Opatrovateľstvo alebo au-pair v krajinach s AJ  

  RSS

 Alena67
Zaregistroval sa v roku 2014
Príspevky: 1
01/04/2014 20:37  

Zdravim vsetkych na tomto fore. Som tu nova a uplne po prvy raz chcem skusit pracu vonku ako opatrovatelka alebo au-pair. Mojou jedinou vyhodou je vyborna anglictina – vdaka mojmu pobytu v Kanade pred rokmi… Teraz baba v agenture robila so mnou jazykovy test a povedala mi, ze jej bolo velkym potesenim so mnou hovorit : ) Dalsou vyhodou je, ze mam vrodenu empatiu, vztah k detom i k starym ludom. Citim, ze by som sa vsetko rychle naucila. Vy, ktori pracujete alebo ste pracovali vonku mi snad poskytnete dobre rady aby som uvazovala triezvo a hlavne vedela si dobre vybrat. Zatial som navstivila agenturu Atena (davali letaky na Profesia days) a mam jednu znamu v UK, ktory by mi mohla pomoct dohodit nieco s opatrovanim deti. Uvitam kazdu dobru radu a najma aktualne info o situacii v UK a dalsich anglicky hovoriacich krajinach. Vopred dakujem.


ReagovaťCitovať
 DetsMarie
Zaregistroval sa v roku 2014
Príspevky: 17
24/04/2014 12:05  

Ahoj,
já jsem taky hledala rodinku a nakonec jsem našla rodinku na internetu (:3ufoahpn] http://www.aupair-village.com/cz/aupair-village-matching:3ufoahpn]) – pripadlo mi to pohodlnejsí a hlavne se mi nechtelo platit agenture. Na aupair-portálech je registrace zdarma a funguje to uplne jednoduše – založis si profil, vyhledás si kandidáta z online-katalogu a pak svého favorita jen kontaktujes. Ja jsem si tam našla super rodinu, která splnovala vsechny moje pozadavky 🙂 Tak doufám, že taky budes mít štěstí 🙂 😉


ReagovaťCitovať
 daluska
Zaregistroval sa v roku 2014
Príspevky: 1
18/05/2014 22:04  

Zdravim,ak este stale hladas,ozvi sa mi na href=“mailto:email-mitunikovamagdalena@gmail.com“>email-mitunikovamagdalena@gmail.com 😉


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Práca au-pair

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.