Do Talianska 1.3. Ide niekto ??  

  RSS

 Johanes
Zaregistroval sa v roku 2014
Príspevky: 4
20/02/2014 14:54  

Zdravím kolegovia =) …. chcel by som len vediet ci niekto ma naplanovanu cestu do talianska z Mariannou Sukupovou?? Alebo pozna ju niekto ? Je to cisto sukromna osoba ktora sprostredkovava pracu do Talianska. Diki =)


ReagovaťCitovať
 hitman3012
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 87
26/02/2014 10:24  

nazdar o aku pracu sa jedna?


ReagovaťCitovať
 Johanes
Zaregistroval sa v roku 2014
Príspevky: 4
28/02/2014 12:21  

Malo sa jednat o pracu “ pomocnik okolo hotela „. Ak je to skutocna pozicia.
Ja som bol len zvedavy ci ju niekto pozna a ci niekto ide tiez lebo sme mali ist do Talianska traja tak som chcel najst tych dvoch zvysnych ak neboli vymysleny. A tym som si teraz vobec neni isty.
Lebo pani so mnou prerusila konktakt asi odkedy pochopila , ze jej nedam peniaze za sprostredkovanie dopredu. Jej meno uz tu bolo spominane v tejto komunuite.


ReagovaťCitovať
 hitman3012
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 87
28/02/2014 12:36  

aha…no to je klasika tu na SR vypytat nieco vopred a za nic


ReagovaťCitovať
 Johanes
Zaregistroval sa v roku 2014
Príspevky: 4
08/03/2014 19:29  

Okej nikto bez odpovede nevadi. Kto ju bude hladat najde. Meno Marianna Sukupova , pani zo Skalice. Neverit, nedavat jej peniaze ziadne dopredu pozor nanu !!
Moze sa javit sympaticka ( klam ) ale opak je pravdou. Nic som proti Vam nemal pani Sukupova ak to citate ( sama si zato mozte ) nemozem Vas ale podporovat.


ReagovaťCitovať
 Johanes
Zaregistroval sa v roku 2014
Príspevky: 4
04/07/2014 16:41  

Zdravíčko ľudkovia takže po pár mesiacoch v tichosti keď pani so mnou prerušila kontakt asi náhodou narazila na to čo som o nej napísal ihneď mi od nej prišiel email. Ktorý si dovoľujem tu uverejniť a o ktorom vie , že ho uverejním. Mimo to uviedol som iné meno v mojom nicku aké mám ja skutočne aj úplne iné mesto. Práve aby nevedela kto to písal. Keďže sa mi ozvala znamená , že asi som v tom čase bol jediný komu chcela pomôcť sa postarať o 200e. Dúfam , že som niekomu ušetril tieto peniaze. Slováci držme sa !
Spomínaný email :

Dobrý deň,
píšem Vám ohľadom príspevku,ktorý ste uviedol na sociálnej sieti. Čo sa práce týka, viete dobre, ako to bolo. Na niečom sme sa dohodli a nie z mojej strany to bolo porušené. Nie som tu na vyjednávanie, píšem Vám v dobrom, aby ste tento článok odstránil, inak to budem riešiť inou cestou, trestným oznámením a páčiť sa Vám to nebude. To, že utrpela Vaša pýcha a ješitnosť, za to ja nemôžem. Verím v čoskorú nápravu.

Pekný deň.

Ps.A aby som vysvetlil o čo ide , prerušila kontakt so mnou lebo som jej spomenul tých dvoch ľudí , ktorý mali ísť akože so mnou.


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Práca a štúdium v zahraničí

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.