Žije niekto aj v Japonsku?  

Stránka 1 / 2 Nasledujúca
  RSS

 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
28/11/2006 6:19  

Napiste kde zijete v Japonsku alebo sa ucite. Nas slovakov je tu vela a je prijemne si pokecat z novymi ludmi a vymienat si zazitky.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
02/12/2006 22:20  

juuj, keby som tak uz aj ja mohol taketo nieco napisat… tak rad by som sa dostal do japonska ale uz vyse dvoch rokoch patram ako sa tam dostat……. poradte niekto. neviem ako si najst pracu , neviem ako tam ist………. dajte niekto prosim nejaky typ alebo nieco……
za kazdu radu budem povdacny.

Marcel, 23 rokov


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
13/12/2006 13:25  

Ahoj Tina, poznas aj nejakych chalanou slovakov v japonsku alebo vacsinou iba baby. Nemam moc prehlad no robia prevazne vsetci hostess.?
dik za reakciu
zeno


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
13/08/2007 21:14  

v novembri cestujeme do Japonska. Hľadám rodáka ( alebo nejakého Čechoslováka ), ktorý by nás informoval, prípadne sprevádzal za uplatu.
Ďakujem za každé info alebo typ.

Rudo


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
07/09/2007 10:03  

Ahojte,
ja zijem v Japonsku,ak je tu nejaka baba,ktora je tu tiez nech sa mi prosim ozve na email,budem velmi rada.vdaka.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
06/01/2008 18:01  

Ahoj, ja som bola v JP už 5 x , mám tam priateľa a od leta tam budem už nastálo. Ako dlho si už v JP?


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
18/05/2008 20:54  

Ahoj, ja tam idem o mesiac spievats kapelou:-)


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
18/05/2008 20:55  

Ahojte…..o mesaic idem do japonska nedaleko mesta Hirosima, tak ak by ste niekto mali zaujem, tak sa ozvite, budem len rada:-)))


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
31/01/2009 22:31  

niekto v japonsku:prosim vas poradte mi ako tam ist pracovat ako hosteska cez nejaku slovensku agenturu.velmi tam chcem ist .. href=“mailto:nanami87@azet.sk“>nanami87@azet.sk


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
08/02/2009 22:06  

Ahojte …. patram po tom ako sa dostat do Japonska pracovat. Chcel by som pracovat v hoteli kvoli skusenostiam. Chcel by som odist na zaciatku roka 2010. Ak by ste mi s tim mohli pomoct budem velmi rad 🙂 Vdaka


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
10/02/2009 15:04  

tina, co tym myslis, ze nas Slovakov je tu vela? to je kolko? bezne pocut slovencinu na ulici? inac tiez by ma zaujimalo, kolki su chlapi :o)


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
22/03/2009 15:56  

ahoj zlatko dufam že nejdeš pracovat do Iwakuni je to pri Hirošime je to podla mna strašny pajzel. Pracovala som tam a už by som sa tam nikdy nevratila .Skôr v Hirošime.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
19/04/2009 13:48  

Ahojte, je ťažké slovami vyjadriť ako vám závidím, že žijete v Japonsku.

Chcem sa spýtať, akú tam máte prácu? A je ťažké pre Slováka nájsť si prácu tam? Uznávajú aj slovenské vysoké školy?
ÄŽakujem a držím vám palce 😉


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
19/04/2009 13:50  

Ahojte, je tazke slovami vyjadrit ako vam zavidim, ze zijete v Japonsku.

Chcem sa spytat, aku tam mate pracu? A je tazke pre Slovaka najst si tam pracu? Uznavaju aj slovenske vysoke skoly?
Dakujem a drzim vam palce 😉


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
23/04/2009 15:53  

Ahoj Nich , ja som tu pisala asi pred rokom. To som v Jp este nebola , lebo som chodila na Slovensku na VS . V maji som mala svadbu s japoncom , v mesiaci jun som poromovala a hned po promociach som letela do JP, kde sa mi v septembri narodilo babatko …. Moj syn uz ma sedem mesiacov a ja uz pomaly zacinam rozmyslat nad pracov . Zacala som aj hladat . Kedze som chodila na Slovensku ,na Pedagogicku fakultu , tak som hladala pracu v oblasti skolstva . Bala som sa ,ze slovensky vysokoskolsky diplom mi tu bude nazmar , ale prave naopak . Akceptuju ho aj tu . Staci si ho len dat prelozit v Japonsku na Slovenskom velvyslanectve . Japonske velvyslanectvo na Slovensku takuto moznost neponuka , pretoze nema ludi , kt. by ti mohli diplom prelozit . Ale poprosit o prelozenie diplomu by si mohol aj Slovensko-japonsku obchodnu komoru , ktora je v Ba , tam aj prekladaju .
…. Nich je mi ta vsak luto ,ze tuzis ist do JP a nedari sa ti tam dostat . Dievcata to s pracov v JP nemaju tazke , lebo vela agentur ponuka pracu hostesky , pricom zaroven vybavi pracovne viza . Ale taktiez existuje aj mnozstvo neserioznych ponuk , a agentura vysle tak dievca do JP jednoducho bez viz … Ale musim ti povedat ,ze v JP pracuju aj chlapci ako hostovia , cize ni len dievcata ako hostesky …. Ale i napriek tomu vsetkemu skus si pozriet stranku class=“postlink“ href=“http://www.tokyonoticeboar.co.jp“>www.tokyonoticeboar.co.jp , tak tam najdes mnozstvo pracovnych ponuk ,ktore sa tyckaju aj chlapcov a su urcene najma pre cudzincov . Tak drzim ti palce , nech ti podari sem dostat .


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
23/04/2009 15:59  

nich , chem sa len opravit , ta stranka je class=“postlink“ href=“http://www.tokyonoticeboard.co.jp/“> http://www.tokyonoticeboard.co.jp/ , a namiesto pacou som napisala pracov.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
01/05/2009 12:54  

Ja som bola v JP uz vela krat pracovat ako hosteska, bola som aj s pracovnymi vizami ale aj bez nich.
Je tu velmi vela moznosti pracovat po celom JP a doporucujem vsetkym mladym Slovenkam, ktore maju zaujem o pracu v tejto krajine, aby so urcite vyskusali. A ked budete k tomu ovladat aj trosku japoncinu, tak o to to budete mat lahsie a zaujimavejsie.
Drzim palce a nebojte sa, JP je super krajina so super ludmi, o strave ani nehovoriac.
ivana


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
02/05/2009 10:06  

Nerád opakujem nejake príspevky ale rad by som sa opýtal ohľadom prace a života v japonsku či by ste my mohli pomoct zistenia týchto informácii mam 22 a rad by som išiel pracovať do japonska ale neviem na akú pracovnú pozíciu, vyštudoval som elektrikára alebo ak tam niekto žije či by my niekto nepomohol vďaka.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
16/05/2009 10:54  

ahoj reagujem na tvoj podnet,som slovenka zijuca v japonsku,volam sa denisa..este si v JP?pekny dnik.


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
16/05/2009 10:57  

ivka ty si?z tokia?


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
06/06/2009 16:59  

Ahoj, pozna niekto stranku kde najdem pracovne ponuky do japonska ako hostess?mam velmi zaujem tam ist, stranka uvedena tu na exile mi nefunguje :(dakujem


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
06/06/2009 18:00  

class=“postlink“ href=“http://www.tokyonoticeboard.co.jp/“> http://www.tokyonoticeboard.co.jp/ tato stranka je funkčná od ivky , na ľavej strane klikni na job a zobrazia sa ty rozne pracovne ponuky


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
09/06/2009 19:49  

ahoj, chcela by som sa informovat, ako to bezi v japonsku, myslim tym zivot, ludia , plat a podobne, … chcela by som tam ist pracovat ako hosteska, s jednou kamaratkou, viete mi niekto poradit ako sa tam dostat bez toho aby sa nam nieco nestalo.. ?predsi je to daleko a nieje to europa..
dakujem kazdemu jednemu kto mi odpise a pomoze, popripade nejak informuje kde by sa dalo dobre zit a zarobit..
nicola


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
09/06/2009 20:14  

ahoj iva ako si sa dostala do jp, cez aku agenturu a v akom meste si tam bola<? dakujem za odpoved nicola


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
28/08/2009 8:08  

Ahoj – zijem v Tokijku, a ked je tu este niekto zo slovenska tak ho obijmem, uz sa chcem rozpravat z niekym po slovensky, lebo zabudnem…:)… no to len tak na uvod… ale vazne ma zaujima, ci tu je este niekto zo slovenska, napiste… stretneme sa… cuz bus


ReagovaťCitovať
 Exilák bez mena
Zaregistroval sa v roku 2009
Príspevky: 95382
07/09/2009 8:42  

… 🙂 niekto domaci cijucu v Japonsku najlepsie okolie Tokya 🙂
ak dake holky co vedia poradit robotu tak piste :))

Neviete .. ako je to s pracov v oblasti fotografovania… chcela by som tam pracovat pre daky casak 🙂

kludne piste seci co ste tam alebo planujete ist rada pokecaaam 🙂
mail iba


ReagovaťCitovať
 Jojoblue
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 1
24/07/2010 10:27  

Zdravim Vas vsetkych 🙂

Som slovak navstevujuci kazde dva roky japonsko a to v mesiacoch jul a august. Teraz som prave v japonsku. Som v meste Sapporo. Ak by tu boli nejaky slovaci, pozdravujem a prijimam odkazy 🙂

Tesim sa na pripadne ako odkazy tak aj na stretnutia 🙂

Jojo


ReagovaťCitovať
 robby
Zaregistroval sa v roku 2010
Príspevky: 1
04/11/2010 7:45  

Ahojte,
mal by som na Vás malú prosbu. Chcel by som si konečne splniť sen a ísť pracovať do Japonska (túžim po tom od 15tich rokov a ide mi na 23 a stále nič 8) ) Potreboval by som zopár informácií, lebo neviem si rady z počiatku. Napríklad, že ako si nájsť prácu v Japonsku či to je lepšie riešiť pred tým, alebo po príchode, potom ako je to s vízami a podobné otázky (či napríklad s titulom Bc sa tam dokážem nejako zamestnať, alebo ako sa dá dostať na japonskú školu po čase a pod.) na začiatok. Ak by ste mi vedeli poradiť budem veľmi vďačný, môžte mi napísať na môj mail: href=“mailto:rbadura18@gmail.com“>rbadura18@gmail.com

veľmi pekne ďakujem Robo


ReagovaťCitovať
 marriana
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 1
27/10/2011 17:51  

ahoj,
prosim vas ak sa tu najde nejaka baba co pracovala alebo ma nejake info o praci hostess v Japonsku napiste mi prosim na href=“mailto:mariana.mariana.b@gmail.com“>mariana.mariana.b@gmail.com akekolvek info pomoze…velmi pekne dakujem 🙂


ReagovaťCitovať
 shafali
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 8
01/12/2011 14:17  
ivka wrote:
nich , chem sa len opravit , ta stranka je http , a namiesto pacou som napisala pracov
ivka prosim t amohla by si mi prosim t a napisat n aemail?
chcem sa ta nieco spytat ohladom svadby s japoncom ..dakujem moj email je href=“mailto:shafali@centrum.sk“>shafali@centrum.sk

ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Kontakty medzi Slovákmi a Čechmi v zahraničí
Stránka 1 / 2 Nasledujúca

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.