Hľadám prácu opatrovateľky v Rakúsku

Všeto o práci opatrovateľa - opatrovateľky, vzájomná výmena rád, postrehov a skúseností

Poslaťod Hosť » 27 Okt 2009 13:43

ako vidim, reagujes,takze to IQ....
Hosť

Poslaťod Hosť » 27 Okt 2009 20:01

7.11.2009 obecny urad KRASNY BROD pride pani KALB
Hosť

Poslaťod Dana » 27 Okt 2009 20:07

Ďakujem Ti milý,,anonym,,. Momentálne pracujem v Holandsku. Práca je tu síce dobrá, ale dlhé turnusy a ja mám doma 5 ročného synka so starými rodičmi, preto by som chcela Rakúsko. Ahoj
Dana

Poslaťod Dana » 27 Okt 2009 20:09

takže to IQ máš v nohavičkách
Dana

Poslaťod mira » 28 Okt 2009 10:24

hm pracujem ako opatrovatelka uz dva roky som spokojna az moc skuste agenturu polly nove zamky
mira

Poslaťod Hosť » 28 Okt 2009 10:44

dakujeme mirka
Hosť

Poslaťod Ludmila » 28 Okt 2009 15:21

Mám opatrovatelský kurz, skúsenosti mám aj z domu, pred 2 rokmi som bola v rakúsku ako op cez pána Kacianku. Mám záujem zase vycestovať. Základy nemčiny ovládam.
Môj kontakt 0911 547 252.
Ludmila

Poslaťod mariahackova » 28 Okt 2009 20:18

hladam pracu opatrovatelky moje tel. cislo je 0907781966
mariahackova

Poslaťod Ing. Peter Tomčo » 30 Okt 2009 15:06

Firma TOR-331 s.r.o., Cementárenská cesta 16, 974 01, Banská Bystrica
ponúka nepravidelnú autodopravu na objednávku do Rakúska (prípadne aj iných krajín Európy). Doprava je realizovaná pohodlnými vozidlami Citroen Grand Picasso, Peugeot 407SW a VW Passat. Cena za dopravu na 1 osobu je 10,- EUR/100 km, uplatňuje sa systém vernostných zliav (cenník zašleme na požiadanie), je možná aj dohoda o cene. Max. 4 osoby v aute. Požiadavky na dopravu je nutné nahlásiť minimálne 2 dni vopred do 15:00 hod. Spoľahliví skúsení šoféri, faktúry a príjmové doklady. Tešíme sa na Váš záujem a budúcu spoluprácu. Kontakt: Orange: +421 917 451 639, e-mail: tor331@gmail.com.
Ing. Peter Tomčo

Poslaťod Hosť » 30 Okt 2009 15:52

Ja hladam opatrovatelku na Slovensku a nemozem ziadnu najst. Som ochotna platit tak ako v Rakusku a i tak nemozem nikoho najst. Preco?
Hosť

Poslaťod Hosť » 30 Okt 2009 17:04

Napíšte miesto a kontakt a určite niekoho nájdete.
Hosť

Poslaťod hella » 30 Okt 2009 17:12

Mirka - možno, že tá agentúra POLLY je dobrá, ale ked som jej povedala, že som od Košíc, tak povedala že nemôžu ma zamestnať, lebo oni len z okolia N.Zámkov berú opatrovateľky, lebo oni nebudú na nikoho čakať, hoc som povedala, že tam prídem o deň skôr, lebo nedaleko býva dcéra, nie to neprichádza do úvahy - no strašne milí boli to Ti poviem. Možno, keby som s ňou hovorila madarsky tak by to bolo išlo, či snád sa mýlim.
hella

Poslaťod Hella » 30 Okt 2009 18:04

ty este nerobis?To nemyslis vazne.
Hella

Poslaťod hella » 30 Okt 2009 20:12

predstav si že nie - hádam všetky agentúry som obvolala, každá chce len zaplatiť - no nechcem zase zadarmo ale 700 alebo 800 eur - začo preboha chcú? a tie najnovšie agentury ako včera som dostala email - z Vranova že nová agentúra v Rakúsku ale samí Slovák - 800 eur na rok im treba zaplatiť, 200 hned po príchode do AT - ešte som nezarobila a už mám zaplatiť - povedal, že oni mi vybavie všetko od živnostenského až po rodinné, odvezú ma až pred dom a nazad domov - reku ok - ale ved to si môžem aj sama po prvé - a po druhé ani pri najhoršom scénari to nemôže stáť 800 eur. Je to hrozné, čo už si tí ľudia dovoľujú - každý pozerá len na vlastné vrecko - a takto ryžuje väčšina šikovnejších tzv.opatrovateliek. Viem, že je ťažko si zohnať stabilnú prácu v AT pri tom pretlaku všelijakých opatrovateliek, nechcem to ani zadarmo ale dať sa zdierať nejakej narýchlo kvasenej agentúre tak to nie.
hella

Poslaťod pre miru 28.10. » 30 Okt 2009 21:49

Zdravím! Ja som tiež robila v agent.Polly, no tam som zarobila len 44+1/deň. Pred dvoma rokmi som od nich odišla, lebo som dostala lepšiu ponuku, a tento rok na jar ma predvolali na krim.políciu ako svedka na výsluch proti ag.Polly pre daňový podvod. Takže radšej to rozmyslite - to je len môj názor!

Gaby
pre miru 28.10.

Poslaťod Hosť » 30 Okt 2009 23:07

slovenskym agenturam neverte.ani slovenkam co chcu zarabat na niekom.
Hosť

Poslaťod opatrovatelka na slov. » 31 Okt 2009 15:48

pekny den mozem vam pomoct s opatrovanim mozte sa mi ozvat na mob.0903231814
opatrovatelka na slov.

Poslaťod Denisa » 31 Okt 2009 17:01

Hladam pracu ako opatrovatelka v Rakusku,som cerstvou absolventko u opatrovatelskeho kurzu,nemcinu ovladam mierne pokrocilo,praxovala so len na Slovensku,ak by mal niekto zaujem tak napiste
Denisa

Poslaťod Hana » 31 Okt 2009 20:36

hladam si pracu ako opatrovatelka . Odbornost mám .Nemusí to byt len v rakusku.
Hana

Poslaťod jela » 01 Nov 2009 14:57

Guten Tag.
Von 20.11.2009 suche ich eine Arbeit als die Pflegerin oder die Gespielin zu alter mobil die Alleinstehende (ohne Tiere), in Wien oder nähe Wien. Ich biete alle Haushaltarbeite. Ich bin die Vertrauensperson. Ich habe einen Pflegekurz, Fundamentdeutsch (ich vervolkomme mich ständig). Ich habe das Interesse um über legale Arbeit. Ich habe keine Gewerbe und habe auf 1 Wochen Turnus arbeiten. Danke schön für Ihre Antwort.
Ich erwarte das Anbot direkt von Austria. Danke a wünsche schönen Tag.
jela

PredchádzajúciĎalší

Späť na Práca opatrovateľa - opatrovateľky

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia