Slováci v Škandinávii

Možnosť nadviazania kontaktov medzi Slovákmi žijúcimi v tom istom meste či regióne

Poslaťod Michal » 03 Máj 2006 08:56

Ahoj, Kajsa,
rád by som sa ťa spýtal, či by sa vo Švédsku nenašla nejaká letná brigáda, aj napriek tomu,že neviem ani slovo po švédsky. Ale kamarát, ktorý tam bol minulý rok na skusy hovoril,že mu v pohode stačí aj angličtina, resp. nemčina.
Čauko
Michal

Poslaťod Kris » 03 Máj 2006 21:27

Mike, a kde si v norsku? Je tu niekto taky, co byva v Bergene? ak ano, budem rada ak sa mi ozvete na mail...Mozeme skocit na kafco, alebo takeee nieco ;)
Kris

Poslaťod Kris » 03 Máj 2006 21:29

Kris

Poslaťod Kajsa » 18 Máj 2006 15:40

Ahoj Michal,

bohuzial neviem o ziadnej brigade.Ale videla som na jednej stranke ze sa da najst brigada na Islande na farme.Pozri www.ams.se, stranka je sice po svedsky.....najdi slovo Utlandsjobb-klikni na tom a potom Island a uvidis aktualne ponuky.Inzeraty by mali byt po anglicky...

Vsetko dobre,

Kajsa
Kajsa

Poslaťod Bajka » 19 Máj 2006 12:02

Ahojte,
zhanam ubytovanie v Stockholme na posledny majovy tyzdnen a cely jun. Neviete niekto o niecom? Ja som zatial natrafla len na stranku http://se.easyroommate.com a tam toho moc neni a tiez nie na tak kratku dobu.
Dik.
Bajka
Bajka

Poslaťod R. » 24 Máj 2006 14:38

Vedel by mi niekto poradit ohladne ubytovania v Kodani? Povolenia uz mam. Dakujem za akukolvek pomoc! R.
R.

Poslaťod Andrea » 26 Máj 2006 08:17

Ahoj,
Byvam v okoli Ålesund a rada by som nadviazala kontakt so Slovakmi a Cechmi zijucimi v Norsku.Najradsej v Møre og Romsdal, ale to nie je v kazdom pripade podstatne. Mam 27 rokov.-)))). Tesim sa
Andrea

Poslaťod Hosť » 06 Jún 2006 15:20

Room attendants/ servants - Urgent; EURES VMH; Island; 060530
5 places. At Selhotel, Myvatn they need room attendants for the summer season. They also need a servant, for that position it is necessary to comprehend some basic Icelandic and have customer service skills. Experience of similar jobs is an advantage as well as language skills. The Myvatn area is one of Icleands most visited tourism attractions. For more information see www.myvatn.is.
Employer provides food and accommodation for the fair price of 129 Euro a month.
Work period the summer season, start as soon as possible.
Salaries: 7,5 euro p.h. with 40% extra for overtime and shifts.

Candidates please contact Asdis Johannsdottir, the hotel manager, directly via e-mail: asdis@myvatn.is or use our on-line application: www.vinnumalastofnun.is/eures
Hosť

Poslaťod Hosť » 06 Jún 2006 21:36

Squot v kristianii, ale budes sa tulit z viacerymi =) . Neviem o nicom serioznom sory
Hosť

Poslaťod andrea » 09 Jún 2006 23:15

Ahojte vsetci slovacikovia v norsku. som andrea mam 27 rokov a uz 2 roky zijem v norsku.no zatial som nestretla ziadneho slovaka alebo cecha.no a je mi to strasne luto to asi preto ze byvam v malom meste. prosim byva niekto v meste Florø alebo Forde.bola by som hrozne rada.
andrea

Poslaťod ANDREA » 10 Jún 2006 17:04

No ahojte to som zase ja.To sa naozaj nikto neozve na pokec.KRAJANIA MOJI BUDEM HROZNE RADA TROSKU SI POKECAT. zIJEM VO fLORØ. moze byt aj okolie Forde a tak. Ozvite sa prosim na email andreasarkes@azet.sk alebo zavolajte na mobil 47626232. TESIM SA
ANDREA

Poslaťod lacoid » 12 Jún 2006 00:32

Ahoj, ak by sa nasiel niekto z Islandu, alebo niekto kto sa sem chysta, moj email je lacoid@szm.sk, pripadne ICQ number 169718619
lacoid

Poslaťod Lacoid » 12 Jún 2006 01:02

Ahoj,
nie som sice z Norska, ale uvazujem, ze sa sem neskor presuniem odtial z Reykjaviku aspon na par mesiacov; celkom rad by som pokecal o zivote tu a tam
Lacoid

Poslaťod ANDREA » 12 Jún 2006 09:55

AHOJ ANDREJKA NAHODNE SA AJ JA VOLAM ANDREA ZIJEM V NORSKU 2 ROKY V MESTE FLORØ A PO SLOVAKOVY TU NIEJE ANI STOPY.AK MAS ZAUJEM POKECAT NAPIS PAR RIADKOV.BOLO BY TO SUPER. TAK AHOJKO.
ANDREA

Poslaťod andrea » 14 Jún 2006 22:48

No to sa tu ozaj nenajde nikto na pokec??? Myslim to fakt vazne!!! Hladam niekoho hovoriaceho po slovensky alebo cesky zijuceho v norsku.Ozvite sa!!! AHOJCEK.
andrea

Poslaťod Kajsa » 17 Jún 2006 17:11

Ahoj,
slovaci okolo Malmö alebo v kodani. Chyba mi tu spolocnost velmi....napiste na moj mail kajsa.jovanovic@yahoo.se
Budem rada ak niekdo pojde somnou na pivo:)))
Kajsa

Poslaťod Marios » 19 Jún 2006 20:58

Galgan traviaci leto v lokalite Valdres,nedaleko mestecka Fagernes velmi rad stretne slovansku osobu.
Marios

Poslaťod DW » 20 Jún 2006 10:13

Zdravime vsetkych nadsencov Norska, tak isto zo Slovenska okolo 5.7.2006 odchadzame 1 auto s rybarskym clnom do Norska, ak sa najdu Slovaci s vlastnym autom co chcu sa s nami pozret na Norsko na cca 14 +/- bez casoveho planu tak sa mi ozvite na corpsecwagon@hotmail.com.
PS: spolocna cesta na sever az k LOFOTOM
DW

Poslaťod keiro » 23 Jún 2006 21:04

ahoj ak budes chciet mozme popisat alebo crnk ja byvam v tønsberg cislo mam 45494822
keiro

Poslaťod keiro » 25 Jún 2006 16:35

ahojte vospolok ak by mal niekto zaujem pokecat tak moje cislo je 45494822 budem rad zaniejaky kontakt byvam v tønsberg no teraz sa snazim aj cestovat tak dialka nevadi skocime posediet, mila slovenska dusa potesi hlavne ta neznejsia
keiro

PredchádzajúciĎalší

Späť na Kontakty v exile

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google Adsense [Bot] a 6 hostia