Slováci v Gente a okolí (Belgicko)

Možnosť nadviazania kontaktov medzi Slovákmi žijúcimi v tom istom meste či regióne

Poslaťod fanfan » 20 Jún 2008 19:19

Ahoj Bea.Skoda,mobil som mal cely den v aute,ak nie si utajena tak sa ti azvem spat?Ak dovolis.Nebyvam ani nepracujem priamo v Gente,ale v blizkom okoli asi tak10 km.Ty si stale vLille?
fanfan

Poslaťod ondrej » 15 Júl 2008 15:55

ahoj ja byvam v Gente mas skype???.......DADDYOCSI............
ondrej
ondrej

Poslaťod Hosť » 01 Aug 2008 09:01

TY BUZERANT RASISITICKY POZRITE SA VY BIELI NA SEBA,STE NANIC,SMRDITE ZA HNOJOM A VZDY BUDETE,ZERETE TYZDNOVE POLIEVKY ,ABY STE MOHLI IST NA DOVOLENKU,A POTOM ,ZE KTO JE AKY.ZAMYSLI SA NAD SEBOU TY CHUMAJ...:))))))))))))))))))))
Hosť

Poslaťod Igor » 01 Aug 2008 20:14

Ahojte, nepomohol by mi nahodou niekto odtialto vybavit pracu? Moc Vas prosim, myslim to naozaj vazne, uz pol roka sa o to snazim, ale bezvysledne. Ja stale dufam, ze sa nejaka dobra dusicka najde a pomoze mi. Budem rad za vsetko. Moj mail je kakemono@azet.sk. Dakujem Vam vsetkym velice pekne a tesim sa.Igor.
Igor

Poslaťod Martin » 15 Okt 2008 15:14

Zdravim Slovakov v Belgicku,

ocitol som sa v Belgicku, pracujem v Leuvene a velmi mi chyba kontakt so Slovakmi. Potesim sa ak sa mi niekto ozve na mvenhart@cern.ch a mozeme nieco podniknut...
Martin

Poslaťod katarina » 11 Nov 2008 14:07

ahojte ja tiez pracujem vo velkej britani ako opearka a zaciatky nie su lahke pre kazdeho kto pride do zahranicia ja pracujem ako operka uz 3 mesiace ak sa moze niekto ozvat zo slovenska kto pracuja v anglicku alebo jej ololi najlepsie operka tak sa maj papa katka
katarina

Poslaťod Katy » 09 Máj 2009 14:21

To je pravda, tiez by som bola rada, keby som tu stretla aj niekoho normalneho a nie cigana. Je v Gente niekto? Halooooooo
Katy

Poslaťod Katy » 09 Máj 2009 14:26

Je tu v Gente niekto zo Slovenska?
Katy

Poslaťod Katarina » 05 Jún 2009 11:58

ahojte. ja studujem v bruseli. Zijem tu uz skoro 3 roky.Ak by niekto mal chut zajst si na kavu alebo nieco podniknut, ozvite sa
Katarina

Poslaťod fanfan » 07 Jún 2009 18:36

Ahoj, Katy.Nezijem sice priamo v Gente,ale je to len na skok 12km,prave som odtial prisiel ,krasne mesto,ak budes mat cas a chut mozeme ''skocit'' na kavu ,kazdy vikend od soboty vecer mam more casu.Maj sa krasne
fanfan

Poslaťod fanfan » 07 Jún 2009 18:37

Ahoj, Katy.Nezijem sice priamo v Gente,ale je to len na skok 12km,prave som odtial prisiel ,krasne mesto,ak budes mat cas a chut mozeme ''skocit'' na kavu ,kazdy vikend od soboty vecer mam more casu.Maj sa krasne
fanfan

Poslaťod fanfan » 07 Jún 2009 18:49

No nejak sa to zduplovalo.Katy,ak sa rozhodnes ,tak kontakt na mna 0489913748,prezvon, zavolam spat.Ahoj
fanfan

Poslaťod aaerdna » 12 Jún 2009 15:24

cafte. nevie niekto nejaka praca pre mladu ženu v gente??? neviem aka ,niečo dobre?? jazyk ale moc nejde, zaklady anglina a nemcina.....dikk
aaerdna

Poslaťod fanfan » 21 Jún 2009 18:33

zdravas,no to bolo dristov o tom ci je niekto v BE(Gente) ked prejavis ochotu tak vsetci drzia huby chodte do certa!!!
fanfan

Poslaťod Maggie » 03 Júl 2009 11:27

Ahojte Slovaci zijuci v Belgicku. Neviete mi poradit nejake ubytovanie(aj skromne ale co najlacnejsie) v Gente, este lepsie v Merelbeke od cca15.9.2009 do 22.12.2009, chystam sa na studijny pobyt Erasmus a nedostala som internat. Dakujem
Maggie

Poslaťod roman » 04 Júl 2009 14:29

ahoj Katy,chystam sa do Gentu,studujes tam?budem prcovat vo Volve...
roman

Poslaťod aa » 31 Aug 2009 12:08

hladam pracu v gente??? neviete o niecom...upratovanie, vo fabrike, ... žena
aa

Poslaťod Monika » 02 Sep 2009 18:17

aerdna - skus craiglist.com a mozno najdes ubytovanie.....
Monika

Re: Slováci v Gente a okolí (Belgicko)

Poslaťod janafabianova » 23 Dec 2009 17:09

BRUGGE: Hladam spolubyvajucu/spolubyvajuceho. 350eur/m, Vlastna izba s internetom v dome, v centre mesta. Mam 32r, som velmi zaneprazdneny clovek preto ponukam miesto v dome. Hladam pozitivnu, spolocensku, doveryhodnu osobu, ziadenho domaseda, ktory nevie co s nacatym dnom :-))
Viac informacii na tel.c 0476 807.800 ale email info@mwdmarketing.com
Jana
janafabianova

Krajina: Belgium (be)
Mesto: Brugge

Re: Slováci v Gente a okolí (Belgicko)

Poslaťod frantisekeku » 08 Okt 2010 09:33

Ahojte,

momentalne zijem kratsi cas v Belgicku v Gente som zo slovenska, ktore mi dost chyba. Bol by som rad ak by som tu spoznal nejakeho slovaka slovenku na pokec a tak ...
frantisekeku

Krajina: Belgium (be)
Mesto: Gent

PredchádzajúciĎalší

Späť na Kontakty v exile

• Príbuzné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia