Hľadám prácu ako opatrovateľka v Rakúsku

Všeto o práci opatrovateľa - opatrovateľky, vzájomná výmena rád, postrehov a skúseností

Poslaťod k Mery Agency » 25 Júl 2009 20:48

pani Mária Bíla nemá v živnostenskom oprávnení žiadnu činnosť SPROSTREDKOVANIE ZAMESTNANIA ZA ÚHRADU - viď.živnostenský register SR ....škoda ďalej pátrať...
k Mery Agency

Poslaťod kometa pre Dysanu » 26 Júl 2009 10:42

neviem najst tu 1. z agentur, beru za sprostredkovanie?Diky
kometa pre Dysanu

Poslaťod kwikwi » 26 Júl 2009 11:18

ahojte.prosim vas v akom rozsahu ma byt opatr.kurz?mam moznost tu v cechach cez akademiu vzdelavanie,ale ma rozsah len 160 hodin.je to dost?zalezi na hodinach,alebo platia vsetky kurzy.dik
kwikwi

Poslaťod Hosť » 26 Júl 2009 11:31

ces cerveny kriz je rozsah 226 hodin zda sa mi ze zalezi na hodinach
Hosť

Poslaťod katrena » 26 Júl 2009 11:37

kurz musí byť akceptovaný na území Rakúska- najprv zistiť
katrena

Poslaťod pre kometu » 26 Júl 2009 11:46

1. http://www.zeitbetreut.at/ - nic sa neplati
2. http://www.pflege-rundum.at/ - nic sa neplati
pre kometu

Poslaťod Hosť » 26 Júl 2009 12:15

Mery Agecy pracuje pre JOMU poplatky sa platia JOME.
Hosť

Poslaťod pre DI » 26 Júl 2009 12:33

PFLEGE ZU HAUSE t.c.00436506209489 , 0903262355 , 0911262355
Ošet.46-50€,zdr.ses.51-56€ netto.Poplatok ošet.350€,zdr.ses.450€ za rok.
pre DI

Poslaťod jjjjj » 26 Júl 2009 13:21

Ved v JOMA su ine podmienky ako slubuje Mary Agency.Ako moze M.A. ponukat vic nez JOMA,ked vraj pracuju pre nich?
jjjjj

Poslaťod jjjjj » 26 Júl 2009 13:38

Asi bude lepsie na M.A. zabudnut
jjjjj

Poslaťod DI » 26 Júl 2009 13:47

Tak to určite radšej na M.A zabudnut lebo zrejme je to zas jedna z tych lepšich agentur.
DI

Poslaťod Hosť » 26 Júl 2009 14:15

Moja znama išla cez M.A. papiere jej posielala JOMA.Pracuje v Rakusku cez JOMU.Čakala za rodinou pol roka.
Hosť

Poslaťod DI » 26 Júl 2009 14:28

Tak to je pekne dlho,no JOMA ma vraj aj strašne podmienky.
DI

Poslaťod pre DI » 26 Júl 2009 14:35

co su podla teba strasne podmienky?
pre DI

Poslaťod DI » 26 Júl 2009 14:45

Ja osobne s nimi skusenost nemam,ale mam zname ktore cez nich boli a nedopadli najlepsie.Maju aj vysoke poplatky a naslubuju aj nemožne a su to len basničky.
DI

Poslaťod pre DI » 26 Júl 2009 14:47

265€ na rok je vela?
pre DI

Poslaťod Hosť » 26 Júl 2009 15:18

265€ k nim ešte poplatok za vybavenie živnosti,prerušenie živ.popl.Všetko zaplatiť po prvom turnuse . Keď nie si spokojna s rodinou za ďalšiu rodinu 70€.
Hosť

Poslaťod Hosť » 26 Júl 2009 15:23

tej, ktorá tu píše, že JOMA má strašné podmienky - prečítaj si, koľko berie JOMA a koľko ostatné agentúry, to po prvé - po druhé-hovorila som, že sa treba obrátiť priamo na JOMU - ak ideš cez tých sprostredkovateľov na Slovensku /Mery Agency a pod.PLATÍŠ AJ IM!!!/ tak nenariekaj, že je drahá, ak čakal niekto pol roka, asi nehovoril nemecky bohvie ako, že vraj strašné podmienky - vybavia živnosť, zmluvu s rodinou, poistenie, pripoistenia ak chceš, zaujímajú sa o daňové,s papiermi-evidenciou, ktorú musíš asko opatrovateľka viesť tiež pomôžu ak dohodíš ty dobrú opatrovateľku, dostaneš bonus 100 eur, nemusíš sa trepať na pohovor, alebo tzv. skúšky, vybavia to po telefóne, po telefóne poradia ak potrebuješ - TAK TO SÚ PODĽA TEBA STRAŠNÉ PODMIENKY ? Rada by som vedela, čo nemožné nasľubovali a nesplnili ? OPAKUJEM - PRIAMO NA AGENTÚRU - a nepíš, čo si nezažila ale len počula, akoby si nevedela, ako sa aj ženy navzájom klamú - ešte si necestovala nejakým tým "taxíkom" do Rakúska ?
Hosť

Poslaťod Hosť » 26 Júl 2009 15:29

ešte k tej JOME - prečo sa tu bavíme len o nej ? - je kopa iných - stačí vedieť nemecky, počkať si na vhodné miesto a vybrať si - alebo sa naučiť nemecky . A ako napísala Zuzana na inej téme - zobuďte sa, v Rakúsku nečakajú len na Vás - sú tu Rumunky, Poľky a najnovšie Bulharky a Ukrajinky za 700-1000 na mesiac a niektoré tie Bulharky hovoria nemecky ako keď bičom plieska !!!!!!
Hosť

Poslaťod KLara » 26 Júl 2009 15:40

tak to je pravda, že nám tu prichádza veľká konkurencia.treba len skúšať a hlavne fakt vedieť nemecky.sú veľké sťažnosti od rodín, kde sú opatrovatelky, ktoré nevedia po nemecky a potom vznikajú problemy.ja som mala striedačku, ktorá strašne zle hovorila nemecky a navyše si potom domýšlala hlúposti, lebo nikdy nepochopila pointu a vznikali tam veľmi veľké problemy.
KLara

PredchádzajúciĎalší

Späť na Práca opatrovateľa - opatrovateľky

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 2 hostia