Slováci vo Švajčiarsku

Možnosť nadviazania kontaktov medzi Slovákmi žijúcimi v tom istom meste či regióne

Slováci vo Švajčiarsku

Poslaťod admin » 30 Aug 2004 21:42

Hľadáte Slovákov žijúcich vo Vašom okolí? Toto je to správne miesto pre všetkých nachádzajúcich sa práve vo Švajčiarsku!
Obrázok užívateľa
admin
Site Admin

Krajina: Slovakia (sk)
Mesto: Bratislava

Poslaťod jano » 19 Sep 2004 23:12

Hladam ludi v okoli Zurichu/ alebo v Zurichu. ozvite sa pod janokakus@hotmail.com

DAKUJEM!!!
jano

Poslaťod andy » 27 Sep 2004 18:23

ahojte,

ktokolvek hladajuci kontakt na slovakov vo svajciarsku, skuste:
www.slovaci.ch

mame tam rozne spolky, informacie o diani, slovensku katolicku misiu, fotoalbumy, databazu cestovania atd. atc.

s pozdravom,
andy
andy

Poslaťod Maja » 01 Okt 2004 13:52

Cauky. Rada by som spoznala par ludi zijucich vo Svajci, presnejsie okolie Zugu, Luzernu alebo Zurichu. Ak sa tu niekto taky najde, ozvite sa prosim.
Dik moc...
Maja

Poslaťod Keller Maria » 12 Okt 2004 07:03

Ahoj!!! Ak mas rad(a) slovenske halusky alebo ceske knedliky a vies kde ich robia najlepsie tak sa ozvi.Zhürich,Raperswil,Winterthur.
DAKUJEM!!!
Keller Maria

Poslaťod Roman » 05 Dec 2004 18:36

Ahojte

Volam sa Roman a zijem uz 10 rokov vo Francuzsku v Nice . Prosim Vam mohol by mi niekto poradit kde by som sa mohol obratit na ziskanie prace vo Svajciarsku alebo akou cestou je to najlepsie zamestnat sa vo Svajciarsku . Hovorim dokonale po francuzsky a mam diplom z tretieho rocnika z psychologickej faculty v Nice ale prestudujem vsetky ponuky prace ktore su momentalne na trhu prace .

Mozete mi napisat na : roman.b@wanadoo.fr

Vopred Vam velmi pekne dakujem .
Roman

Poslaťod Alica » 17 Jan 2005 22:16

Hladam Slovakov v okoli Baselu, ozvite sa mi niekto. Alica
Alica

Poslaťod kac&dawny » 28 Jan 2005 16:57

caute ak ste v Lausanne tak hladame prave vas! ozvite sa!
kac&dawny

Poslaťod Alica » 04 Máj 2005 15:44

Cauko Maja, no neviem rozpatie Zug Luzern Zurich je dost velke, ak chces ozvi sa, ja som pri Baseli. Alica
Alica

Poslaťod Zoli » 09 Máj 2005 15:10

caute vsetci!
mam otazku na vas, totiz v juni koncim vysku ako veterinar, - ci by ste mi nevedeli poradit ako si najst pracu na farmach vo Svajciarsku ako veterinar? ak mi viete poradit, napiste mi na kulac@zmail.sk
Zoli

Poslaťod Martin » 10 Máj 2005 20:54

Ahojte . Ja byvam pri zurichu. ak sa mate zaujem kontaktovat, napiste na tel.:076 433 50 79
Martin

Poslaťod Svetlana » 07 Jún 2005 07:35

Ahoj Alica a vsetci zijuci vo Svajciarsku !
Zopar dalsich kontaktov na SK/CZ ludi najdete aj na stranke http://kontakty.yoy.ch [pokusam sa o link, co keby fungovalo <a href=http://kontakty.yoy.ch>kontakty - klikni!</a> :]
Svetlana

Poslaťod Martin » 08 Júl 2005 18:20

Ahoj. Dlhšie uš brázdim po stránkach na internete a hľadám niekoho koho by som mohol osloviť a požiadať o pomoc. Tak som našiel tvoju adresu. Píšem a oslovujem Ťa, lebo si chcem nájsť brigádu alebo prácu vo Švajčiarsku. Nemohla by si mi nejako pomôcť. Dá sa len tak pricestovať do krajiny - nájsť si seriozne prácu a ubytovanie? Bez agentúry či sprostredkovania? Daj mi prosím vedieť, veľmi mi na tom záleží. Velmi pekne ti zatial dakujem a nech sa ti darí a si úspešná....
Martin

Poslaťod Daniela » 29 Júl 2005 14:08

Ahoj, hladam ludi, ktori byvaju v Zeneve+okoli (nedaleke Svajciarsko, pohranicne Francuzsko), na obcasne stretnutie v meste, mozno vylety alebo lyzovacku v zime 2005+ a covoiturage do Bratislavy :) ak sa nas v okoli najde viac... Dufam, ze sa niekto 'akcny' najde! Ozvite sa, tesim sa na Vase e-maily. Daniela.
Daniela

Poslaťod andrea » 16 Sep 2005 13:10

Ahoj Danka!
Mala by som zaujem pracovat vo Zeneve ako au-pair,ci nahodou nepoznas niejaku rodinku,ktora prave hlada au-pairku.Rozpravam anglicky,nemecky aj francuzsky.Maj sa fajn!
Andrea
andrea

Poslaťod Miriam » 24 Sep 2005 22:36

Ahojte, ste niekto v Berne? Som tu 2 roky vydata, hladam niekoho na "pokec".
Miriam

Poslaťod Hosť » 19 Okt 2005 21:11

Hallo Martin
Este byvate pri Zürichu? Je to urcite fanatsticka vec.
Ja by som sa chcela opytat, ci by ste mi vedeli poradit, pomoct,
ako najst pracu vo Vasom okoli.
Nieco ako pomocna sila bud v restauracii, alebo v cukrarni.
Dakujem a ostavam s pozdravom
Dana
Hosť

Poslaťod vilo » 28 Okt 2005 12:05

Ahoj Hladam si pracu ako hodinar,ked mi bude niekto vediet poradi,pomoct alebo mi dat kontakt na Slovaka zijuceho v Rakusku ktori pracuje v tomto obore velmim mi pomozete.Moj email je viliam31@atlas.sk
vilo

Poslaťod andrea » 04 Nov 2005 12:58

Ahoj Miriam. Ja som vo Fribourgu 9 rokov. Aj ja hladam niekoho na pokec.
andrea

Poslaťod Veronika » 14 Nov 2005 09:22

Ahoj ja som Veronika. Vo Svajciarsku som uz 6 rokov s toho tri som vydata. Okolie St.Gallen, Amriswil!!
Veronika

Ďalší

Späť na Kontakty v exile

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia