Hľadám prácu ako opatrovateľka v Rakúsku

Všeto o práci opatrovateľa - opatrovateľky, vzájomná výmena rád, postrehov a skúseností

Hľadám prácu ako opatrovateľka v Rakúsku

Poslaťod zuzana » 01 Dec 2006 14:22

ahojte hladam pracu v rakusku ako opatrovatelka starsich ludi.viem varit mam vodicky preukaz,postaram sa aj o domacnost ako i choreho cloveka.nemecky sa dohovorim.skusenost mam starala som sa o nevladneho pacienta.mam 23rokov.prosim posielajte ponuky len seriozne
zuzana

Poslaťod pani szaboova » 19 Dec 2006 15:12

okamzita praca v rakusku pri hraniciach v hainburgu ako opatrovatelka starych ludi na turnusy
pani szaboova

Poslaťod Hosť » 20 Dec 2006 19:57

Zdravim Vas
Mala by som zaujem o pracu opatrovatelky v Rakusku. Volam sa Anka ,mam 38 rokov, kurz opatrovatelstva, kurz NJ- dorozumiem sa. Viem varit, piect, ovladam domace prace. Mam vodicsky preukaz a som nefajciarka. Pracovala som ako opatrovatelka v Rakusku. Ak mate o moju ponuku zaujem prosim kontaktujte ma .
Prajem pekny vecer Anka
tel. 0907 581 491
mail : brecikpeter@orangemail.sk
Hosť

Poslaťod Anka » 01 Jan 2007 12:10

Mam zaujem o pracu opatrovatelky v Hainburgu,ked je to este aktualne. V Rakusku pracujem uz 3 roky ako opatrovatelka starsich ludi. Mam prax aj nemecky jazyk ovladam na komunikativnej urovni. Dakujem
Anka

Poslaťod eva » 13 Jan 2007 14:32

Nevedel by my niekto sprostredkovat pracu opatrovatelky do rakuska.Za pomoc sa odmením moj miel : proscakova.e@azet.sk
eva

Poslaťod edita » 16 Jan 2007 09:13

hladam prácu opatrovateľky,mám 24 rokov a opatrovateľský kurz
edita

Poslaťod miska » 16 Jan 2007 18:07

Hladam pracu ako opatrovatelka starych ludi v Nemecku alebo Rakusku. Mam zdravotnu skolu ako zdravotna sestra Nemecky jazyk ovladam. Bola som uz Rakusku aj v Nemecku opatrovat. Vopred dakujem kontakt na mna 0907 662 612.
miska

Poslaťod Silvia » 22 Jan 2007 14:08

Kto mi pomôže nájsť si prácu ako opatrovateľka,z nemčiny mám len základy.Viem výborne variť,piecť rada upratujem.Vychovala som dve deti.Pomáhala som pri opatere starých mám a svokrovcov.Nastúpiť môžem ihneď.Nejako sa už odvďačím - dohodneme sa.
Silvia

Poslaťod pre:pani Saboová » 22 Jan 2007 14:12

Mala by som záujem o vašu ponuku.0915510165,bodnarovas@centrum.sk
Opatrovateľka - Rakúsko.Nastúpiť viem ihneď.
pre:pani Saboová

Poslaťod SUNSET » 25 Jan 2007 13:39

Dobrý deň milé opatrovateľky, som z agentúry, ktorá sprostredkováva prácu do Nemecka. Máme dosť voľných miest a stále hľadáme nové sily.
Potrebné sú skúsenosti a nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni.
Ozvite sa nám na e-mail alebo na telefónne číslo 02/52634607 alebo 02/52492948

S pozdravom SUNSET Blvd.

Sme seriózna agentúra a naše opatrovateľky posielame do Nemecka už tri roky.
SUNSET

Poslaťod mira » 25 Jan 2007 17:28

dobrý deň, prosím, je ešte aktuálna ponuka práce do au?
ˇďakujem
mira

Poslaťod Anna » 31 Jan 2007 19:19

Zdravím všetkých.

Chystám sa na prácu do Rakúska ako opatrovateľka, aspoň to plánujem. Čoho by som sa mala vyvarovať a nemôže mi niekto poskytnúť nejaké aktuálne voľné miesta /bez agentúry/. Ďakujem
Anna

Poslaťod Hosť » 05 Feb 2007 21:09

. Mám záujem o opatrovanie starých ľudí. Mám opatrovateľský a nemecký kurz ktoré môžem poslať e-mailom. Mám skúsenosti, bola som vo Viedni kde som sa starala o staršieho pána ktorý bol na vozíku. Možný termín odchodu 20. 2. 2007. Tel: 0903 496 429.
S pozdravom
Gebeová
Hosť

Poslaťod anna » 09 Feb 2007 22:07

Dobrý večer,chcem sa Vás opýtať na Váš inzerát na prácu v Rakúsku.Keď
že som nezamestnaná,bolo by to mojím východiskom.Momentálne chodím na kurz Nemčiny. Ide o prácu opatrovateľky.Mám skúsenosti s chorými ľuďmi. Je potrebné mať aj kurz opatrovateľstva?
A ako je to vlastne zabezpečené,je to cez niejakú agentúru a aký je poplatok za sprostredkovanie. Budem rada, ak mi odpoviete.Ale nastúpiť by som mohla až v Júni. Vopred Vám ďakujem Anna
anna

Poslaťod Veronika » 24 Feb 2007 10:00

Dobrý deň, mám 40 rokov a súrne si hladám prácu opatrovatelky starého človeka v Rakúsku - aj v menšej dedinke blízko hraníc. Mám bohaté skúsenosti v oblasti opatrovania (13 rokov som opatrovala starého otca). Ovládam aj maďarský jazyk, v nemcine som zaciatocnícka – som ucenlivá. Medzi moje silné stránky patrí prispôsobivosť, komunikatívnosť a ochota pomôcť v čomkoľvek - domáce práce, varenie, pečenie (varím vinikajúco) ..... :)
Veronika

Poslaťod zuzarak » 10 Mar 2007 15:23

hladam pracu patrovatelky v rakusku
zuzarak

Poslaťod alzbeta » 16 Mar 2007 18:14

DOBRY DEN ,REAGUJEM NAS INZERAT .MALA BY SOM ZAUJEM AKO OPATROVATELKA V RAKUSKU . MAM SKUSENOSTI U ZS OPATROVANIM STARSICH OSOB AJ MUZOV.MOJE VEDOMOSTI CO SA TYKA JAZYKA SU PASIVCNE A JEDNA SA O NEMCINU.MAM DOKONCENY OPATROVATELSKY KURZ,VYCESTOVANIE ZA PRACOU JE MOZNE KEDYKOLVEK.AK BY STE MALI ZAUJEM PROSIM KONTAKTOVAT MA NA TELEFONNOM CISLE 0918 165 423 S POZDRAVOM OSTAVAM RISPANOVA.DAKUJEM.
alzbeta

Poslaťod betka » 19 Mar 2007 11:04

reagujem na vas inzerat mala by so mzaujem pracovat ako opatrovatelka v rakusku pripadne aj v nemecku .. mam s tym uz skusenosti a mam aj opatrovatelsky kurz.. ak by to bolo este aktualne prosim kontaktujte ma telefonnom cisle 0918 165 423 dakujem s pozdravom Betka
betka

Poslaťod monika » 21 Mar 2007 16:55

dobry den reagujem na vas inzerat o pracu opatrovatelky mam 28 rokov, ovladam nemcinu, dorozumiem sa, mam SOS odbor opatrovatelka
tel 0908 098 265 jakubikova
monika

Poslaťod lubomir » 22 Mar 2007 12:13

sprostedkujete pracu pre dipl. fyzioterapeuta ? bez varenia, cvicenie, rehabilitacia pre ludi po urazoch, resp. po chorobe. 11 rocna prax, nemecky - na urovni strednej konverz.
lubomir

Ďalší

Späť na Práca opatrovateľa - opatrovateľky

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 1 hosť