Pokec

Možnosť nadviazania kontaktov medzi Slovákmi žijúcimi v tom istom meste či regióne

Pokec

Poslaťod Veronika » 11 Dec 2007 18:42

Ahojte ja som v Torine (Taliansko), ak si chcete s niekym pokecat tak chodte na www.azet.sk, potom si najdite kolonku POKEC a vyberte si miestnost. Najdete tam kopec ludi zijucich v zahranici. Mozno prave tam najdete niekeho kto byva blizko pri vas, tak ahoj
Veronika

Poslaťod Barbora » 14 Dec 2007 12:18

Ty si v Torineeeee? Aj ja :-D A par dalsich slovakov, par krat sme sa stretli, tak ak chces, nechaj na teba kontakt :-) inac ak mam dobre info, dnes robia v Turine nejaku akciu v pizzerke "bratia cesi"
Barbora

Poslaťod Veronika » 14 Dec 2007 21:54

no ja som vedela o tom stretku, ale dnes mi bolo na nic, bohuzial zuby mudrosti... Bola som aj na stretku slovakov tu v Torine (7. decembra), nebola si tam? Ja som tu v Taliansku asi 5 rokov, no tak uz som si pomaly zvykla. Ty si tu uz dlho?
Veronika

Poslaťod Barbora » 17 Dec 2007 11:44

Mala som tam ist, ale kedze som zaspala na gauci hned ako som prisla z prace (mame super suseda a robi nam v noci diskoteku) tak som to prespala :-( Ja som tu siesty rok, s prestavkami.. tak hadam sa na nejakej akcii stretneme :-)
Barbora

Poslaťod Veronika » 17 Dec 2007 14:45

neviem ci ty chodis na pokec na azete, ak ano tak moj nick je nikac82, ak by si tam bola, tak napis, je to rychlejsie a pohodlnejsie. Trocha pokecame... Ja tu poznam jednu slovenku, s ktorou sa stretavam pravidelne, zlate dievca. Spoznala som na poslednom stretku slovakov aj jedneho slovaka (konecne), ale bohuzial nejak sme sa stratili a ja na nho nemam kontakt :-( (nestihla som si vypytat telefonne cislo)... Skoda... Prajem pekny den a zatial ahoj
Veronika

Poslaťod Barbora » 18 Dec 2007 13:03

Nechodim tam, ale mohla by som sa prihlasit.. No, ja poznam jedneho slovaka, je to do pohody chalan ale na tom vianocnom stretku nebol ani on.. nevadi, hadam sa nam nieco podari zorganizovat take menej formalne, mozno nejaku tu pizzu po novom roku, si za?
Barbora

Poslaťod Zuzula » 29 Dec 2007 16:10

Nemoze mi niekto pomoct a poradit ohladom prace v Turine? Budem vdacna za kazde info.
Zuzula

Poslaťod Veronika » 31 Dec 2007 01:09

no samozrejme, ze som za. Take stretko by bolo fajn.
Veronika

Poslaťod adela » 07 Jan 2008 15:28

Ahoj som adela cau
adela

Poslaťod adela » 07 Jan 2008 15:32

ahojte mna už asi poznate co kebi sme si urobili pokec
adela

Poslaťod adela » 07 Jan 2008 15:35

ti si veronika ja sa volam adela možem si urobit pokec
adela

Poslaťod korolina » 07 Jan 2008 15:39

bonžur ja som korolina som ruska kto bi chce somnou pokec
korolina

Poslaťod Dusan » 24 Feb 2008 16:10

TORINO...ak si tento inzerat niekto z vas vsimne,tak mi moze poslat e-mail na Dusanko101@zoznam.sk ...hladam nejakych slovakov blizko Torina..
Dusan

Poslaťod Evita702 » 25 Máj 2008 16:35

ahojko ja by som si rada s Tebou pokecala??
Evita702

Poslaťod misel » 04 Jún 2008 08:41

ahoj rada popisem s nejakym chlapcom z ukrajiny ktory vie po slovensky
misel

Poslaťod Veronika » 04 Jún 2008 18:54

ahojte SLOVACI, vidim, ze su tu dalsie odkazy. Dlho som tu nebola. Ak by ste chceli popisat, tak piste na azet moj nick je nikac82. Alebo na icq 358-654-947. Do skoreho pisania.
Veronika

Poslaťod enriketka » 06 Jún 2008 16:30

Ahoj Karolina volam sa Misel a som slovenka.Moj muz je ukrajinec.Odkial z Ruska pochadzas_
enriketka

Poslaťod Veronika » 06 Jún 2008 21:13

Ahoj Karolina, neviem ci sa tvoj odkaz vztahuje na mna....ja som slovenka, ale aj tak si s tebou rada pipisem ;-)
Veronika

Poslaťod Stefan Domanicky. » 21 Júl 2008 14:12

Priviet Karolina.
Volam sa Stefan a rad z Tebov popisem ak mas zaujem.
Srdecne Ta pozdravujem A prajem pekny den.
Poka Stefan.
Stefan Domanicky.

Poslaťod Alex » 09 Sep 2008 07:18

Ahoj,mohl by se me prosim ozvat nekdo,kdo zije a pracuje v Turine?Moc bych potreboval poradit.Diky moc
Alex

Ďalší

Späť na Kontakty v exile

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia