruje… 👿 😈 👿


ReagovaťCitovať
 LukasC
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 5
01/09/2010 10:26  

@TerezaS wrote:

Ahojte, chcela bysom vycestovat za pracou do zahranicia,napriklad Anglicko alebo Holandsko do skladov, pripadne ine a hladam holku alebo partiu, aby som nesla sama..kto je na tom podobne,ozvite sa,dik 🙂

ahoj,J J zhanam uz dost dlho nejaku serioznu agenturu ale to tu v SR asi neni mozne…tak keby si mala nejkay tip,tak kludne napis,pa href=“mailto:Ciky007@azet.sk“>Ciky007@azet.sk 🙂


ReagovaťCitovať
 bubuska117
Zaregistroval sa v roku 2014
Príspevky: 2
07/04/2014 19:27  

🙂 😀 ahojjjj,prides mi vhod pretoze aj ja chcem v najblizsych mesiacoch vycestovat za pracou do zahranicia alebo aj skor ,,,,no proste cim skorej a tiez zhanam k sebe daku partacku popripadne partiu aby som nesla sama!ak si este nevycestovala/li a mas stale zaujem prosimta ozvi sa bud sem alebo namoj mail:)budem rada,nezabudni napisat svoj vek.


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Práca a štúdium v zahraničí

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.