Slováci v Turecku - Istanbul  

  RSS

 veselik
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 1
26/09/2011 8:21  

Je tu v Istanbule niekto okrem mojej kolegyne?


ReagovaťCitovať
 anka0023
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 2
10/10/2011 12:51  

ano,zijem v istanbule s rodinkou,budem rada ak sa ozvete


ReagovaťCitovať
 lejlaT
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 2
29/01/2012 15:10  

ahojte ako som uz pisala na inej teme, budem v stanbule od februara, rada sa stretnem popri kave a na prechadzky… tu je moj kontakt na skype misszest

tesim sa


ReagovaťCitovať
 lenka33
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 3
05/04/2012 12:19  

Ahoj, ja tiez zijem v Istanbule vo stvrti Bahcelievler t.j. Atakoy- Bakirkoy.Rada by som sa stretavala s niekym na kavu atd.Mam dvoch synov.Ja skype nepouzivam, ale ak mas FB tak ma najdes pod Andrea Kralikova Karaca. 😀


ReagovaťCitovať
 Kezban81
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 3
05/04/2012 22:54  

Ahoj, tak ja nezijem v Istabnule, ale moj buduci manzelik pochadza z Istanbulu, takze kazdy rok chodime ku svokre na navstevu. Tak ak si z Bakrikoy, tak to nemam k tebe az tak daleko nakolko svokra byva v Kocamustafapasa. No a minuly rok som si v Bakrikoy kupila aj svadobne saty. A ako sa ti dari s turectinou?
Joj ked pojdeme na buduce do Istanbulu, tak by sme sa mohli stretnut. Super miesto by bolo shopping Karusel


ReagovaťCitovať
 Kezban81
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 3
05/04/2012 22:54  

Ahoj, tak ja nezijem v Istabnule, ale moj buduci manzelik pochadza z Istanbulu, takze kazdy rok chodime ku svokre na navstevu. Tak ak si z Bakrikoy, tak to nemam k tebe az tak daleko nakolko svokra byva v Kocamustafapasa. No a minuly rok som si v Bakrikoy kupila aj svadobne saty. A ako sa ti dari s turectinou?
Joj ked pojdeme na buduce do Istanbulu, tak by sme sa mohli stretnut. Super miesto by bolo shopping Karusel


ReagovaťCitovať
 lenka33
Zaregistroval sa v roku 2011
Príspevky: 3
06/04/2012 13:54  

Hm, to by bolo super, aspon raz za cas pokecat s niekym po slovensky.Moja turectina je este biedna, ale da sa.Pouzivas FB? Dam si ta medzi priatelov, bude lahsie komunikovanie. Ja sem (na komunitu) chodim len “ raz za rok“


ReagovaťCitovať
 Kezban81
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 3
06/04/2012 22:11  

Ahoj, ja som ta na FB uz poziadala o priatelstvo a to cez priatela jeho meno je Tahir Oezdamar, ja chodim cez neho na FB. To by bolo super keby sme sa mohli stretnut v Istanbule.


ReagovaťCitovať
 dodo111
Zaregistroval sa v roku 2012
Príspevky: 2
19/02/2013 2:09  

Zdravim Slovakov V Istanbule….Ja som folklorista a hram akordeon.Chodime po svete so spevacku-solistkou Lucnice hravat, V Istanbule sme 17.3 do 21.3.2013.
Padlo nam nam hranie, ale letenku mame platnu. hladame ubytovanie , najlepsie u Slovakov.My zas mozme ponuknut ubytovanie v tatrach, BA a ZA.
Neviete nam poradit na tieto 4 noci?pripadne poslem nase foto z hrania a elektronicke href=“mailto:vizitky….dakujem…duchovic@centrum.sk“>vizitky….dakujem…duchovic@centrum.sk ,3/370794


ReagovaťCitovať
 Alivla
Zaregistroval sa v roku 2013
Príspevky: 1
21/03/2013 8:51  

ano byvam v atasehir. moj manzel je turek a poznam dalsi par zo slovenska co zije v Umraniye
ozvi sa na href=“mailto:dordas@hotmail.com“>dordas@hotmail.com


ReagovaťCitovať
 Natali2382
Zaregistroval sa v roku 2014
Príspevky: 1
16/07/2014 8:14  

Ahoj, v marci sa chystam odist do Istanbulu a ostat tam zit. Nasla som si aj na nete, ze v Istanbule sa robi kurz turectiny pre slovakov. Teraz sa ucim zaklady turectiny doma z knihy od Dr.Radky Hristovej. Je to tazky jazyk, ale da sa zvladnut. Rada by som tam poznala nejakych slovakov a zasla neskor na kavu a pokecat. Teraz tam mam iba par tureckych kamaratov, ktory mi pomahaju aj trochu s turectinou. Budem velmi rada, ak sa mi niekto ozvete. Som aj na FB – Natali Nataša Hodásová. Je to trochu starsia tema, ale hadam sa niekto ozve. 🙂


ReagovaťCitovať
 Inulienka
Zaregistroval sa v roku 2016
Príspevky: 1
22/07/2016 12:09  

Ahoj Natali 2382…skusala som ta najst na faceb.ale uz asi mas zmenene meno.. Hladam niekoho kto je zo slovenska a zije v turecku..ja som v Izmire…je to uz davnejsie co si sem pisala r.2014 ale ak sa ozves budem rada 🙂 popripade aj niekto iny kto zije v Turecku…moj email je href=“mailto:ingasfinga@centrum.sk“>ingasfinga@centrum.sk


ReagovaťCitovať
 Amaya
Zaregistroval sa v roku 2018
Príspevky: 298
10/10/2018 8:58  

Ahoj, práve sme sa presťahovali do Istanbulu. Bývame v štvrti Yesilkoy-Bakirkoy. Rada by som spoznala krajanov, ktorí tu tiež žijú.


ReagovaťCitovať
 Amaya
Zaregistroval sa v roku 2018
Príspevky: 298
08/04/2019 11:53  

ahojte vedel by mi niekto poskytnut sluzbu v istanbule som zo slovenska a chcel by som nieco odtial len ja som student a nemam tolko penazi ist tam a to neviem ani po anglicky vedel by mi niekto spravit tu sluzbu budem rad a tomu doticnemu to vratim ako sa len bude dat dakujem vopred


ReagovaťCitovať
 Amaya
Zaregistroval sa v roku 2018
Príspevky: 298
09/10/2019 11:22  

Pozdrav vsetkym Slovákom v Turecku. 

Hladám takych mladych ludí do 40 rokov

Co vedia uz dost dobre po Turecky a védeli by tlmocit pri roznych obchodnych jednaniach.

racz. jan@gmail.com


ReagovaťCitovať
Zobraziť všetky príspevky v kategórii Kontakty medzi Slovákmi a Čechmi v zahraničí

Tvoja reakcia


  
  
Spracovávám

Nie si prihlásený! Prihlásiť sa alebo sa Registrovať.