hladam niekoho kto by mal zaujem ist niekam do zahranicia  

  RSS

 hitman3012
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 87
18/02/2014 13:14  

zdravim ludia, nwm ci tu niekto je co hlada partaka, rad by som sa k niekomu pridal co by chcel vycestovat do zahranicia, zufalo hladam pracu v SR a nedari sa a mam uz toho fakt dost!!! chcem niekam vypadnut do zahranicia najlepsie nemecky hovoriace krajiny, moja nemcina je skor pokrocilej urovni, ucim sa dalej a chcem svoju nemcinu zdokonalovat v zahranici, som ochotny vycestovat aj cez agenturu na zaciatok mam jednu cez ktoru by sa dalo do skladu, s pani som komunikoval a prisla mi v pohode, taka mila pani, poplatky vopred neberu, je to nemecka agentrura PSE Personal Service GmbH – na tuto agenturu som nenasiel ziadne ohlasy sice ale ani ziadne negativa, tak najskor cez tu by som chcel vyskusat na zaciatok, pokial sa tam otukame trocha, ale ak ma niekto neaku overenu agenturu tak neni problem len nech neodrbavaju, ale aj na vlastnu past by som siel ak by sa nasli ludia co by isli, nemam problem, mam 25 rokov z vychodu SR, nekonfliktny typ, ak by sa niekto nasiel tak najlepsie tiez aby nieco z nemciny ovladal, lebo nwm ci s mojou nemcinou by sme vsetko zvladali 😀 tak aby spolu sme sa doplnali a dorozumeli sa v cudzine :-D…takze ak by mal niekto zaujem napiste mi spravu tu alebo na href=“mailto:hitman3012@azet.sk“>hitman3012@azet.sk, mam tam aj foto na pokeci, potom mozme pokecat na facebooku viac…najlepsie niekto v mojom veku cca 😆


ReagovaťCitovať
 hitman3012
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 87
25/02/2014 12:13  

sme traja a zhaname niekoho kto by mal chut vycestovat do nemecka, ale potrebujeme niekoho kto ma auto…lebo bez auta sa robota hlada tazko, ponuky by aj boli ale pozaduju vlastne auto…tak ak by sa niekto nasiel s autom a chcel by ist, daj vediet…samozrejme benzin atd sa poskladame…


ReagovaťCitovať
 Silvia204
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 6
05/03/2014 10:21  

Ahoj.Tiez by som rada sla robit do zahranicia,ale nemam s kym.Ak ta tvoja ponuka plati este sa ozvi 🙂


ReagovaťCitovať
 Stano1482
Zaregistroval sa v roku 2014
Príspevky: 1
09/03/2014 18:55  

ahojte ja by som tiež išiel,len ako na potvoru nemám auto 🙁


ReagovaťCitovať
 Streetking
Zaregistroval sa v roku 2014
Príspevky: 8
15/03/2014 18:11  

Nic v zlom ale ozval som sa na azete, aj sme si neake spravy vymenili, auto mam velke s dobrou spotrebou, co-to som uz videl a zazil /od severnej Afriky po Norsko/ a v podstate sa nikto z partie priamo a jednoznacne nevyjadril, mam pocit ze nikto z vas este mimo SK nezil a asi chalani neviete co chcete a cakate na zazrak..

Nerypem, to len taky postreh z mojho pohladu pre ostatnych rozhodnejsich aby zbytocne nestracali cas..


ReagovaťCitovať
 hitman3012
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 87
16/03/2014 18:57  

@Streetking wrote:

Nic v zlom ale ozval som sa na azete, aj sme si neake spravy vymenili, auto mam velke s dobrou spotrebou, co-to som uz videl a zazil /od severnej Afriky po Norsko/ a v podstate sa nikto z partie priamo a jednoznacne nevyjadril, mam pocit ze nikto z vas este mimo SK nezil a asi chalani neviete co chcete a cakate na zazrak..

Nerypem, to len taky postreh z mojho pohladu pre ostatnych rozhodnejsich aby zbytocne nestracali cas..

nazdar, hej pisali sme spolu ale pokial viem tak si mal zaujem ist do skandinavie, kde my chceme to nemecko…


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Práca a štúdium v zahraničí

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.